Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Ulka napisał(a):
siemka. moja juz sie niechcacy opalila na buzi wiec polecialam po krem do rossmana i tez kupilam ten nivea kosztuje 28-29 zł
pozatym ona nie chce lezec w gondoli łapie sie raczkami po bokach gondoli i siedzi oczywiscie klade ja albo nosze na rekach na dworze bo ryczy i chce oglądac wszystko, takze smiesznie to wyglada bo lapie sie wszystkiego co popadnie zeby sie tylko nie polozyc!

a ja napisze jeszcze raz- chusta 🙂 nasz Julek tez wielki obserwator 😉

Ulka ja mam od jakiegoś czasu to samo... leżenie w wózku ją cholernie boli 🙃 ale ja twardzielka jestem... nie reaguję się znaczy ☺️ na początku też brałam na ręce, ale kuźwa nie dawałam rady nieść klocka i jeszcze wózka pchać 🤢 na początku to potrafiła przez cały spacer wyć, a teraz, że tak powiem sprawdza mnie czy miękka jestem... a ja jak stary suchar 😜

Chloe powiem Ci szczerze, że teraz i ja dałabym się przekonać... te 2 razy w nosidle pokazały inną twarz mojego dziecka... cichą 😉 ale to już chyba trochę za późno... co innego jakbym od początku była nastawiona na chustonoszenie, a teraz to już chyba się nie opłaca. Po pierwsze te upały odstraszają i nie wyobrażam sobie całe lato tak łazić, a po drugie pewnie niebawem przesiadamy się do spacerówki, jak już opanujemy sztukę siedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
chloe napisał(a):
Ulka napisał(a):
siemka. moja juz sie niechcacy opalila na buzi wiec polecialam po krem do rossmana i tez kupilam ten nivea kosztuje 28-29 zł
pozatym ona nie chce lezec w gondoli łapie sie raczkami po bokach gondoli i siedzi oczywiscie klade ja albo nosze na rekach na dworze bo ryczy i chce oglądac wszystko, takze smiesznie to wyglada bo lapie sie wszystkiego co popadnie zeby sie tylko nie polozyc!

a ja napisze jeszcze raz- chusta 🙂 nasz Julek tez wielki obserwator 😉

Ulka ja mam od jakiegoś czasu to samo... leżenie w wózku ją cholernie boli 🙃 ale ja twardzielka jestem... nie reaguję się znaczy ☺️ na początku też brałam na ręce, ale kuźwa nie dawałam rady nieść klocka i jeszcze wózka pchać 🤢 na początku to potrafiła przez cały spacer wyć, a teraz, że tak powiem sprawdza mnie czy miękka jestem... a ja jak stary suchar 😜

Chloe powiem Ci szczerze, że teraz i ja dałabym się przekonać... te 2 razy w nosidle pokazały inną twarz mojego dziecka... cichą 😉 ale to już chyba trochę za późno... co innego jakbym od początku była nastawiona na chustonoszenie, a teraz to już chyba się nie opłaca. Po pierwsze te upały odstraszają i nie wyobrażam sobie całe lato tak łazić, a po drugie pewnie niebawem przesiadamy się do spacerówki, jak już opanujemy sztukę siedzenia.

a ja jakbym miala mogla cofnac sie w czasie to wozka chyba bym wcale nie kupila, za to ze dwie chusty wiecej 😜 😜 dziaciaki mozna w nich nosic conajmniej do 3 roku zycia i na prawde nie czuc tak tego ciezaru, jak np na rekach by sie nosilo. my juz niedlugo przesiadziemy sie na plecy wiec bedzie nam przewiewniej. teraz rzeczyscie cieplo tak sie przytulac, ale wbrew pozorom potowki zrobily sie malemu tylko na czolku pod czapka ( a cienka byla), tam gdzie mnie nie dotykal 😮
no i w ogole super tak maluszka czuc bllisko, wtulonego w siebie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam, nadrobilam;-)))
Widze, ze dzionek udany dla wszystkich:-D

Ja tez sie nie spodziewalam, ze dzisiaj tak cieplo i bym prawie ugotowala dwojke synko, ale to chyba dlatego, ze obawialam sie, ze sa jeszcze slabi po chorobie... Bo ubralam ich nawet w rajstopki pod spodnie hehe i dwa dlugie rekawy, ale po wyjsciu szybko to zredukowalam;-D

Zmykam juz spac...

hahaha nie ty jedna taka madra by nalozyc rajstopki i spodnie ;D ja tez taka inteligentna dzis bylam;D a wieczorem byly juz spodnie i skarpetki i chodzilam i sciagalam nogawki nisko by mial nogi zakryte a chloe tu pisze ze w samym body i holi ze w krotkich spodenkach a ja jak bym dziecko na mroz wysylala naubieralam i zadowolona hehe

hehe to my nie zle jestesmy, no bo sie tak nagle goraco zrobilo 😉
Ale dzisiaj juz zmiana, bo bylam na spacerku juz tylko body z kr. rekawem i koszulka i spodnie cienkie i skarpetki 😁 no 🙂

dzien dobry a moj dzis tylko w body na dlugi rekaw i pampers i skarpetki i koniec;pno i czapa lekka kupilismy dzis spcjalne taka lekka w crocodrillo i o zgrozo 50 zl jedna mala czapka;/nigdzie nie bylo;/

a moj bez czapki byl 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam, nadrobilam;-)))
Widze, ze dzionek udany dla wszystkich:-D

Ja tez sie nie spodziewalam, ze dzisiaj tak cieplo i bym prawie ugotowala dwojke synko, ale to chyba dlatego, ze obawialam sie, ze sa jeszcze slabi po chorobie... Bo ubralam ich nawet w rajstopki pod spodnie hehe i dwa dlugie rekawy, ale po wyjsciu szybko to zredukowalam;-D

Zmykam juz spac...

hahaha nie ty jedna taka madra by nalozyc rajstopki i spodnie ;D ja tez taka inteligentna dzis bylam;D a wieczorem byly juz spodnie i skarpetki i chodzilam i sciagalam nogawki nisko by mial nogi zakryte a chloe tu pisze ze w samym body i holi ze w krotkich spodenkach a ja jak bym dziecko na mroz wysylala naubieralam i zadowolona hehe

hehe to my nie zle jestesmy, no bo sie tak nagle goraco zrobilo 😉
Ale dzisiaj juz zmiana, bo bylam na spacerku juz tylko body z kr. rekawem i koszulka i spodnie cienkie i skarpetki 😁 no 🙂

dzien dobry a moj dzis tylko w body na dlugi rekaw i pampers i skarpetki i koniec;pno i czapa lekka kupilismy dzis spcjalne taka lekka w crocodrillo i o zgrozo 50 zl jedna mala czapka;/nigdzie nie bylo;/

a moj bez czapki byl 😜

no to agent!! 🙂
ja mojemu zakladam, bo ma lysa ta lepetyne i sie boje ze mu slonko przygrzeje za mocno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
heja 🙂 uzależniona na chwilę wróciła aby się tortem pochwalić 😁 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/dsc04781p.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5175/dsc04781p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ta to ma talent!!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
dorianna napisał(a):
agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam, nadrobilam;-)))
Widze, ze dzionek udany dla wszystkich:-D

Ja tez sie nie spodziewalam, ze dzisiaj tak cieplo i bym prawie ugotowala dwojke synko, ale to chyba dlatego, ze obawialam sie, ze sa jeszcze slabi po chorobie... Bo ubralam ich nawet w rajstopki pod spodnie hehe i dwa dlugie rekawy, ale po wyjsciu szybko to zredukowalam;-D

Zmykam juz spac...

hahaha nie ty jedna taka madra by nalozyc rajstopki i spodnie ;D ja tez taka inteligentna dzis bylam;D a wieczorem byly juz spodnie i skarpetki i chodzilam i sciagalam nogawki nisko by mial nogi zakryte a chloe tu pisze ze w samym body i holi ze w krotkich spodenkach a ja jak bym dziecko na mroz wysylala naubieralam i zadowolona hehe

hehe to my nie zle jestesmy, no bo sie tak nagle goraco zrobilo 😉
Ale dzisiaj juz zmiana, bo bylam na spacerku juz tylko body z kr. rekawem i koszulka i spodnie cienkie i skarpetki 😁 no 🙂

dzien dobry a moj dzis tylko w body na dlugi rekaw i pampers i skarpetki i koniec;pno i czapa lekka kupilismy dzis spcjalne taka lekka w crocodrillo i o zgrozo 50 zl jedna mala czapka;/nigdzie nie bylo;/

a moj bez czapki byl 😜

no to agent!! 🙂
ja mojemu zakladam, bo ma lysa ta lepetyne i sie boje ze mu slonko przygrzeje za mocno 😁

no moj tez lysolek, tylko ze ja mu nie wzielam 😉

asiadudzika smakowity ten tort, a corcia piekna i jaka szczesliwa 🤪 Sto lat dla niej 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane mało piszecie ale wiem niedziela jest!!!
My dziś na polku od rana u mojej mamy na chwilkę potem na lody potem z siostrą spacer potem znajomi!!! Dziś robię małemu pierwszą zupkę marchewka plus ziemniaczek zobaczymy czy mu zasmakuje!!!
ASIAA torcik pyszniutki musiał smakować JULECZCE!!! JA sama takiego napewno nie zrobię!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...