Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
chloe napisał(a):

a ja nienawidze blokow bo co Julek chcial usnac to mi tu wierca wiertara nad glowa a on sie boi i koniec spania, poszlam tam poprosic czy na chwile nie moga przestac to baba na mnie z morda jeszcze wyjechala jak ja mam czelnosc jak moje psy szczekaja.... no szok, ja grzecznie a ona z pyskiem, dalam sobie spokoj, w koncu julek usnal padniety.

Kumpel z powodu swoejgo szczekajacego psa do prokuratury jechal. Jeden z jego sasiadow zlozyl doniesienie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
chloe napisał(a):

a ja nienawidze blokow bo co Julek chcial usnac to mi tu wierca wiertara nad glowa a on sie boi i koniec spania, poszlam tam poprosic czy na chwile nie moga przestac to baba na mnie z morda jeszcze wyjechala jak ja mam czelnosc jak moje psy szczekaja.... no szok, ja grzecznie a ona z pyskiem, dalam sobie spokoj, w koncu julek usnal padniety.

Kumpel z powodu swoejgo szczekajacego psa do prokuratury jechal. Jeden z jego sasiadow zlozyl doniesienie....

Hmm, też by mnie szczekanie denerwowało ☺️ Nie owię oczywiście żeby takie akcje robić ale nie chciałabym szczekającego sąsiada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja to bym chyba wolała szczekające psy niż bzykającą się wiecznie sąsiadkę tak jak to Coq ma hehe
mój M teraz jechał do Oyten bo jakaś poczta do niego przyszła a on jest zameldowany tam bo tu jakiś przepis ze jak tu był 5 lat meldowany to musi mieć 2 lata przerwy,nie wiem dlaczego tak no ale jest w małym miasteczku nie daleko Bremen zameldowany a kindergeld na niego jest tak że trzymam kciuki żeby to o kindergeld chodziło bo to już 16m-cy się uzbierało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita Coq ma pełen zestaw : bzykająca się sąsiadka ze szczekającym psem 😲
Nadia miło że się odezwałaś a jak nie masz czasu pisać to nam kropkę chociaż czasem postaw 😉
Co do porodu to ja mam szczęście że dwa razy udało się bez komplikacji urodzić ale jak sobie wyobrażę kleszcze to słabo mi sie robi więc w pełni rozumiem Twoje podejście i też bym tak pewnie zareagowała. Ale zawsze można zaplacić za cesarkę chyba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
chloe napisał(a):

a ja nienawidze blokow bo co Julek chcial usnac to mi tu wierca wiertara nad glowa a on sie boi i koniec spania, poszlam tam poprosic czy na chwile nie moga przestac to baba na mnie z morda jeszcze wyjechala jak ja mam czelnosc jak moje psy szczekaja.... no szok, ja grzecznie a ona z pyskiem, dalam sobie spokoj, w koncu julek usnal padniety.

Kumpel z powodu swoejgo szczekajacego psa do prokuratury jechal. Jeden z jego sasiadow zlozyl doniesienie....

Hmm, też by mnie szczekanie denerwowało ☺️ Nie owię oczywiście żeby takie akcje robić ale nie chciałabym szczekającego sąsiada


hahaha mój mąż ostatnio sprawdzał jakie są procedury a propos hałasów sąsiedzkich, tych psich również - więc my też z tych co skorzy byliby na takie numery....ale zachodu jest tu z tym tyle, że ufffffff
Chloe też miałam niedawno wiercenia i zawsze popołudniu, okropność....co zrobić..życie w bloku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Ja dziś po 8 byłam już z moim synem na piaskownicy chciałam zaliczyć z nim spacer bo potem byłam u koleżanki na kawie a teraz leje więc dobrze zrobiłam!!!
Hmmm
Wanilia fajnie że się wyspaliście oby tak dalej mały Hubcio nasza kruszynka dawał wam się wyspać!!! A jak po wizycie położnej????
Coq ty to masz z tymi sąsiadami!!!
Basia zdjęcia z Francji ekstra!!!Florek i jego kuzyn Alex słodcy i już podróżują od najmłodszych lat!!! Co do fryzurry Floro to tak jak tata więc co się dziwić!!!
Chloe mówisz że kołatania serca nic się nie martw tak miałam też w ciąży ale jak bardzo będziesz czuła powiedz lekarzowi i pij magnez!!!
Marika twój Misio ma faktycznie megaaa fryz i super włosy do układania szkoda że nie dziewczynka
Nadia no to twój poród nie zaciekawy !!!! nie dziwie się że takie masz podejście ale zmieni się i kolejny poród będzie bezproblemowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam nadzieję że znajdą jakieś rozwiązanie.....a jak nie to niech się czepią kogoś innego 😉 😜

My musieliśmy wyskoczyć do galerii bo N kupił sobie skórzane buty i w domu znalazłam wadę.....więc pasuje wymienić skoro jeszcze nie chodził......a Misio padł oczywiście w drodze 😉 tak tak Coq druga drzemka 😉

Więc ja się kisze w aucie z Misiem......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Któraś pisała o kucykach......gdyby Misio był Misią 🙂 to pewnie z Kalinką na kucyki mógłby się mierzyć 😉 i myślę że byśmy wygrali 😉

Laski moi sąsiedzi też czasem dają czadu....rzadko ale bywają awantury przed świętami przyjechała ich córka z francji sama z dzieckiem......okazało się że się rozchodzi z mężem ........bo jest lesbijka a córeczkę mają z września 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry dzień dobry a raczej dobry wieczór 🙂

byliśmy dziś z Maćkiem u lekarza prywatnie, u tego u którego leczymy Maćka nóżkę. w szpitalu ostatnio wszystko szybko bo Maciek płacze więc postanowiliśmy pojechać i skontrolować wszystko. czekaliśmy prawie 2 godziny bo dzisiaj przyjmował w takim miejscu, że bez zapisów tylko kolejka, no bo unMaćka ostatnio mocno ciągnie stópka do środka. więc doktor powiedział, że to jakiś mięsień tam mu mocno trzyma, i że on proponuje taki mały prosty zabieg polegający na podcięciu tego mięśnia no i że potem wszystko gips na prawie 3 tygodnie i powinno wszystko być dużo lepiej. powiedział, że ten zabieg w miejscowym znieczuleniu i trwa ok 10 minut, z założeniem gipsu wszystko zamyka się w 30 minutach... i wieczorem do domu można wrócić... kazał nam sie spokojnie zastanowić, nie spieszyć się z decyzją.
ogólnie Maćka poznał więc miło, bo to znaczy że pacjentów którzy nie płacą też uważa 🙂

nadrobiłam Was, wszystko przeczytałam, ale nie mam siły komentować. bo coś kiepsko się czuję. napiszę tylko: Nadia witaj 🙂 no no no, jestem pod wrażeniem Twojego posta 🙂 🙂 🙂 a Tosia śliczna dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeny ostatnio moje dziecko ma ciężkie dni, chyba kolejne zęby w natarciu. Już myślałam, że będę z nią spała od 21, co chwilę płacz. Ale zasnęła.

Aga dzięki. To trudna decyzja przed Wami. Cokolwiek postanowicie, na pewno dla Maciusia będzie to najlepsze.
Coq a wszyscy mówią, że do taty Tosia podobna. Ja żadnego podobieństwa nie widzę 🙂
Nie mogę zmienić zdjęcia profilowego. Klikam przeglądaj, daję otwórz i potem zapisz zmiany i dalej to samo.. Stępiałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Jeny ostatnio moje dziecko ma ciężkie dni, chyba kolejne zęby w natarciu. Już myślałam, że będę z nią spała od 21, co chwilę płacz. Ale zasnęła.

Aga dzięki. To trudna decyzja przed Wami. Cokolwiek postanowicie, na pewno dla Maciusia będzie to najlepsze.
Coq a wszyscy mówią, że do taty Tosia podobna. Ja żadnego podobieństwa nie widzę 🙂
Nie mogę zmienić zdjęcia profilowego. Klikam przeglądaj, daję otwórz i potem zapisz zmiany i dalej to samo.. Stępiałam 🙂

usun pliki cookie, czesto pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadia witamy!!! 🙂Toska sliczna pannica 🙂
Jesli jeszcze "podgladaja"nas inne "zaginione" Grudniowki,to my przyjmniemy z otwartymi ramionami. Co jakis czas wspominamy dziewczyny,ktore byly na brzuszku i po porodzie zniknely. Tak wiec zapraszamy!!! 🙂
Aga na pewno podejmiecie sluszna decyzje i dobra dla Maciulka 🙂
Tak,bloki to temat rzeka. W Polsce mieszkalam w bloku sasiad lozko robil bylo slychac,ryranie muzyki na caly regulator, klotnie,wyzwiska,imprezy ach masakra..
Holi badz dobrej mysli!!Trzymam kciuki 🙂
Aniqa pecha mialas,jutro bedzie lepiej 🙂
Sarka dzis dostala piaskownice i co zrobila?? Jadla piasek hahaha
Wkurzylam sie,bo jeszcze leki ma na infekcje a ona juz szaleje. I dziwic sie skad ta infekcja 😉
Ide spac,bo glowa mnie nawala.Zmiana pogody juz pada deszcz:/
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
NADIA miło widzieć 🙂 ja o Twoim ciężkim porodzie pamiętam, bo Tosia chyba też się z taką "śliwką" na głowie urodziła... ale jest ok?... U nas ładnie się krwiaczek wchłonął. Tosia śliczna dziewczynka, płaszczyk ma fajowy i berecik z h&m jak wszystkie dziewuszki 😉 a zdjecie do avataru musisz zmniejszyć
CHLOE łącze się w bólu mieszkania w bloku 🤢 chociaż u nas słabo sąsiadów słychać to nie dają o sobie zapomnieć... mamy taras, a sasiedzi nad nami balkony i wiecznie coś im spada... a to slipy, ścierki, śmieci z popielniczek... nie w moim pionie, ale co sobotę widzę sąsiadkę jak sobie chodniczki trzepie grrrr
HOLI trzymam kciuki, żeby to jakaś inna głupia cimcia musiała sobie nowej apteki szukać 😉
WANILIA oby dzieci ładnie spały 🙂
AGAA Maciej to już przeszedł w swoim życiu, a taki uśmiechnięty pogodny chłopczyk z niego... oby to już ostatni zabieg był 😘
BEATA to może piasek z witaminami dla naszych dzieci skoro tak smakuje 😉 A Ty zawsze jakieś fajne okazje wyhaczysz... Mam na myśli przyczepkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...