Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Witam 🙂

Późno dziś, ale dzień masakra i padam na cyce 🤢

Super, że zguby się odnalazły... NovaM i Guga super, żeście są 😘

Coraz bardziej martwię się o Coq 🥴 może spróbujcie przez FB skontaktować się z kimś z jej rodziny ( siostrą np.), bo ja na bym chętnie to uczyniła, ale na FB błądzę jak dziecko we mgle ☺️


ja juz napisałam do jej siostry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a co do gipsu Maćka to teraz jeszcze na pewno mu założą pewnie na ok 2 tygodnie... i tak strasznie bym chciała, żeby to był koniec. ale to dopiero za ok 2 tygodnie się dowiemy... ale chyba codziennie będę się za to modlić.

to ja też się za Maciusia pomodlę, żeby się skończyły te gipsowe katusze 😘


😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
Witam 🙂

Późno dziś, ale dzień masakra i padam na cyce 🤢

Super, że zguby się odnalazły... NovaM i Guga super, żeście są 😘

Coraz bardziej martwię się o Coq 🥴 może spróbujcie przez FB skontaktować się z kimś z jej rodziny ( siostrą np.), bo ja na bym chętnie to uczyniła, ale na FB błądzę jak dziecko we mgle ☺️


ja juz napisałam do jej siostry

to od razu melduj jak będziesz miała jakieś wieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
Witam 🙂

Późno dziś, ale dzień masakra i padam na cyce 🤢

Super, że zguby się odnalazły... NovaM i Guga super, żeście są 😘

Coraz bardziej martwię się o Coq 🥴 może spróbujcie przez FB skontaktować się z kimś z jej rodziny ( siostrą np.), bo ja na bym chętnie to uczyniła, ale na FB błądzę jak dziecko we mgle ☺️


ja juz napisałam do jej siostry

to od razu melduj jak będziesz miała jakieś wieści


od razu dam znać jak coś będę wiedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki mam siłę tylko na jednego kissa więc podzielcie się nim proszę 😘

U mnie dzień pod znakiem przyszłej/niedoszłej teściowej 🤔 ...no i ząbkowania ciąg dalszy 🤢
...więc same sobie scenariusz dopiszcie 😎

aaagaaa Maciuś dzielny facet od małego 🙂 Oby wszystko ładnie się zagoiło 🙂
Pam w końcu znajdziesz tą swoją wymarzoną...pewnie w najbardziej nieoczekiwanym momencie 😉 Życzę Ci tego 😘
Guga...ja już 10 m-cy bez ... 😞

Jutro 11:50 kolejne szczepienie i co dla mnie najważniejsze to badanie i WAŻENIE 🤪

uspokajająca kąpiel w lawendzie zaliczona więc na chilloucie spadam do mojego jedynego przyjaciela - do wyra heh 🙂

Dobranoc i do jutra 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry dziewczynki 🙂 Od 12go wróciłam do pracy i co? Martwiłam się wcześniej a świat się nie zawalił. Mamusia szczęśliwa, Ninka również 🙂 Jedyny minus to to że często jestem w Warszawie przez co Ninki nie widzę przez 2-3 dni. Ale tatuś dzielnie nadrabia nieobecność mamy. Kurczę ale czasami mi się tęskni za całymi dniami z wami. Heh proponuję zbiorową ciążę następną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry mamuski....

Guginki meldują się...

Obaliłam Reeds'a i mi jakos lepiej sie spało po wczorajszych wrażeniach 🥴
Czy ktoś mógłby mi napisać w WIELKIM skrócie co tu sie działo 😞 nie chce sie czuć jak intruz 🤢 i pytać co chwilę.... ładnie proszę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nono, nie jest łatwo takie podsumowanie skrobnąć...
Generalnie był taki okres że same złe wiadomości u nas były, chorowały i dzieciaczki i mamusie ale całe szczęście zaczynamy wychodzic na prostą 🙂 Dorianek juz po operacji, niestety złapał znów jakąś baterie i ponad tydzień był w szpitalu - w tym tyg wrocili chyba do domu. Maciuś aaagii też już po operacji na nóżkę- dziś ma chyba kontrole i byc może ostatni gips za co trzymamy kciuki. Beata26, Basienka, katja26 wróciły juz do pracy i radzą sobie 🙂Chloe też pracuje trochę w przychodni. Pammat szykuje się do ślubu. NovaM rzadko bywała ale wczoraj był widac dzień powrotów i liczymy że się będzie meldować 🙂 Na bierząco sledzimy postępy naszych dzieciaczków, mamy juz wytypowanych przyszłych wyczynowców co na tyłeczku długo nie usiedzą - no może poki co nie uleżą 😉 Są tez pierwsze ząbki i idą następne. To chyba tyle....? Na pewno pozapominałam o wielu sprawach więc z pewnością dziewczyny dopiszą uzupełnienia jakieś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
hello ja dałam mężowi tydzien wolnego haha w sensie juz mialam dosc jego gadania ze jest zmeczony, i ma do niedzieli wolne i nie musi mi w niczym pomagac, moze sobie bezkarnie oglądac tv czy siedziec na kompie, wiec ja nie mam czasu na forum

a moja córa opanowała technike budzenia mamy, dzis spałam plecami do niej i nagle czuje jak mnie cos szarpie za koszulke na plecach i budzi , normalnie jaka ona juz duza!

Ulka z Ciebie to dobra kobieta jest 🙂 Mój jak wraca z pracy o 19 to daje mu buty ściągnąć i zaganiam do kąpania małej 😁 A tak serio to on lubi ja kąpać i czasem specjalnie na niego czekam, zeby chociaż chwilkę dla siebie mieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...