Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Spoko Agaa dotrzymam Ci towarzystwa 😉
Wyobrażam sobie jak się cieszycie na jutrzejszy dzień... oby wizyta minęła szybko i przyjemnie 😘
Książki po wypłacie też zamawiam 😉... a te co ostatnio przyszły...
... kropki... szał... ile razy można naciskać, dmuchać i klaskać... oj możnaaaaaaaaaaa 😁
... książkę z dziurą chwilowo schowałam, bo jak ją Julka zobaczyła to pierwsze co po kredki pobiegła 😁
Basieńka Ty to jesteś miszczu 😁... do mnie dziś sąsiad zastukał przed 11 i też jeszcze w piżamie byłam... myślałam, że się spalę ze wstydu 😜... a na 12 do pracy miałam haha
Florkowi zdrówka 😘... oby się nic złego nie rozwinęło... gorączka to ponoć dobry objaw... organizm walczy z chorobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry
u mnie hmmm ......chyba zmiany nastrojów .....

Basi historia mnie trochę przybiła... 🥴 bo te wszystkie badania dopiero przedemną.... choć z całego serca jej życzę by jednak wszystkie statystyki padły i okazało się że będzie całkiem dobrze 😘 😘 😘 to choć mnie to nie dotyczy to bardzo mnie to zasmuciło... BASIU SCISKAM

jak by tego było mało to mnie tak strasznie wk.....ten cały Putin .... że szkoda gadać .....!!!! Dupek jeden ......mam nadzieję że opanują tą całą chorą sytuację.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

Wiesci od Agami DOBRE WIESCI !!!! 😆
"hej

melduje się po porannej wizycie wszpitalu na kontroli

strachu bylo bo usg nie mogl zlapac ale nic mk nie mowil dopiero pozniej sie przyznal ze po 5 minutach myslal ze ciaza obumarla bo byl pusty pecherzyk

ale szukal szukal i znalazl 😉

malenstwo ma 0,39 cm

i slyszalam ledwiutko ale slyszalam juz serduszko

mam duzo odpoczywac standardowo luteinka dalej i jak to mowi moj jlekarz "zero sexu duzo snu i jejsc jesc jesc bo te 2 kg w 2 tyg to duzo;/ "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Umowilam sie w Genomie w Rudzie Slaskiej.
Jutro na 18:20 rozmowa z Genetykiem. Jesli po tej rozmowie sie zdecydujemy to w srode lub czwartek amniopunkcja.
Trzymajcie kciuki i dziekuje za wsparcie
Basiu nie watpie ze wszystkie forumowe kciuki beda jutro zacisniete!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Jestem dorosla...mam za soba dwa porody.. poza tym : moje dziecko nie boi sie dentysty, Tupcio Chrupcio nie boi sie dentysty..ja sie tez nie boje [ sic !]. Pozdrawiam z poczekalni, moja bolaca osemka tez pozdrawia 🥴


Mnie czeka wyrwanie kolejnej osemki, bo juz nadlamana 🥴 ....nie boli...a moj dentysta italiano nie wiedziec czemu zostawil trzy popsute osemki i uznal, ze koniec leczenia, o powod nie pytalam, bo juz u niego zebow leczyc nie chcialam i nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu kciuki zaciskam!!!! I z calego sera zycze, aby bylo dobrze! Sciskam!

Mam moment dia siebie i na kawe ;-) Wrocilysmy z wyprawy i teraz Jasmina oglada Swiat Malej Ksiezniczki. Stroma zjezdzalnia okazala sie nie taka straszna i Mala na niej szalala, szkopul w tym, ze musze ja wysoko podsadzac, albo bardzo asekurowac na drabince.
Wychodzi Jasminie jedna z piatek, bezobjawowo poki co. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziołchy.
o sobie tyle ,że byłam na badaniach i usg piersi mi zrobili i to odśrodkowe też ☺️ jak byłam w ciazy to czekałam na usg a teraz to łooo matko.... dawno nie byłam u gina... wiecusg jedno i drugie robił mi jeden lekarz a cytologie położna wieć już w ogóle masakra 🤢 usg w porządku a na wyniki cyto musze czekać.chciał nie chciał w sob po południu dostałam okresu a modliłam sie zeby tylko nie przed badaniami 😁 mam za sobą.
Basia mam nadzieje że bedzie dobrze 😘 bo nie moze być inaczej a jakby było to pamiętaj że to nie koniec świata.nie mozna sie poddawać,ale Ty jesteś mądrą dziewczynką i to wiesz. 😘 trzymam kciuki...
agami jak dobrze Cię widzieć 🙂 jeszcze z dobrymi wiadomościami to już w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia trzymamy kciuki i wierzymy w to, że wszystko będzie dobrze 😘

Wanilia taka duża a dentysty się boi 😜
Jak tam było?
Ja już wszystkie ząbki mam zdrowe i pani stomatolog zaprosiła mnie za pół roku na kontrolę 🙂
A co do spaceru to zimno i wietrznie mocno u nas dzisiaj było

Agami super, że slyszalaś serduszko 🙂

Aniqa ???

Coq czemu włoski dentysta już niefajny? Czy coś mnie ominęło czy czytałam niedokladnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maciek chodzi niepewnie jak sarenka, powoli, nogę wysoko podnosi 🙂 w końcu przez trzytygodnire była dużo cięższa. No a jak wszedł do siebie do pokoju to dwie godziny się bawił, to tym to tamtym, nie wiedział za co ma się zabrać 😉 chciał wszystko na raz.
Marika w odpowiedzi na Twoje pytanie, do pracy idę jutro. I z jednej strony bardzo mi się chce, a z drugiej wiem, że będzie mi się niełatwo odnaleźć. No nic, dam radę 🙂

A ten tydzień mam 7-15, a u M. się trochę pozmieniało, bo nadgodziny ma teraz i ten tydzień pracuje 16-21. Więc przy dobrych wiatrach mamy dla siebie 30minut na szybki obiad 😉

Co do Maćka, to lekarz powiedział, że blizna się bardzo ładnie goi 🙂 za 4 miesiące na kontrole mamy się zjawić, no i na noc łuska gipsowa zakładana.

Ups, dzisiaj zapomniałam, a Maciek przed chwilą usnął..no ale dzisiaj niech mu nóżka odpocznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...