Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
agami napisał(a):
dzien dobry 🙂


jak głowa? już nie boli?

no na szczescie juz nie,... ale u nas co chwila burze deszcze zaraz sie pogoda zmieni i pewno znowu zareaguje.. koszmar jakis..
i ja tezx na spotkanie nie pojade bo jedyna z lubuskiego jestem..... pod zachodnia granica chyba nikogo nie ma
aaagaaa ja twojego macka tez na jednym foto bym nie poznala heheh;p fajnie sobie spacerujecie ;D
moja spryciula wlansie lezy na kocu i w okol wlasnej osi sie na brzuchu kreci bo tak zabawki rozlozylam i co chwile cos tam siega.... no i juz ladne regularnie zmyslnie sie sam na brzucholka obraca i na plecki bez pomocy mamy;D co mnie cieszy bardzo... ale tez w nocy zawsze to robi i zazwyczaj znajduje go w poprzek lozeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć lalki 🙂
my witamy się z Majcią po długiej nieobecności,mam nadz ze nie zapomniałyście o nas hi
u nas w miare ok, malutka zdrowa, ja juz też sie lepiej czuje
mam nadz że u Was wszystko dobrze,zaraz sobie poczytam ale o nadrobieniu zaległości mowy nie ma 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
cześć lalki 🙂
my witamy się z Majcią po długiej nieobecności,mam nadz ze nie zapomniałyście o nas hi
u nas w miare ok, malutka zdrowa, ja juz też sie lepiej czuje
mam nadz że u Was wszystko dobrze,zaraz sobie poczytam ale o nadrobieniu zaległości mowy nie ma 😜


witamy witamy 🙂 mam nadzieję, że już z nami zostaniesz i tak długich przerw nie będziecie robiły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry! 🙂

ja juz po kolposkopii. Niestety mam jakies zmiany, zrobila mi biopsje, zobaczymy co w laboratorium wykryja.
Oczywiscie do szpitala cala wycieczka 🙃 bo malzon woli ze mna jechac niz zostac sam z Yasminka - ha boi sie, bo nic nie potrafi 😜

Super ze juz po 🙂 to trzymamy kciuki zeby to nic zlego 🙂
Wycieczka super Yasminka sie przeswietrzyla troche. A maz faktycznie troche bojazliwy. Chyba musisz cos wymyslic wyjsc na dyskoteke i zostawic ich samych 😁 Wrzucic meza na gleboka wode, w koncu juz niedlugo nie bedzie mial Was na codzien 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry! 🙂

ja juz po kolposkopii. Niestety mam jakies zmiany, zrobila mi biopsje, zobaczymy co w laboratorium wykryja.
Oczywiscie do szpitala cala wycieczka 🙃 bo malzon woli ze mna jechac niz zostac sam z Yasminka - ha boi sie, bo nic nie potrafi 😜

jeja mam nadzieje ze nic powaznego nie bedzie.... musi byc dobrze....
a moj zostaje z malym ale jak na dluzej to tez woli isc ze mna i z malym hehehe;D bo jak by trzeba bylo nakarmic czy przewinac to lepiej mama... ciekawe co bedzie w lipcu jak mama wroci do pracy a tata na tacierzynskim bedzie;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć,
dziewczyny , jak podaje sie dziecku gluten???? Doriana, jak to robisz? dajesz zwykla kasze manna? jak ja przygotowujesz??
wiecie, jaos ostatnio nie mam weny na pisanie..z jednej strony serce sie raduje, ze wasze dzieciaczki takie zdolne, kreca sie, przewracaja, nozki do buzikak pchaja, a z drugiej str przyznam ze mi zal dupe ściska, ze moja nic...dlatego jakos nie chce mi sie pisac, bo czym tu sie chwalic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
cześć,
dziewczyny , jak podaje sie dziecku gluten???? Doriana, jak to robisz? dajesz zwykla kasze manna? jak ja przygotowujesz??
wiecie, jaos ostatnio nie mam weny na pisanie..z jednej strony serce sie raduje, ze wasze dzieciaczki takie zdolne, kreca sie, przewracaja, nozki do buzikak pchaja, a z drugiej str przyznam ze mi zal dupe ściska, ze moja nic...dlatego jakos nie chce mi sie pisac, bo czym tu sie chwalic


Aniqa no co Ty daj spokoj!!! Zaledwie kilka dzieciaczkow potrafi cos wiecej niz reszta.
U mnie brzuszkowanie to nadal porazka, jak Yasminke klade, to moment polezy i zaraz spryciula na plecy sie kula, wiec prawie nie brzuszkuje. Nozki do buzi - jeszcze daleka droga.
Na prawde, NIE MA SIE CO PRZEJMOWAC!!! Jesli lekarz czy rehabilitant Ci nie mowi, ze jest cos nie tak, to znaczy, ze masz zdrowa corke! Na wszystko przyjdzie czas. Czasami te dzieci, ktore na poczatku tak szybko wszystko lapia pozniej stoja w miejscu. Pamietaj, ze kazde dziecko ma swoj wlasny zegar i program wg ktorych sie rozwijaja.
Nie ma czego zazdroscic i czym sie przejmowac. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry! 🙂

ja juz po kolposkopii. Niestety mam jakies zmiany, zrobila mi biopsje, zobaczymy co w laboratorium wykryja.
Oczywiscie do szpitala cala wycieczka 🙃 bo malzon woli ze mna jechac niz zostac sam z Yasminka - ha boi sie, bo nic nie potrafi 😜

Super ze juz po 🙂 to trzymamy kciuki zeby to nic zlego 🙂
Wycieczka super Yasminka sie przeswietrzyla troche. A maz faktycznie troche bojazliwy. Chyba musisz cos wymyslic wyjsc na dyskoteke i zostawic ich samych 😁 Wrzucic meza na gleboka wode, w koncu juz niedlugo nie bedzie mial Was na codzien 😉


Ech Basia, mi tam jakos strasznie nie zalezy, zeby go samego zostawiac, jakos nie czuje potrzeby. Ale to prawda bojazliwy jest, ale kto by nie byl, jesli nie umie sie pieluszki zmienic...tzn. w teorii sie potrafi 😜

Dzieki za kciuki. Troche sie boje, bo z takimi rzeczami nie ma zartow. Dobrze, ze wczesnie wykryte. Ale czuje troche zal, ze to mnie akurat spotkalo, no i niby dlaczego? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze i na pewno tak będzie 😘

Aniqa proszę przestać się przejmować, bo nie masz czym. każde dziecko rozwija się w innym tempie. i to jest całkowicie normalne.

a ja właśnie pomalowałam sobie paznokcie na niebiesko 😁 Maciek śpi a jak wstanie to może na spacer się wybierzemy 🙂 taki mam plan, zobaczymy co z tego wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika twoj Michalek jest uroczy 🙂 dobrze, ze w koncu nam go pokazujesz!! 😜
Dorianna mam nadzieje, ze z kontroli przywieziesz same dobre wiadomosci. Trzymam kciuki!!! A przeszczep bedzie mogl miec kiedy?

Dzieki Aga 😘

Oj, spadam, bo moc mojego internetu mnie powala w tym momencie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

coq bankowo musi być dobrze jak widzisz na przykładzie grudniówek ze w końcu sie układa teraz tylko wyniki Twoje i z rezonansu agami które na bank muszą być ok 🙂
mówisz uroczy..??czyli Awad może mieć konkurencje.... 😉 😉 😉 😉

ja ide sprzątać po obiadku bo tatus z synkiem na spacerze ale młody ma jeść koło 16 wiec tata ze strachu że sie będzie darł pewnie będzie juz o 15.30

a na dodatek grzmi...... u mnie dziś 26 w cieniu ale przynajmniej jest już czym oddychać bo od soboty to safari u nas.... więc dziś jest lux

no właśnie kiedy mozliwy jest taki przeszczep Dorianka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
cześć,
dziewczyny , jak podaje sie dziecku gluten???? Doriana, jak to robisz? dajesz zwykla kasze manna? jak ja przygotowujesz??
wiecie, jaos ostatnio nie mam weny na pisanie..z jednej strony serce sie raduje, ze wasze dzieciaczki takie zdolne, kreca sie, przewracaja, nozki do buzikak pchaja, a z drugiej str przyznam ze mi zal dupe ściska, ze moja nic...dlatego jakos nie chce mi sie pisac, bo czym tu sie chwalic

Ja daje gluten tak: wsypuje ok pol lyczeczki (na pol sloiczka jedzonka) zwyklej kaszy mannej do kubeczka i dolewam troche wody tak zeby zakrylo kasze i wstawiam na 20-30 sekund do mikro, potem wyjmuje woda sie zagotowuje razem z kaszka i w nia wsiaka, do tego dokladam po trochu obiadku i mieszam, potem wszystko razem podgrzewam lekko i do jedzenia gotowe 🙂
Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Marika twoj Michalek jest uroczy 🙂 dobrze, ze w koncu nam go pokazujesz!! 😜
Dorianna mam nadzieje, ze z kontroli przywieziesz same dobre wiadomosci. Trzymam kciuki!!! A przeszczep bedzie mogl miec kiedy?

Dzieki Aga 😘

Oj, spadam, bo moc mojego internetu mnie powala w tym momencie 🤢

Zobaczymy, oby nie bylo gorzej 😉 a przeszczep najpredzej jak skonczy roczek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wybaczcie, ale nie jestem w stanie nadrobić tego co od wczoraj napisałyście ☺️

Mam zapalenie piersi 😮 😮 😮 ból przeokrutny 🤢 🤢 🤢 gorączka od wczoraj ani na chwilę nie zeszła poniżej 38'C, ciągłe dreszcze 🤢 🤢 🤢 ledwo żyję 😞 😞 😞
Nie mam siły zajmować się własnym dzieckiem, małżona dziś po nocy obudziłam o 10, a dziś znów ma noc, a jutro po nocy popołudnie... nawet nie mam nikogo kto by mi pomógł przy dziecku 😞 😞 😞
Dostałam antybiotyk i mam nadzieję, że to odpuści, bo jak nie mam na jutro skierowanie na ginekologie z zaleceniem aby obejrzał to chirurg... młoda nie chce ssać z tej piersi, laktator niewiele pomaga, ściągam jakieś 10 - 20 ml... no h** by to strzelił 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Wybaczcie, ale nie jestem w stanie nadrobić tego co od wczoraj napisałyście ☺️

Mam zapalenie piersi 😮 😮 😮 ból przeokrutny 🤢 🤢 🤢 gorączka od wczoraj ani na chwilę nie zeszła poniżej 38'C, ciągłe dreszcze 🤢 🤢 🤢 ledwo żyję 😞 😞 😞
Nie mam siły zajmować się własnym dzieckiem, małżona dziś po nocy obudziłam o 10, a dziś znów ma noc, a jutro po nocy popołudnie... nawet nie mam nikogo kto by mi pomógł przy dziecku 😞 😞 😞
Dostałam antybiotyk i mam nadzieję, że to odpuści, bo jak nie mam na jutro skierowanie na ginekologie z zaleceniem aby obejrzał to chirurg... młoda nie chce ssać z tej piersi, laktator niewiele pomaga, ściągam jakieś 10 - 20 ml... no h** by to strzelił 😞

Trzymaj sie 😘 😘 antybiotyk na pewno pomoze 🙂 jak mala nie chce ssac to sciagaj jak najczesciej laktatorem, nawet jak to tylko 10-20 ml zawsze to troche mniej jest. Trzymamy kciuki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorianna wyniku na pewno beda dobre 🙂 a jesli chodzi o przeszczep to jak to jest wczepiaja sztuczny jeden na cale zycie? Czy co pewnien czas bedzie mial operacje? Z tego co pamietam (nie wiem czy dobrze) pisalam ze Dorianek ma 3 nerki, czy to ma cos z tym wspolnego?
Coq wszystko bedzie dobrze 🙂 nie masz co sie martwic. Cokolwiek to jest najwazniejsze ze szybko wykryte 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Wybaczcie, ale nie jestem w stanie nadrobić tego co od wczoraj napisałyście ☺️

Mam zapalenie piersi 😮 😮 😮 ból przeokrutny 🤢 🤢 🤢 gorączka od wczoraj ani na chwilę nie zeszła poniżej 38'C, ciągłe dreszcze 🤢 🤢 🤢 ledwo żyję 😞 😞 😞
Nie mam siły zajmować się własnym dzieckiem, małżona dziś po nocy obudziłam o 10, a dziś znów ma noc, a jutro po nocy popołudnie... nawet nie mam nikogo kto by mi pomógł przy dziecku 😞 😞 😞
Dostałam antybiotyk i mam nadzieję, że to odpuści, bo jak nie mam na jutro skierowanie na ginekologie z zaleceniem aby obejrzał to chirurg... młoda nie chce ssać z tej piersi, laktator niewiele pomaga, ściągam jakieś 10 - 20 ml... no h** by to strzelił 😞

no co ty!!po takim czasie?? jak to jest mozliwe?przeciez nie mialas juz nawału pokarmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
meliska a skąd to zapalenie teraz?? Współczuję, oby szybko minęło...
Coq to kiedy masz wyniki? Dobrze że w końcu zrobiłaś te badania
Aniqa ja Cie naprawdę rozumiem, tez czuję takie igielki zazdrości jak czytam co wyprawiaja inne dzieciaczki ☺️
Rita witamy, witamy 🙂
Dorianna a co to za wstawianie fotek na Fb? A tu nic???? Trzymam kciuki za wyniki kontroli - nie wiem dlaczego myslałam że ostatnia operacja załatwia sprawę a tu przeszczep 😲 Cięzki ma start w zycie Dorianek, jak sobie pomyslę o swoim podejściu do asymetrii Weroniki to mi się wstyd robi bo Ty masz duzo większe zmartwienie i nie marudzisz ☺️ Usciski dla Was i 😘
Basienka to Ty z Wegierskiej Gorki jesteś? Ktoś tam jeszcze mieszka czy wszyscy do Anglii wyjechali? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...