Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka kochane!!
Agami oj kochana rozumiem cię że się martwisz ja też bym tak miała!!! Oby wszystko się ułożyło i dzidziulek rosnął zdrowy!!!
Wanilia super że wszystko ok i że Weronika już w domu!!
Marika a ty jak się czujesz???
Aniqa i jak po nocy chrześniak Kalina się cieszyła!!!
Basia a ty jak się czujesz!!
Ja dziś w pracy!!! Wczoraj byliśmy u znajomych z rudy Śląskiej na obiaedzie typowym rolada wołowa mniam uuuu aaa mniam i kluski śląskie i kapustka czerwona mniam u aaa@!!!
A dziś ćwiczenia intensiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Bosh, na linii z chirurgią - operacja raczki Huberta ma byc 26 marca już!! Nogi mam miękkie, a chwilę mają dzwonić jeszcze raz. Za gużo dziewczyny ostatnio, za dużo


Wanilia zebralo sie Wam fktycznie duzo trosk i lekow... ale ten czas minie. Skoro operacja raczki Huberta to dobre wyjscie to predzej czy pozniej musialby byc jej poddany. Dobrze, ze to juz, ze nie musicie czekac w nieskonczonosc, w jakiejs kolejce, na odlegly termin. Sciskam mocno! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Dziewczyny, ja już chcę do pracy... jeszcze trochę i zwariuje. Salon wygląda jskby przeszło przez niego tornado, a tylko Maciek.na wózku i jego zabawki, non stop coś wyrzuca na podłogę, a za chwilę "podaj", "podnieś", "daj mi". Jak chce książkę to podaje mu jedną i słyszę tekst który mnie przyprawia i mdłości prawie że "nie tą, inną", "no to jaką synku? O czym?" "Inną". No i tak podaje mu się każdą książkę po.kolei, przy każdej mówi inną. Jak juz książki się skończą to chce puzzle. I chce z pociągiem, podam mu te to mówi, że chce autobus, dam mu autobus to chce samoloty. I tak w kółko. Albo ułoży i chce inne albo po prostu chce inne. I oczywiście co chwilę któryś puzel mu upada i trzeba podnosić.
Przepraszam, , musiałam to wyrzucić.
Ale wyćwiczę sobie cierpliwość, bo dopiero jak już mocno zaczyna kombinować to głos trochę podniosę
A jak siadzie trochę na sofie to zaraz próbuje wstawać.
Jeszcze 6 dni.

A z miłych wiadomości to ok 11 ma przyjść łóżko do naszej sypialni 🙂
No a oczywiście M. w pracy no i nie wiem kto mi je wniesie bo kurier nie wnosi do domu tylko z samochodu zdejmuje. Może uda się M. na 10minut podjechać z pracy na chwilę.

No nic, Maciek chcr iść spać więc robię mleko i do łóżeczka. Bo my od 5.30 na nogach dzisiaj.

Aaa, i moje dziecko chyba jedno z nielicznych spiacych w dzień 🙂 wczoraj nie spał ale 6 dni w tygodniu śpi, z reguły 40minut fo godziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.widzę ze wszystkie spacerują.byłam z dziewczynkami dzisiaj na super placu zabaw i młoda spi a starsze sie bawią po cichu w pokoju 🙂 a mnie tak nogi bolą... trampolina na tym placu jest 🙃 zimno mi sie zrobiło wiec na trampoline.wiec skakałyśmy we 4 i od razu gorąco sie zrobiło 😁 padłam.ugrzałam dziewczynom pierogi i normalnie padłam na dupe z nogami w górze ☺️ ja chce wiosnę!!!!! tyłek mi sie rozleniwił i aż mi dziwnie jak ja taka zmęczona po godzinie na placu zabaw....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
hej.widzę ze wszystkie spacerują.byłam z dziewczynkami dzisiaj na super placu zabaw i młoda spi a starsze sie bawią po cichu w pokoju 🙂 a mnie tak nogi bolą... trampolina na tym placu jest 🙃 zimno mi sie zrobiło wiec na trampoline.wiec skakałyśmy we 4 i od razu gorąco sie zrobiło 😁 padłam.ugrzałam dziewczynom pierogi i normalnie padłam na dupe z nogami w górze ☺️ ja chce wiosnę!!!!! tyłek mi sie rozleniwił i aż mi dziwnie jak ja taka zmęczona po godzinie na placu zabaw....

U mnie trampoliny nie ma i okropnie dzis wymarzlam na spacerze!
A wczoraj podczas popludniowego spaceru, na pplacu zabaw, pojawil sie tata niczym grom z jasnego nieba! Zadzwonil do mnie z pytaniem gdzie jestesmy, jak wrocil do domu, a po 5minutach byl na placu ....niemal ze zaslablam w takim szoku bylam. Za to Jasmina dostala podwojnego kopa energii, buzia jej sie nie zamykala, a wszelkiego rodzaju slownictwo przeplatane bylo jedym "tata tata tata", radosc nieopisana... Z pewnoscia cos trafilo do M. ...tylko czy wyciagnie z tego lekcje?
No i powrot do domu, kiedy tata wzial Jasmine za reke, a on a drga podala mamie....chyba duma ja rozpierala, bo to sie u nas nie zdarza. ...Tak sie rozpisalam, a to taki banal...

A juz kiedys chcialam Was pytac czy Wasze dzieci przechodza cos na ksztalkt fascynacji tata? Jasmina miewa swoje chwile kiedy buntuje sie nawet jesli tata wchodzi np. do "naszego" pokoju, ale widze mega roznice jaka M zajmuje w jej zyciu w prownaniu z czasem przed wyjazdem do Polski.

Aga balaganem sie nie przejmuj, za 6 dni posprzatasz, a cierpliwa jestes z pewnoscia....irytacja w takich momentach to chyba normalna kolej rzeczy. Podziwiam tez Macka, bo odnosze wrazenie, ze Jasmina by jeden dzien nie wysiedziala grzecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja to nawet nie chcę pisać bo jestem bardzo monotematyczna .....czyli cZekam kiedy moŻna iść spać......... 😜

U nas Misiek wiadomo na mnie bardziej się cieszy bo my razem wracamy do domu z M więc mama wygrywa ale TATA to wzór od męskich spraw 😉 i ostatnio od tłuków....... 🙂 bo mama nie pozwala już na skakanie po sobie.... 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...