Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nie do wiary, Werka dała się przekonać do drzemki 😮 😮 😮 Szczerze mówiąc ja też sie dziś czuję jak z magla wyjęta ale przed chwila rozwiązała się zagadka : deszcz pada więc pewnie ciśnienie poleciało..No i te szalone noce 😜 Hubert budzi się po 100 razy a ostatnie dwa dni to już totalna masakra ale i tu sprawca się ujawnił w postaci wysypki. Myślałam że temperatura na zęby a to trzydniówka. Ciekawe co z Werką bo ona nie miała 🤔
Asia przykro mi że Twój M stracił pracę...Są widoki na coś innego? Z czego Wy teraz żyjecie? 🤨 Mam nadzieję ze szybko staniecie na nogi, odzywaj się do nas 😘
Basia jesteś moim ciazowym mistrzem - obys tym razem nie urodziła w pracy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika dla Misia dużo zdrówka 😘
Asia ło matko 😲 ściskam 😘... A ja mam do Ciebie osobistą sprawę... sprawdź priv 😉
Wanilia oby Werki nie chytło 😘... nie zazdraszczam 🥴
Basieńka to ja Ci teraz dziewuszkę wróżę... też miałam ogromne parcie na fast fody... potrafiłam do M z płaczem dzwonić, żeby hot doga przywiózł 😁... koniecznie z orlenu 😁
Aniqa jakoś specjalnie nie przygotowywałam 😉... zabrałam ją kilka razy ze sobą na wizytę, żeby zobaczyła, że matce na fotelu się krzywda nie dzieje... przed wizytą zawsze spokojnie tłumaczyłam, że idziemy pokazać pani Aldonie ząbki, bez żadnych doktorskich tytułów... zresztą nasza dentystka na 2 pierwszych wizytach była bez fartucha, który na niektóre dzieci działa jak płachta na byka, a później już w fartuchu do nas waliła jak zobaczyła, że na Julę nie działa 😉... mamy takie dentystyczne lustereczko i robiło szał... trza się chyba z dzieckiem pobawić niech mamie jakąś dziurkę poboruje 😉

Co u nas... jutro wieeeeczorem będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki bardzo
Ja ogolnie bede sie cieszyc i z chlopca i dziwczynki. Choc miec parke tez byloby fajnie 🙂 Co do fastfoodow tez tak mialam jak bylam w ciazy z Florem. Jestem ciekawa wogole ile jest w tych wszystkich przesadach prawdy. Zobaczymy. W poprzedniej ciazy nic mi nie bylo i byl chlopiec... zobaczymy jak bedzie w tej i co sie urodzi 😉
Coq Wszystkiego najlepszego duuuuuuzo zdrowka, szczescia i cierpliwosci. Spelnienia marzen !!!!
Asia trzymam kciuki zeby wszystko sie poukladalo
Marika Duuuuuuuzo zdrowka dla Misia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry

Aniqa myślę żeby przygotować Kalinke najlepiej się z nia baw w dentystę no i pokaż jej te filmiki patusiowe piosenki i bajki aquafresh tam dzieci z przedszkola chodzą do dentysty :-)

Basia ważne by ciąża przebiegła bez problemowo:-) tego Ci życzę a parka wiadomo super ale rodzeństwo jednej płci chyba mocniejszą ma więź 😉 więc tak dobrze i tak super:-)

Meliska co u Was???:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
U nas leci czas do przodu szybko!!!
Dziś zapisałam Elusia do przedszkola niepublicznego i spoko miejsca jeszcze były a dlatego tak ciężko się dostać bo to super przedszkole opłata z posiłkami 360 maxymalnie!!!
Wanilia zdrówka dla waszej rodzinki
Marika zdrówka dla was też!!!
Agaaaa no kurs zrób i będzie ok!!!! Przyda ci się !!!
Meliska ty tak jak ja gonisz mi też ciągle czasu brakuje!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

W pracy mnóstwo roboty ale to dobrze bo takie dni dają większą satysfakcję 🙂 i przy okazji szybciej godziny mijają 🙂

Chorym dzieciaczkom życzę dużo dużo zdrówka 😘

Holi no to super że Elusia zapisałaś do przedszkola 🙂

U nas zapisy od marca chyba ale wójt mówił że wszystkie zapisane dziwci z rocznika 2011 będą przyjęte. Że najwyżej jak będzie więcej chętnych to otworzy sie drugą grupę. Bo u nas miejscowość mała ok tysiąca osób, gmina ok 5 tysięcy. I jest jedno przedszkole i jeden punkt przedszkolny od 3 lat plus dwa takie punkty dla dzieci pięcioletnich.

Wanilia jak tam Hubert?

Basia ja w ciąży mialam cerę idealną a po urodzeniu mam gorszą niż przed ciążą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas ze zdrowkiem kiepsko chyba pójdę znowu w piątek .....i chyba poproszę receptę z antybiotykiem na weekend w razie w......bo wieczorem wczoraj była gorączka i dziś znowu....niby nic wielkiego bo gorączka taka 38 a zbijac każe od 38,5 ale nie bardzo mi się to podoba .od poniedziałku walczymy syropkami ......aaaaaaaaaj te choróbska.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika, mam nadzieje, ze Michalkowi juz lepiej:*
U nas maly sukces, chociaz nie chce zapeszac, od dwoch dni nie bylo mleka w nocy 😁 oby tak dalej, ostatnio dawalm jej ok. 180 ml, w tym ok. 120 ml wody a reszta mleka. Nie wypijala tego do konca, zostawalo ok. 90 ml i moze w koncu stwierdzila, ze nie warto sie budzic na taka lure 😉
Ostatnio tez cisne mala z nocnnikiem, chodzi bez pieluchy i nie sika wcale. Tzn, mam wrazenie, ze wstrzymuje i dopiero jak po kilku godz. Zakaldam pampers spowrotem, to po chwili jest zesikany. No masakra, noe chce jej zniechecic, jiz sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Marika, mam nadzieje, ze Michalkowi juz lepiej:*
U nas maly sukces, chociaz nie chce zapeszac, od dwoch dni nie bylo mleka w nocy 😁 oby tak dalej, ostatnio dawalm jej ok. 180 ml, w tym ok. 120 ml wody a reszta mleka. Nie wypijala tego do konca, zostawalo ok. 90 ml i moze w koncu stwierdzila, ze nie warto sie budzic na taka lure 😉
Ostatnio tez cisne mala z nocnnikiem, chodzi bez pieluchy i nie sika wcale. Tzn, mam wrazenie, ze wstrzymuje i dopiero jak po kilku godz. Zakaldam pampers spowrotem, to po chwili jest zesikany. No masakra, noe chce jej zniechecic, jiz sama nie wiem.

Mozesz sprobowac posadzic ja na nocniki i wlozyc jej nozki do wody. Powinno zadzialac ze zacznie sikac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq chyba do domu już dojechała.....

Wanilia jak u Was już wszystko gra jak HUBCIO???

Aga jak tam z kursem.....kiedy zaczynasz???

Aniqa to znaczy ze Kalinka super kontroluje że chce siku 🙂 może ja czymś przekup by posiedziala na nocniku u nas np.jak leje wodę do wanny a Misio siedzi na nocniku to lecąca woda mu pomaga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj sie przekonalam, ze jednak nie wstrzymuje... oszczany fotel, kanapa, podloga w salonie i cala lazienka. Wykonczona jestem i wkurzona na maksa. No ilez mozna tlumaczyc???!!!
Zrobilam dzisiaj krokiety z kapusta i grzybami, do tego barszcz z paczki i sie poczulam jak na wigilii 😉
Marika, przynajmniej wiadomo, ze Michalowi pomoze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...