Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Bry 😉
Coq kochana najlepszejsze życzenia 😘 😘 😘
Dziewczyny fotki bez wyjątku piękne 😎 no ale inaczej być nie może jak te nasze dzieciaczki takie fantastyczne 🙂 i mamusie też of course 😉
Ach! i ja bym tych włosków Jaśminki nie ruszała... są urocze 🙂 i jeśli kiedyś pisałam o lokach u Julki... jakie loki? 😜
Ja ostatnie 2 dni wycięte z życiorysu... w robocie po 12 godz na pełnych obrotach, przerzucając tony towarów 🤢 do domu wracałam po 1-wszej w nocy... chyba nie muszę dodawać w jakiej formie 🤢
I tak mi się przypomniało jak któraś ostatnio pisała, że dziecko kanapkę z metką jadło... ale nie pamiętam kto ☺️... ja bym się nie odważyła, toż to surowe mięso...
A lody... jakoś Julka się do nich nie garnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka kochane!!!Ja wczoraj wymiotowałam i biegunka a do tego okres!!! Masakra ale dziś spoko już tylko dietka!!!
Mały nasz dziś rano spoko ale jedna kupka rzadka dziś już była oby tylko tyle !!!
Ja dziś na obiadek marchwianka z ryżem dobre wyszło zobaczymy jak mały bo on jeść nie chce dziś za bardzo!!!
Co do lodów to my już chyba z 2 mies jemy mały śmiga gałki także wiecie!!!
Coq WSZYSTKIEGO naj naj na urodzinki spełnienia marzeń!!!
Wanilia kurcze masz kochane dzieciaki zdjęcia są przefajnie zrobione zawsze takie ładne tło i wogóle!!!
Meliska współczuje roboty biedna jesteś z tym zmęczeniem !!!
Marika fajnie że wczasy się udały zdjęcia genialne hehhe mały w swoim żywiole!!!
Co do nurofenu to wiadomo lepszy od paracetamolu!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Coq - wszyskiego najlepszego! zyczę Ci, aby w końcu skończyły sie wasze klopoty, a mąż i córka przysparzali samych radości;)

a moje dziecko ciagle śpi, juz 3 godzine.
jutro ostatni dzien do pracy i dwa tygodnie urlopu!!!!fantastycznie!!! 🙂 🙂 🙂
o podcinaniu wloskow, aby je wzmocnic tez slyszalam, ze to nie ma nic wspolnego. jakie wlosy sa takie są i podinanie ich nie wzmocni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pare zdjec Florka 🙂
Co by tu zrobic?
[IMG]http://imageshack.us/a/img706/938/jr5s.jpg[/IMG]
Moze wejde do szuflady...
Chyba troche za wysoko:
[IMG]http://imageshack.us/a/img687/6475/xnxe.jpg[/IMG]
oooo udalo sie:
[IMG]http://imageshack.us/a/img191/2894/i773.jpg[/IMG]
A moze sie przespie:
[IMG]http://imageshack.us/a/img43/7720/xuy7.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img24/8138/7zbi.jpg[/IMG]
A to jednak moja ulubiona pozycja:
[IMG]http://imageshack.us/a/img28/6909/cnx9.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
BASia ale fajowe zdjęcia Florka kochany jest!!!
Pomysłowo!!!!
Wanilia heja!!!!
My w nocy dziś znowu na równe nogi bo mały znów wymiotował na szczęście raz!!!
Tak to dobrze się czuje i wszystko chce jeść ale nie wiem byłam u pani doktor i mówi że to może być wirusowe !!! kazAŁA DAWAĆ elektrolity probiotyki ismecte !!!
Mnie jeszcze pobolewa żołądek!!!
Wlaśnie zaprawiłam 11 słoików sałatki paprykowo cukiniowej na zimę !!!!
Obiad też zrobiony!!!!
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej
Basia mega zdjęcia Florka 🙂
Holi dla Was zdrówka 😘
Marika ja surowego mięsa nie jem ale ta metka to mi sie wydaje że to coś na podobe tataru właśnie -wiem że u mnie w domu na kanapki własnie sobie robili

u nas dzisiaj z 50 stopni ciepła albo i więcej -siedzimy w domu przy zasłoniętych roletach i w domu jest ok ale jak wyszlam pranie powiesic to przy otwarciu drzwi takie goraco we mnie walnęło ze masakra -wieszałam pranie i doslownie uciekałam do domu- Maja mi zasypia i dobrze niech sie wyspi bo na spacer pewnie wieczorem pojdziemy dopiero
a najgorsze ze do sklepu musze isc bo na obiad wymyslilam sobie nalesniki z serem i pieczarkami -roztopie sie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
A my dziś przed południem basen zaliczyliśmy... prawdziwy 😎 no masakra... przez godzinę dziecko wyło, że już wychodzimy 🤢
Holi zdrówka Elusiowi 😘 i Tobie też 😘 oby Wam ten wirus odpuścił 😘
Basieńka zdjęcia Florka superowe 😉 te nasze dzieci to są prze... 😉
Metka tak coś ala tatar... ja tam lubię w szczególności cebulową 😉 ale dla naszych maleństw jeszcze nie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!! My dziś z Elusiem tylko do 11 na polu potem spanie i u teściów później w domu siedzieliśmy bo upał jak u was wszystkich hehehe!!1
Mały powiem wam nie wygląda na chorego wariuje i w ogóle ok tyle że tej nocy co była żygał oby ta nocka była spoko!!!
Dzięki dziewczyny za dobre słowa pozdrawiam dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry
Coq spoznione,ale szczere zyczenia zdrowka,radosci,zeby wszystko zaczelo sie ukladac po Waszej mysli,wszystkiego co naj!! Buziaki i usciski od nas 😘 😘 😘 😘

Basienka no Floro agent hahah,no i trzeba przyznac, ze nasze grudniowe dzieciaczki to wszystkie takie ladne 😆

Holi zdrowka dla Was 😘

A mi Sarutka cos nie halo. Wczoraj wieczorem rozpalona byla okropnie i nie moglam jej zbic temperatury do 2 w nocy walczylam, bo 39 st juz przekraczalo. Troche kicha i w sumie to wszystko. O 5 rano pobudka i znowu rozpalona cala. Zbijam temerature zelowym okladem z zamrazalki zeby stale lekow nie dawac,ale stale goraczka wraca. zobacze do wieczora co bedzie i najwyzej lekarza wezwe, zeby ja osluchal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😎
Marika no jasne, że wyła, że idziemy 😉 jeszcze w domu długo szlochała. Uspokoiła się dopiero kiedy dostała nowe kredki, które jeszcze wczoraj chciałam Wam polecić... intensywne kolory, leciutko się nimi rysuje... jednak wczoraj zmieniłam zdanie 😜 bo one równie dobrze rysują po skórze, ubrankach, meblach... chyba jedynie Rita byłaby zadowolona 😁 Póki co tylko pod nadzorem dorosłych... jakby któraś chciała jednak spróbować ---> kredki żelowe
Wanilia tak od poniedziałku urlop 🤪 ale jutro jeszcze do roboty... bleeee 🤢 Haha a z tym klockiem dobre... wdepłaś? 😎 😜 😜
Beata Sarze zdrówka 😘
Holi dobrze, że z Wami lepiej 🙂... i mam nadzieję, że na forum tego paskudztwa nie wysłałaś 😉 małżonkowi oby szybko przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...