Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
PAMM super właśnie ale to zleciało !!!
Wiecie dałam małemu dziś moje odciągnięte mleko a do tego kaszki mannej trochę zjadł spoko i śpi!!!
Co do fotelika to ja mam nosidełko do 13 kg ale mało miejsca w nim jest a kupiliśmy już następny od 9 do 36 firma sportivo
http://cw-p.pl/fotelik-samochodowy-936-coletto-sportivo-pochylany-kolor-czarny-p-2943.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata nasz juleczek tez jest taka przytulajka, a jak na niego nie zwracam uwagi to krzyczy i obczajka co ja zrobie... non stop musze do niego gadac albo na raczkach jest... ale slodziak jedst nieziemski, tez sie nadstawia do calowania i wtedy taki mega usmiech na buziolku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
a no i przyjechala tesciowa, my chodzilismy po sklepach itd a ta chodzila z wozkiem za nami i spotkała kolezanke i sie jej kolezanka pyta czyje to dziecko, to powiedziala ze to jej.. to jej odpowiedziała, "no wiesz, w tym wieku..." no ale to nie zmienia faktu ze mowi ludziom na ulicy ze to jej corka, i teraz mnie beda wytykali ze tesciowej dziecka pilnuje i spaceruje, ale plota pojdzie po osiedlu! baby zaraz obgadają
haha i nie wiem 😮 bym sie wina napiła z tej okazji , ale nie moge

Niezla masz ta Twoja tesciowa. Ciekawe czy jej kolezanki jej wierza. Ona ma cos z glowa i to powaznie.

Aniqa Ulka upadki sie zdazaja dobrze ze im nic nie jest. MOja siostra wypadla mamie z wozka na beton 😉

aaagaaa napisał(a):

Basieńka w końcu widać, że Florek rośnie 🙂 🙂 🙂 i sto lat dla Florka 😘


Rosnie rosnie tylko w porownaniu do Waszych to i tak jest chuderlak i kurdupel :P

asia super ten plac zabaw. Julka na pewno sie dobrze bawila. Zdjecia super

Pam super ze to slubu juz tak blisko 🙂

Beata Florek tez potrafi sie sam bawic. Czasem tylko ma takie dni ze tylko na rekach, ale zadko mu sie to zdarza. Moze postaraj sie ja troche przytrzymywac, np. zostawiaj ja tak po 5 minut, na drugi dzien troche dluzej i na trzeci jeszcze dluzejj az sie przyzwyczai 🙂

Dziekujemy bardzo za wszystkie zyczenia 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uufffff nadrobione! 😜 ale się dziś rozbrykałyście 😜 😜
A więc ja dziś cały dzień zalatana.... rana szpital i badania... dzidzi nie ma, ale jak to powiedziała Pani doktor, że możliwe, że doszło do zapłodnienia ale ciąża bardzo szybko obumarła, bądź test był "wadliwy" ... Ogólnie stawiam sobie bana na zabawy łóżkowe! HA! Ciekawe jak ten mój to przeżycie 🙃 🙃 🙃 Ale tak na serio po tym całym zamieszaniu odechciało mi się 🤨 🤨
Co najlepsze o mało bym zapomniała z tego wszystkiego o szczepieniu i w ostatniej chwili pojechaliśmy do przechodni. mały ma 72cm i 7280g 😁 Ogólnie cały dzień popłakiwał i trzeba było zabawiać go lub nosić na rękach. Padam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
uufffff nadrobione! 😜 ale się dziś rozbrykałyście 😜 😜
A więc ja dziś cały dzień zalatana.... rana szpital i badania... dzidzi nie ma, ale jak to powiedziała Pani doktor, że możliwe, że doszło do zapłodnienia ale ciąża bardzo szybko obumarła, bądź test był "wadliwy" ... Ogólnie stawiam sobie bana na zabawy łóżkowe! HA! Ciekawe jak ten mój to przeżycie 🙃 🙃 🙃 Ale tak na serio po tym całym zamieszaniu odechciało mi się 🤨 🤨
Co najlepsze o mało bym zapomniała z tego wszystkiego o szczepieniu i w ostatniej chwili pojechaliśmy do przechodni. mały ma 72cm i 7280g 😁 Ogólnie cały dzień popłakiwał i trzeba było zabawiać go lub nosić na rękach. Padam....

no widzisz, pewnie ci ulzylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
uufffff nadrobione! 😜 ale się dziś rozbrykałyście 😜 😜
A więc ja dziś cały dzień zalatana.... rana szpital i badania... dzidzi nie ma, ale jak to powiedziała Pani doktor, że możliwe, że doszło do zapłodnienia ale ciąża bardzo szybko obumarła, bądź test był "wadliwy" ... Ogólnie stawiam sobie bana na zabawy łóżkowe! HA! Ciekawe jak ten mój to przeżycie 🙃 🙃 🙃 Ale tak na serio po tym całym zamieszaniu odechciało mi się 🤨 🤨
Co najlepsze o mało bym zapomniała z tego wszystkiego o szczepieniu i w ostatniej chwili pojechaliśmy do przechodni. mały ma 72cm i 7280g 😁 Ogólnie cały dzień popłakiwał i trzeba było zabawiać go lub nosić na rękach. Padam....

no widzisz, pewnie ci ulzylo 🙂

uwierz mi, że tak!!! 🙂 🙂 ale ten stres oczekiwania na wynik mnie dobijał 🤢 Lecę spać, bo oczzy to same mi się zamykają. DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
uufffff nadrobione! 😜 ale się dziś rozbrykałyście 😜 😜
A więc ja dziś cały dzień zalatana.... rana szpital i badania... dzidzi nie ma, ale jak to powiedziała Pani doktor, że możliwe, że doszło do zapłodnienia ale ciąża bardzo szybko obumarła, bądź test był "wadliwy" ... Ogólnie stawiam sobie bana na zabawy łóżkowe! HA! Ciekawe jak ten mój to przeżycie 🙃 🙃 🙃 Ale tak na serio po tym całym zamieszaniu odechciało mi się 🤨 🤨
Co najlepsze o mało bym zapomniała z tego wszystkiego o szczepieniu i w ostatniej chwili pojechaliśmy do przechodni. mały ma 72cm i 7280g 😁 Ogólnie cały dzień popłakiwał i trzeba było zabawiać go lub nosić na rękach. Padam....

no widzisz, pewnie ci ulzylo 🙂

uwierz mi, że tak!!! 🙂 🙂 ale ten stres oczekiwania na wynik mnie dobijał 🤢 Lecę spać, bo oczzy to same mi się zamykają. DOBRANOC 😘 😘 😘

Kolorowych snow 🙂 wreszcie bedziesz miala spokojna nocke 😘 😘
Ja tez sie juz klade. DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja też dziś gorzej usypiała... oby nocka nie była z dupy 🤢

Kasiunia to super... wiem jaka to ulga 😜
Awad to niezły długasek i nie grubiutki... no rośnie nam ciasteczko... chciałoby się rzec na drożdżach 😉 3mam kciuki w takim razie za nockę 🙂

Beata kciukaski na jutrzejsze szczepienie już zaciśnięte 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co u mnie cos nie gra z okresem. (a propo Kasiuni 😉 mialam niby jak Cerazette bralam,ale to bardziej plamienia byly i tak 2m-ce z rzedu przestalam brac piksy i teraz nic zero okresu. Nyslalam nawet o ciazy zrobilam test i wydawalo mi sie,ze sa2 kreski tZn ta druga byla widocNa pod swiatlo tak mi sie wydawalo wiec kupilam taki digitalny co wyswietla sie napis i podaje tygodnie ciazy w przyblizeniu.Maz stwierdzil , ze panikuje, bo nie bylo sytuacji,w ktorj moglabym zajsc i oczywiscie test wyswietlil brak ciazy. Ale ja nadal nie mam okresu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia uffff 🙂 cieszymy się z Tobą 🙂
Coq sama tre jabłuszko 🙂 ja wszystko robię sama...no i chce mi się ciasta drożdżowego...eh...a pamiętasz jak mówiłam że z chęcią Cię ugoszcze?? jak tylko byś tu gdzieś w te mańke zawitała to zapraszam 😁
Chloe ja żebym miała tyle mleka co by starczało to też bym nawet tego jabłka nie dawala...a koniec końcem muszę zacząć wprowadzać inne rzeczy bo mojego mleka nie starcza a lepiej jest wprowadzać deserki,obiadki niż sztucznym dokarmiać pytałam o to lekarza,więc przygotowuje sie psychicznie na robienie papek...
Beata a Ty jeszcze dajesz cokolwiek z cycka Sarce? po prostu organizm Ci się jeszcze nie zregenerował a czy tak strasznie tęsknisz za okresem?? bo ja to nie...a ostatnio mnie dół brzucha pobolewa i myślę że jeszcze mi tam wszytsko pracuje w środku.a znajoma moja - dzisiaj czop jej odszedł i bóle z kręgosłupa miała.ciekawa jestem jak tam,czy pojechała...miała napisać ale w takich chwilach się człowiek zapomina 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja juz dawno nie karmie piersia 😞(((( Przy kolejnym dziecku jak Bog da oczywiscie,to inaczej podejde do karmienia... O okresu nie tesknie,ale tylko tak myslalam,ze jak sie nie karmi i odstawia tabsy to okres powinien byc,ale tez czytalam,ze to roznie zaleznie od organizmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...