Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Rita napisał(a):
Aga faktycznie nierozgarnięty ten szef 🥴 a niania fajna kobitka więc pewnie zrozumie 🙂
Basia pełny pęcherz? jestem ciekawa jak oni to zrobią 🤢

Wlasnie nie wiem dokladnie 😞 najgorsze jest to ze jesli nie uda sie tego zrobic teraz to trzeba bedzie powtorzyc badanie 😞

A mnie się wydaje że trzeba było powtarzać badanie moczu przed antybiotykiem.....Pamiętasz co było z Julką? W pierwszej próbce bakterie a druga czyściutka. Ja to w ogóle mam wrażenie że Twój lekarz to się spieszy z antybiotykiem zawsze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moje dziecko rozłożyło na łopatki plan dnia 😉 Wstało o 7 z kupą w gaciach i miałam wrażenie że ta kupa przeszkodziła w spaniu i że najlepiej gdyby dospała godzinkę - ale się oczywiście nie udało. W ciągu godziny była kolejna megakupa i akcja kąpiel. W porze kiedy zazwyczaj wychodzimy na spacer już tarcie oczu i marudzenie - no i niedawno zasnęła 🙃 Ja się przyznaję że też 20 min przykimałam 😁
Rita kiedy goście przychodzą? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane to widzę że wiosna u wszystkich miło nastraja!!!Szkoda tylko że już znowu zimno będzie ale to szybko zleci!!!
Narazie póki co moj syn nosi kombinezon i tylko czapkę mu zmienie!!!
Ranek dość fajny mały pobawił się potem poszliśmy do sklepu na zakupy zaczełam robić obiad mały zjadł kaszkę i śpi od 11 ja siedze i kawka już wypita!!!
Chloe bardzo się cieszę że słysząłas bicie serduszka swojego dzidziusia!!! Kurteczke kupiłaś Julkowi a jaką i ile kosztowała!!!!Bo ja też się zastanawiam nad kupnem!!
Nova kurcze głowa do góry i oklask za odwagę ze poszlaś po pomoc do psychologa!!!
ULka a ty co masz takie nerwowe dni kobietko!!!
Rita mówisz że też nerwowo
Agaaa to samo !!!!!
Szybko przejdzie!!!
Basia a twój Florek antybiotyk ma oj biedaczek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia właśnie nie wiem kiedy przyjadą bo Adam ma je przywieźć jak bedzie na miasto po materiały jechać i dzwoniłam do niego kiedy będą bo wole wiedziec to mówi że jak co to da mi znać godzinę szybciej bo cos tam jeszcze robią i po materiały na razie nie jedzie i ze albo po obiedzie albo jutro - rety jak on mi na nerwach gra!!!!!
na wszelki wypadek mam już posprzatane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dd.
z rzeczy lepszych to pamiętacie tą sprawę z moim pracodawcą to chciał ode mnie hajs za księgowego?? sprawa załatwiona i żadnych pieniędzy nie będę płacić.dogadaliśmy się i jest OK. Milenka ciągle z temperaturą i płacze przez sen.umówiłam się na jutro do lekarza.mnie też rozkłada 😞 samopoczucie chore.opadłam z sił całkowiecie.dobrze ze wczoraj obiadu dużo zrobiłam i dzień wolny dzisiaj.znaczy się siedzę przed obróbką zdjęć...znowu. życzę miłego dnia dziewojki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Rita napisał(a):
Aga faktycznie nierozgarnięty ten szef 🥴 a niania fajna kobitka więc pewnie zrozumie 🙂
Basia pełny pęcherz? jestem ciekawa jak oni to zrobią 🤢

Wlasnie nie wiem dokladnie 😞 najgorsze jest to ze jesli nie uda sie tego zrobic teraz to trzeba bedzie powtorzyc badanie 😞

A mnie się wydaje że trzeba było powtarzać badanie moczu przed antybiotykiem.....Pamiętasz co było z Julką? W pierwszej próbce bakterie a druga czyściutka. Ja to w ogóle mam wrażenie że Twój lekarz to się spieszy z antybiotykiem zawsze 🤔

My teraz tez powtarzamy posiew moczu. Tylko ze wyniki beda za tydzien. Antybiotyk dala bo ma tego tyle ze trzeba to leczyc. Pewnie drugi wyjdzie juz normalny znajac nasze szczescie ale i tak sie boje ze jednak Florek nie bedzie zdrowy. USG ma robione na nie tylko ze wzgledu na posiew ale rowniez przy okazji bedzie ogladany caly brzuch. Lekarka sie przejmuje tym ze Florek jest maly i ma niski wzrost i wage. Stara sie szukac co moze to powodowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi Weronika spała dzis od rana jakieś 15 min bo przy usypianiu zasnęłam szybciej niż ona a ledwo wstałam to obudziła się z płaczem 😞 No ale wciągnąłyśmy kaszkę i byłyśmy 2h na spacerze 🙃 Pogoda szokująca, kurteczkę zastąpiłam dziś sweterkiem ciepłym na podszewce i zastanawiałam się czy Weronice nadal nie za ciepło. Teraz ją połozyłam i jak nie przyśnie to już nie wiem - chyba będziemy się starać do wieczora przewalczyć...
Basienka ale Ty się chyba gabarytami Florka nie przejmujesz? Sama do wielkoludów nie należysz 🙂
Listonosz przyniósł nam dziś sweterek, oczywiście używka z allegro za całe 14 zł z przesyłką 😉 Jest sto razy ładniejszy niż na zdjęciach i w idealnym stanie więc w kwestii ubranek wierzchnich ja nadal sie będę trzymać allegro 😜 Mogę dać 150 zł za buty dla dziecka ale za kurteczkę czy bluzę to dla mnie nie do przejścia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
dd.
z rzeczy lepszych to pamiętacie tą sprawę z moim pracodawcą to chciał ode mnie hajs za księgowego?? sprawa załatwiona i żadnych pieniędzy nie będę płacić.dogadaliśmy się i jest OK. Milenka ciągle z temperaturą i płacze przez sen.umówiłam się na jutro do lekarza.mnie też rozkłada 😞 samopoczucie chore.opadłam z sił całkowiecie.dobrze ze wczoraj obiadu dużo zrobiłam i dzień wolny dzisiaj.znaczy się siedzę przed obróbką zdjęć...znowu. życzę miłego dnia dziewojki 😁

Ech, ja odpuściłam zdjęcia i znów się muszę do nich zabrać...A temperatura Milenki to myślisz że od zębów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
zastanawiałam się nad podawaniem Majci Danonków ale chyba sobie odpuszcze

analiza danonków

W „Danonkach” są aż cztery różne substancje słodzące (cukry), sztuczne aromaty, czerwony barwnik pozyskiwany z owadów,....
Z uwagi na stosunkowo dużą zawartość cukru „Danonki” powinny być traktowane jako słodycze. W malutkim kubeczku jest równowartość dwóch łyżeczek cukru

😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka ale Ty się chyba gabarytami Florka nie przejmujesz? Sama do wielkoludów nie należysz 🙂

Ja zawsze bylam kurdupel wiec sie nie przejmuje ze jest maly. Aczkolwiek wolalabym zeby by wysoki a nie niski w koncu to facet.
Dla mnie najwazniejsze zeby byl zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq no super pogoda u Was 😁 i pięknie Jaśminka się prezentuje!!! 🙂

Asia 😘

Wanilia ja też jestem tego zdania, że nie dałabym 150zł czy za kurtkę...
a trzeba jakąś znaleźć. może dzisiaj wieczorem Allegro odwiedzę 😉

Basia ma pewno wszystko okaże się w porządku. buziaki dla Florka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq - Bambina prześliczna 😘

aaagaaa ja też właśnie z młodym przysnęłam w prawdzie nie na dywanie lecz na siedząco 😜

Dziewczyny dzięki za słowa otuchy 😘
Kciuki proszę trzymać nadal bo początki takich terapii są chyba najtrudniejsze 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq Jaśminka w tym płaszczyku jak mała mis wyglada 🤪
Nova kciukasy zaciśnięte oczywista sprawa 😘 no i za nasze wszystkie mamusie które dołek dopadł 😘
Aga no wiesz!!!!! taka chata a na dywanie śpicie 😉 hehehe
Majcia dzisiaj też drzemkę zaliczyła -cud

gości nie było i jutro też nie bedzie bo na jutro ktoś inny sie im zapowiedział,więc nasza gościna przełożona na 2-3 dni hmmm może zdążę sie ruskiego nauczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nova pewnie to żadna pociecha dla Ciebie ale powiem Ci ze dla mnie to Ty mistrzu jesteś i szacun wielki dla Ciebie bo ja czasami nie ogarniam pomimo tego ze mam tu pomoc a Ty do wszystkiego sama doszłaś i świetnie sobie z dziećmi i remontem poradziłaś i do tego jeszcze pies i wszystko sama woow- normalnie czapki z głów!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...