Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
bry,
my dzisiaj od 10 rano poza dmem, najpierw na zakupach, potem u mamy, a potem jeszcze kumpele odwiedzilam, ktora za tydzień rodzi 😁 ale ma brzuchol ogromny, napatrzec sie nie moglam jak mala jej tamn w brzuchu figlowala. probowlaam sobie przypomniec, jak Kalina tak wywwijala i jakos zapomnialam jakie to uczucie 🤔


tęskni mi się za kopaniem Maćka w brzuchu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
w ogóle to wczoraj wieczorem jak gadałam z mężem przez telefon to się pokłóciliśmy... i dzisiaj nikt do nikogo nie napisał ani nie zadzwonił. zawsze mi puszczał sygnały: rano jak jechał do pracy, w pierwszą przerwę, w drugą przerwę i na koniec pracy... ja mu pisałam smsy z wieściami co u nas, co robimy etc. a dzisiaj cisza... ... ... źle mi z tym, ale zawsze to ja pierwsza wyciągam rękę do pogodzenia się. teraz postanowiłam, że będę twarda. muszę sobie znaleźć jakieś porządne zajęcie zaraz i telefon z daleka od siebie położyć, żeby mnie nie korciło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej to znowu ja!!!
CoQ to mówisz że twoja mała zjadła na pół śpiąco ciekawe ile będzie spać!!!
Agaaa spokojnie jeszcze niedługo i mąż będzie z tobą
Guga biedaczko podziwiam cię naprawdę jesteś mega wielka naprawdę !!!! Niejedna by już załamkę miała!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
Hej to znowu ja!!!
CoQ to mówisz że twoja mała zjadła na pół śpiąco ciekawe ile będzie spać!!!
Agaaa spokojnie jeszcze niedługo i mąż będzie z tobą
Guga biedaczko podziwiam cię naprawdę jesteś mega wielka naprawdę !!!! Niejedna by już załamkę miała!!!


No wlasnie ona wcale nie spi. Ciekawe jak dlugo jeszcze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Się witam, ale i tak zaraz znikam 😉

Moja sis z siostrzeńcem szczęśliwie dolecieli 🙂 i już śpią, bo jacyś wymordowani strasznie

U mnie nocki nawet ok, dziś pobudka 5.20 i później 9.00. Czy Wasze dzieciaczki też tak tańcują w łóżeczkach?... moja już dawno nie obudziła się w tym samym miejscu, w którym ją wieczorem położyłam, a dziś to się z takim płaczem obudziła, bo jej się głowa koło pozytywki od karuzelki przyklinowała 😲

Guga 3majcie się tam ciepło i czekajcie na małżona swego 😘

Aga o to widzę, że Maciuś też kurs zalicza 😁

Ubranko do chrztu przyszło 🤪 ufffffffffffff

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
guga napisał(a):
czesc dziewczyny....

Guga pozdrawia....

Guga ma zawalone zatoki, Guginka stwierdzone AZS 🤢 wiec dla mnie diety ciag dalszy 😞

Jestem zmeczona a maz wraca dopiero pod koniec kwietnia...to optymistyczny termin... 🤢

Przykro mi ale nie mam nawet wolnej chwili dla siebie a co dopiero na formum 😞

buziaki

ojjj, Guga,Guga...bidulko Ty nasza... 😘
mocno trzymam kciuki za Was, żebys wytrwała, jeszcze miesiac i maż bedzie z Wami, a wtedy Ty zrobiz sobie dłuuuugie wakacje, odpoczniesz, już niedługo. powodzenia!!!!
A giginke ucałuj, żeby Maleńka nie odczuwała tego AZS za bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, po calym dniu 🙂 nadrobilam zaleglosci...

aaagaaa jak tam poranne zbieranie siuskow, udane? 😉

chloe maly po zabiegu calkiem niezle, dzieki 😘

A dzisiaj bylismy na kontroli po operayjnej i maly mial USG, ogolnie tak sobie, bo okazalo sie, ze maly ma za duzy pechez i zamiast 60ml pojemnosci pecherza on ma 120ml (teraz juz przynajmniej wiem czemu potrafi nie sikac cala noc i dopiero rano zapelnic calego pampera), to przez slabe cisnienie moczu w pecherzu i ten refluks, doktor go musial scewnikowac, zeby zbadac dokladna pojemnosc i oproznic calkowicie pecherz, dostal dodatowe leki i za tydzien znowu do kontroli...

Potem bylismy na wsi u tesciow i tak do wieczorka, dzien sobie zlecial...
Teraz juz zmykam spac... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorianna udało się, z przygodami 😁 za pierwszym razem jak mu przykleiłam ten woreczek i leżał z gołą pupą na pampersie to wierzgał nogami, zrobił mega kupę, upaprał woreczek i jeszcze jak zaczął sikać z nogami przy brzuchu to gdzieś się jakaś luka zrobiła i wszystko mu na brzuch wyciekło i cały sie olał 😁 ale za drugim razem po przebraniu go, przykleiłam woreczek drugi i już nasikał do środka, tak 20ml... w piątek wyniki

buziaki dla Dorianka 😘 😘 😘 nacierpi się mały skarbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAM WITAM!!! 🙂 MELISKO PISAŁAM ŻEBY "DAĆ ZNAK ZYCIA"-A WIĘC U NAS WSZYSTKO DOBRZE.POGODY CORAZ WIĘCEJ I DLA TEGO JAKOŚ BRAK CZASU NA SIEDZENIE NA KOMPUTERKU MAŁY ROŚNIE ,CORAZ FAJNIEJSZY TAK JAK I WASZE BĄBELKI,ACZKOLWIEK DZISIAJ MIAŁ GORSZY DZIEŃ I DARŁ SIE W NIEBOGŁOSY!!!KARMIMY SIE CYCUSIEM I NADAL W NOCY CO 3 GODZINKI ,2,5 ...SIE BUDZI I JE JE JE...:p POZATYM NIC CIEKAWEGO 🙂 POSTARAM SIE CZĘŚCIEJ WPADAC NA FORUM .POZDRAWIAM CIEPLUTKO 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 tylko ja taka nawiedzona ,ze oczy otworze i kompa morduje...mała po szczepieniu grzeczna 🙂 usnęła po butli i myślałam że już nie wstanie a ona za jakieś 1,5 do 2 godzin wstała i gadała w najlepsze 🙂 ale humor był więc nie narzekam 🙂 może ktoś kupi koparkę???? mam dwie na podwórku.to może i jakiegoś robola??tych się też już kilku kręci...dwóch mojego taty i ci od koparek...weź tu śpij 🤢 skromnie powiem,że noc zaliczona do udanych ☺️ jakby czytał forum wczorajsze i wypowiedzi antysexowe 😁 aż mam malinke na szyi...jak za czasów młodzieńczych 😁
Doriana a to Ci dopiero 😮 to znaczy ze co? po lekach mu się pęcherz skurczy??
Coq ja też byłam biegająca z wiatrem 😁 do szkoły zawsze pędem bo zawsze za późno wychodziłam.do teraz tak jest ze wychodzę na ostatnią chwilę i wszyscy sie złoszczą jak muszą czekać.z Julką w wózku też biegałam jak oparzona a teraz? teraz to ja dopiero spaceruje 😁 Jula trzyma sie wózka i sobie łazimy na łajzy 🙂 jak spotkam kuzynkę z roczną córą to ta też wózkiem nadrabia spóźnienia.a my za nią jak dżdżownice 😁 gdzieś tam z tyłu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
dziewczyny taki pytanie mam; czy jak się licytuje na allegro to jak ktos przebije moją ofertę to muszę coś zrobić czy to się samo skasuje jak licytacja się skończy?? bo pierwszy raz wczoraj zalicytowałam i się jeszcze nie znam....

jeśli ktoś Cię przelicytował a chcesz dalej licytować ten przedmiot to po prostu wpisujesz kwotę wyższą, a jeśli rezygnujesz, to nic nie musisz robić, bo i tak już jesteś przelicytowana, więc kto inny kupi ten przedmiot. Mam nadzieję, że o to Ci chodziło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiu dam Ci radę 🙂 Zawsze jak chcesz wygrać licytację to nie podbijaj kwoty w momencie, jak do końca licytacji zostało jeszcze kilka dni. Zaznacz tę licytację "OBSERWUJ" i w ostatnich minutach podbij cenę, bo jak zrobisz to prędzej to zawsze ktoś może dać więcej i wtedy każdy zacznie licytować i kwota za dany przedmiot będzie dużo wyższa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
śliczne te Twoje królewny 🙂)
miłego dnia... melduje sie ze jestem ale tyle prasowania ze nie dam rady nadrobic... a jeszcze rejestracja na kolejne szczepienie.... na 16 kosmetyczka i ogolnie zapierdziel w domu przedswiateczny... bo sprzatac trzeba a co sprzatam jeden pokoj to zanim ogarne cala chate to ten pierwszy jest juz brudny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...