Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja ie melduje.... zyjemy,,, podrozujemy.. spedzamy czas rodzinnie,,,,
wczoraj park krasnala i zierzai zarowno z kamienia jak i zywe...kwory kozy dinozaury pawie wiewiory papugi misie kuba zachwycony... rano sie obudzili opowiadal ze muuu i koko i grrrr i wrrrr i ałaała i buzia sie mu nie zamykała....
dzis bylismy u pradziadka kuby.. po chemii czuje sie ok,,,, przewiozl nawet kube ciagnikiem... radocha byla. no i byly prosiaczki 1 dniowe malutkie.... i kurki sie dzis wyległy i duze kurki ganial i koty i psy i motor cioci i 5 cignikow... ze problem z zasnieciem byl 🙂))
no i tata od 2 dni z nami cale dnie..... wiec rodzina rodzina rodzina tak mi sie za tym tesknilo...
no Hubcik śliczne wyglada slodziutki.. czekam na jeszcze.. fajnie ze porod lekki byle by tylko antybiotyk zadzialal teraz niech ulzy mamusi..
co do kataru to ja nie budze.. tylko poduszke klin i ksiazki pod lozeczko... tak kazal lekarz wiec robie... i dzieki temu mniej w nosku.... no i przed spaniem katarkiem sciaga mega duzo... jak ma bo teraz w koncu zdrowy... jutro w planach mamy po raz pierwszy piaskownice.. jeszcze piachu mis nie grzebał 🙂))
sorka za bledy ale komp meza i ma dziny uklad klawiszy i co chwile mi sie po ciemku cos wciska:P
spijcie dobrze mamusie 🙂))
ps coq jasminka meeeega jest... nie wiem czy pisalam ale ona skradla mi serce jak byla malenka i uwielbiam jej fotki 🙂)) no w koncu wybralam ja na synowa... tylko nie wiem co ona na to i na swojego amanta;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
HOLI aż sobie też kakao zrobiłam 😉
Z mamusią naszą świeżo upieczoną rozmawiałam... Hubcio dość sprawnie i szybko gramolil się na świat... finał na pierwszym skurczu Hubert już jest!... wody już w domu odeszły ok północy... podwozie pocerowane, ale w świetnym stanie... nie będzie wojny z Weroniką o jej kółko do pływania, bo się bez niego obejdzie 😉 Hubercik a jakże do siostry podobny 🙂 Matka natura potraktowała Wanilie ulgowo... sily do porodu i po dała... dziś spadek formy i w końcu lekarz o antybiotyku zadecydował. W dużym skrócie za pozwoleniem Wanilii przedstawiłam ten cudowny moment przyjścia na świat naszego najmłodszego rodzyneczka... Mamusia pewnie uzupełni jak czas jej na to pozwoli 🙂 To czekamy na powrót do domu... oby tylko dzidzia nie pozolkla zbytnio


super że szybko poszło 😉 no i lepiej pewnie że antybiotyk dostała to szybko stanie na nogi 😉

no i mocno kciuki trzymam by Werka sobie dobrze z tatusiem radziła do powrotu mamusi .....
ściskam naszą Wercię 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej babeczki

na wieści niestety poczekacie do jutra bo ja dziś się tak zakręciłam że czas mi między paluchymi...

Z Wanilią dziś gadała i z .... Weronisią też 🤪 🤪 🤪 bo ta słodziutka księżniczka była dziś u nas. Trochę się bawiłyśmy, śpiewałyśmy tańczyłyśmy a potem dołączył do nas Kacper i była zabawa. Jedliśmy odbiadek na pół .... jedna łyżeczka do jednego dzioba a druga do drugiego. 😜 😜 😜

ZABAWY BYŁO A ZABAWY !

I kupaaa też była 😁 😁 😁 ale ciocia dała radę 😎 😎 😎 😁 😁 😁

p.s. upiekłam dla Wanili drożdżowca z jabłkami ale jej nie zaniosłam a jutro będzie do dupy bo drożdżowe to tylko zaraz po upieczeniu dobre 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
HOLI aż sobie też kakao zrobiłam 😉
Z mamusią naszą świeżo upieczoną rozmawiałam... Hubcio dość sprawnie i szybko gramolil się na świat... finał na pierwszym skurczu Hubert już jest!... wody już w domu odeszły ok północy... podwozie pocerowane, ale w świetnym stanie... nie będzie wojny z Weroniką o jej kółko do pływania, bo się bez niego obejdzie 😉 Hubercik a jakże do siostry podobny 🙂 Matka natura potraktowała Wanilie ulgowo... sily do porodu i po dała... dziś spadek formy i w końcu lekarz o antybiotyku zadecydował. W dużym skrócie za pozwoleniem Wanilii przedstawiłam ten cudowny moment przyjścia na świat naszego najmłodszego rodzyneczka... Mamusia pewnie uzupełni jak czas jej na to pozwoli 🙂 To czekamy na powrót do domu... oby tylko dzidzia nie pozolkla zbytnio


super że szybko poszło 😉 no i lepiej pewnie że antybiotyk dostała to szybko stanie na nogi 😉

no i mocno kciuki trzymam by Werka sobie dobrze z tatusiem radziła do powrotu mamusi .....
ściskam naszą Wercię 😘 😘 😘


To to na pewno! Tata Weroniki to zaradny i świetny facet ( z niezłym poczuciem humoru)! Więc jedną ręką zmienia pampersa śpiewając i tańcząc przy tym! Daje rade rade - pozytywny wariat (PASUJĄ DO SIEBIE 😜) ! Więc nie ma co się martwić!
🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
HOLI aż sobie też kakao zrobiłam 😉
Z mamusią naszą świeżo upieczoną rozmawiałam... Hubcio dość sprawnie i szybko gramolil się na świat... finał na pierwszym skurczu Hubert już jest!... wody już w domu odeszły ok północy... podwozie pocerowane, ale w świetnym stanie... nie będzie wojny z Weroniką o jej kółko do pływania, bo się bez niego obejdzie 😉 Hubercik a jakże do siostry podobny 🙂 Matka natura potraktowała Wanilie ulgowo... sily do porodu i po dała... dziś spadek formy i w końcu lekarz o antybiotyku zadecydował. W dużym skrócie za pozwoleniem Wanilii przedstawiłam ten cudowny moment przyjścia na świat naszego najmłodszego rodzyneczka... Mamusia pewnie uzupełni jak czas jej na to pozwoli 🙂 To czekamy na powrót do domu... oby tylko dzidzia nie pozolkla zbytnio


super że szybko poszło 😉 no i lepiej pewnie że antybiotyk dostała to szybko stanie na nogi 😉

no i mocno kciuki trzymam by Werka sobie dobrze z tatusiem radziła do powrotu mamusi .....
ściskam naszą Wercię 😘 😘 😘


To to na pewno! Tata Weroniki to zaradny i świetny facet ( z niezłym poczuciem humoru)! Więc jedną ręką zmienia pampersa śpiewając i tańcząc przy tym! Daje rade rade - pozytywny wariat (PASUJĄ DO SIEBIE 😜) ! Więc nie ma co się martwić!
🙂 🙂 🙂


bardzo mnie to cieszy 😉 😎

dobrej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
no to super, że wanilia sie nie męczyła 🙂 ale teraz bedzie miała....ja ją podziwiam, naprawde 😉


Da radę! Kiedyś ją zapytałam ja to będzie powiedziała że super - odzyska sprawność fizyczną w pełni (wtedy była w ciąży). Uwierz to silna babka - STRONG WOMAN - nie z takimi sprawami dawała radę!!! Więc pójdzie gładko !!! 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobryyyy 🙂

a u nas wczoraj jakoś tak dzień przemknął, że nie miałam kiedy laptopa włączyć... spacer zaliczyliśmy i jak już przyszliśmy do domu to zaczęła się burza... i lało i lało....
i wyszliśmy tylko do sąsiadów naszych, bo mama wczoraj imieniny miała no i imprezka 😁 trochę dzieci było, wszystkie starsze od Maćka, no ale nasz syn uwielbia dzieci i naprawdę umie się z nimi bawić. po prostu nie miałam dziecka na imprezie, mogłam normalnie siedzieć przy stole a on się ładnie bawił z dziećmi 🙂 one jak nianie przy nim 😜

Beata oj biedna Sara się ucierpi 😘

dla Wanilii to jestem pełna podziwu 🙂 a zdjęcie Hubercika śliczneeee 🙂

tak jak sobie oglądam takiego małego bobaska to przychodzi mi chęć na drugie... ☺️

Cherry dbaj o naszą Wanilię, my będziemy dbać wirtualnie a Ty tak naprawdę 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
Agami super ze tak rodzinnie u Was no i ze dziadek ładnie chemie znosi 🙂
Meliska ja jak słyszałam że mała sie męczy i źle oddycha przez sen to czasem jej ściągałam ale jak było faktycznie bardzo źle-zdrówka dla Juleczki 😘
Cherry super że Wanilia może liczyć na Twoją pomoc-wycałuj tego małego słodziaka od nas 😘
Aga Maciuś się ładnie z dziećmi bawi bo mamie do zrozumienia daje że chce braciszka hehehe 😉

zapowiada się piękny dzień więc po kawusi na spacerek uderzamy
a wczoraj w piaskownicy Adama kolega z Mają babki robił i mi dzisiaj od rana mała śpiewa : BABU BABU SIE SIE SIE ! ( babko babko udaj się ) buahahahahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U mnie z rańca słońce świeciło, a teraz się zachmurzyło.

Meliska Cherry fajnie, ze Was tu mamy, bo byśmy z niepokoju i ciekawości umierały.

Agami 🤪 Nie wiedziałam, ze Jaśmina wpadła Ci w oko, nigdy nie pisałaś 😁
Wiesz, w związku z tym, że nasz pierwszy narzeczony czmychnął do Norwegii i przestał tu się pokazywać, a nam tam nie po drodze, to .... no przecież wiesz, że uwielbiamy boski uśmiech Kuby i te wielkie oczyska!!!! 🙂 I do tego on taki smukły, no przystojny i radosny facet! 😆 Nowy narzeczony!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq wysyłam Ci trochę słonka 🙂
a ja się na randkę szykuje hehe pierwszy raz się spotkam z tą nowo poznaną przez internet polką-umówiłyśmy się nad rzeką i chcę jej pokazać stare miasto bo jeszcze nie była -mam nadzieje że przypadniemy sobie do gustu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello jak tu romantycznie.....się zrobiło...... 🙂
Rita na randkę......Bambina zaręczona...... 😉 szok...... 😮 🙃

U mnie od rana pada.....kropi.....w kółko coś...... 🤢 więc na zakupy się wybrałam muszę kupić jeszcze jakieś małe prezenciki dla dzieciaków siostry co za tydzień przylatują 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane w tą nudną sobotę!!!
Rano siedzieliśmy w domu ale zaraz po 9 na zakupki małe mój M kupił sobie spodnie i potem poszłam do mamy na kawę!!! od 12 mały śpi ja pichcę obiadek!!!
Cherry super że pomagasz w opiece nad Weroniką fajnie że Wanilia ma kogoś takiego!!!
Meliska super że z Julcią coraz lepiej że ty też jakoś sobie odpoczywasz dzięki za nowinki od Wanili super to dzielna mamusia!!! Dostanie antybiotyk i będzie ok!!!
Pozdrów ją!!!
Agami cieszę się że dziadek lepiej po chemii oby tak dalej!!! Fajnie że Kubuś też coraz lepiej przez te zęby!!!
Agaaa mówisz że twój syn daje ci posiedzieć przy znajomych jak są dzieci!!!!
rITA witaj!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

maly juz spi a ja postanowilam zabrac sie za segregacje i wywolanie kolejnej tury zdjec 🙂

Super sie czyta o porodzie wanili, jednym slowem rach ciach i po krzyku 🙂)) Poprzednio tez miala chyba szybki porod 🙂 Mam wrazenie ze takie mamy szybciej decyduja sie na drugiego bobasa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Małe sprostowanie... porod Wanilii bezbolesny oczywiście nie był!!!!!!!
My na dzialeczce byliśmy, ale się trza było ewakuować... kupa 😜
Teraz tatuś rowery szykuje na "wyjście" 😉
RITA Maja zadziwia tym mówieniem... zdolniacha mała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
OTO HUBCIO 🤪 🤪 🤪



Jest taki sliczny ! A jaki podobny do Weroniki 🙂 i nawet tak samo płaczą 😮 😮 😮

Wanilia coraz lepiej się czuje i ma nadzieje jutro wyjść. 🙂 🙂 🙂

coq teraz widzisz? 🙂 ja tez nie widzialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
OTO HUBCIO 🤪 🤪 🤪



Jest taki sliczny ! A jaki podobny do Weroniki 🙂 i nawet tak samo płaczą 😮 😮 😮

Wanilia coraz lepiej się czuje i ma nadzieje jutro wyjść. 🙂 🙂 🙂

mmmm, do schrupania 🙂 a pije cyca bezproblemowo?
a my jutro na bank do zoo uderzamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Hubcio jest superowy, ja tez juz chce!!! 😉))


heheh, jeszcze chwila i Ty bedziesz miała swoja Jagienke przy sobie 🙂
ehh, mimo wszystkich tych słodkości i zachwytów nad Małym, ja jakos checi nie mam na drugie bobo - cieksawe czy mi sie kiedys odmieni 😮
aaa, zapomnialabym - jestem mega zadowolona!!!!!!!!! - wczoraj zupełnie przez przypadek znalazłam projekt naszego wymarzonego domu!!!!!!!!! a tyle miesiecy juz szukalismy, nawet zdecydowalismy, ze bedziemy go od podstaw projektowac, bo w koazdym za duzo przeróbek by bylo i tacy bylismy zdziwieni,ze nie ma zadnego projektu jak chcemy, a tu prosze wczoraj przez przypadek klienknelam w link odnoszczacy do projektów domów i pojawił sie ON, mój wymarzony 🤪 🤪 🤪 🤪 normalnie w nocy nie mogłam spac z wrażenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
chloe napisał(a):
Hubcio jest superowy, ja tez juz chce!!! 😉))


heheh, jeszcze chwila i Ty bedziesz miała swoja Jagienke przy sobie 🙂
ehh, mimo wszystkich tych słodkości i zachwytów nad Małym, ja jakos checi nie mam na drugie bobo - cieksawe czy mi sie kiedys odmieni 😮
aaa, zapomnialabym - jestem mega zadowolona!!!!!!!!! - wczoraj zupełnie przez przypadek znalazłam projekt naszego wymarzonego domu!!!!!!!!! a tyle miesiecy juz szukalismy, nawet zdecydowalismy, ze bedziemy go od podstaw projektowac, bo w koazdym za duzo przeróbek by bylo i tacy bylismy zdziwieni,ze nie ma zadnego projektu jak chcemy, a tu prosze wczoraj przez przypadek klienknelam w link odnoszczacy do projektów domów i pojawił sie ON, mój wymarzony 🤪 🤪 🤪 🤪 normalnie w nocy nie mogłam spac z wrażenia 😉


no to super 🙂 pochwal się projektem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hubcio jest przepiękny!!! oj jak bym chciała dotknąć takiego małego bobasa 😁 😁 😁

aaa, dzisiaj koleżanka moja urodziła Kacperka 🙂 😁 😁 😁

pogoda beznadziejna, chmury wiszą... co trochę pada. teraz akurat Maciek usnął więc i ja się legnę na sofie przed tv chyba 😉 M. w pracy, u rodziców trochę byliśmy ale ile można... no i tak siedzimy sobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rety jaki Hubcio jest piękniutki 🤪 🤪 też bym już chciała ale pod warunkiem że ktoś za mnie urodzi hehe
Aniqa pochwal się projektem

a ja zostałam wystawiona do wiatru 😞 no może nie do końca bo wyszłam godzinę wcześniej na umówione spotkanie bo chciałam jeszcze sklep zaliczyc na starym mieście i kupić coś tym dzieciom na"wkupne" hehe no to kupiłam 3 miśki-oczywiście dla Majci też i pół godz przed czasem byłam na umówionym miejscu-ludzi tłumy bo to sobota i festyn i czekam i czekam i czekam jeszcze godzine po umówionym czasie i dupa poszłam do domu
no a w domu wiadomość mam że ona dzisiaj nie może przyjsc bo dostali tel że monterzy bedą im zakladac stacjonarny tel i ma na nich czekać -napisała to pół godz przed naszym umówionym czasem a ja wyszłam szybciej i jak ten łoś tam koczowałam hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...