Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
bry ale nadrabiania....

na pisanie już brakło czasu ....

Aniqa jaglanka http://smakuje.blox.pl/2013/05/Jaglanka-z-zurawina-bananami-i-mandarynka.html tylko Misiowi czasem robię często tylko z samym bananem ale nie całego rozgniatam parę plasterków w kawałeczkach zostawiam 😉

Aga sampoczucie....ok tylko zaczynam etap -SPAĆ!!! 😜 😜

no i BRAWO dla KALINKI 🤪szaleje z nocniczkiem 😎no i gadka .....wyższy poziom 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Kalusia ma goraczke 😞 od rana ciavle kolo 38, do tego padnieta, wiec o 18:30 juz ja polozylam spac, bo przez rece mi leciala. Oby nocka spokojna byla. Nie ma zadnych innych objawow.
Z nocnikiem szalenstwo, dzisiaj caly dzien bez pieluchy i ani jednej wpadki, a siku robila chyba z 10 razy 😁 taka jestem z niej dumna!!! Chyba sie oplacalo przez 2 tygodnie miec wszystko zasikane, ale w koncu skumala 🙂
Marika, dziekuje za przepis,napewno skorzystam.
Jakie Hubert ma piekne oczyska:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry,
Posze z telefonu,wiec sorki za bledy(zreszta zawsze je robie haha)
Wanilia bylas z Hubim u lekarza?
Dzis w dzien dobry tvn mowili o szczepieniach i powiklanoach poszzepoennych czy jakos tak.
Aniqa super,ze nasz juz z glowy 🙂
Czy tylko moje dziecko nadal chodzi z kuweta przyczepiona do pupy? Musze sie za nia zabrac 😉
Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aniqa mam nadzieje, ze to chwilowa, przypadkowa goraczka...oby Kalina obudzila sie zdrowa. Nawet nie wiesz jak nocnikowych postepow zazdroszcze.
Basia i jak tam?
Hubert urocze oczyska ma 🙂

Hej,

Wszyscy mowia ze nie bylo zle, choc dzis bede gadac z szefem wiec sie od niego dowiem jak bylo.
Wedlug mnie bylo tragicznie.... zaschlo mi w gardle, pozapominalam slow i kombinowalam jak kon pod gorke zeby z tego jakos wybrnac, strasznie szybko mowilam, ale na wszystkie pytania zdolalam odpowiedziec 🙂

Pozatym spoznilam sie na Hispzanski i stracilam egzamin ustny, ale bylo fajnie. Pozniej mnie odpytala wiec chyba dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam.
Basia ja o Ciebie to sie już nie martwie bo Ty to jest superwomen i zawsze sobie dasz radę 😁 na pewno wyszło wszystko dobrze bo inaczej być nie może!!
Aniqa zazdroszczę i ja i tak mnie kusi bo my też z nocnikiem przy pupie nadal. na nocnik Mila robi tak ze 2 czy 3 razy dziennie i myślę że może by i szybko poszło ale szkoda mi mojego dywanu...na spokojnie idziemy 🙂 do tego ona taka chudzina a jak mi sie posmarka z tego sikania? może i Kalince wychodzą mokre rajstopy...oby nie! teraz taka pogoda że nie trudno zeby głowe dziecku przewiało...
mąż wczoraj pojechał na odśnieżanie po 20 i wrócił dzisiaj po 7 rano.a snieg sypie... Mila próbuje tacie dorównać i też już sie kotłasi w łóżeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a wiecie co jeszcze...zadzwoniła do mnie teściowa wieczorem wczoraj.i jak tak to ona w piątki ma wolne (pilnuje dziecka) więc na sprzątanie mogę sie umawiać na piątek to ona przyjedzie.jak ja sie umówiłam na piątek za 2 tyg to ona do mnie wczoraj dzwoni,pyta jak tam było i że jednak by wolała w sobotę 😠 to nie mogła tak od razu??wkurzyłam sie na nią i w końcu powiedziałam że niech nie przyjeżdża a ja będe sie umawiała z babcią.jak babcia moja da radę to posiedzi jak nie to na sob sie będę umawiała a jej tu nie chce i niech mnie nie wkurwia więcej 😠 tak mi włosy stanęły na głowie ze nie wiem.ma 'te swoje' jak to mawia moja mama i jest w tym taka upierdliwa i wkurzająca że nie mogę czasami 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapomniałam dodać że to najbardziej chodziło o tego dzieciaka którego pilnuje.jest umówiona z rodzicami tego dzieciaka że jak będzie chory to dzwonią i nawet w piątek ma przyjść.no ale kuźwa w każdy co drugi piątek będzie chory???!!! -bo mogą do niej zadzwonić w ten pt a jej nie będzie.to mówię żeby im powiedziała ze mi pomaga na w razie czego zeby mieli pod uwagą to wtedy dzwoni do mnie i ją odwożę a do pracy idę póxniej albo w sob.ale nie! przecież wcześniej jak rozmawiałysmy też o tym wiuedziała i piątek jej pasował.to teraz jak ja sie umówiłam to ona jednak zdanie zmieniła. nosz w dupe że rąbane no!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
No piszemy czasem mniej czasem więcej.
No Meliska co do sikania ja małemu trzymam pyrtka i nie wylewa się poza kibel!!!
Spoko nam idzie!!!
Meliska no ja też dodam Hubert ma piękne oczy super !!!!Będzie na te oczy wszystkie laski brał !!!
Aniqa super super że Kalince przeszło!!!
Marika mówisz że spać ci się chce coraz bardziej!!!
ja w pracy do 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kala padła 🙂
ale ja naszło od kilku dni, jak sie do mnie zwraca, to mówi "mamusiu", normalnie miód na me serce 😘 😘 😘
Nocnikowych sukcesów ciag dalszy, kolejny dzien bez pieluchy i żadnej wpadki 🙂 pytanie tylko mam, Meliska, Wanilia: dziewczyny wasze bez pieluch biegaja, czy one też tak czesto siku robia? nigdy wlasciwie nie wiedzialam ile Mala sika, a przez te ostatnie dwa dni, to sikała chyba conajmniej po 10 razy dziennie.strasznie duzo mi sie to wydaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa 10 razy w ciągu dnia to minimum, aż czasem mam dośc 🙃 Weronika niestety sama gatek ściągać nie chce/ nie umie ..?
Asiu masz rację z teściową. niech się pocałuje 😉
Za komplementy w imieniu Huberta dziękuję 🙂
Próbuję go na butlę rzestawić, dramat...Mam dośc karmienia co 1,5 - 2 h w nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia dobrze, że Hubciowi plamy zbladły, ząbkami się nie martw póki co, zobaczysz co lekarz powie na następnej wizycie. Werka spisała się na medal i aż ciekawa jestem jaką to nagrodę wylosowała 😉 Hubert przepiękne wielkie oczyska ma 🙂
Asia teściowe tak mają 😜... nie przejmować się cholerami 😉
Aniqa nie no Jula aż tyle nie sika, bo z tego by wychodziło, że Kala średnio co godzinę... może dużo pije? Gorączka taka jednodniowa 🤔... a ząbki macie już kompletne?
Julka dziś w żłobku zesiurała się w rajtki 😮... to się nam nie zdarza!!!... aż drżę na tą myśl... nowe łóżko bez podkładu pod materac 🥴
A z nowym łóżkiem Jula tak się "zaprzyjaźniła". że jak nad ranem chciałam ją do nas wziąć to zbuntowana krzyczała nie, nie... 😁
Przed 7 pobudka... to zdecydowanie nie moja pora jak do pracy dopiero na popołudnie... a dziecko gotowe z bandą pluszaków już przed tv zasiadło... nie ruszyłam się z sypialni, a ona przez 15 min wyła... myślałam, że wyjdę z siebie ☺️... ale przyszłam i grzecznie wytłumaczyłam, że mamusia wczoraj późno wróciła i dziś też późno wróci i jeszcze tej godzinki snu potrzebuje... i spałyśmy w salonie do 9:20... spóźniłyśmy się do żłobka 🙃
A wychodzimy do żłobka i zaś afera... mama ma se na łeb założyć pałki... tym razem od bębenka 😁 😁 😁
A u mnie właśnie pralka wiruje... aa co życie zaczyna się po północy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...