Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beata zdolniacha z Ciebie!!!!! 🙂 serio !!!!

A ja mam antybiotyk na 10 dni zapalenie zatok....plus czerwone gardło.....i zwolnienie do środy bo na dłuższe nie mogę sobie pozwolic... 🤢 chociaż pani doktor była mocno zdziwiona że naprawdę nie chce całego tygodnia wolnego....

A z nocnika jeszcze nie korzystamy..... ☺️nawet nie mamy jeszcze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje Marika 🙂
Zdrowka zyczymy i sie kuruj, bo zatoki to bola strasznie. Raz mialam chore zatoki, to po antybiotyku takie polipy podbarwione krwia zeszly 🤢 A bolalo 🤢 🤢

Nocnika tez nie uzywamy, bo chyba Sare w pupe parzy, bo ucieka z niego. Nie chowam go, bo moze sie przyzwyczai do widoku nocnika i sama zechce usiasc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 🙂 ale ja czasu nie mam 🤢 jakoś tak mi nie po drodze tu zaglądać... ☺️ u nas małe zdrowe (tfu tfu),pojutrze sie wybieram na ostatnie zakupy przedświąteczne i jadę z rana jak Julę odstawię.jeszcze nie wiem czy z Milenką ale lepiej jakby mój tata z nią został bo nie chciałabym zeby coś złapała wśród tylu ludzi...miałam dzisiaj przyozdabiać pierniki ale mi się nie chce... a zaraz po Ł. muszę jechać na stacje i O.może jutro z rana 🙂 widziałam róże Beatki i jestem zachwycona 🤪 Beatko konkurencja z Ciebie przyzwoita 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laseczki 🙂
usypiam Maćka i mam chwilę. wczoraj napisałam długiego posta ale łącze mi przerwało i się nie dodał 😞

w wielkim skrócie, już prawie wszystko przeniesione, nie wiem skąd my mamy tyle rzeczy

mąż już zdrowy, jedynie ma chrypkę

a Maciej średnio zdrowy, dzisiaj mniej kup ale nadal rzadkie. jak w nocy będą kupy to jutro musimy się do szpitala zgłosić, skierowanie już mamy. mam nadzieję, że nie będzie potrzebne

a ja nie mam na nic czasu, komputera nie włączyłam od czterech dni. bo tylko pakuje i pakuje. a jeszcze trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja upiekłam dziś drożdżówkę, ale na oleju, pierwszy raz i wyszła super 🙂 Na oleju, bo nie miałam ani masła, ani margaryny, z tej też przyczyny nie mogłam robić ciastek Meliski.

Aga dobrze, że choć swą nieobecność wytłumaczyłaś. Aż nie mogę uwierzyć, że zaraz pierwszą noc prześpicie u siebie w domu 😮 🙂 🙂 🙂 🙂
Oby Maciek nie musiał do szpitala się udawać!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a kolczyki robię jej dlatego że mi się podoba to i każda dziewczynka u nas ma robione za małego i dostała złote kółka na chrzest od chrzestnej więc będą pasić na teraz jak się uszy wygoją 🙂

marika321 zdrówkaaaaa!
beata26 piękne róże ! 😘
aaagaaa Maciuś ma jelitówkę? zdrówka dla niego!

My również z Konsti przesyłamy urodzinowe życzenia dla Mai 1oo lat :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
muszę zrobić te meliski ciastka 🤨 😜 jak takie dobre ale pykne je jutro a w środę muszę iść po towar na urodziny żebym mogła zacząć gotować i po buraki bo będzie barszczyk na urodzinach i zrobi się tyle żeby już był na wigilie ja na to święto jade w tym roku do swoich rodziców a dzień po wigili mój chrześniak będzie wyprawiał swoje pierwsze urodzinki bo jutro kończy roczek więc grafik napięty do tego rozwaliła mi sie karta pamięci w aparacie i muszę nową kupić ale na urodzinach siostry męża będziemy robić zdjęcia więc będą 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammat no w końcu nowy avatar 😆 i do tego bardzo ładny i świąteczny 😆
A to dobrze tej Konstancji z dziadkami 🙂 Choinkę macie ślicznie przystrojoną, tak jak lubię 🙂

Moja Gwiazda wykąpana, myślałam, ze przy mleku uśnie a tu nic, oglądać telewizor przyszła, na nasz ulubiony serial, już 6 godzin na nogach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Beatka no powiem ci piękne te różyczki naprawdę wszyscy powinni być zadowoleni z torta a najbardziej mala solenizantka!!!HE
Marika zdrówka zdrówka i zdrówka dobrze że masz pomoc od dziadków że z małym siedza i izolują go od ciebie bo ciebie totalnie rozłożyło!!!
Pammm Konsti kochana przy tej choince mój Elis na bank by tą choinkę pociągnął!!!Dobrze że Konsti ma się już dobrze!!!Wszystkiego naj naj dla niej na jej 1 urodzinki!!!!
Dla Majci też wszystkiego naj naj i zdrówka!!!
Agaaaa kurde nieciekawie z tą nasza Macieka oby mu przeszły te kupy bo kurde szpital to najgorsza ostateczność i pisz jak coś!!!!
U nas jak narazie w porządku mały jeszcze ani jednego ząbka a pani doktor mówiła że idą ja już nie wiem!!!
Fajne jest to Że już sam się puszcza i robi kroczki!!!
Kochane jak to jest u was z wychodzeniem na spacerki czy robicie to codziennie bo ja mam hopla na tym punkcie i chce zeby mały był codziennie ale ja sie nie rozdwoje a tesciowa nie wychodzi z nim w ogóle bo jej sie nie chce!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milo, ze roze sie Wam podobaja 🙂 😘
Pammavatarek super 😆 KOnsti jaka sie "dorosla" wydaje na zdjeciu 😉 Tez chce Sarze uszy przebic, ale musze sie zorientowac,gdzie tu robia.
Agaaa trzymam kciuki, aby Macius dzis mial spokojna noc bez kupek i zeby obylo sie bez szpitala.
Sarah nie spi oczywiscie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...