Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Maciek już wykąpany, najedzony i teraz tata próbuje go uśpić


Oby tatus sie szybko uporal.
Moj to prawie dzis w szpitalu sie poplakal, ze nie moze coreczki zobaczyc. Pielegniarki byly tak mile, ze mi ja przypilnowaly a ja polecialam do meza pokoju - to przynajmniej ja go zobaczylam, bo myslalam, ze dam torbe i w tyl zwrot.

Ech moja Niespiaca Krolewna niby tez juz spala, ale przylapalam ja na slepianiu jeszcze. A cale popoludnie strasznie marudna jakas, budzi sie placz, po jedzeniu placz. Oby w nocy spala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Maciek już wykąpany, najedzony i teraz tata próbuje go uśpić


Oby tatus sie szybko uporal.
Moj to prawie dzis w szpitalu sie poplakal, ze nie moze coreczki zobaczyc. Pielegniarki byly tak mile, ze mi ja przypilnowaly a ja polecialam do meza pokoju - to przynajmniej ja go zobaczylam, bo myslalam, ze dam torbe i w tyl zwrot.

Ech moja Niespiaca Krolewna niby tez juz spala, ale przylapalam ja na slepianiu jeszcze. A cale popoludnie strasznie marudna jakas, budzi sie placz, po jedzeniu placz. Oby w nocy spala.

Moj tez dzis bardzo marudny. Nie plakal jak sie wzielo go na rece albo spal 😉 Sadze ze to moze byc zwiazane ze skokami rozwojowymi.
Polecam stronke o tym:
http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dziecka/rozwoj-dziecka/1214-skoki-rozwojowe-w-pierwszym-roku-zycia-niemowlecia.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq pojechałam w paitek do szpitala i była tylko obserwacja , a w sobotę dostałam kroplówkę ktora nic nie działała nic nie bolało, przebili mi wody płodowe a tu rozwarcie 1palec i długa szyjka i skończyło sie na stole ale cesarka nie taka zła 🙂

tylko jak teraz to wszystko ogarnąć ?? 🙂
małego troszke przystawiam ale po tej cesarce zdecydowałam rozbujać laktację laktatorem i myśle że damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Moj tez dzis bardzo marudny. Nie plakal jak sie wzielo go na rece albo spal 😉 Sadze ze to moze byc zwiazane ze skokami rozwojowymi.
Polecam stronke o tym:
http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dziecka/rozwoj-dziecka/1214-skoki-rozwojowe-w-pierwszym-roku-zycia-niemowlecia.html


Dzieki Basia!!! A to by sie nawet zgadzalo 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coq pojechałam w paitek do szpitala i była tylko obserwacja , a w sobotę dostałam kroplówkę ktora nic nie działała nic nie bolało, przebili mi wody płodowe a tu rozwarcie 1palec i długa szyjka i skończyło sie na stole ale cesarka nie taka zła 🙂

tylko jak teraz to wszystko ogarnąć ?? 🙂
małego troszke przystawiam ale po tej cesarce zdecydowałam rozbujać laktację laktatorem i myśle że damy rade 🙂


Marika to taka niespodzianka z ta cc.
Trzymam za Was kciuki, zebyscie sie szybko ogarneli 🙂 i zeby laktacja ruszyla 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki 🙂
Czytam Was, nadrabiam i od razu piszę...
Ulka mnie też szwy ciągną, z każdym dniem coraz bardziej, w nocy budzi mnie ból, tam w środku, bo ja poszyta mocno jestem 😞 aż się boję wizyty u gina... bo czuję, że nie jest w porządku.. i siadać też nie mogę. jak wstaję z łóżka z małą, to czasami aż ryczeć mi się chce...
Basieńka dobrze zrozumiałam, używasz silikonowych wkładek do stanika? Jak one działają? Sprawdzają się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Hej dziewczynki 🙂
Czytam Was, nadrabiam i od razu piszę...
Ulka mnie też szwy ciągną, z każdym dniem coraz bardziej, w nocy budzi mnie ból, tam w środku, bo ja poszyta mocno jestem 😞 aż się boję wizyty u gina... bo czuję, że nie jest w porządku.. i siadać też nie mogę. jak wstaję z łóżka z małą, to czasami aż ryczeć mi się chce...
Basieńka dobrze zrozumiałam, używasz silikonowych wkładek do stanika? Jak one działają? Sprawdzają się?

ja uzywam kapturkow silikonowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadia witam w klubie za mocno pozszywanych 🤢
Mi 2 zeszły same dwa tyg temu ale kolejne, te głębiej osadzone...masakra jakaś 🤢 Jeden to aż mi się wrósł i i pazurami musiałam go potraktować...bolało ale po dwóch dniach ulga niesamowita...
Tak sobie myślę, że byle do 26 stycznia i mam nadzieję, że reszty uda mi się pozbyć z pomocą gina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
aaaa, w ogóle to zapomniałam się Wam pochwalić, że za urodzenie syna dostałam od męża piękny komplet biżuterii: kolczyki i łańcuszek z zawieszką 🙂 śliczne, dokładnie takie jakie chciałam mieć 😆 a dał mi to w ten dzień, w który wróciliśmy z Maćkiem do domu ze szpitala 🙂


Aaagaaa ja dostałam kolczyki z Aparta 🤪
W ogóle się nie spodziewałam, bo umówiliśmy się, że za urodzenie mam kupić sobie buty w Kazarze 😁 bo uwielbiam buty 😁
A tu mój M przyjechał po nas do szpitala, otwieram torbę z rzeczami małej, a tu pudełeczko z Aparta 🤪 i śliczne kolczyki..hehe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie, ale napisalyscie, zaraz bede nadrabiac 🙂
ja tez mialam nadia masakre ze szwami, jak maz mi zdjal czesc to na drugi dzien niesamowita ulge poczulam, tak nie moglam siedziec ani chodzic, ani spac!!! masakra, tak jak u Ciebie.
Dzis bylismy u pdiatry, nasz Juliuszek wazy 4kg!! 🤪 czyli przybral 500g od wypisu ze szpitala, rewelka!! a tak sie martwilam 😉))
potem bylismy pierwszy raz na spacerze. Psy najszczesliwsze 😜 ale super bylo 😉))
Jak wrocilismy to padlismy oboje z malym 😉)
ok zabieram sie za nadrabianie zaleglosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny jakie macie mleko BEBOILON ? Mała puszka czy ten duży pojemnik i jaki kolor bo mi dzisiaj dali w aptece i nie spojrzałam Hipoalergiczne dla matek nie karmiących piersią 🤢 a ja karmie przecież i jutro muszę wymienić 😮 i mam tą puszkę małą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
cześć dziewczyny jakie macie mleko BEBOILON ? Mała puszka czy ten duży pojemnik i jaki kolor bo mi dzisiaj dali w aptece i nie spojrzałam Hipoalergiczne dla matek nie karmiących piersią 🤢 a ja karmie przecież i jutro muszę wymienić 😮 i mam tą puszkę małą

Ja kupilam pudelko 350 g Bebilon 1, kolor niebieski z zielona tarcza, na ktorej pisze:"Najlepsze jest mleko matki". Tez na nim pisze: Bebilon 1 jest odpowiedni dla niemowlat od urodzenia, gdy nie sa one karmione piersia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzisiaj byłyśmy na ważeniu i mała ma 3540g w ciągu 2 tyg 400g na cycach położna mówi że super 30g na dzień 🙂 a jak wyszłyśmy ze szpitala miała 2800g więc nieźle 🤪
wanilia mała dobre karpie puszcza 😁
kasiuniaa1603 mojej pępek odpadł po 12 dniach 🙂
guga 😘
Basienka84 Florkowi widzę zakładasz skarpetki na rączki drapie się po buzi
aaagaa mały jest super naprawdę wydaję się maleńki na zdjęciu 🤪 napisałam ci sms i mi nie odp 🤨
marika321 witaj kochana 😘 kup sobie herbate HIPP NATAL NA LAKTACJĘ ja piję 3 razy dziennie i się ze mnie leje! I Jak cię bolą sutki to kup sobie kapturki sylikonowe ja karmię sutem albo kapturkiem i mam sutki nówki 🤪 po wyjściu ze szpitala od razu kupiłam bo myślałam że padnę z bólu jak małą przystawiałam!
novaM no znalazłaś się zgubo 🤪 Kajtek jaki poważny gość na zdjęciu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
pammat - piekna waga!! 🙂
ale po co Ci bebilon jak ona tak ladnie przybiera na samym cycu?
nasz przybral 500g w 16 dni i nie kazali go niczym dokarmiac...



hmmm, to Kalina w 8 dni przybrała 800g 😮 a tez na cycu tylko.
Pamm to mleko Nan Pro rzeczywiscie tylko 3 tyg. ważne...kalina ma 6 tyg. a jeszcze kilka dni temu dałam jej na dopitke, ale nie chciała go pic, krzywila sie. teraz mam humane 1, a na nim tez napisane, ze 3 tyg tylko. Ale strata kasy, jak sie tylko raz na jakis czas zapoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...