Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Bry 🙂
Wieczorkiem zajrzę z dłuższym postem... czasu brak totalnie, w dodatku w tym tygodniu tylko 1 dzień wolnego, pracuję już 8 dzień z rzędu i padam na cyce moje... podkreślam cyce w rozmiarze A 😜

Dasz rade nie martw sie 🙂
Ja mam w przyszlym tygodniu weekend pracujacy wiec 12 dni z rzedu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Ale tutaj dzisiaj pusto...

Tak się dzisiaj objadłam pączkami, ze strasznie mi ciężko.


A ja ani jednego 😜
Ale chyba w Mardi Gras czyli Tlusty Wtorek sobie odbije 😜
Juz nawet przepis na pieczone paczki znalazlam.

A pusto tu okropnie...szkoda.

Mnie czas jakos ostatnio przez palce ucieka, a wszystko odlogiem lezy...
Procz gotowania i predkiego ogarniecia domu, caly czas poswiecam Jasminie. Do internetu tylko lookam, za dluzeszego posta nawet sie nie zabieram.
Wierczorem w koncu moglabym nadgonic to i owo, ale sil mi brak. Glupio mi az tak pisac, bo w koncu tu mamy pracujace, albo dwie takie Dzielne co dwojgu dzieciom matkuja... ale nie wiem gdzie ten czas sie podziewa i co to za zmeczenie.

Dzis Jasmina rozpoczela sezon rowerowy 🙃
Za to zniknela nam najlepsza zjezdzalnia! Nie mam pojecia dlaczego ja zdjeli, byla najblizej i taka akurat dla Malej. Druga w poblizu jest zbyt stroma i uskokowa, a cala konstrukcja stara, z metalu, a Jasmina jest duzo za mala, zeby sie tam wspinac. Pozostaje jeszcze jedna, do niej jednak najdalej i juz poslizg nie ten.

Mialam sie juz chwalic, bo myslalam, ze z nocnikiem sie u nas ruszy. Od paru dni Jasmina siada na nocnik, pozwala sie rozebrac i siedzi... Cisnela raz kupe, wiec na spokojnie ja posadzilam, kupa juz byla co prawda w pieluszce, ale jeszcze bobek sie zlapal. Myslalam, ze juz z gorki pojdzie, bo i raz siusiu zrobila, choc w polowie na dywan 😉 ale w rezultacie siada jak nie ma nic do zrobienia, albo jak jest w stanie kupe wstrzymywac, a jak juz powazna sprawa to placz i lament. 😞
Dzis kupa w gatki i dywan w drugim miejscu zasikany, bo nie powiedziala, a ja bylam w kuchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq zaszczanym dywanem się nie przejmuj... wszystkie to przerabiałyśmy... wszystko jest na dobrej drodze 🙂... nie zniechęcaj się matka 😉
Sezon rowerowy i u nas otwarty... do żłobka inaczej jak rowerem nie chce chodzić 😉
A dziś kupiłam w tesco rowerek biegowy... promo 99 zł 😎... co prawda zielony, a dostałam wyraźne wskazówki od dziecka, że ma być ten drewniany... może przejdzie, bo jeszcze niunia nie widziała 😉
Wanilia będzie dobrze 😘 a przypadkiem się w moje strony nie wybieracie? bo jak nie to my zapowiadamy się na przyszły tydzień 😎
Na zaległe pytanie o badanie wzroku odpowiadam... Julce od dawna ucieka trochę oczko... zezuje 🤔.... teoria pani doktor... że to zez pozorny wynikający uwaga... z budowy nosa... a nos ofkors nie po mamusi 😁 I oby się w tej teorii utwierdzić musi wszystko na picuś przebadać.
A butki w ciemno kupione w sklepie internetowym i pasują idealnie na te nasze wysokie podbicie.
Agaa niewiele Wam już zostało... jesteście wielcy 😘... ja sobie nie wyobrażam tylu "uziemionych" dni...


Bez bicia przyznaję się... zeżarłam 6 pączków ☺️.... jeśli można tak liczyć, bo 2 zeżarte już po północy były 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry,
dziewczyny przepraszam ze nie odpowiadam na pytania, nawet te skierowane bezposrednio do mnie ale momentami ni wiem jak się nazywam. Mam wrażenie że wszystko spadło na nas w jednym momencie...Chciałam pojechac do rodziców zaczerpnąc oddechu, zmienić troche klimat ale nie mam kiedy bo musze przed operacją pozałatwiać kilka spraw a zostały 3 tyg. W dodatku Hubert wstaje przy meblach a Werka ciągle mu coś wyrywa co oznacza że nie moge ich spuscić z oka nawet na sekundę jeśli nie chce mieć tu rozbitej głowy. No i Werka zaczęła krzyczeć/ piszczeć jak Hubert 🥴 Tu moja cierpliwość się skończyła bo normalnie łeb pęka. Dziewczyny jest dopiero 8.45 a ja już mam dość na dziś, chciałabym odpocząc od moich dzieci chociaż poł dnia. Tymczasem jestem z nimi sama od rana do wieczora, M przy dobrych wiatrach wraca na usypianie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Chociaż wcale nie taki dobry. Wstałam rano, wyciągam masło z lodówki a oni się rozpływa. Patrzę a w lodówce wszystko ciepłe. Podkrecilam teraz na maxa chłodzenie i zobaczymy. Bo M. robił sobie kanapkę ok 22 i mógł nie domknąć drzwi od lodówki a u nas nie pika tylko sygnał lampką. A rano o 6 M. robił mleko Maćkowi to mógł nawet nie zauważyć że zauważyć.
No nic, trzeba czekać. Może zacznie chodzić. Ale w razie czego wlaczylismy już lodówkę w spiżarni i jak się trochę schłodzi to przeniose tam jedzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też chcę mieć wolne od mojego dziecka, bo zaczynamy źle na siebie działać 😉

Nie wiedziałam, że kiedyś to powiem ale marzę o powrocie do pracy i odpoczynku. Bo w nawale zajęć w pracy, a podobno jest meksyk, to ja odpoczywam psychicznie od spraw domowych

Wanilia rozumiem Cię, że jesteś wymeczona. A Twoi rodzice albo mama sama nie mogą przyjechać na troche do Was?
A co do operacji to pewnie wszystkie badania musicie zrobić? Grupę krwi też?

Meliska ja mam nadzieję, że nasz rowerek wyprobujemy w poniedziałek 🙂 a też mamy drewniany zielony, ale nie wiem gdzie kupiony bo prezent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska o zasikany dywan sie nie martwie...niedawno zreszta malowanie skonczylo sie wycisnieta farbka na dywan wlasnie, farbka niebieska, dywan tez, ale Jasmina wycisnela ja akurat na czesci kremowej 😉 wiec dywan odwrocilam i to czego nie powinno byc widac jest pod kanapa 😜
Tez sie nie zniechecam, ale widze jeszcze dluga droge przed nami.

Aga u nas zupelnie inaczej, lodowka od pewnego czasu mrozi 🙃 jest stara, jakas nabyta przez meza... Nie wiem kiedy kupimy nowa, bo w tej czasami mleko w kartonie mam zamrozone, o puszkach z pomidorami np.nie wspominajac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Jakby byllo malo po ostatniej awarii rur w lazience, to dzisiaj w nocy padl nowy! Piec i siedzimy w zimnie bez cieplej wody. W dodatku Kala chora,strasznie kaszle i ma katar, a do mojej mamy nie pojedziemy,bo ona ma zapalenie oskrzeli i nie chce by mala jeszcze bardziej sie rozlozyla. Wzielam jednak wolne n adzisiaj,zeby zostac z Kalina. Za to musze jutro przyjsc do pracy, potem szybku jechac jakas sukienke,bo wieczorem na impreze idziemy...nie. wiem jak ja sie ogarne. W dodatku syf mam w domu nieziemski...ehhhh, mam dosc.
Wczoraj bylam na spotkaniu w knajpie ze znajomymi ze starej pracy i byl kumpel,ktory wczoraj wlasnie wrocil z dwutygodniowych wczasow w Tajlandii, piekne widoki, a mi sie skromnie marzy chocoaz troche ciepla 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a pączki były i u mnie wczoraj bo mdłości już ze dwa dni lżejsze waga na szczęście jeszcze nie ruszyła ale brzuch troszkę wydaje mi się większy ale może to wew przesunięcia........DZIDZIA urządza sobie przecież apartament 😁 😁 😁

Wanilia 😘

Aga to fakt w pracy można chociaż kawę w spokoju wypić 😉 😜 😜 😜

Coq szkoda zjeżdżalni.....a sposób na plamy na dywanie 🙂 bezcenny 😁 😁 😜
no zapominam zapytać jak ten Twój mąż sobie sam radził??? jak obklejona kuchenka zdała egzamin ???? 😁 😁 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o rowerku biegowym pomyślę dopiero po wizycie u ortopedy bo te wszystkie odpychacze, jeździki podobno bardzo źle wpływają na rozwój stopki ....a nie wiem jak z rowerkami biegowymi do maja poczekamy

Meliska a buty superowe 🙂
my jutro jedziemy w poszukiwaniu czegoś fajnego i zdrowego ofkors 😉dla stopki

Agami no i jak tam u Was ....???? napisz coś

Aga aaaa i mam nadzieje że M nie domknął lodówki ..... 😉 a nie że jakieś problemy ....

Aniqa zdrówka dla Kali 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
o rowerku biegowym pomyślę dopiero po wizycie u ortopedy bo te wszystkie odpychacze, jeździki podobno bardzo źle wpływają na rozwój stopki ....a nie wiem jak z rowerkami biegowymi do maja poczekamy


nasz ortopeda co innego mówił, poza tym jeździk Maćka doskonale wpływał na stópkę, bo układał ją wcale nie do środka bo by mu pod koła wchodziła tylko tak ładnie układał.

a co do lodówki to dzwoniłam do serwisu i zobaczymy... na razie pani mi kazała rozmrozić, na dobę odłączyć, i potem zobaczymy. bo mimo że no frost to powinno się raz na rok odłączyć na dobę... a my mamy od grudnia 2012 włączoną i odłączana nie była. mam nadzieję, że to to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Wanilia ja cię rozumiem że masz dość ciężko i to jeszcze jak męża nie masz bo on ciągle na budowie no to u mnie jest to samo z tym że ja mam jedno dziecko!!!!
Agaaaa mówisz że w lodówce upał się zrobił no u nas też tak było ale w lecie!!!
A jak tam Maciejka ciekawe czy będzie chciał biegać jak pozwolicie mu wstać bo przyzwyczaił się do wygód!!!
Aniqa mówisz że zimno macie w domu ojjj nie fajnie!!! Zdrówka dla Kali!!!
ja dziś w pracy a taka piękna pogoda!!!
Jutro na szczęście wolne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiesci, wiesci...od Aami....beta rosne, wynik z wczoraj 26300 🙂 w pon. usg.
Ale za to Agami sie od Kuby zarazila i czuje sie okropnie...schudla juz 2 kg, od wszystkiego ja odrzuca... A Kuba po kontroli, nie ma zmiany, trzeba czekac na dzialanie antybiotyku.

Takze Agami zycze Wam obojgu duzo zdrowia!!!!! Musisz byc zdrowa przeciez...i Twoj maly Kuba tez! Z beta sie cieszymy i na poniedzialek zaciskamy kciuki. A przez weekend wypovzywaj i sie kuruj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
agami trzymaj sie!!!! oby wszystko bylo dobrze

Ja ma komlikacje wiec nie wiem jak i kiedy sie skonczy. Nie bede Wam tu teraz truc bo i tak widze ze duzo tu sie dzieje ostatnio....

Basiu jakie truc?! Co sie u Ciebie dzieje? 😲

Ja Ci dam truć!!! Pisz kobito bo się będziemy zamartwiać !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq Tobie też sie tak nalesniki jaglane rozwalały? Mnie się udało tylko jednego w całości usmażyć 😜 Ale zjedzone z apetytem 😎
Meliska chyba się nigdzie nie wybieram, czuję się przybita do ziemi...
Aaagaa nic mi nie powiedziano o badaniach więc zakładam że będą robione już w szpitalu bo operacja kolejnego dnia po przyjęciu. Biegam bo chcę się uporać z ortopedami, alergologami itd przed operacją bo boję się że potem zabraknie czasu i możliwości. Dziś byłam po skierowania, wypis ze szpitala i u ortopedy umówić Werkę : 3 h, oczywiście z dziećmi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...