Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):


Dziewczyny na pocieszenie Wam napisze że ja też ciągle sama, dzis sobota ale że pogoda przyzwoita to M pojechał po siatkę i będzie działkę grodził. Więc pewnie wróci wieczorem głodny i zmęczony - nie za bardzo liczę na Jego pomoc 😜


moj w pracy, mial wrocic o 12 i nadal go nie ma.... juz sie przyzwyczailam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Zdrówka Kubusiowi, Weronice i naszemu brzuszkowi na finiszu... Oby terraz już tylko lepiej było 🙂
Dziękuję za pamięć o szwagrze... jeszcze musi zostać jakiś czas w szpitalu, ale najprawdopodobniej operacja nie będzie konieczna jupi... to ponoć jakiś wirus. W ogóle to jakaś masakra ddla mni, bo przecież jakby nie wyszły te jaja z prywatnym ubezpieczeniem to zrobiliby mu tą operację w innej klinice, bo przecież już miał termin
U nas cieplutko, ale słonko za chmurką siedzi, nawet deszczyk jakiś próbował nam plany pokrzyżować, ale spacerek udany, chociaż po folię się wracałam... .. nipotrzebniepotrzebnie 😉
COQ aż smutno mi się zrobiło jak z taką obojętnością o związku Waszym napisałaś... skoro i tak żyjecie obok siebie to może lepiej do Polski wrócić... związki na odległość też istnieją, a miałabyś przy sobie rodzinę, przyjaciół
NOVA właśnie dawaj nam tu choć tłustą kropkę, żebyśmy wiedziały, że u Was ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Moj M najpierw siedzial wBerlinie a teraz idzie na 5 pracuje do 18 na 19 na niemiecki wraca o 210i idzie spac teraz tez w pracy bo w weekendy tez praca :-(

no nie ma lekko w dzisiejszych czasach, albo praca albo bida... 😞 ktos musi zarabiac.
mam nadzieje ze nasze dzieci im to wybacza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami Kuba śliczny chłopak 🙂 trzy ostatnie zdjęcia widzę częściowo w wielkim powiększeniu 😉
A synkowi twojemu życzę wyrwania się ze szponów choróbska w końcu!!!

Wanilia dobrze, że u Was lepiej...humor też od razu lepszy pewnie.

Meliska nie no tak, to można by się rozwodzić od razu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u mnie nieustannie pada, więc ciężki dzień w domu...Mała ledwo wstała i już marudziła, nawet w południe przysnęła na pół godziny tak ją po pleckach gładziłam 😉
Zupki nie zjadła, tylko kajzerki z masłem wcina - fajny, prosty przepis znalazłam 🙂
Książki, kredki i ...bajki (niestety) dziś rządzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):


Wanilia dobrze, że u Was lepiej...humor też od razu lepszy pewnie.


no właśnie jakoś mi tak smutno dzisiaj.....że znów same jesteśmy i jutro pewnie też będziemy. Mieliśmy jechac popołudniu razem....I w planach był szybki wypad po cienki szlafrok do szpitala bo ma tylko taki gruby....Pieszo się nie dokulam do tego sklepu, zresztą juz zamknięte - będe p odzdziale w przeciekniętej koszuli chodziła jak przyjdzie co do czego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):


Wanilia dobrze, że u Was lepiej...humor też od razu lepszy pewnie.


no właśnie jakoś mi tak smutno dzisiaj.....że znów same jesteśmy i jutro pewnie też będziemy. Mieliśmy jechac popołudniu razem....


Rozumiem...ale nie smutajcie dziewczyny jeśli wasi mężowie pracują... mój dziś spał sobie do 14 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):


Wanilia dobrze, że u Was lepiej...humor też od razu lepszy pewnie.


no właśnie jakoś mi tak smutno dzisiaj.....że znów same jesteśmy i jutro pewnie też będziemy. Mieliśmy jechac popołudniu razem....



Rozumiem...ale nie smutajcie dziewczyny jeśli wasi mężowie pracują... mój dziś spał sobie do 14 🙃


Wiem ze nie zbija bąków a pracuje - tylko że ja sie czuję przy tym taka nieważna ostatnio 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W związku z tym, że Jaśmina się strasznie nudziła, a ja też już nie wiedziałam co robić, wyszłyśmy na dwór... w deszczu 🙃 tzn. jak wychodziłyśmy to przestało, ale po 5 minutach już kropiło. No i co najważniejsze, uwaga uwaga, poszłyśmy na nóżkach, bez wózka 😜 Pokręciłyśmy się pół godziny tuż przy bloku, choć najwięcej czasu Małej zeszło przy wejściu, bo mogła wchodzić na mały krawężnik i schodzić, no i podziwiać odbicie swoje w drzwiach 😉
Trzeba kupić płaszczyk przeciwdeszczowy i śmigać w deszczu na spacery. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Kubuś powala swoim uśmiechem 🤪
my wrócilismy z zakupów,męzu o 15 z pracy sie urwał 😎 moje fochy wczorajsze podziałały
kupilismy małej wreszcie piaskownice-sama sobie wybrała taka czerwoną
piaskownica
zabawki do piaskownicy-ale piasek bedzie w pon dopiero,troszke ciuszkow jej kupilismy na wiosne no i żarełko na grila i M własnie rozpala grila -musze częsciej fochy strzelać hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 a raczej dobry wieczór 🙂

dziewczyny niestety pojechały dzisiaj, a ja myślałam, ze do jutra zostaną... no ale nic... u nad wczoraj i dzisiaj niesamowity gorąc 🙂

a ja już umyta czekam na M. zaraz pewnie z pracy wróci.

Chloe brzuszek piękny!!!

Agami Kubuś pięknie się uśmiecha 🙂

Wanilia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja
Chloe, brzusio cudaśny 😘 😘 😘
dziewczyny czytacie bajki dzieciom? słuchają? bo my zaczelismy, ale porazka, Kalina nie słucha,ciagle chce zabierac ksiazke i sama ogladac obrazki w niej.
co do siania,hmmm, ja tez teroretycznie miejsce mam...ale checi brak
A juz myslalam, ze tylko mój taki As i pracuje od 6 rano do 22 (z przerwa na obiad oczywiscie), ale widze, ze wy tez czesciej same niz z małżonami. Ja tez strzeliłam focha, mailem wysłałąm mężowi taka krótka opwieść, która znalazłam na fb ( cos o poswiecaniu czasu rodzinie), no i szaleństwo - wczoraj znalazł pol godziny o 19 i wyszedł z Kalinką na krótki spacerek 😲 no szok, nie wiedzialam czy gratulować, że sie córka przez pol godziny zajął czy co 🤔 🤔 🤔
ale wam z południa pogody zazdroszcze... 😎 😎 😎 u nas nad morzem dzisiaj 10 stopni, do tego wiatr i deszcz. i tak ma byc cały ten długi weekend majowy, u nas zimno, u was ciepło.porażka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O Hejka kochane u nas dzis spoko sobota. Dziecko nasze na polu sie wybawilo i spi od 20.10.
Moj M buduje domek wiec go nie ma w domu.
Wanilia ciesze sie ze wam przechodzi choroba.
Chloe jak slodko wygpadasz brzuszek naprawde duzy.
Agami Kubus fajnie sie smieje az sie chce ucalowac tego slodkiego chlopczyka.
Agaa hej.
Aniqa milo.ze masz humor.
Ja zaraz ide spac. Pozdrawiam was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O Hejka kochane u nas dzis spoko sobota. Dziecko nasze na polu sie wybawilo i spi od 20.10.
Moj M buduje domek wiec go nie ma w domu.
Wanilia ciesze sie ze wam przechodzi choroba.
Chloe jak slodko wygpadasz brzuszek naprawde duzy.
Agami Kubus fajnie sie smieje az sie chce ucalowac tego slodkiego chlopczyka.
Agaa hej.
Aniqa milo.ze masz humor.
Ja zaraz ide spac. Pozdrawiam was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia cieszę się, że wracasz do zdrowia!!!

Nie kupuj szlafroka ja mam w domu jeszcze swój taki cienki z bawełny szary. Na mnie był za mały ale może Tobie się przyda - najwyżej obwiążesz się nim dwa razy 😜 😜 😜

Mi to nie potrzebne. Szkoda kasy na to. Lepiej kup Hubertowi lub Werce coś.

Ja mam katar ale może Krzych Ci podrzuci na początku tyg.

to cos ala to:

Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

jak zwykle od tego samego producenta hahaha 😜 😜 😜

szału nie ma ale kto powiedział że na oddziale jest pokaz mody?

p.s to jest naprawdę wąskie....

daj znac czy chcesz.


POZDRAWIAM MAMUSIE GRUDNIOWE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...