Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
a i ja dopajam troszkę dziennie faktycznie wychodzi jakieś 60 ml no chyba ze takie safari jak ostatnio to wiadomo więcej ale u mnie ze trzy dni było 32 w CIENIU ....

i różnie herbatka, woda a i czasem w celu uruchomienia kupki sok jabłkowy 😜 i oczywiście sok to pyszunia i muszę udzielać ale wodę daje i po prostu faktycznie się napije i dość 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej kochane u nas mały je kaszki zupki i mleko modyfikowane raz po kąpieli i pije herbatki granulowane wodę przegotowaną kompot ze ŚLIWEK SUSZONYCH MU ROBIĘ W CELU ROBIENIA KUPEK I JEST SUPER I ON ZA DNIA BARDZO DUŻO PIJE DZIENNIE WYCHODZI OK 150 ML
teraz już śpi!!! Fajnie dziewczynki że miałyście spotkanie może się jeszcze uda jakie zorganizować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
a i ja dopajam troszkę dziennie faktycznie wychodzi jakieś 60 ml no chyba ze takie safari jak ostatnio to wiadomo więcej ale u mnie ze trzy dni było 32 w CIENIU ....

i różnie herbatka, woda a i czasem w celu uruchomienia kupki sok jabłkowy 😜 i oczywiście sok to pyszunia i muszę udzielać ale wodę daje i po prostu faktycznie się napije i dość 😉

Ja tez dopajam - sokiem jabłkowym z bobovity który juz jest rozcieńczony a ja jeszcze dolewam wody. Ostatnio M kupił sok z Hippa - jabłkowy po 4 m-cu i jest megasłodki w porownaniu z bobovitą, ja osobiście nie chciałabym przyzwyczajać dziecka do takiej "słodyczy" 😉
Wczoraj odkryłam w Biedrze deserek gerbera jabłko z suszoną sliwką po 5 m-cu, mam nadzieję że ruszy troche Weronikę po nim bo kupa co drugi dzień to trochę kiepsko....
I miałam Wam jeszcze napisać o sposobie na marchewkowe plamy bo juz mnie dziewczyny dzis zaczęły podejrzewac że się nie chcę podzielić 😜 Po wypraniu wiesza się ciuszki na słońcu i plamy blakną - sama w to nie wierzyłam ale to działa. Cherry z listopada też testowała i poleciła mi ten sposób 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
dorianna napisał(a):


Basienka no ja wlasnie skonczylam odciagac i tak sobie zapisuje ile mam z calego dnia, no i dzisiaj 830 ml, a tak srednio to mam 800 😆 A jak u ciebie?

Ja sciagam jakies 4 razy w ciagu dnia (3 razy w pracy i raz przed noca) to mi wychodzi jakies 600 ml. Oprocz tego jeszcze go karmie piersia normalnie (rano, jak wracam z pracy i przed snem) 🙂

To widze, ze bedzie podobnie co u mnie z tym, ze ty te 200 to pewnie dasz jej w cycu 🤪
Wiec nie jest zle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
dorianna napisał(a):


Basienka no ja wlasnie skonczylam odciagac i tak sobie zapisuje ile mam z calego dnia, no i dzisiaj 830 ml, a tak srednio to mam 800 😆 A jak u ciebie?

Ja sciagam jakies 4 razy w ciagu dnia (3 razy w pracy i raz przed noca) to mi wychodzi jakies 600 ml. Oprocz tego jeszcze go karmie piersia normalnie (rano, jak wracam z pracy i przed snem) 🙂

To widze, ze bedzie podobnie co u mnie z tym, ze ty te 200 to pewnie dasz jej w cycu 🤪
Wiec nie jest zle 🙂

A ja miałam pytac - dlaczego całe mleko odciągasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Meliska nasza Weronika dopiero teraz zasnęła, całą drogę gadala z balonem, w domu kąpiel, kupa (znów nam zeszło troche na jej wyciśnięcie..), cycek i odjechała 😁
Miło było się spotkać, trzeba będzie powtórzyć 🙂

Jula już w samochodzie odpłynęła, później przy cycku, później kąpiel i też już śpi... no miało dziewczę dziś wrażeń... koleżanka, kolega 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja daję mleko GERBER to produkuje NESTLE czyli NAN też!!!
KOMPOT ze śliwek jest bardzo dobry naturalnie lekko słodki i mój ELIgiuszek wypija naraz 100 ml minimum ile by nie dostał tyle by wypił!!!
WANILIA dzięki za poradę z plamami z marchewki!!!
ja robię jeszcze kompocik z jabłka i mały pije!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kuku!

Aga dziekuje za porade w sprwaie dopijania, na prawde nie wiedzialam ze trza.
A na zdjeciu widze pieknie korzystacie z pogody 🙂

Agami twoj Kubus chyba juz sie plazowania uczy 🙃

To dziewczyny mialy spotkanie? Fajnie to juz drugi zjazd, tym razem poludniowy zachod 😆

Moja glizda tez dzis wyczynia, trzy drzemki o 11, o 14:30, o 17:30 - przed kapiela sama 🤢 teraz niby spala od 20 ale juz sie wyspala 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hej ja daję mleko GERBER to produkuje NESTLE czyli NAN też!!!
KOMPOT ze śliwek jest bardzo dobry naturalnie lekko słodki i mój ELIgiuszek wypija naraz 100 ml minimum ile by nie dostał tyle by wypił!!!
WANILIA dzięki za poradę z plamami z marchewki!!!
ja robię jeszcze kompocik z jabłka i mały pije!!

a skad te sliwki suszone bierzesz??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
dorianna napisał(a):
A i mam pytanko: jakiej firmy mleko dajecie swoim maluchom?

ja od poczatku daje Nan Pro 1.
a wlasnie, można juz dawac sok jablkowy? może byc taki zwykly fortuny np. i rozcieńczony pol na pol z woda? czy jakis inny sposób sie stosuje bo nie wiem 🙂

na początek to chyba jednak z tych przeznaczonych dla niemowląt, ja może jakaś przewrażliwiona jestem, ale masz pewność, że jak piszą, że bez cukru to go tam faktycznie nie ma, już bym chyba wolała samodzielnie kompot zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...