Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa a to dzięki za pocieszenie, że nie tylko ja takiego klocusia dźwigać muszę 😉
Jutro dokładnie będę wiedzieć ile...heh aż się boję 😉
...a może tylko ja jestem już tak wymęczona, że mi się wydaje, że taki ciężki jest 😉
Przynajmniej mam czyste sumienie bo tylko na cycku jest...deserki to na razie tylko smakuje 😉 Z poważnym jedzeniem ma to niewiele wspólnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Aniqa a to dzięki za pocieszenie, że nie tylko ja takiego klocusia dźwigać muszę 😉
Jutro dokładnie będę wiedzieć ile...heh aż się boję 😉
...a może tylko ja jestem już tak wymęczona, że mi się wydaje, że taki ciężki jest 😉
Przynajmniej mam czyste sumienie bo tylko na cycku jest...deserki to na razie tylko smakuje 😉 Z poważnym jedzeniem ma to niewiele wspólnego 😉

To super Ci rosnie 🙂 Moj dobija dopiero do 5500 😉 Z dodatkow to dostaje tylko jabluszko i od wtorku zaczol dostawac marchewke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu ja nie przypuszczałam nawet, że on tak mi przybierać na wadze będzie 😮
Mam porównanie do Oli to ona 8kg miała jak 5 m-cy skończyła, a on miał 8kg jak miał niecałe 3 m-ce 😮
No ale jeśli na siatkę centylową spojrzeć to rozwija się dobrze bo cały czas okolice 97 centyla zalicza 🙂

Aaa no i właśnie wsunął pół słoiczka marchewki z jabłuszkiem 🤪

Cholera ponuro u mnie, że tylko w kominku napalić i spać się położyć 😉
...ale nic z tego bo młody ma włączony tryb ZABAWOWY 😎

A jak tam inne cudeńka 🙂 ???
Jakieś postępy 🙂 ???
Chwalcie się mamusie nooo 🙂 ...to wieczorem nadrobię zaległości dzieciowe hihih 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
agami napisał(a):

malo wody nadal, ale puscili do domu wczoraj bo....UWAGA: nie ma miejsc wszpitalu....


hehe, moja kolezanka urodzila wczoraj coreczke i nadal leza na porodowce, bo na poloznictwie miejsc nie ma, masakra, jakis wyz doemograficzny chyba 😜

no oni ja wypisali dzis poszla do swojej lekarki a ta ze krytyczna ilosc wod i powinni jej oxytocyne dac i wywolac a nie wypuszczac do domu 😞 no i masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny, czy ta pogoda się kiedyś zmieni?? 😮 😮 gdzie to słoneczko i +20 stopni????

U mnie 🤪 🤪 🤪 Na termometrze równo dwie dychy - na spacerze podwijałam rękawy sweterka tak cieplutko 🙃
Piecha już podleczona, opuszek ładnie się goi. A w weekend mamy wizytę domową. Bo ten weterynarz to znajomy, ostatnio my bylismy u nich a teraz pora na rewanż więc wpadna z żoną i dwumiesięczną córcią 🙂
NovaM - miło widzieć 🙂 Co do wagi to moja w wyjściowych ciuszkach, ważona na wadze dla psiaków ważyła dziś 7200g. Więc do siódemki jeszcze nie dobiła co oznacza że zwolniła trochę.
Agami skandal. I co ta koleżanka teraz zrobi? Z nowym skierowaniem jeszcze raz do szpitala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny, czy ta pogoda się kiedyś zmieni?? 😮 😮 gdzie to słoneczko i +20 stopni????

U mnie 🤪 🤪 🤪 Na termometrze równo dwie dychy - na spacerze podwijałam rękawy sweterka tak cieplutko 🙃
Piecha już podleczona, opuszek ładnie się goi. A w weekend mamy wizytę domową. Bo ten weterynarz to znajomy, ostatnio my bylismy u nich a teraz pora na rewanż więc wpadna z żoną i dwumiesięczną córcią 🙂
NovaM - miło widzieć 🙂 Co do wagi to moja w wyjściowych ciuszkach, ważona na wadze dla psiaków ważyła dziś 7200g. Więc do siódemki jeszcze nie dobiła co oznacza że zwolniła trochę.
Agami skandal. I co ta koleżanka teraz zrobi? Z nowym skierowaniem jeszcze raz do szpitala?

tak;/ jutro... dzis jeszce idzie do innego lekarza ja ta jej lekarka zap[isala zeby potwierdzil ale ona uwaza ze powinna juz isc rodzic... 38 sie zaczal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami - masakra ja nieodpowiedzialni sa niektorzy lekarze...:/

marzenka witamy!!!! 🙂)) nasz klocuszek tez 7500 juz wazy, co prawda to nie 9kg jak u Ciebie czy Aniqi, ale kawal chlopa z niego jest, dzis juz ubranko na 74 cm zalozyl na metce pisze 6-9 m-cy!!!) a on jeszcze 4 miechow nie ma i na samej piersi jest 🤪

Aniqa - Julek pokasluje kilka razy dziennie - powiedziala mi lekarka ze to slinka, ale to na 100% mozna pewnie stwierdzic po osluchaniu i obejrzeniu gardla...

wanilia - Twoja korba to szalona jest, co chwile cos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no masakra masakra 😞(( no ale co zrobic.. idzie prywatnie do lekarza ze szpitala moze to cos da;/
no nasz Kubus od 2 tygodniu juz smiga w 74;p i na ostatniej wizycie wazyl 7100 a to bylo chyba 3 tyg temu.. wiec malutko w porownaniu do dzieciaczkowm Marzenki i Aniqii
a co do psiny ... wanilka fakt jakas mala wariatke masz;D fajne takie psiaki łobuziaki... ja niestety juz nigdy wiecej na psa sie nie zdecyduje.. za zbyt emocjonalnie podchodze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):

a co do psiny ... wanilka fakt jakas mala wariatke masz;D fajne takie psiaki łobuziaki... ja niestety juz nigdy wiecej na psa sie nie zdecyduje.. za zbyt emocjonalnie podchodze...


ja tez bardzo emocjonalnie podchodze ale wychodze z zalozenia ze lepiej kochac i stracic niz nigdy nie kochac - taki aforzym mi sie przypomnial 😉 a przy okazji i jakiegos psiaka mozna uratowac przed samotna smiercia w schronisku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂

u nas dzisiaj dzień pełen wrażeń 🙂
rano byliśmy na kursie, dzisiaj manicure był 🙂 paznokcie mam wypolerowane i w ogóle 😁 😁 😁 potem byliśmy na zakupach, kupiłam sobie śliczną bluzeczkę koloru mięty 🙂 potem w domu Maciek zjadł marchewkę z ziemniaczkami i poszedł spać 🙂 a jak wstał to spacer był, potem z moją mamą byliśmy z Maćkiem u jej koleżanki, a potem znowu spacer 😁 do domu wróciliśmy o 18.20 😁 a teraz Maciek już śpi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
przeczytałaaaaam 🙂

NovaM w końcu się zjawiłaś 😁 no to teraz nie zapominaj o nas tylko zaglądaj częściej 🙂

coq gdzie Ty jesteś???????????????????????????


Aniqa jak masz się zadręczać to idź z Kalinką do lekarza. a co do Twojej wagi to jest mało ważne, ważne jest Twoje zdrowie 😘


a my jedziemy jutro do szpitala. zdejmą gips. zdejmą opatrunek, obejrzą ranę. w końcu i ja zobaczę co tam pocięli u mojego małego bohatera... i mam nadzieję, że założą już ostatni gips.... modlę się, żeby tak było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!
Dziś dzień fajny jak u was bo w końcu piękna bezwietrzna pogoda!!!
Mały Eluś robi kupki co 2 dzień sam ale mu nóżki trzymam!!! Kupa jest twarda a je tylko deserki i pije herbatkę!!!
Marzenka super że się pojawiłaś na forum
Agaaa super że już gips Maciejce ściągną oby wszystko tam pod spodem było ok
Pamm już oglądać jedziesz suknię ślubną ekstraaaa fajnie się musisz czuć , pamiętam jak ja wybierałam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi nasz Julek co 5 dni teraz robi kupki, ale elegancko, sam i ladne, takze widac kazdy dzieciaczek ma inaczej 🙂

Pammat - ja rowniez zazdroszecze slubu - to piekny moment w zyciu ( chociaz teraz stwierdzam ze narodziny dziecka jednak zajmuja pierwsze miesce 🙂)

Aaagaaa - trzymamy kciuki zeby to juz ostatni gips byl!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
dziewczyny wyruszyliśmy przed 10 z domu powrót 18:30
WYNIK: Sukni nie ma .. 😞 kuźwa jaki trudny wybór albo tania brzydka albo za droga mała śpi a ja mam już dzisiaj dosyc idę się umyć i polezec w łożku a o 23 tankuje Konsti i do spania...
Dobrej nocy!

buuuuu, ale to moze pomysl o jakiejs uzywanej? ja sprzedalam moja za 1000zl na allegro i byla w bardzo dobrym stanie a byla to 1/4 oryginalnej ceny wiec na prawde dziewczyna ktora to kupila byla zadowolona 🙂 teraz jak sobie pomysle, to tyle kasy na pare godzin - masakra - ale wiadomo, pamieta sie to do konca zycia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laski....

Pomożecie ? POMOŻEMY 😁

Guginki robią wielki COME BACK.... 🤪

Mąż wraca uwaga.... w połowie maja 😠 czyli jakis tydz przed chrzcinami... 😠 😠 😠
nie musze mowic jak sie czuje ale jak do Was nie wróce to dostane na łeb 😞 🤢 🤢 🤢
4,5 misiaca SAMA!!!!

Emma: 7 kg, 66cm, po wszystkich szczepieniach, dalej na fitness biegamy ale jakies postepy sa...wlasnie zmagamy sie z zielona kupa- pijemy Lakcid.... zebow brak ale gryzie wszystko razem ze mną...

Ja : rozstepow brak, na plusie 4 kg, dieta indykowa ciag dalszy...

Jutro tu jestem!!!!
Koniec kropka i doranoc
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
guga napisał(a):
Laski....

Pomożecie ? POMOŻEMY 😁

Guginki robią wielki COME BACK.... 🤪

Mąż wraca uwaga.... w połowie maja 😠 czyli jakis tydz przed chrzcinami... 😠 😠 😠
nie musze mowic jak sie czuje ale jak do Was nie wróce to dostane na łeb 😞 🤢 🤢 🤢
4,5 misiaca SAMA!!!!

Emma: 7 kg, 66cm, po wszystkich szczepieniach, dalej na fitness biegamy ale jakies postepy sa...wlasnie zmagamy sie z zielona kupa- pijemy Lacid.... zebow brak ale gryzie wszystko razem ze mną...

Ja : rozstepow brak, na plusie 4 kg, dieta indykowa ciag dalszy...

Jutro tu jestem!!!!
Koniec kropka i doranoc
😘

no wlasnie przed chwila widzialm twoj wpis na fejsie i od razu pomyslalam o twoim malzonie, ze nie wraca jeszczce, bo mial chyba jakos na dniach, nie??
ale dobrze ze wracasz, widzisz jak samemu smutno 🙂
a u nas wesoło, konkursy sobie robimy (nagroda sa Wanilii rajtki 😉
a guginka ładnie wazy, nadgoniła malutka.
a skad ta zielona kupa?? bo Kalina wlasnie ostatio robiła zielono-czarna. odstawilam jej wszystkie deserki i kaszki i w ciagu jednego dnia wszystko wrocilo do normy. wiec pewnie za duzo nowosci naraz jej wprowadzalam. a ty ja juz dokarmiasz? moze to tez od tego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Późno dziś, ale dzień masakra i padam na cyce 🤢

Super, że zguby się odnalazły... NovaM i Guga super, żeście są 😘

Coraz bardziej martwię się o Coq 🥴 może spróbujcie przez FB skontaktować się z kimś z jej rodziny ( siostrą np.), bo ja na bym chętnie to uczyniła, ale na FB błądzę jak dziecko we mgle ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
a co do gipsu Maćka to teraz jeszcze na pewno mu założą pewnie na ok 2 tygodnie... i tak strasznie bym chciała, żeby to był koniec. ale to dopiero za ok 2 tygodnie się dowiemy... ale chyba codziennie będę się za to modlić.

to ja też się za Maciusia pomodlę, żeby się skończyły te gipsowe katusze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...