Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a na mnie o dziwo ta zmiana czasu bardzo dobrze wpływa, chyba jakimś wyjątkiem jestem 😜
rano chce mi się wstawać, a wieczorem i tak siedzę co najmniej do 23...

w ogóle to dzień dobry 🙂

zaraz trzeba uciekać do pracy, na dworze teraz 3 stopnie na minusie... uuuu.... a tymczasem jeszcze siedzę w ciepłym domku z gorącą filiżanką kawy w dłoni 🙂 jest super! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

Od 6 na nogach, a ile pobudek dzisiaj w nocy bylo 🤢
Marika bije Cie na leb, bylam w lozku o 20.30 😎 i szybko usnelam 🙃 Totalnie mnie zmiana czasu rozregulowala, jest 19 a ja mysle, ze to juz 22.
W dodatku przez te noce z Jasmina nie moge nadrobic ze snem i mimo, ze tak wczesnie sie klade budze sie niewyspana 🥴

Beata przykro z powodu tesciowej... Pojedziecie pewnie do Polski? Mam nadzieje, ze twoj maz bedzie sobie radzil z sytuacja...

Holi hejka! To jak, zaraz do nowej pracy? 🙂
Wanilia jak wasz pies?
Aga cieplutko w domu macie 🙂 U mnie na szczescie grzeja, choc bez szalu stale. A w poniedzialek ludzie w krotkich spodniach po ulicy chodzili, od wczoraj okolo 10, ale ma sie wrazenie, ze mrozi lekko. Zreszta teraz jest -1.

To ja dalej kawe pije, poki bajki w telewizji, potem pewnie na mrozny spacer...moze jednak wyciagne te bitki z zeszlego sezonu 😁 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry u nas tez dziś przymrozek .....ale przynajmniej słonecznie 😉

Misio też nieco wcześniej wstaje ok 6 czyli jak dawniej o 7 ....jeszcze się nie przestawił......ale może po weekendzie dojdzie do siebie ...bo siostra przyjerzdza z córami to znowu tylko "Lala" 😎(czytaj Ala)

-Misio dzisiaj przyjedzie Ala
M: 🤪 🤪 🤪 🤪LALA
- i Adusia przyjedzie 🙃
M: i LALA 🤪 🤪 🤪
- i ciocia Agatka
M: iiiiiiii LAaaaalAaaaa
- i wujek Arek 😉
M: noooooo iiiiiiiiiiiiiiiiiiii........................... LALA!!!!! 🤪 🤪 🤪

nie reformowalny 😉 a miłośc do kuzynki przeogromna 😎 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Marika 🤪 🤪
Dzisiaj pojawilo sie pierwsze trzywyrazowe zdanie u nas:" Mama czyta dzidzi."Tzn ksiazke na ktorej okladce jest dziecko. fajnie juz tak,ze Kala juz taka komunikatywna


🙂 Postepowe wasz dzici.
To ja sie ciesze, ze Jasmina od kilku dni w koncu mowi "mama mleko" 😉 Ale intonuje dokladnie tak jak uczylam czyli chyba perfekcjonistka z niej 😜
A, bo pierwsza z napojow byla kawa w slowniku Malej 😉
Marika widac, ze Ala najlepsza i wlasciwe moglaby wpasc sama do Misia 😉
Przezorna mama wziela dzis reczniki papierowe na spacer, zeby na placu zabaw wycierac co trzeba, a tam wszystko zamarzniete 😁
Dzis, jak wczoraj, bylo BAM na spacerze...placz, placz wymuszany, zapowietrzanie, katar po pachy itd. Tylko wczoraj bylysmy blisko domu, wiec szybko wrocilysmy, a dzis to ryczydlo kwadrans uspokajalam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
Jest zle z tesciowa,bo ma nowotwor zlosliwy wielokomorkowy. Do Polski raczej nie pojedziemy.M do 23 grudnia pracuje a na zlamanie karku niebedziemy gnac.
Sarka oststnio powiedziala do tatusia"Tata daj luz" po tym jak.M powiedzial ze znowu porozwalala zabawki po salonie.
Do nocnika nadal nie siusia ani kupy nie robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane no to widzę że nasze dzieciaki się rozgadują super!!
Kurde Beatka ale niefajna wiadomość czyli co już nie ma ratunku??? Masakra wieść a ile ma teściowa lat???
Współczuję!!!!
Meliska jak to wracasz na stałe gdzie chyba na forum ???
Marika mówisz że u was przymrozek ojjj
Tak kochane w sobotę zaczynam robotę cieszę się bo już odpoczęłam za dużo !!
Mi zmiana czasu nie przeszkadza ale gorzej to zimno
Kochane ja dziś byłam na ciuchach i zaś nakupiłam wow jakie fajowskie rzeczy
Pierwszy raz w życiu kombinezon damski z długimi spodniami ale góra bardziej na lato lecz jak bluzka pod to pójdzie to spoko to wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi beda jej chemie podawac i liczyc na cud. Tesciowa jest jeszcze mloda i silna,wiec moze...
Ma 56lat.
Mam pytanie z innej beczki. ma ktoras z Wac nc+ z multiroom? Jak to cholerstwo podlaczyc? Mamy router podlaczony,ale dekodery sie nie widza bo numery IP sa rozne. Jak to ugryzc? Jakas madra glowa poratuje swoja wiedza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Dzien dobry,
Coq ja tez jestem technicznie zacofana,dlatego pytam o pomoc 😉
Pogoda u nas okropna brrrr
Dzis pewnie pusto bedzie,bo dziewczyny cmentarze beda odwiedzac.
Coq u Ciebie tez jest ten zwyczaj i dzien wolny od pracy?


Tak, u nas tez dzien wolny...co nie zmienia faktu, ze moj maz pracuje 😉 tzn. teraz spi, bo wrocil o 6 rano z pracy i idzie znowu na noc.

A ja chyba jutro pojde sobie na cmentrz pochodzic, zobaczyc jak tu groby w zaduszki wygladaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Siedze w aucie,bo Kala spi 😉 ale zimno juz mi sie robi,bo pogoda dzisiaj beee,wyciagnelam zimowa kurtke i wcale nie jest mi cieplo.
Ta zmiana c,asu Kale tez calkiem rozregulowala, wstaje teraz miedzy 5 a 6:/ no dla mnie to tragedia,zwlaszcza ze ja chodze spac po polnocy,wiec spie od tygodnia po 5-6 godz na dobe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Masakra, bo od tygodnia chodze zmeczona, niewyspana 😠... Jasmine nie udaje mi sie namowic na drzemki, potem w nocy jak dobrze zasne, to ona zaczyna sie pudzic, a od 5 rano rano regularnie chce zebym wlaczyla jej bajki 🤢
W dzien chodzi zmeczona, wkurza sie, krzyrzy, rzuca czym popadnie jak cos nie pasuje, ale czegos zakazuje.
Dzis 1,5 godziny ja usypialam 🤢 Na samym koncu cyrk, bo pieluszke chcialam zmienic, darla sie na caly blok 🤔
Mialam dzis momenty takiego rozdraznienia wewnetrznego... dziw, ze nie eksplodowalam.
Wiem, ze marudze, i sama nie wiem skad az tak wielkie zmeczenie 🤔
Umowilam sie jeszcze w przyjaciolka na skype'a, juz resztka sil dowloklam sie do komputera...no ale 3 godzinki z nia zlecily szybko 😉
Ide spac. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq ja ostatnio spie nsa stojaco, czuje sie jak wyzymnieta szmatka. Zastanawiam sie czy to jesien czy moze jakas anemia... Mlody nadal WYLACZNIE na cycu, nie chce mi nic innego pic ani jesc a ja czuje ze moj organizm jest zmeczony taka intensywna eksploatacja. W dodatku budzi mi sie gagatek co 1͵5-2h w nocy a Werka po zmianie czasu wstaje oczywiscie wczesniej. W tym tyg wymieklam i poprosilam sasiadke o nr do babki ktora u niej sprzata. Wydawalo mi sie ze nigdy bym nie zlecila obcej osobie sprzatania we wlasnym domu ale naprawde mialam juz dosc...chcialam spedzic jeden weekend nie myslac co jeszcze muse zrobic. I rzeczywiscie chyba mi troche lepiej teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...