Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Agami Aga i oczywiście innym mamusiom też życzę przespanych nocek i żeby te ząbki co już tak rwą się do wyjścia wyszły szybko i bezboleśnie 😘

Wanilia Basieńka od Was czekam na konkretne decyzje w sprawie jutrzejszego dnia... w każdym bądź razie planów innych nie mam i tak jak pisałam przerwę w podróży zapewniam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
Kasiunia pisała że jutro ma go robić....

haha a wiecie, że ja też 2 dni temu robiłam ☺️ i jak Kasiunie martwi spadek wagi to mnie właśnie zaniepokoił jej wzrost 😜 jedna krecha i tego Ci też Kasiu życzę 🙂


ja też to przerabiałam jakieś 2 tygodnie temu 🙂 bo ja nadal bez okresu ..... jest jeszcze ktoś kto go nie miał....????????

Tak 🙂 nie jestes sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tez juz sie zbieram spac, jeszcze ostatni luk tutaj i lece 😉

Burza do mnie idzie cos slysze... 🤨

marika ja tez jeszcze nie mialam okresu, przy pierwszym synku dostalam dopiero po 8 miesiacach, wtedy jak skonczylam karmic piersia, wiec bez obaw 😉

Basienka no ja wlasnie skonczylam odciagac i tak sobie zapisuje ile mam z calego dnia, no i dzisiaj 830 ml, a tak srednio to mam 800 😆 A jak u ciebie?

I kto jeszcze odciaga sobie pokarm i jak mu idzie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂 Marika ja też bez okresu 🙂
Dorianna piszesz że po 8 mies dostałaś jak przestałaś karmić a ja się władowałam w zastrzyki 'depo-provera' i raz że nie miałam okresu a dwa ze przytyłam jak krowa 😠 najgorsze to to,że jeden zastrzyk jest na 3 miesiące,wiec nabranie masy zwaliłam na siedzenie w domu.wzięłam drugi zastrzyk na kolejne 3 mies i masakra! jak na koniec ciąży ważyłam 80kg(przytyłam 16 kg) tak po pół roku tych hormonów ważyłam 76 kilo 🤢 czułam się okropnie sama ze sobą i poszłam do tej babki,dała mi proszki po których schudłam ale jedno wiem na pewno - NIGDY WIĘCEJ ZASTRZYKÓW ANTYKONCEPCYJNYCH! no i jak je odstawiłam to za jakiś czas przyszedł okres...
Kasiunia no to czekamy wszystkie na wynik testu.oby nie...ale jeśli to będziesz musiała to przyjąć na klatę i żadnego ryczenia mi tu!no.
Milenka już zaczyna chwytać o co chodzi z jabłkiem na łyżce 😁 tylko palce usiłuje w międzyczasie do buzi wtykać! a z tymi pieluchami i ubrankami w jabłku i całej reszcie to powiem Wam z doświadczenia że plam nie zwalczycie.trzeba dziecku śliniak plastikowy z kieszonką zakupić albo taki w kształcie bluzki cały ze sztywnej folii i jest bezpieczniej.ja nawet nie mam w pobliżu pieluchy bo potem takie szkaradne są...i jak brudne po praniu... dobra i ja kończę .dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
Kasiunia pisała że jutro ma go robić....

haha a wiecie, że ja też 2 dni temu robiłam ☺️ i jak Kasiunie martwi spadek wagi to mnie właśnie zaniepokoił jej wzrost 😜 jedna krecha i tego Ci też Kasiu życzę 🙂

ja tez robilam juz test:p no i sie juz napalilam, a tu wyszedl negatywny... 😞 a na drugi dzien okres - pierwszy od ponad roku, heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):

Basienka no ja wlasnie skonczylam odciagac i tak sobie zapisuje ile mam z calego dnia, no i dzisiaj 830 ml, a tak srednio to mam 800 😆 A jak u ciebie?

Ja sciagam jakies 4 razy w ciagu dnia (3 razy w pracy i raz przed noca) to mi wychodzi jakies 600 ml. Oprocz tego jeszcze go karmie piersia normalnie (rano, jak wracam z pracy i przed snem) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
Kasiunia pisała że jutro ma go robić....

haha a wiecie, że ja też 2 dni temu robiłam ☺️ i jak Kasiunie martwi spadek wagi to mnie właśnie zaniepokoił jej wzrost 😜 jedna krecha i tego Ci też Kasiu życzę 🙂


ja też to przerabiałam jakieś 2 tygodnie temu 🙂 bo ja nadal bez okresu ..... jest jeszcze ktoś kto go nie miał....????????

ja nie mam, a Kalina miesiac starsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my wczoraj bylismy na parapetowie u znajomych. w koncu wyszlam do ludzi 🙂 bylo naprawde super, tylko o 12 musielismy wracac, bo mama z kalina byla, ta takie cycrki wyprawiala ze szok 😮 😮 😮 najpierw nie chciala pic mleka przed snem, potem zasnela jej na rekach na 40 min, a potem sie obudzila, wypila cale mleko i jeszcze mama dorabiala i ani myslal juz spac 😮 caly czas jej plakała, tylko na rekach, w koncu wyladowala w wozku i tam zasnela w koncu o 22. my wrocilismy o polnocy, a moj sie nawalił i przed drzewiamy przewrocil wazon, myslalm ze go zabije 😠 no i oczwiscie kalina sie obudzila i zaczela sie bawic 😮 no jakas masakra, w koncu po 1 wmusilam w nia cycka i wtedy zasnela do 8 (ale i tak co chwila ja slyszalam, ona ostatnie noce strasznie niespokojnie spi, wybudza sie, poplakuje - mysle ze moze to zeby daja o sobie znac)
a za 2 tygodnie mammy kolejna impreze i teraz glupio mi prosic znowu moja mame, jak mala takie cyrki robi. no i mowie do mojego, ze pojedziemy na ta impreeze, ale dopiero jak uspie sama kaline, czyli ok. 20 bysmy wyjezdzali, 20.30 byli na miejscu. ale ten sie oburzyl, ze nie bedzie w srodku imprezy wchodzil, bo kumple juz zaczna szybciej pic. no co za egoista pieprzony, mysli tylko o sobie i o tym ,ze zacznie chlac troche pożniej, a wogole nie o Kalinie, ze biedna sie wtedy meczy i stresuje, jak mnie nie ma , no i o mojej mamie ktora musi sie z nia wtedy meczyc. gnojek, tak mnie wkurzyl,ze chyba focha przez tydzien bede miala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka widze, ze Ty na brak mleka nie mozesz narzekac 🙂
A ja wlasnie chcialam Pammat pytac jak ona sobie z tym radzi, ze przestala karmic piersia. Bo ja mimo, ze juz miesiac butelka rzadzi to nadal jakos sobie z tym nie radze. Momentami mysle, dobra dajmy sobie juz spokoj z tym sciaganiem raz dzinnie mleka, szczegolnie jak Bambina jeszce go nie wypije do konca; a potem budzi sie we mnie jescze chec zeby walczyc, bo sie ludze, z emoze sie da laktacje rozbujac.
Ale cos mi sie zdaje, ze ona nawet jesli o smak chodzi to woli modyfikowane. To geste ktore miala na poczatku smakowo bylo chyba podobne do mojego, a to rzadkie jest slodkie i jej to odpowiada, wiec nie bardzo nawet pije juz moje. Nie wiem, jak myslicie co robic?

O to juz kilka grudniowek robilo test. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq- jest mi czasem przykro ale pogodziłam sie z tym ciesze sie ze miałam ten Zaszczyt karmić ja chociaz 4miesiace ale po co ja i ona mialysmy sie meczyc dla mnie najwazniejsze jest to zeby ona nie była gloda i nie wazne juz ze to modyfikowane mleko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
coq- jest mi czasem przykro ale pogodziłam sie z tym ciesze sie ze miałam ten Zaszczyt karmić ja chociaz 4miesiace ale po co ja i ona mialysmy sie meczyc dla mnie najwazniejsze jest to zeby ona nie była gloda i nie wazne juz ze to modyfikowane mleko...


Oczywiscie, dla mnioe tez jest najwazniejsze, ze Yasmine jest najedzona i zadowolona. Zastanawiam sie natomiast czy utrzymywac laktacje i probowac ja rozbujac, zeby jej podawac rowniez moje mleko. Pomyslec, ze rok ja chcialam karmic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...