Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzien dobry! 🙂
Ja mam noc z dupy 🤢 Yasmine budzila sie ch chwila, jakies marudzenie. Raz wzielam ja na rece i od razu usnela. No i maz nie mogl spac cala noc 😮 przewracal sie jak wieloryb w lozku 🤢 szkoda gzdac, wszyscy niewyspani.

Agami ja tam z Ciebie sie nie smieje, to raczej z sytuacji i z kapusty 😁
Asia dzieki za podpowiedz w sprawie mojego mleka. 🙂
Marika dziekuje, mysle, ze jakes mleko podlapiemy w Polsce 🙂
Wanilia trzymam kciuki, zeby nie byla to skaza bialkowa.
Holi co do mleka to sie zgadzam z Asia (chyba z nia) ze kartonowe jest nie za dobre. Siostra moja miala kolege, ktory pracowal gdzies w mleczarni i mowil, ze to swinstwo, juz lepsze jest takie z worka, jakie wczesniej bylo popularne. A nie wiesz moze czy gdzies tam u Ciebie jest mlekomat? T o coraz popularniejsze w miastach.
Kasiunia odezwij sie!!! Jak test?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry! 🙂
Ja mam noc z dupy 🤢 Yasmine budzila sie ch chwila, jakies marudzenie. Raz wzielam ja na rece i od razu usnela. No i maz nie mogl spac cala noc 😮 przewracal sie jak wieloryb w lozku 🤢 szkoda gzdac, wszyscy niewyspani.

Agami ja tam z Ciebie sie nie smieje, to raczej z sytuacji i z kapusty 😁
Asia dzieki za podpowiedz w sprawie mojego mleka. 🙂
Marika dziekuje, mysle, ze jakes mleko podlapiemy w Polsce 🙂
Wanilia trzymam kciuki, zeby nie byla to skaza bialkowa.
Holi co do mleka to sie zgadzam z Asia (chyba z nia) ze kartonowe jest nie za dobre. Siostra moja miala kolege, ktory pracowal gdzies w mleczarni i mowil, ze to swinstwo, juz lepsze jest takie z worka, jakie wczesniej bylo popularne. A nie wiesz moze czy gdzies tam u Ciebie jest mlekomat? T o coraz popularniejsze w miastach.
Kasiunia odezwij sie!!! Jak test?

ehhehe zobnaczysz zobaczysz wpadniesz do pl i zacinac bedziesz kapuche ze sie uszy trzasc beda... ok spadam na bioderka na 13 mamy ale panuje zasada wszyscy 50 osob zapisanych na 13 wiec jedziemy o 12 bo kto pierwszy ten lepszy ehehhe;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry bardzo 🙂 🙂 🙂

widzę, że od rana tłok 😁

dorianna wtedy jak mi pediatra o tym mleku mówiła, to ja dawałam Maćkowi 30-60ml dziennie, więc ilości nie były imponujące.
Ulka Karolinka zbiera się do siedzenia 😁 super!!! 🙂 u mnie jest podobnie, ja go na leżaczek a on głowę w powietrzu trzyma, łapie się za coś i się podnosi 🙂
Wanilia dziękujemy 🙂 a to tylko zalążek ogródka 😁 bo w sumie jest dużo więcej tego wszystkiego 🙂
Asia a co do mleka z kartonu to ja nie wiem jaki lekarz Ci to mówił, ale tam nie ma żadnych dodatków. Skończyłam studia "technologia żywności i żywienie człowieka" i jeżeli chodzi o mleko UHT, to chodzi o to, że było ono wysterylizowane w temperaturze ok 130 stopni przez 1-2 sekundy, żeby wybić bakterie etc. i w związku z działaniem wysokich temperatur także część dobrych związków w mleku zostało zniszczonych. a mleko z krótszym terminem ważności to mleka pasteryzowane to w temperaturze do 100stopni i w dłuższym czasie. i w tej tempetaturze niektóre witaminy nie ulegają rozkładowi. Ale żadnych dodatków w takich mlekach nie ma.
takie mleko po prostu traci swoje naturalne wartości odżywcze, ale nie ma w nim żadnej chemii!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny nie wiem co Wam napisać.... zrobiłam 3 testy .... 2 negatywne 1 pozytywny... jutro z rana idę zrobić płatne badanie na HCG i wtedy wszystkiego się dowiem, ale szczerze...? jestem załamana...

Nic sie nie matrw jak dwa byly negatywne to wszystko bedzie dobrze 🙂 Trzymamy kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
poszłabym dzisiaj, ale siedzę sama z małym i nie mam gdzie go zostawić, a po szpitalach nie chcę go ze sobą targać.... czy jest możliwość, że jak wyszedł pozytywny wynik to, że to pomyłka???

Z tego co wiem to sie zdaza 🙂 wiec glowa do gory 😁 bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
poszłabym dzisiaj, ale siedzę sama z małym i nie mam gdzie go zostawić, a po szpitalach nie chcę go ze sobą targać.... czy jest możliwość, że jak wyszedł pozytywny wynik to, że to pomyłka???


Biorac pod uwage, ze dwa byly negatywne to moze to byc pomylka. A kreseczka byla wyrazna czy blada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Ja Was od rana podczytywałam, ale niestety moje dziewczę dziś nadaktywne i chyba wyspane... dziwne bo ja wcale 🤢 tak w nocy po łóżeczku tańcuje, dziś zakładam jeszcze jeden ochraniacz na szczebelki, żeby na całej długości był, bo szkoda mi jej głowy, na te ostatnie gorące dnie zmieniłam jej kocyk do spania na taki cienki, lekki i w nocy wstawałam kilka razy poprawiałam ją, a ona z tym kocem na głowie nogami tak wierzgała i w końcu wstałam dałam trochę butli ( haha Basia tej co nie chciała pić jak u mnie byłaś i wypiła jakby nie wiadomo co to za miodek był 😁 ), zmieniłam na cięższy kocyk i jakoś dospała do rana... właśnie ma ktoś jakiś stalowy koc na zbyciu? ... dzisiaj spróbuję ją do śpiworka wsadzić

Ja tylko na momentos, bo do mamy zmykam niech chociaż chwilę ponosi mojego klocuszka 😉

A Basieńka to piratka fakt... mojego męża wczoraj śmigła 😜 I widzę, że Wanilia też mojemu dziecku renomę zrobiła... żadne grudniowe dzieci nie będą chciały się bawić z moją córą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
poszłabym dzisiaj, ale siedzę sama z małym i nie mam gdzie go zostawić, a po szpitalach nie chcę go ze sobą targać.... czy jest możliwość, że jak wyszedł pozytywny wynik to, że to pomyłka???


Biorac pod uwage, ze dwa byly negatywne to moze to byc pomylka. A kreseczka byla wyrazna czy blada?


tej wersji bym sie trzymała

a robiłas je jednego dnia???? jesli tak to na bank pomyłka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...