Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej,
Mysmy wczoraj byli na szczepieniu. Zostalo nam jeszcze za 6 tygodni pneumokoki i chyba to wszystko. Floro plakal nie cale 2 minuty, ale tylko ze swojej winy. Przy ostatnim zaskrzyku poruszyl noga i pielegniarce troche igla zjechala. Objawowo po szczepiennych nie ma wogole. Jak zawsze wesoly i radosny 🙂
Dzis poszedl juz do zlobka 🙂

Mnie chyba cos bierze bo gardlo mnie boli i jakas slaba sie czuje. Wczoraj wrocilam do domku wzielam koldre do pokoju moj M zrobil mi gripexa i pod koldre. A jutro i tak pracuje na szczescie z domu wiec caly dzien spedze w lozku. Mam nadzieje ze sie wylecze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Hej,
Mysmy wczoraj byli na szczepieniu. Zostalo nam jeszcze za 6 tygodni pneumokoki i chyba to wszystko. Floro plakal nie cale 2 minuty, ale tylko ze swojej winy. Przy ostatnim zaskrzyku poruszyl noga i pielegniarce troche igla zjechala. Objawowo po szczepiennych nie ma wogole. Jak zawsze wesoly i radosny 🙂
Dzis poszedl juz do zlobka 🙂

Mnie chyba cos bierze bo gardlo mnie boli i jakas slaba sie czuje. Wczoraj wrocilam do domku wzielam koldre do pokoju moj M zrobil mi gripexa i pod koldre. A jutro i tak pracuje na szczescie z domu wiec caly dzien spedze w lozku. Mam nadzieje ze sie wylecze 🙂


NO TO BRAWO!!dla dzielnego Flora 😉 u nas była u lekarza rozpacz ale naszczescie bez zadnych objawów poszczepiennych.... 😉 😜

a to było to na 1,5 roku przypominające??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Dzien dobry 🙂
wczoraj bylismy na wizycie, bobas ma juz 57mm 🤪 ogromny czlowiek hehe 🙂
Wszystko ok, za tydzien w piatek idziemy na prenatalne i mamy zabrac Julka ze soba, ahaha Pani doktor chyba nie wie co mowi no ale skoro chce 😉))


gratulujemy 🙂 cudnych 57mm 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Hej,
Mysmy wczoraj byli na szczepieniu. Zostalo nam jeszcze za 6 tygodni pneumokoki i chyba to wszystko. Floro plakal nie cale 2 minuty, ale tylko ze swojej winy. Przy ostatnim zaskrzyku poruszyl noga i pielegniarce troche igla zjechala. Objawowo po szczepiennych nie ma wogole. Jak zawsze wesoly i radosny 🙂
Dzis poszedl juz do zlobka 🙂

Mnie chyba cos bierze bo gardlo mnie boli i jakas slaba sie czuje. Wczoraj wrocilam do domku wzielam koldre do pokoju moj M zrobil mi gripexa i pod koldre. A jutro i tak pracuje na szczescie z domu wiec caly dzien spedze w lozku. Mam nadzieje ze sie wylecze 🙂


NO TO BRAWO!!dla dzielnego Flora 😉 u nas była u lekarza rozpacz ale naszczescie bez zadnych objawów poszczepiennych.... 😉 😜

a to było to na 1,5 roku przypominające??

Tak te po 1,5 roku.
Z racji ze mysmy mieli za dramo ospe i go szczepilismy na nia to teraz mial przypominajace. Lekarz z tego powodu odradzil pneumokoki i mowil ze te sa wazniejsze a na pneumokoki za 6 tygodni mamy sie zglosic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Dzien dobry 🙂
wczoraj bylismy na wizycie, bobas ma juz 57mm 🤪 ogromny czlowiek hehe 🙂
Wszystko ok, za tydzien w piatek idziemy na prenatalne i mamy zabrac Julka ze soba, ahaha Pani doktor chyba nie wie co mowi no ale skoro chce 😉))

GRATULACJE 😘 Julek pewnie dobrze bedzie sie zachowywal 🙂 trzymam kciuki za to 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello...
dziewczyny ale ja dzisiaj podła matka jestem... ☺️ wyszykowałam Julę do przedszkola i zaprowadziłam ją do sasiadów.po drodze zaszłam na dół do rodziców żeby mama pobyła z Milenką a ja pojadę kupić Julce kurtkę i buty.Milenka spała.stoję ja u rodziców a tu taki grzmot...ZAPOMNIAŁAM ZAŁOŻYĆ ZABEZPIECZENIA NA JULKI DRABINKĘ OD ŁÓŻKA PIĘTROWEGO I NIE ZAMKNĘŁAM DRZWI OD POKOJU I MILA WESZŁA NA DRABINKĘ I SPADŁA!!!!!!!! obudziła się a nikogo nie było i poszła szukać Julki...ja pierdole no!!!!! szczęście w nieszczęściu że nie połamana... ☺️ jak można zapomnieć o tak ważnej rzeczy....dzisiaj mi sie należy wpierdziel i to konkretny...biedna moja Milenka 😞 😞 strasznie płakała...ale nie widać żeby coś jej było...
z rzeczy przyjemniejszych to kupiłam Julce półbuty i kapcie do przedszkola i kurtkę na teraz bo mi dziecko z wszystkiego wyrosło!ja jej dzisiaj adidaski zakładam a ta fru je zrzuca i mówi ze małe,zakładam drugie-to samo.przedwczoraj powiedziała że kapcie w przedszkolu za małe i czeszki jej różowe kupiłam 🙂 jeszcze leginsy i tunikę...ale to juz na urodziny bedzie 🙂 27kwietnia ma czyli już nie długo i znowu impreze trzeba zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry- my na 14:45 mamy wizyte w nowym ośrodku zrowia 10 min spacerkim od naszego domku-Adam rano był Majcie przepisać tam i ją zarejestrował-kurcze żeby nam sie fajny pediatra trafił bo w w starej przychodni taka miła turczynka była
teraz pojechał do banku no i do sklepu Mai kupic wiosenna kurteczkę bo raptem wiosna zawitała a my mamy 4 kurtki-wszystkie zimowe hehe

Basia zdrówka
Chloe woow ale duży Wasz dzidzius już 🙂
Asiu biedna Malutka,pewnie bardziej się przestraszyła a Ty zajebista matka jesteś i bez takich wyznań mi tu -każdemu mogło się przytrafić a mając tyle na głowie co Ty to tym bardziej -najważniejsze że nic się nie stało małej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!
Basia fajnie że Florek szczepienie zniósł ok!!!!
Asiaaaa ty się nie obwiniaj że zła matka jesteś mogło się zdarzyć ty masz tyle rzeczy na głowie !!!!!Ważne że nic poważnego się nie stało Milence!!!
Chloe gratulujemy wielkiego już człowieczka w twoim brzuszku!!!1Dobrze że wszystko oki a i Julek ma iść z wami na prenatalne hehe spoko!!!
Rita jak się ma twój tatuś u mnie babcia coraz lepiej a w poniedziałek jedzie do sanatorium!!!mówisz że przepisaliście Majcie do innej przychodni spoko !!!
Ja dziś rano na spacerku potem u babci od 11,45 mały śpi ja juŻ postawiłam ziemniaki i surówkę do ryby zrobiłam i kupiłam wczoraj borówkę amerykanską to na deser zrobiłam i tak sobie siedze!!!
U nas pada!!!
Marika masz rację na chłopców naszych nie ma fajnych czapek naprawdę a dla dziewczynek kochane takie!!!
Agami Kubuś jaki wzrok kochany na ciotki patrzy !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bardzo dziwna dziś u mnie pogoda, okropny wiatr i zmienność co 5 minut z deszczu na słońce. Jak wychodziłam to nawet w słońcu padał deszczyk. Chyba z pół godziny byłyśmy na dworze, bo w końcu na placu zabaw zaczął padać rzęsisty deszcz i uciekłyśmy do do domu.

Jaśmina nabiła sobie dziś guza na poliku 🤢 Nie dość, że przygotowywałam obiad i nie wiedziałam za co mam się złapać, w dodatku chlebek algierski jak zawsze mi wychodzi tak dziś nie, to jeszcze ona uderzyła się o metalową nogę od krzesła. Jak mąż wziął ją ode mnie to aż z płaczu zwymiotowała, ona mąż i podłoga do "czyszczenia". Z tego wszystkiego nie zjadła obiadu, jest dziś na kawałku chleba, 1/3 banana i 180 ml mleka 🤢 Teraz śpi.

Agami Kuba to śliczny chłopiec, ma piękne oczy...no i uśmiech 😉
Basia gratki dla Florka za odwagę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
My dopiero wstałyśmy z drzemki 😮 po pracy spacer i później drzemka, a że mamusia umęczona to też w kimono poszła... wstałam przed Julką dość wyspana, namierzyłam zegarek w sypialni... 1,5 godziny no nieźle... i dopiero jak przed kompem usiadłam to do mnie dotarło, że jednak 2,5 bo w sypialni jeszcze zegar o starym czasie 😁 a moje dziecko prawie 4 godziny kimało 😮
I całą butlę mleka na śpiocha wypiła 150 ml... a ostatnio 100 ml wypić nie umiała... i już znam przyczynę... skończyło nam się mleko i nie miałam gdzie kupić i kupiłam inne... Nestle o smaku miodowym... chyba musiało być paskudne 🤔
Wanilia ??? aż się zlękłam jak żadnego posta od Ciebie nie zobaczyłam... jesteś już na finiszu, więc rozumiem Twoje samopoczucie, ale chociaż kropka 😉
Chloe z rosnącego szczęścia cieszymy się razem z Tobą 🙂 🙂 🙂
Basieńka Florek po mamusi dzielny, a jak 😉
Rita co tam u lekarza, lepiej z Majcią? chłopaki posprzątali? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja leżałam ale zasnąć nie mogłam -tak mnie głowa boli
Coq biedna Jaśminka-buziaczek dla niej 😘
dzisiaj chyba u wszystkich taka pogoda senna-pozasypiały grudnióweczki 🙂

dziewczyny ale nam się beznadziejna pediatra trafiła-masakra jakaś-ja chce do naszej turczynki hehe 🤨 obadała Maje i stwierdziła że tak że jest przeziębiona i wiecie co jej zapisała???? nic- dużo pić i dużo na dwór -ale to jeszcze nic, chciałam żeby mi zapisała ten preparat na kolki dla dziewczyn i witaminę D to stwierdziła że Maja jest za duża na kolki i nie trzeba tego a witaminy D też nie ma już brać -i że na dworze mam z nią dużo siedzieć to nałapie witaminy D 😠 😠 ja dziękuje za taką lekarkę i teraz na stałe niby do niej Maja przypisana

Basia paczkę Ci w poniedziałek wyśle bo byłam taka zła na doktórkę że Adama do apteki wysłałam a ten łoś jedno opakowanie kupił i w pon mi dokupi -może być w poniedziałek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi moja lekarka powiedziała by do 1,5 roku dawać wit D czyli gdzieś do wakacji.... Więc nie wiem....bo wszędzie pisze by tak długo dawać chyba do 3 roku....?????, no nie wiem pogadam z siostrami......koleżankami.....no i grudnióweczkami...... 😉 i się okaże......a może doktorka ma rację.....jak tam u Was???? Z tą wit D???

Coq u mnie też pada......ale czasu na neta nie było......

Wanilia takie humory się zdarzają.....może pogoda dobiła......jutro ma być lepiej... 🙂
my już po kąpieli 🙂 i idzie Misio w kimono..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...