Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzien dobry! 🙂
Kasiu trzymam kciuki za test, zeby bylo tak jak chcesz.
Agami ja Tobie zycze rowniez dobrych wynikow z rezonansu! Niech grudnoiwek nic nie dopada.
Pam nadzerka to raczej nie jest, bo ja juz przy wymazie mialam stwierdzone zmiany w komorkach ze wskazaniem na wirus hpv. Teraz pytanie jaki to typ wirusa, taki co zanika sam, czy taki co powoduje raka? Mam nadzieje, ze wczesnie wykryte da sie wyleczyc.
Aniqa nie wyrzucaj sobie, ze z Kalinka nie poszlas do neurologa. Nawet jesli bedzie trzeba nad czyms popracoac, jestem pewna, ze szybko wszystko pokonacie.
A co do meza, to albo z nim pogadaj, albo jesli masz taka mozliwosc pojedz do mamy odpoczac. U mnie teraz jest bez zarzutu od czwartku, a zadnego godzenia nie bylo, kilka prostych slow i po sprawie. Wiec wczoraj szok przezylam, wieczor piatkowy a on ze mna w domu.

Wprowadzacie gluten widze. Ja sie jeszcze wstrzymuje, bo lekarz w swojej rozpisce nic o nim nie pisal, ze podawac wiec tylko warzywa i owoce.

Moje pieluchy i sliniczki tez w plamach, glownie marchewkowych. Tez zastanawiam sie jak to odplamic, ale boje sie zastosowac jakis odplamiacz, bo strasznie zrace,a Bambina te pieluchy to mamrocze w buzi, nawet nazywam je mamrotkami 😉

Co do bucikow, to nie jestem przekonana, jakos tak mi sie wydaje, ze to takie klocki na stopkach i do niczego nie sluza. Choc z drugiej strony jak sie wczesnie zaklada to mozna uniknac problemu z pozniejszym zalozeniem pierwszych bucikow, bo dziecko przyzwyczajone.

Beatka a Wy mialyscie juz bioderka?

p.s. A o jakich zdjeciach Awada piszesz Agami? Nic nie widze? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agami Aga Marika cudowne te słodziaczki Wasze 😘
Doriana Rita witajcie 😘 i ściskam małego Dorianka i cieszę się, że u Was ok
Coq 3mam kciuki za wyniki kolposkopii 😘

Dziewczyny dzięki za miłe słowa... pomogły 😘 noc była ciężka 40'C i dreszcze, ale córcia na szczęście wstała dopiero jak wrócił małżon, ach i gorączka spadła, więc czuję się jak młody bóg. Pierś już też nie taka bolesna, więc postanowiłam odpuścić sobie na dzień dzisiejszy wizytę na oddziale ginekologicznym, zobaczę najwyżej w poniedziałek skoczę do mojej ginekolog. A to zapalenie piersi to nie tylko z zastoju, może być jakieś zakażenie albo nawet uraz, a wiecie jak ten mój szogun kopie, już nieraz przy zmianie pieluchy dostałam kopa w cyca... nie mam pojęcia z czego to 🤢

A my, że tak się wyrażę - śmigamy boso
A przy karmieniu ratujemy się ręcznikami papierowymi, fakt te plamy katastrofa, szczególnie marchewkowe

Coq wydaje mi się, że chodzi o zdjęcie Awada z awataru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basieńka ja widzę, że Ty tyran jesteś nie żona 😜 żeby chłopu kazać tyle kilometrów na rowerze zapierdzielać 😮 Na jutro pogoda chyba taka sobie, ale jak jesteście zdecydowani jechać to ja się oczywiście przyłączam i nawet u mnie możesz sobie przerwę zrobić, nakarmić i przewinąć Florka np. Czekam na info, w razie W chyba masz moją komórę. A Wanilia nadal chętna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
wanilia napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
agami napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny muszę wam się przyznać, że dziś kupuję test ciążowy i jutro go robię..... 🥴 🥴

no cos ty... a czemu myslisz ze cos moze byc na rzeczy?

mam tak samo jak z Awadem.... bule podbrzusza, brak apetytu, spadek masy ciała i doszły nudności.... Bosh mam nadzieję, że jednak nie.... 😞

Ja mysle ze nie, jak z lekarzem - umowiona?

A jakie badania robiłaś?
tak i wyniki wszystkie w normie.... więc nie wiem już z czego ten spadek wagi...

A to bys miala nie lekko jak by sie okazalo, ze nastepny brzdac 😉
Oby wynik byl taki jaki chcesz, a pewnie negatywny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

u nas ładnie, słonecznie z temperaturą ok 23 stopni 🙂

Agami u nas też pobudki częściej i płaczliwy, marudny...
Coq dobrze, że z mężem się pogodziliście 🙂 i fajnie, że wczorajszy wieczór spędził z Wami 😁
Kasiunia życzę wyniku takiego jakiego byś chciała
Meliska żeby minęło Ci jak najszybciej to zapalenie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
kurcze w życiu nie nadrobie zaległości 🤔 może mogła by któras z mam streścić mi ostatnie wazne wydarzenia??? pliiiis
u nas w miare ok-malutka zdrowa, zupki jeszcze nie dostała,na razie tylko kaszki,marchewke i jabłko...u mnie tez juz lepiej ale boje sie powrotu do PL bo "teściowa" nam życie "umila" i chyba akcja jakaś sie szykuje
22 czerwca cywilny bierzemy a chrzcic na razie Majci nie bedziemy póki nie znajdziemy proboszcza normalnego bo ten nasz odmówił nam chrztu z powodu braku kościelnego-pajac jeden,tak nas wyzywał ze ja sie prawie popłakałam a Adam w szoku był że mu nie przywalił taki zparaliżowany siedział-dosłownie wyzywał nas jak jak dzieci od swiń niemieckich itd bo powiedzielismy że nie widuje nas w kościele bo Adam w niemczech pracuje i tam mieszkamy...wyzywał że bierzemy cywilny dla socjala ale co sie dziwić jak Judasz też sprzedał Jezusa za 12 srebrników wgle jechał po nas jak po szmatach i powiedział że juz nie jestesmy jego parafianami i mamy prosić Boga o wybaczenie itd nosz debil....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
dzień dobry 🙂
kurcze w życiu nie nadrobie zaległości 🤔 może mogła by któras z mam streścić mi ostatnie wazne wydarzenia??? pliiiis
u nas w miare ok-malutka zdrowa, zupki jeszcze nie dostała,na razie tylko kaszki,marchewke i jabłko...u mnie tez juz lepiej ale boje sie powrotu do PL bo "teściowa" nam życie "umila" i chyba akcja jakaś sie szykuje
22 czerwca cywilny bierzemy a chrzcic na razie Majci nie bedziemy póki nie znajdziemy proboszcza normalnego bo ten nasz odmówił nam chrztu z powodu braku kościelnego-pajac jeden,tak nas wyzywał ze ja sie prawie popłakałam a Adam w szoku był że mu nie przywalił taki zparaliżowany siedział-dosłownie wyzywał nas jak jak dzieci od swiń niemieckich itd bo powiedzielismy że nie widuje nas w kościele bo Adam w niemczech pracuje i tam mieszkamy...wyzywał że bierzemy cywilny dla socjala ale co sie dziwić jak Judasz też sprzedał Jezusa za 12 srebrników wgle jechał po nas jak po szmatach i powiedział że juz nie jestesmy jego parafianami i mamy prosić Boga o wybaczenie itd nosz debil....


😮 😮 😮 😮 😮 😮 no nie wierze, naprawde jeszcze tacy walnieci istnieja???? masakra, nie dziwie sie ze twoj chcial mu przywalic....u mnie normalny ksiadz, chrzci bez slubu bez problemu 🙂

Kasiunia1603 - życze Ci, aby wynik byl po twojej mysli

moj ma chyba dzisiaj jakies wyrzuty sumienia za wczoraj i ogolnie za ostatni czas, bo pierwszy raz sam sie zaoferowal, ze weznie mala na spacer i zakupy zrobi 😮 wiec ja na forum mam czas 🙂

ja narazie kaszke bezglutenowa odstawilam, skoro mala dostaje desere, zupke, to kaszka nie jest narazie konieczna

yyyyyy.... 🙂os jeszcze mialam napisac, ale zapomnialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aha, moja też dzisiaj w nocy cyrki, pierwszy raz obdzila sie o 1,3 , ale dalam jej tylko smoczka i spala dalej. o 6 standardowo na jedzenie sie obudzila, a potem o 7.30 byl koniec spania.
wczoraj plakala o cos i spojrzalam jej w buzke i widze, ze 2 dolne jedyneczki juz pod dziasami widac, wiec pewne niedugo zacznie sie zabkowanie
aha, odkad kalina dostaje moje mleko znowu, to zaczela znowu puszczac baki (na modyfikowanym nie robila tego czesto) i moj mi mowi dzisiaj rano, ze jak kladl sie o 2 spac, to walnela taka armate, jak stary chlop, normalnie nie mogl ze smiechu, ze takie maleństwo moze tak sie spierdziec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita bark slow!!! 😠 Ja nie pojmuje tej kwestii, ze ksieza daja sobie prawo do takiego ponizania ludzi, gdy tymczasem sa tez tylko ludzmi i tez grzesznikami. Odpychaja od kosciola takie osobniki.
Ale nie uogolniam, wiec pewnie znajdziecie normalnego, ktory bez problemu udzieli chrztu Majce. 🙂

Aniqa usmialam sie z tej armaty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
zapomniałam dodac że waże 45 kg masakra co? przy wzroście 167 😞 ale myśle że to wina tej deprechy co mnie dopadła-na szczęście odpuszcza więc powinnam zacząć tyć a jeśli nie to trzeba bedzie poszukać lekarza

mozecie sobie z Kasiunia przybic piątke, ona też chudzinka 🙂
a co to za deprecha Cie dopadła, hm? 🤔 czy dlatego nas nie odwiedzałas za często? glowa do góry, mnie na początku tez macierzyństwo przerosło, na szczeście samo minelo, u Ciebie też tak zapewne bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
wanilia napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
wanilia napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
agami napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny muszę wam się przyznać, że dziś kupuję test ciążowy i jutro go robię..... 🥴 🥴

no cos ty... a czemu myslisz ze cos moze byc na rzeczy?

mam tak samo jak z Awadem.... bule podbrzusza, brak apetytu, spadek masy ciała i doszły nudności.... Bosh mam nadzieję, że jednak nie.... 😞

Ja mysle ze nie, jak z lekarzem - umowiona?

A jakie badania robiłaś?
tak i wyniki wszystkie w normie.... więc nie wiem już z czego ten spadek wagi...

A to bys miala nie lekko jak by sie okazalo, ze nastepny brzdac 😉
Oby wynik byl taki jaki chcesz, a pewnie negatywny...

nie miałabym lekko, ale co najważniejsze nie jesteśmy gotowi na następne... bo jeszcze mamy na to czas. Ale mam stresa.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
zapomniałam dodac że waże 45 kg masakra co? przy wzroście 167 😞 ale myśle że to wina tej deprechy co mnie dopadła-na szczęście odpuszcza więc powinnam zacząć tyć a jeśli nie to trzeba bedzie poszukać lekarza

Rita to podobnie jak ja 😉 ja przy wzroście 162cm mam 41kg;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do wyjazdu jutrzejszego to o jakich godzinach mówimy? Bo jak bedzie gorąco to nie wiem czy sie z tym moim wampirkiem wybiorę, nie lubi moje dzieco słońca 😜
Sprawdziłam prognozę - ma być niecałe 15 stopni. Dla mnie bomba 😁 I małżon też jednak pojedzie - wysyłam telefon na prv i proszę o Wasze dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dziewczyny macie juz kszeselka d karmienia? Ja się właśnie zbieram do kupowania ale oczywiście to co mi się podoba to drogie.... 🥴
http://allegro.pl/fisher-price-krzeselko-do-karmienia-kubus-p-gratis-i2296665684.html


Ja o krzeselku bede myslec raczej we wrzesniu, po powrocie. A chcialabym drewniane, rozkladane, zeby potem bylo krzeselko i stolik - takie mamy u mnie w domu.
Ale cholera prawie 400 zl za krzeselko 😮 jak dla mnie to za drogo. ale to Fisher a on sie ceni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja chyba wolę kupic osobno krzesełko do karmienia i osobno stoliczek z krzesekiem potem. Bo leżaczek coraz gorzej wygląda po karmieniach więc potrzebuje krzeselka z regulowanym oparciem żebym mogła młoda karmic tak jak teraz - w pozycji półleżącej. Są takie za 200 zł i chyba bede szukac w tych granicach cenowych - w końcu ile się tego uzywa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
No wlasnie duzo sie takiego krzeselka nie pouzywa., wiec ja raczej czegos niedrogiego bede szukac


ja też takiego drewnianego szukam 🙂 mojej chrześnicy kupiłam i teraz 2 lata ma już i używa jako krzesełko i stoliczek 🙂

a teraz mój Maciek ma taką huśtawkę pomarańczową huśtawka z dodatkiem do karmienia i można ją stosować też jako krzesełko do karmienia. W ogóle to super sprawa jest bo można podłączyć do prądu i samo buja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...