Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Basieńka no mało z taborka nie spadłam 😁... gratulacje 🤪... top secret 😎... przy wcześniejszych ciążach to wszystko jasne było, nawet kiedy dni płodne, a tu prawdziwe zaskoczenie... no przyznaję, że nadal w ciężkim szoku jestem... i cieszę się ogromnie 🙂 🙂 🙂
Rano jak do pracy maszerowałam to ptaki śpiewały 😮 😮... i tym miłym akcentem już się pożegnam... u hu ha nasza zima zła ---> ZIMA STULECIA 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
🙂 🙂 🙂 To ja się wyłamię i napiszę że zaskoczona nie jestem bo Basia pisała kiedyś że chcieliby drugiego dzidziusia i jak na konkretną babeczke przystało co umyśliła to zrobiła 😎 Gratulacje Basiu 😘 😘 😘
Tymczasem ciuchutko i cierpliwie czekam na kolejne wieści i mam tu pare mamusiek na celowniku, łącznie z tym że przeczuwam że ktoś kto nieczęsto tu wpada zajrzy z dobrą nowina w najbliższym czasie 😜 Zobaczymy czy dobrze wróżę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Basieńka no mało z taborka nie spadłam 😁... gratulacje 🤪... top secret 😎... przy wcześniejszych ciążach to wszystko jasne było, nawet kiedy dni płodne, a tu prawdziwe zaskoczenie... no przyznaję, że nadal w ciężkim szoku jestem... i cieszę się ogromnie 🙂 🙂 🙂
[/url] 😁 😁 😁

Terefere, z tego co pamiętam to ja też się nie chwaliłam że staramy się o drugiego dzidziusia, napisałam Wam po teście o ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej 🙂

A my dzisiaj znowu na zakupach. Tym razem spożywka. M. musiał zrobić przeswielenie zębów i przy okazji pojechaliśmy z nim.
No i ttylko kasa wydana 🤢
Masakra jak ulotne są pieniądze.

Aniqa my raczej Maćkowi nie gotujemy osobne. Chociaż rzadko gotujemy zupy a Maciek zawsze swoją jakąś ma tak na 2-3 dni. A jeśli chodzi o resztę to przeważnie je tak jak i my 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja robie zazwyczaj osobno dka dzieci a jak juz to my jemy to co one a nie odwrotnie 😉 czasem Werka je z nami a Hubi osobno, czesto robie zupke dka dzieci a na nasz obiad brakuje czasu..Prawda jest taka ze dzieciom gotuje w nocy na nastepny dzien zeby zawsze byl gotowy posilek na cieplo po spacerze. Robie tez cieple sniadania dla Werki, jaglanka z owocami, racuchy, nalesniki itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Racuchy naleśniki mogą być u mnie ale.na obiad, 😉 jedyne ciepłe śniadanie to jajecznica u nas 😉 Misiek jak był.mały lubił słoiczki ale ja mu gotowalam ale jak brakło moich lub gdzieś na wyjeździe to słoiczki były 🙂

Ja robię.dziś święto i uderzam w kimono....bo dlaczego.mam mieć codzień problemy z wstaniem 😉

Aaaaaaaaa i zakupy też dziś były i to nawet udane 🙂 2 bluzki i spódnica 😉 a co najlepsze w TANIOSZCE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dzis betahcg robiłam i lipa... Niestety znowu się bie udało... Ale Basiu Wam serdecznie gratuluję... Na forum czasu brak nie mamy niani na rękę będzie mieć operacje bo zlamala rodzice mają problemy a formalne sprawy w sądzie na policji itd aadwokaci załatwiam ja...poza tym w pracy zamieszanie bo wicedyrektor zmarł. Pełen meksyk dzia jestem na dwóch kawach i wafelku zbożowym;/ ale podczytuje was to w aucie to na poczekalni w przychodni... Odezwe się na weekend... Buziaki. A w avatar wrzucam dowodowe kuby z dzis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kuku

Jaśmina jada to co wszyscy...no może u mamy nie do końca, ale babcia się stara i specjalnie dla niej klopsy z kurczaka robiła, żeby nie patrzyła przypadkiem ze smutkiem, że inne dzieci jedzą klopsy 😉
Co do jedzenia to genralnie ilości przez nią spożywane nadal nie powalają, bobyt w do;u chyba trochę urozmaicił jej jadłospis, ale z drugiej strony u mnie nigdy nie jadła tylu słodyczy ☺️
Agami trzymam za Was kciuki!!! 😘
Moje dziewcze pół godziny temu poszło spać 🤢 od rana na nogach, z wyjściem na zakupy czyli jakiś kilometr na nogach drogi do samych sklepów. A wieczorem wstąpiła w nią taka energia, że skakała, przewracała się, biegała, z babcią balonem odbijała...i jeszcze awantura była o spanie.
Wanilia masz na mysli Beatę? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami czyli juz sie staracie ? Myslalam ze sprobukesz nsjpierw porzadek z kregosluemp zrobic. Przykro mi ze sie nie udalo, stres pewnie robi swoje. Nie wiem o cochodzi z adwokatami, przegapilam cos ?
Marika u mnie sniadania na cieplo bo mam czas, tzn nie ide rano do pracy. Staram sie w nich przemycac mleko i jajka bo z tymi produktami w czystej postaci jest problem, Werka ich nie tknie. Unikam tez teraz jogurtow bo dzialaja wychladzajaco na organizm, sama nie mam na nie ochoty..Kanapki tylko z maslem, Weronika nie chce jesc typowych kanapek niestety a przeciez nie bede jej dawac codziennie chleba z maslem bo to nezwartoscioey posilek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami trzymam mocno kciuki, żeby Wam się udało 🙂 i żeby wszystkie problemy się rozwiązały 😘

Wanilia u nas z mlekiem nie ma problemu. Maciek uwielbia mleko, woła o nie kilka razy dziennie. Potrafi ns raz wypić ponad pół szklanki mleka ze slomki 😉 muszę mu trochę porcjowac mleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

To trzymam kciuki za Marike i Agami 🙂
Agami a jak tam kregoslup? wszystko juz ok?

Ja wczoraj mialam wielki kryzys.... Moj M byl w Warszawie wiec warcal pozno wieczorem na szczescie przyjechalam z pracy do domku i okazalo sie ze rodzice wzieli Flora na wycieczke wiec mialam spokoj przez poltorej godziny. Tak to nie wiem czy jakiejs grypy zoladkowej nie mialam bo mialam i rozwolnienie i wymiotowalam. Strasznie sie czulam a jeszcze wczoraj mialam 5 spotkan 😞 Dzis juz jest lepiej... przynajmniej moge cokolwiek zjesc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Basieńka i do Ciebie mam jeszcze prywatne żłobkowe pytanie... jak wygląda rozliczenie na koniec miesiąca, jeśli Florek opuścił jakieś dni?

Przy oplacie za kolejny miesiac odejmuje sobie 30zl za kazdy dzien kiedy go nie ma. Np jak w grudniu nie bylo go 5 dni to 150 zl mniej placilam za Styczen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...