Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Agami w takim razie oby niania L4 nie przedłużyła 😉... bo łaski nie zrobiła zgadzając się na te 80%
Ja właśnie zeżarłam 2 talerze łazanek, 4 mandarynki i 3 kiwi... dupy nie urywa, ale rozrywa 😜 😁
Wczoraj spędziłyśmy z córcią babskie popołudnie... na zakupach 😜 i normalnie w szoku byłam jaka ona już duża i rozumna... a jak mi doradzała... najładniejsze kozaki w całym obuwniczym to te, w których przyszłam 😎 😁 Żadnych scen, froterowania podłóg nie było, a cholernie się tego obawiałam... a jak obiecałam, że na frytki pójdziemy to aż mnie po rękach całowała 😁
Dziś se ofkors też same siedzimy... przywykłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć laseczki 🙂

U nas wczoraj bardzo zajęta sobota. M
robił półki do spiżarni i kotłowni. Potem pojechaliśmy do znajomych.Maciek wychodził od nich z łzami cieknacymi po policzkach czyli musiałobyć fajnie 🙂

Dziś byliśmy na 8 w kościele, Maciuś był super grzeczny aż zdziwiona do tej pory jestem 😉 M. pojechał do pracy na 9 a my sami... na obiad do rodziców pójdziemy 🙂

W ogóle myślałam że będzie spokój a tu znowu powrócił temat kursu kasjerskiego dla mnie i siedzenia na kasie na zastepstwo przeze mnie. I na 100% wiem że nie usiadę na kasie. Nie wiem tylko czy jechać na dwa dni na ten kurs. I mówię to dyrektorowi a on jakby mnie nie rozumiał mowi do mnie że usiadę i spróbuję. A ja że mogą mnie wywalić ale nie usiadę. A on że posiedzę i bedzie dobrze. I tak w koło. A ja wiem że nie usiadę. I może jutro do prezesa pójdę i to samo mu powiem. Niech mnie zwolnią jak chcą ale nie siadę na kasie.
Przepraszam że tak o sobie ale musiałam się wyżalić. Bo tak się tego boję że od razu mnie brzuch boli i ryczę co trochę... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaagaaa nie lam sie, podjelas decyzje i znasz jej ewentualne konsekwencje - co ma byc to bedzie...Szefowi sie dziwie ze w ten sposob podchodzi do przerobionego juz tematu, moze Cie zwolnic lub dac spokoj...
Hubertowi wychodza kolejne zeby, dwa dni z raczek nie schodzil, panadolem pluje. Dzis dostal czopa i odetchnelismy popoludniu. Byla Cherry z mezem i Kacprem, dzieci bawily sie rewelacyjnie 🙂 niestety Cherry potwierdzila ze mi sie nie wydaje - oprocz dwojek i ostatnie jedynki idzie tez trojka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
Ja w pracy... po pracy na chałpach 😁... później zobaczyć światełko do nieba 😉 Julka wniebowzięta 😉
Do domu biegiem...aż w gówno wlazłam 🙃... mówią, że na szczęście... sram na takie szczęście 😁 to już 2-gi raz w tym tygodniu 😁... szybka kolacja, jeszcze szybsza kąpiel i bajka o czerwonym kapturku... zdążyłam tylko przeczytać, że mama z czerwonej tkaniny uszyła czerwony płaszczyk 😁 😁
Marika a Ty dalej wczorajsza?... tfu przedwczorajsza 😜
Agaa a może z tą kasą to nie będzie tak źle 😉... ja też straszny roztrzepaniec jestem... nieraz tak dobrze umiem zgubić jakieś ważne papiery, urządzenie do wysyłania zamówień, że cała moja zmiana zaangażowana w szukanie 😁... przywykli już 😎 😜... kiedyś klucze od sejfu zgubiłam... w bananach ☺️ 😁... ale przy liczeniu gotówki pełne skupienie i zawsze gra 😉
Holi no i jak Ci tam w tej nowej aptece, bo zapominam spytać?
Wanilia ło matko... zębowe szaleństwo 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Od kataru na ząbki .....a trwa już 2 tygodnie dołączył dziś paskudny kaszel ....w sumie nie dziwne bo choć Misio smarka i frida w ruchu to przez ten czas tam pewnie naspływało.....póki co bronimy się syropkami ale zobaczę co będzie jutro......

Meliska klucze do sejfu w bananach..... 😉 dobra skrytka

Agaa współczuję napiętej sytuacji...ale robienie kursu pewnie upewni szefa że jednak tam siadziesz.....ojjjj żadne wyjście nie jest dobre...... 😞

Wanilia sił.i cierpliwości życzę...... 🙂

A Coq kiedy leci do siebie 14???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):

Basieńka w pracy chyba musi być super atmosfera... szef Ci podwyżkę, a Ty mu newsa o ciąży 😁... ciekawe czy w odwrotnej kolejności też by się tak zachował?... mój by chyba pobladł i z taborka spadł 😜

Atmosfera fajna. Szefa mam w USA wiec i tak musialam mu powiedziec. Skoro zadzwonil do mnie specjalnie to przy okazji mu powiedzialam. Bardzo sie ucieszyl, pogratulowal i powiedzial ze dolaczam do jego rodziny 😉 u niego w tym roku urodzi sie 3 dzieci (jego corka i dwie synowe sa w ciazy).

Tak wogole to czesc 🙂
Agami pogadaj jeszcze z prezesem. Jesli jestes pewna ze nie dasz rady na kasie to nawet nie idz na kurs, to nie ma sensu. Idac na kurs bedziesz miala zrobione juz szkolenie wiec wtedy nie bedziesz mogla juz odmowic...
wanilia trzymam kciuki za Hubcia, oby tym razem szybciej mu wyszly zabki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej u nas Misia tak w nocy męczyło kaszel że nie poszłam do pracy tylko do lekarza.....no i naszczescie nie ma nic na oskrzelach i tylko syropy.....a ja mam opiekę bo mi go szkoda było z tego kataru oczka łzawia i tylko mamę bidulek chce i się tuli a tak wyszło że czwartek piątek i tak miałam mieć wolne bo nie mam go z kim zostawić więc trudno wzięłam opiekę....

Basia pomyliłas Agami z Agą.....:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Hej u nas Misia tak w nocy męczyło kaszel że nie poszłam do pracy tylko do lekarza.....no i naszczescie nie ma nic na oskrzelach i tylko syropy.....a ja mam opiekę bo mi go szkoda było z tego kataru oczka łzawia i tylko mamę bidulek chce i się tuli a tak wyszło że czwartek piątek i tak miałam mieć wolne bo nie mam go z kim zostawić więc trudno wzięłam opiekę....

Basia pomyliłas Agami z Agą.....:-)

No tak.... zawsze myle z soba dwie Agnieszki 😉

Dobrze ze Misiowi nic poza katarkiem. a wolne zawsze sie przyga 😉 ja sobie wlasnie musze jakos wymyslic dni wolne od pracy. Mam duuuuuzo urlopu. Z zeszlego roku zostalo mi jeszcze 26 dni 🤪 z tego 26 wiec do sierpnia dobrze by bylo wykorzystac cale 26 dni albo przynajmniej polowe. Poki co to szykuje mi sie tylko 7 dni wakacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc laski
Babcia znowu daje czadu,nawet wam nie bede pisac co wygaduje i jak mnie wyzywa,bo az wstyd to powtarzac...generalnie ona juz tylko do psychiatryka sie nadaje 🤢
Aga,temat wrocil widze. Prezio rzeczywiscie jak widze ma gdzies co ty mowisz,wiec oby nie zmuszal cie do tego kursu :/
Basia, a jak sie czujesz wogole? Masz jakies mdlosci,sennosc?
Wybieram sie w tym tygodniu do naszego przedszkola gminnego po wniosek o przyjecie do przedszkola. Szanse mamy marne,bo na gmine liczaca 7 tys. Ludzi jest jedno przedszkole , a w nim jakies 50 meiejsc,wiec porazka. No ale nie zaszkdodzi sprobowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Aaa, jescze jedno, czy ktoras oprocz Meliski byla z dzieckem u dentysty? Ja dzisiaj umowilam Kaline do dentysty na 12 lutego, babka kazala mi Mala jakos przygotowac do tej wizyty i teraz sie zastanawiam jak to zrobic? Meliska, jakies rady? 😉

Hej,
W sumie zadnych dolegliwosci. Bylam senna w weekend ale jakos dzis mi przeszlo pelna energii, jakbym nie byla w ciazy 😉 Mdlosci nie mam zadnych. Mam nadzieje ze ta ciaze przejde jak poprzednia bez dolegliwosci 😉
Co do dentysty to mysmy wzieli Flora z soba jak my poszlismy do dentysty. Mojego M znajoma leczy nam zeby wiec odrazu zajrzala i mlodemu. Najpierw popatrzyl sie na mnie jak mi w zebie boruja a potem on sobie usiadl otworzyl buzie i mu zeby polakierowala.
Co do przygotowania to moze zacznij od pogadania z nia co sie bedzie dzialo u dentysty a potem mozesz sie pobawic z nia. Na zasadzie otworz buzie przegladniemy zabki itp. tak zeby wiedziala co ja czeka i sie tego nie bala.
Powodzenia z przedszkolem. Lepiej sprobowac teraz i sie nie dostac bo potem masz pierwszenstwo. Ogolnie zasady sa takie ze pierwszenstwo maja dzieci ze skonczonymi 3 latkami, ktore kontunuuja edukacje (po zlobku) i te ktore w poprzednim roku sie nie dostaly. Lepiej probowac a noz sie uda. Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Hej,

Melduje sie po urlopie 🙂 Jak to zwykle u mnie na urlopie od kompa tez mam urlop 😉
Swieta, swieta i po swietach.
Sylwester spedzilismy na domowce u sasiadow zza sciany (rodzicow). Bylo calkiem sympatycznie. Byli rodzice, my i ich znajomi (znam ich od dziecinstwa).
W weekend 4-6 Stycznia spedzilismy w gorkach. Pojechalismy do Szczawnicy i weszlismy na Przechybe tam byl nocleg, na drugi dzien zeszlismy do Bacowki pod Beresnikiem, tam byl nocleg no i w ostatni dzien bylo tylko zejscie do Szczawnicy i jazda do domu. Mam straszne zakwasy.... wszystko mnie boli ale jest jest suuuuper.
Marika wszystkiego najlepszego na Michalka. Duuuuuuzo zdrowka, szczescia i pomyslnosci. Aby zawsze byl radosny i usmiech z twarzy mu nie schodzil 🙂
Wanilia Hubcio juz calkiem niezle siedzi, no i gratulacje zabkow. Florowi zostala jeszcze tylko jedna piatka do przebicia sie 🙂
Coq korzystaj ile mozesz. Moze namowisz M zeby sie przeprowadzic do Polski 😉
Aniqa Babcia bardzo ciekawa. Trzymam kciuki zebyscie mogli na swoje isc. Dobrze ze dziadek jest po Twojej stronie 🙂

Reszty nie pamietam przepraszam bardzo 😞

Na koniec mam NEWS'a 🤪 Jestem w ciazy 😁 Termin to 20 Sierpnia 😁 Fasolka ma ok 10 mm 😉

Ty sie z tymi zakwasy to nie wygłupiaj!! teraz tylko spokojność 🙂 wszystkiego dobrego i gratulacje oczywiście 🙂 :* ja też zawsze chciałam mieć troje dzieci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej 🙂

Otóż olałam dzisiaj gadanie dyrektora i aż do prezesa się wybrałam. No i na kurs mam iść bo mi się może przydać w czymś innym a na kasę nie usiadę. Powiedziałam mu, że się bardzo boję a on że widzi (ręce mi drżały, głos mi się łamał, świeczki w oczach i od razu ból brzucha ale trgo nie mógł widzieć). Bo to kurs kasowy a nie kasjerski i może mi się przydać. No ale przynajmniej teraz wiem wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Hej hej 🙂

Otóż olałam dzisiaj gadanie dyrektora i aż do prezesa się wybrałam. No i na kurs mam iść bo mi się może przydać w czymś innym a na kasę nie usiadę. Powiedziałam mu, że się bardzo boję a on że widzi (ręce mi drżały, głos mi się łamał, świeczki w oczach i od razu ból brzucha ale trgo nie mógł widzieć). Bo to kurs kasowy a nie kasjerski i może mi się przydać. No ale przynajmniej teraz wiem wszystko.
Super ze sie udalo. NIe do konca wiem jaka jets roznica pomiedzy kursem kasowym a kasjerki ale ciesze sie ze prezes jest taki ugodowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Bry dziewczynki 🙂

Basia a smaki ciążowe Cię już dopadaja?? 😉

Nie wieksze niz jak nie bylam w ciazy, wiec uznaje ze ich nie mam. Mam smaki na fastfood ale to zwykle takie mam. np teraz w KFC jest nowa kanapka i caly czas jak widze jej reklame to chce mi sie jej 😉 ale moze dzis po hiszpanskim podjade sobie na pysznego kebaba z sosem czosnkowym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...