Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej

Wanilia przepraszam, że się zasiedzieliśmy 😉 😜

Dziękujemy za miły wieczór 🙂 🙂 🙂 oby takich więcej 🤪 🤪 🤪

Hahaha ja powrót miałam zabawny - mój mąż śpiewał pięć ciastek i rapował do tego 😮 😮 😮

Zapomniałam Ci dodać że ślicznie wyglądałaś. Normalnie aż niedopoznania - rozkwitasz moja droga na tym podwójnym macierzyństwie 🤪. Od sandałków po super spódnicę ekstra top po zarąbiste bolerko 🤪 🤪 🤪 (które bym Ci zabrała gdybym była Twojego rozmiaru 😜)

😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
AGA teoretycznie w ciąży można mieć ala okres 😉
WANILIA jakieś plany na wtorek? A w ogóle jak ma się sprawa wózka?


No własnie we wtorek wózek ma przyjechać w okolice Brzegu więc siedzę grzecznie w domu na tyłeczku (i tak się nie mam jak ruszyć 😜 ) i czekam na telefon gdzie mam podjechać 🙂 Cherry będzie mnie wspierać językowo przy odbiorze 🙂 A skąd to pytanie czyżbyś się miała ochote wybrać do nas? 🙃 Jeśli tak to oczywiście zapraszam, mam nadzieję że Cię nie przerazi bałagan bo ja podczas wizyty mamy zamiast ogarnąc chalupę to ...... w sumie nie wiem co bo niby cały czas coś robiłam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry dziękuję za komplementy ☺️ Że niby co Krzysiek śpiewał w drodze powrotnej? 😁 🙃

Coq obraziłas się na forum? Już nie ma ciszy, wróciłam 😁

Była u nas wczoraj rehabilitantka obejrzeć Huberta, pokazała jak masowac paluszki żeby się dalej nie wykrzywiały i podpowiedziała kilka przydatnych rzeczy. Generalnie jak usłyszała jaki dostaliśmy wpis w książeczkę przy wyjściu ze szpitala to zrobiła wielkie oczy (kiedyś Wam przepiszę w wolnej chwili). Jej zdaneim paluszki nie są typowo zrośnięte a trzyma je jedynie błona skórna czego przyczyną mógł byc znów mój mały brzuch i ograniczone miejsce w nim. Hubert mógł wcisnąc gdzieś rączkę i nie ruszać nią przez co błona nie zanikła. Rehabilitantka powiedziała tak nie wiedząc że faktycznie miałam mały brzuszek więc coś w tym może być. Poza raczką wszystkie odruchy itd są w normie więc jestem uspokojona na kolejnej płaszczyźnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
witam kochane!!!!
ja w pracy!!!!
Pozdrawiam

Ja tez w pracy 🙂
Jeszcze 4 dni i weekend 🙂
Znalazlam oferte pracy i sie zastanawiam czy aplikowac. Wszyscy mi mowia zebym szla a ja sie boje 😞 Mam cieplutka posatke o nic nie musze sie martwic... a w nowej pracy trzeba od nowa wszystko ustawiac, siebie pokazac nowej organizacji. Nie wiem.... a moze aplikowac i a noz sie nie dostane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
U nas jak zawsze pogoda beznadziejna..chociaz nie, wczoraj bylo slonecznie i bylysmy w piaskownicy i na dworzu prawie caly dzien 🙂
Wanilia bardzo sie ciesze, ze masz tak dobre wiadomosci 😆 A jak Werka reaguje na braciszka?
Basienka zrob liste za i przeciw i zobacz czego wiecej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Wanilia super że każda konsultacja kończy sie pozytywnymi wiesciami 🙂

Coq z tą obrazą chyba nie na poważnie 😜

Basienka na poważnie myślisz o zmianie pracy???

Wlasnie nie wiem... tu sie troche nudze tzn. wiem co jak dziala i wiem ze deto nie zmienie, nie mam za duzo wyzwan (chyba ze z klientami). Mam fajny zespol w 4 lokalizacjach (Katowice, Krakow, Bukareszt i Madryd) co jest plusem bo moge sobie jezdzic ale tez minusem bo nie widze ich na codzien.
Tam napewno jest to wyzsze stanowisko, co za tym idzie wieksza odpowiedzialnosc, nowe wyzwania i awans do tego wszystkiego stanowisko oferuja w miscie w ktorym mieszkam. Minus nie wiem czy jestem gotowa na taka zmiane, chce miec jeszcze jednego babla wiec pytanie czy nowa praca nie spowoduje odwleczenie tego, boje sie ze dostane ta prace i bede miala dylemat, bo jestem juz tak zzyta z ludzmi ze chyba bym sie poczula jako zdrajca, bo mamy teraz ciezkie chwile w pracy i w tych ciezkich chwilach oposcilabym okret 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BASIEŃKA ja to chyba straszny tchórz jestem, ale boję się takich zmian. Sama nie wiem co Ci doradzić... przecież wsxystkie tu wiemy, że kochasz swoją posadke 😉
WANILIA to w takim razie zapowiemy się na inny termin... nie chcemy przeszkadzać 🙂 a bałaganem się nie przejmuj... jak dziś wróciłam z pracy to myślałam, że na zawał zejdę... normalka 😜 przy dziecku, a co dopiero przy dwójce
MARIKA a fotki kaj?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
OMG - Hubert chce mnie dziś wykończyć, usypiałam go 1,5h 😮 Przewalczył całą drzemkę Weroniki, całe szczęści rano ugotowałam dla niej obiadek bo bym się nie wyrobiła 🤔
Meliska nie będziesz przeszkadzać, naprawdę zapraszam 🙂 Tyle że jeśli wybierasz się pociągiem to ja nie dam rady wyjśc po was póki nie mam wózka
Basienka ja myślę że możesz próbować a decyzję podejmiesz jak Ci w nowej firmie zaproponują posadę. Ta praca teraz też zajmuje Ci dużo czasu, do tego dojazdy, dyżury w weekendy itd. W nowej nie może byc dużo gorzej 😜 Chyba że jesteś zdecydowana że drugie dziecko juz teraz chcecie, w takim wypadku zmiana byłaby bez sensu. A co na to Twój mąż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://www.tinypic.pl/5cg0o7l4z20k][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00387/5cg0o7l4z20k_t.jpg[/IMG][/URL]

na wyciągu
[URL=http://www.tinypic.pl/otrtaax64yms][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00387/otrtaax64yms_t.jpg[/IMG][/URL]

widoki z górki 😉
[URL=http://www.tinypic.pl/bmx55wyk0pat][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00387/bmx55wyk0pat_t.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka ja myślę że możesz próbować a decyzję podejmiesz jak Ci w nowej firmie zaproponują posadę. Ta praca teraz też zajmuje Ci dużo czasu, do tego dojazdy, dyżury w weekendy itd. W nowej nie może byc dużo gorzej 😜 Chyba że jesteś zdecydowana że drugie dziecko juz teraz chcecie, w takim wypadku zmiana byłaby bez sensu. A co na to Twój mąż?

Moj maz wlasnie skleca mi CV zebym mogla wyslac. Co do babla to planujemy na przyszly rok. On sie tym nie przejmuje najwyzej pojde na Macierzynskie na pol roku. A jesli wszystko pojdzie jak w pierwszej ciazy to nie bedzie mnie tylko pol roku, wiec jakos rade dadza bezemnie 😉 jak to mowi.

Hubcio zasnij w koncu i nie mecz Mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...