Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

chociaż dzień nie taki dobry, nie dość że od rana było czarno na sali od tłumu dzikich ludzi... to jeszcze usłyszałam w końcu propozycję o której wiedziałam, że usłyszę a której nie chciałam usłyszeć: kurs kasjerski... na zastępstwo na kasę. ok 2 miesięcy w roku...
no i zapytałam się dyrektora, co by było gdybym odmówiła. szczena mu opadła... bo się nie spodziewał. powiedział mi, że nie spodziewał się takiej odpowiedzi... no i mi powiedział, że nic nie może mi narzucić, no ale... i zaczął mi wychwalać pracę kasjerki...

no i dał mi czas do jutra na podjęcie decyzji... nie wiem z czym to się będzie wiązało... znając prezesa naszego banku to zostanę zwolniona... ale ja tak panicznie boję się kasy, tych pieniędzy, tego kontaktu z nimi, mnie już teraz brzuch boli z nerwów, a jeszcze nie pracuję... gdyby jeszcze kasa była warta, ale zarabiam wielkie g....

no i pogadałam z M. co prawda na razie przez telefon, bo jeszcze w pracy jest... i zdecydowaliśmy, że jeżeli nie chcę i tak panicznie się boję tego to mam się nie godzić niezależnie od skutków tej decyzji. M. powiedział, że damy sobie jakoś radę.

potem jeszcze rodzice mnie wsparli... powiedzieli, że jak nie chcę to żebym się nie godziła. a jak dostanę wypowiedzenie to oni nam pomogą. powiedzieli, ze dopóki nie znajdę nowej pracy to będą nam dawać tyle ile zarabiam... mówiłam już, że kocham moich rodziców? i mojego męża też! cieszę się, że mnie wspierają w mojej decyzji a nie nalegają, żebym się zgodziła... bo praca, bo to, bo tamto. M. powiedział, że pójdzie na drugi etat ale damy sobie radę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Aga, mysle, ze jesli tak panicznie sie obawiasz kontaktu z pieniedzmi, to rzeczywiscie dobra decyzje podejmujesz...zwlaszcza, ze propozycja rodziców wywołała u mnie opadnieta szczeke 😉 ale to fajnie, ze w razie czego beda was wspierac


no naprawdę się boję, ten strach siedzi gdzieś w mojej głowie... widzę to z bliska jak to wszystko wygląda... i brzuch już teraz mnie z nerwów boli jak tylko o tym piszę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja właśnie firanę do salonu kupiłam... może to mnie zmobilizuje do umycia okien 😜

I jeszcze muszę się pochwalić... od tygodnia śpimy bez pampersa i nie przydarzyła nam się żadna wtopa 🤪... także pampersom mówimy paaaaaaa!!!!!!!!!!

A jak do tego doszliśmy... małymi kroczkami 😉... przede wszystkim Julka na nocnik sadzana już od 8 miesiąca, gdzie większość uważała, że to za wcześnie i oklaskami i ochami nagradzana... kupy już od roku w nocniczku lądowały, oczywiście łapane w locie... jak Hubcio nasz się urodził to Julka już sama wołała i z kupą zawsze bezbłędnie do celu... czyli do topka jak mawia moja koleżanka 😉

Za to z gadaniem jesteśmy za Wami lata świetlne ☺️

Dobranocka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa gratuluję zdobytego guzika 😉 oby tak dalej 🙂!!!
Agaa fajnie ze rodzina ma możliwość no i przedewszystkim taką chęć by w razie W wam pomóc 🙂 ale może nie będzie tak źle.....i pewnie masz rację że skoro to dla Ciebie takie stresujące to nie warte swej ceny....taka odpowiedzialność przy takim wynagrodzeniu......no szału nie ma w tym banku no i kariera do zrobienia tam też raczej złudna.......
Wiem doskonale że rynek pracy jest kiepski i nie jest łatwo ............ale najniższą nawet w warzywniaku Ci muszą dac.....więc walcz o swoje.... 😉!
Meliska brawo dla Julki!!!!!! Szacun nie ma co 😉 🙂



My też mamy sukces pierwsze siusiu zlapane 🙂 hahaaaa a jakie szczęście 🙂 tygodniami wysiedzone... 🙂 ale nie puszczam Misia bez pieluchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ufff, obrobiłam się i jestem 😁 Nawet obiad na jutro mam dla Werki gotowy i jaglankę na śniadanie 😜 Także jutro bez stresu czy zdążę z obiadem
http://kwartetzdrowychsmakow.blogspot.com/2013/11/gulasz-z-kurczakiem-warzywami-i.html
tyle że ja zamiast kurczaka zawsze indyka dla Werki robię
Beata wspołczuję Twojemu M...A co do świąt to pewnie jednak pojedzieci...bo to mogą być ostatnie Jego święta z mamą 😞
Meliska gratulacje dla Julki 🤪 My nadal w pieluszce śpimy ale poki co mnie to nie martwi, najważniejsze że za dnia woła 🙂 No i zima idzie...boję się zimowych awarii na spacerach więc chyba do wiosny będzie na wszelki wypadek pielucha na spacerach ☺️
Marika dla Michałka również gratulacje : pierwsze koty za płoty 🙂
Asia dziewczynki cudne 🙂 i jakie podobne do siebie 🙂 Co do wysyłania zdjęc to ni wiem jak działa ten program; ja bym pewnie wolała płytę wysłać 😜 Tylko pamietaj żeby zdjęcia były przygotowane do wywołania w formacie 10x15 bo jeśli aparat robi w innym to Ci poprzycinają
Aaagaa pensja od rodziców? No to jest propozycja nie do odrzucenia 😁 A tak serio to przemyśl sprawę bez emocji, rozważcie czy nie lepiej się tymczasem zgodzić na kurs i powalczyć o siostrzyczkę dla Macieja 😉 No i ciągle zapominam zapytać : pisałaś kiedyś o operacja, jest już termin?
Aniqa super że są pierwsz efekty diety, trzymam kciuki żebyś się nie poddawała 😘
Holi to jak już będziesz wstawiała obiecane zdjęcia domku 😜 to wrzuć też ten swoj nowy image 🙃
Coq a niby dlaczego miałabym życzyć Basience żeby jej mąż nie opuszczał 😁 🙃 haha, no nie mogę, musiałaś sobie pomyśleć że nieźle pojechałam z życzeniami 😁
yyyy, coś jeszcze?

W kwestii urodzin i świąt, kilka pozycji książkowych:
http://www.bbczyta.pl/dzieci_0_3/szczegoly/aktualnosci/tupcio_chrupcio_kaprysna_myszka.html
http://allegro.pl/show_item.php?item=3707281984
http://allegro.pl/prosze-mnie-przytulic-i3696241344.html
http://www.bbczyta.pl/dzieci_0_3/szczegoly/aktualnosci/galopem.html
http://allegro.pl/drugie-urodziny-prosiaczka-i3691804053.html
http://www.urwiskowo.com.pl/2012/12/turlututu-kuku-to-ja-herve-tullet.html
http://www.urwiskowo.com.pl/2012/02/nacisnij-mnie-herve-tulleta.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Milenka waży nadal coś ok 9kg.już wole jej nie ważyć...
wiecie co,mam ostatnio takie bóle głowy,że aż mi sie kręci w głowie i np z łóżka nie moge się podnieść.robiłam badania i wszystkie wyniki mam bardzo dobre. nawet tarczyce badałam i jest dobrze.jak poszłam z wynikami i zapytaniem co mam z tym wszytskim zrobić to nie wiedziałą co powiedzieć.to nie chodzi tylko o bóle głowy,bo drętwieją mi rece,miałam taki czas,że nie mogłam Milki podnieść,bo tak mnie bolały.poza tym kregosłup się odzywa często...mam napady złości,nerwobóle w brzuchu...jak biore tabletki na nerwy to mnie otumaniają a to nie o to chodzi...poszłam do lekarza po pomoc a jeszcze 70zł za tarczyce musiałam zapłacić a przepisała mi witaminy i magnez bo jej to powiedziałam.nawet nie kupiłam tych witamin.w Polsce się leczyć to lepiej wcale do lekarza nie chodzić i sie dodatkowo nie denerwować.teraz słuchałam programu w 'pytanie na śniadanie' i może ja powinnam na psychoterapie chodzić??tylko że to wszytsko kosztuje a po godzinie za 150zł nie będe zdrowsza...miałam nic nie pisać i Was nie drażnić ale widzicie same jakie to głupie jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia swietny ten twoj Szkrab maly i oczyska ma niezeimskie.
No i w koncu odpowiedzialas jak po wizycie u lekarza, bo ja sie odpowiedzi nie doczekalam 😎
Beata wyobrazam sobie, ze mez ma teraz trudny czas... Oby jego mama jeszcze pozyla w spokoju.
Holi Ciebie faktycznie nowa apteka wciagnela, bo znacznie mniej kukasz 😉
Meliska mowie szczerze: ZAZDROSZCZE ☺️ Kazde dzieco inacej sie rozwija, wiadomo, ale wydaje mi sie, ze wiekszy wplyw mozemy miec na odpieluchowanie niz na mowe malucha. Wiec kobieto ogromna prace wlozylas w to, ze dzis Julka moze bez pieluchy biegac!!! Brawo! A ja tez z tych co specjalistow sluchali i sadzilam, ze za wczesnie na nocnik.... Oklaska lap! 🙂
Wanilia no zyczenia zdaly mi sie bardzo orginalne, ale pomyslalam, ze Basia taka aktywna, praca, hiszpanski, sport... wiec pomoc meza przydatna. A wiadomo, ze maz Basi robi krok milowy w porownaniu do przecietnego faceta, bo w domu siedzi z dzieckiem, podczas kiedy zona kariere robi; sprzata, okna myje... takze wiesz, nawet sie jakos kleilo 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga zapomnialam o Tobie. Mysle, ze jesli masz taki komfort, ze zawsze na pomoc rodzicow mozesz liczyc, a kurs wywoluje u Ciebie duzy stres i niechec, to nie ma sie co zmuszac. Chyba, ze tak jak pisze Wanilia, zrobic kurs i czekac na malenstwo, bo chyba sam kurs to nic strasznego, tylko praca po nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia bardzo ladne ksiazki. Jasminie przydalby sie taki Tupcio 😉 "Roznimisie" kiedys ogladalam, bo chcialam komus na prezent kupic. I ta o niedzwiedziach tez bardzo do mnie przemawia.
Jak szukam ksiazek, zawsze wchodze na strone Ryms, szukam u nich ksiazek, ale kupuje gdzie ondziej, bo zazwyczaj maja drozsze. Swoja droga jak bede w kraju to chyba kupie taki kwartalnik Ryms.

A ja prezenty dla dzeiciakow mam z glowy, przynajmniej dla tych z Gdanska. Siostra przeslala wszystkim maila z linkami, propozycjami na prezenty i kazdy sobie wybiera, ona kupuje, wiec pozosyaje przeslac pieniadze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
Głowa mnie od rana boli.
Meliska, no gratulacje dla Ciebie i Juli za zakończnie przygody z pieluchami! szok!
Ja kupilam drugi nocnik, do niani go zawioze i niech ona moje dziecko uczy 😜 zartuje oczywiscie, ale tez bedzie musiala sie przylozyc, w końcu Kalina spedza u niej 5 godz dziennie.
dziewczyny, co z mlekiem modyfik? zamierzacie przestac je podawac po 2 latach? bo ja wlasciwie kupilam paczke "3", wiec do urodzin pewnie nam starczy i tak sie zastanawiam czy kupowac "4" czy przejsc na krowie. Co myslicie na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry,

Meliska w szoku jestem ze odstawiliscie pieluchy. My za murzynami daleko w tych sprawach 😞
Aska drobniutka Mili jest bardzo. Sarka wazy juz ponad 14kg i ma 90cm
Ksiazeczki super!
My dla Sary mamy prezenty juz od lata, bo raz do roku jest tu kiermasz zabawek co prawda uzywanych, ale w bdb stanie i nawet w oryginalnych pudelkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
dzień dobry
Głowa mnie od rana boli.
Meliska, no gratulacje dla Ciebie i Juli za zakończnie przygody z pieluchami! szok!
Ja kupilam drugi nocnik, do niani go zawioze i niech ona moje dziecko uczy 😜 zartuje oczywiscie, ale tez bedzie musiala sie przylozyc, w końcu Kalina spedza u niej 5 godz dziennie.
dziewczyny, co z mlekiem modyfik? zamierzacie przestac je podawac po 2 latach? bo ja wlasciwie kupilam paczke "3", wiec do urodzin pewnie nam starczy i tak sie zastanawiam czy kupowac "4" czy przejsc na krowie. Co myslicie na ten temat?


Ja mam 3, ale jest napisane d 3 roku zycia... mam pelna puszke plus dwie nieotwrte, biore je ze soba do Polski i tam zobacze. Jesli Jasmina rozkreci sie z jedzeniem to przeniesiemy sie na krowie, a jak nie to jeszcze troche modyfikowane... to taki moj maly gwarant, ze mimo kiepskiego jedzenia Mala przyjmuje wszystkie witaminy i mineraly...Pytalam mojej siostry, ona w przypadku obojga dzieci konczyla puszke po skonczeniu 2 lat i przechodzila na krowie.
Kasiunia mi osatnio pisala, ze jej Awad juz jakis czas pije tylko krowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa my już od daaaaawna jemy jedną butelkę dziennie i to kaszki mleczno-ryżowej.rano,bo Milka je kolacje z siostrą która nie je butli 🙂 w sumie to mi pasuje,bo zęby da sie umyć po jedzeniu - idą razem 🙂 czasami się zdarza że jak jest marudna to butle dostanie ale rzadko to tak jest.dlatego nie zamierzam ograniczać jej kaszek.mleko kartonowe jak chce to pije.z kulkami je np.
gratuluje odzwyczajenia od smoka!!nie pamiętam która to uczyniła ale szacun.moja Mila to chyba ze 3 lata bedzie z nim chodziła...Julka skończyła 2 lata i po smoku,łatwo poszło.a ta jaszczurka to świata nie widzi poza smokiem...niby nie nosi go cały czas ale jak tylko przechwyci to nie odda.
Meliska gartuluje nocnika 🙂 u nas raz dziennie coś w nim laduje ale jest wiec i tyle dobrze.bez ciśnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...