Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
bry...
jestem troszke nieprzytomna, bo wczoraj siedzielismy do 2 w nocy prawie i ogladalismy projekty domow 🙂 i chyba znależlismy ten odpowiedni 😉 powoli sie szykujemy, bo jak dobrze pojdzie to na jesien bedzie mozna zaczac budować 🙂 🙂 🙂 🙂
a księzniczka oczywiście od 7 nie spala, teraz dalam jej cycka i odjechala, zobaczymy na jak dlugo...
aaaaa Wanilia, to ja się z listopadówek musze dowiadywać, ze dostaliście ten kredyt???!! 😁 😁 😁 😉 😉 🙃 🙃

Cholerka tak to jest jak się na dwa fronty pisze. Na listopadowkach podgladam co u Cherry slychac a i zawsze się czegoś dowiem bo tam dzieci starsze 🙂 A kredyt mamy tylko nie wiem czy mieszkania nie będzie trzeba innnego szukać. A jeśli chodzi o domek to jak zacisniemy pasa i oszczędnie wyremontujemy mieszkanko to mze fundamenty jesienia wylejemy chociaż. Pochwalisz się projektem?
Meliska sprawdziłam laktator - są baterie 🤪. Oklask dla Ciebie bo sama bym na to nie wpadła i pewnie bym kupiła ręczny bez sensu 😮

pozniej, bo u malżona na laptopie jest. mielismy problem, bo mamy waska dzialke (max. 20m szeroka i ponad 40m długa) i masa projektów odpadała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Meliska nasza Weronika dopiero teraz zasnęła, całą drogę gadala z balonem, w domu kąpiel, kupa (znów nam zeszło troche na jej wyciśnięcie..), cycek i odjechała 😁
Miło było się spotkać, trzeba będzie powtórzyć 🙂

Florek usnal w sumie dosc szybko kolo 20:00. Cala droge spal 😉 Maz musi rowerek naprawic. Jechal spowrotem i co 10 minut kolo musial pompowac zeby do domku dojechac 😉 ale dojechal bez problemu 🙂 Ja padlam jak dluga wiec sie wczoraj juz nie odzywalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia jestem pełna podziwu za ten post 🙂 Pisze że co drugi dzien to kiepsko bo one wtedy są ogromne i Weronika strasznie płacze przy robieniu kupy 😞 I zanim ja wypchnie to sie pół godziny z kupą bawimy w akuku 😮 Więc wolalabym żeby robiła codziennie, byłyby wtedy mniejsze no i pewnie nie takie zwarte jak by mniej w prostnicy leżakowały 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka Aniqa śliwki suszone w sklepie normalnym w opakowaniu foliowym i wlewam do garnka wody ok 100 ml i gotuje z 3 śliwkami kompocik i nie słodzę!!! Choć mały dziś już 3 dzień kupy nie robi bo wprowadziłam mleko modyfikowane i moze po tym!!! Co do mleka krowiego to podam mu takie z kartonu ponieważ nie mam nikogo kto by miał dostęp do krowy i mi dał mleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi mi lekarz mówił ze to najgorsze co może być to mleko UHT z kartonu.chyba że kupisz takie z dwu,trzy dniowa datą ważności to tam nie ma tyle tych dodatków co w tych długoterminowych.a od tego dzieci się właśnie uczulają.poczytaj o tym ,bo ja czytałam żeby dziecku nawet do 3 roku życia nie dawać mleka krowiego żadnego.Julka rok to miała na pewno zanim jej dałam mleko z kartonu. szkoda żeby się dzieciaki skazy białkowej nabawiły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):


Martwię się o Basię, bo i na forum się nie pokazała i maila napisałam i smsa... może po prostu padli po tej wycieczce 🥴

Zyje zyje 🙂 komorka mi sie wylaczyla i sie laduje 🙂 Padlam wczoraj jak dluga 🙂 basen, zwiedzanie i podroz. Byla warto. Dziekuje dziewczyny za swietny dzien 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
helooooo

asia -rozwalasz mnie 🙂 ale lista piękna 🙂

holi widzę żer jesteś jedną z najodważniejszych mamusiek 🙂 bo my w większości mega ostrożne 🙂

ja daje małemu sok jabłkowy z GERBERA z kartonu bym się nie odważyła nie wiem może i to trochę panikara jestem ☺️ ☺️ ☺️ ale nie będę testować na takim malutkim synku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
Wanilia a to inna para kaloszy.to nic tylko próbowac rozrzedzić...soczki,te sliwki spróbuj, herbatkę koperkową.jabłuszko jej daj.marchewka zatrzymuje.dajesz jej marchewkę??

Prawie we wszystkich obiadkach jest marchewka więc siłą rzeczy daję. Zrezygnowałam za to z deserków z marchewką i daję samo jabłko albo jabłko ze śliwką suszoną. No i rozrzedzony soczek jabłkowy z bobovity plus 3ml syropku duphalac ale i tak są problemy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Basienka Ty się nam odmelduj że dojechałaś Ty piracie drogowy!!

Odrazu piracie drogowy ☺️ Im szybciej jade tym lepiej Florek spi 😉

Basienka jak się nudzisz w robocie to sobie foto avatarowe zmien bo sie troche zdezaktualizowało 😜
Na tych wertepach na dojazdowce do autostrady to się musiał Florek ładnie ululać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq co do mleka to proponuje wsiąść swojego puszkę, max 2 sztuki i tu na pewno znajdziesz jakieś dla Yaśmin 🙂 jak widzisz większość z nas używa bebilon pare bebiko,któraś NAN i pewnie od tych bym zaczęła 🙂

bo chyba jednak nie są ani uczulające wiem że największy problem ma Weronika z wyborem mleczka -ale może ma królewskie podniebienie i będzie w przyszłości najsłynniejszą kucharką w Polsce 😎 😎 😎

moja siostra co mieszka w stanach w sierpniu 2011 jak do nas przyjechała to jej córka Natalka miała 8 m-cy i wsuwała też bebilon to tylko spróbowała i od razu jej przypasowało 😉

więc każdy dzieciak znajdzie coś dla siebie odpowiedniego 😘 więc relax
więc wiezienie mleka jest naprawdę bezsensowe wg mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie pisałam Wam chyba że wyeliminowalam z diety wszystkie produkty mleczne, nie jem serów, jogurtów, lodów 😞 Planuje tak 10 dni a potem się napiję kawy z mlekiem i zobacze czy będzie reakcja. Jeśli nie to znaczy że Weronik nie ma skazy bialkowej tylko nadwrażliwość pokarmową albo refluks jak Kubuś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Basienka Ty się nam odmelduj że dojechałaś Ty piracie drogowy!!

Odrazu piracie drogowy ☺️ Im szybciej jade tym lepiej Florek spi 😉

Basienka jak się nudzisz w robocie to sobie foto avatarowe zmien bo sie troche zdezaktualizowało 😜
Na tych wertepach na dojazdowce do autostrady to się musiał Florek ładnie ululać 😁

Dobrze mu sie spalo. Wasze pannice sie obudzily, a moj poszedl spac 🙂 Wlasnie mialam sie tym zajac tylko musze poszukac jakies zdjecia 🙂
Udalo mi sie wszystko nadrobic, ale po tylu stronach juz nie wiem co komu odpisac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Basienka Ty się nam odmelduj że dojechałaś Ty piracie drogowy!!

Odrazu piracie drogowy ☺️ Im szybciej jade tym lepiej Florek spi 😉

Basienka jak się nudzisz w robocie to sobie foto avatarowe zmien bo sie troche zdezaktualizowało 😜
Na tych wertepach na dojazdowce do autostrady to się musiał Florek ładnie ululać 😁

Dobrze mu sie spalo. Wasze pannice sie obudzily, a moj poszedl spac 🙂 Wlasnie mialam sie tym zajac tylko musze poszukac jakies zdjecia 🙂
Udalo mi sie wszystko nadrobic, ale po tylu stronach juz nie wiem co komu odpisac 😉

kochana ja sobie na karteczce napisałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Nie pisałam Wam chyba że wyeliminowalam z diety wszystkie produkty mleczne, nie jem serów, jogurtów, lodów 😞 Planuje tak 10 dni a potem się napiję kawy z mlekiem i zobacze czy będzie reakcja. Jeśli nie to znaczy że Weronik nie ma skazy bialkowej tylko nadwrażliwość pokarmową albo refluks jak Kubuś...

no ja nie jem czekolady już z 5 dni a w sob złapałam cukierka i się zapomniałam,zjadłam i jak juz końcówkę glamałam to zaskok ze przecież cały był czekoladowy.... no i małej się zaczerwieniło znowu na nóżkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hejka Aniqa śliwki suszone w sklepie normalnym w opakowaniu foliowym i wlewam do garnka wody ok 100 ml i gotuje z 3 śliwkami kompocik i nie słodzę!!! Choć mały dziś już 3 dzień kupy nie robi bo wprowadziłam mleko modyfikowane i moze po tym!!! Co do mleka krowiego to podam mu takie z kartonu ponieważ nie mam nikogo kto by miał dostęp do krowy i mi dał mleko

holi ty teraz serio mowisz czy zartujesz bo ja zaczelam naprawde watpic...wiesz jesli nie zartujesz to ja cie blagam nie mleko z kartonu ono nie ma nic wspolnego z mlekiem krowim... nie wiem czy pilas mleko prawdziwe od krowy... ale zafundowanie mleka kartonowego tak malemu dziecku to gwarantowana skaza bialkowa i meeega rewolucje jelitowe.... ty jako farmaceutka powinnas tym bardziej wiedziec ze mleko dla dziecka te modyfikowane jest tak dobrane by nie zrobilo krzywdy dziecku....a to kartonowe to sama chemia.....skoro takie mleko lezec moze kilka miesiecy w kartonie a modyfikowane max 3-4 tyg, swoje od krowy 2 dni to sama przemysl co jest kartoniku ze takie długowieczne,... zrobisz jak zechcesz.... nie chce ci nic narzucac ale prosze poczytaj o tym jeszcze...
pierwszy lepszy artykuł art o mleku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...