Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Wercia nieźle wygląda na tym rowerku 🙃 długo na nim jeździ czy szybko się nudzi???

Chyba pomyślimy nad takim..... 🤔 😉


Maciek dostał taki na urodziny ostatnie. No ale na razie próbował tylko po domu i równowagę trzyma aczkolwiek jazdą tego nazwać nie można, tak powoli odbija się. No iwydaje mi sie, ze Wasz Wanilia jest ciut mniejszy, u nas Maciek musi siedzieć na końcówce siodełka żeby nogami dostać ziemi.
Ale Weronika świetnie na nim wygląda 🙂 a sceneria dookoła typowo jesienna tej zimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor! i Buonasera! 🙂

Ale sie tu czytelnia zrobila!
Wanilia nie wiem jak Ty to robisz, ale zdjecia zawsze wstawiasz fantastyczne! Werka tak cudnie wmalowuje sie w ten pejzaz! Rowerek na takie tereny idealny,
Dobrze, ze masz sie gdzie z nim wyprawic.

Za link bardzo dziekuje, widze, ze nawet dwie kolezanki juz go lubuja przez fb.
Widze ze haczy on o wegetarianizm i weganizm...trafilas w samo sedno... Wczoraj buczalam jak bobr, jak male dziecko doslownie i zaczelam zastanawiac sie nad weganizmem. Nie wiem tylko czy jestem na to gotowa...i czy kiedykolwiek bede. Teraz zreszta jest jeden dodatkowy "obstacle" pod postacia pieniedzy, bo moja dieta wymagalby znacznie wiekszych funduszy na zakupy spozywcze.
Jeszcze raz dziekuje 😘

A my dzies tylko na placu zabaw bylysmy i Jasmina praktycznie caly pobyt tam przesiedziala 🤢 bo mama rozmawiala z inna mama, zawstdzila sie tez jej corki, cztery miesiace starszej i malego chlopczyka poltorarocznego, ktorym sie pani opiekowala 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq ja poprostu kocham aparat 😜 i robie duzo zdjec wiec zawsze sie w tym natloku kilka fajnych trafi 😉 Co do diety tez zaczynam coraz czesciej myslec o rezygnacji z miesa. Tylko zbilansoeanie diety wege wymaga sporo wysilku i czasu spedzonego w kuchni. Niemniej jednak jakk dzieci jeszcze troche podrosna...
Co do jazdy na rowerze to na zdj wyglada to bardziej profesjonalnie niz w rzeczywistosci. 😉 Zazwyczajbiore wiec podwojny wozek plus rowerek, jak checi do jazdyijaja Werka laduje w wozku a rowerek pod wozkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq ja poprostu kocham aparat 😜 i robie duzo zdjec wiec zawsze sie w tym natloku kilka fajnych trafi 😉 Co do diety tez zaczynam coraz czesciej myslec o rezygnacji z miesa. Tylko zbilansoeanie diety wege wymaga sporo wysilku i czasu spedzonego w kuchni. Niemniej jednak jakk dzieci jeszcze troche podrosna...
Co do jazdy na rowerze to na zdj wyglada to bardziej profesjonalnie niz w rzeczywistosci. 😉 Zazwyczajbiore wiec podwojny wozek plus rowerek, jak checi do jazdyijaja Werka laduje w wozku a rowerek pod wozkiem 😁


Trzymam kciuki, zebys kiedys do tej decyzji dojrzala w pelni 🙂 Ja nigdy nikogo nie namawiam, ale jesli ktos sie zastanawia, sklania do porzucenia miesa to trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Agami Was pozdrawia! Nadal bierze luteine, w piatek ma powtorzyc bete, a w sobote usg w szpitalu. Wiec kciuki zacisakamy!!!!
Odebrala telefon, ale na niewiele sie to zdalo, bo w ogole nie moze dostac sie na forum. Admin sugeruje jej, ze to wina sieci domowej....takze tylko czyta, pisac nie moze.

Agami trzymam kciuki w pełnym przekonaniu że będzie dobrze! Proszę się nie zamartwiać bo fasolka ma rosnąć wesoła 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Coq ja poprostu kocham aparat 😜 i robie duzo zdjec wiec zawsze sie w tym natloku kilka fajnych trafi 😉 Co do diety tez zaczynam coraz czesciej myslec o rezygnacji z miesa. Tylko zbilansoeanie diety wege wymaga sporo wysilku i czasu spedzonego w kuchni. Niemniej jednak jakk dzieci jeszcze troche podrosna...
Co do jazdy na rowerze to na zdj wyglada to bardziej profesjonalnie niz w rzeczywistosci. 😉 Zazwyczajbiore wiec podwojny wozek plus rowerek, jak checi do jazdyijaja Werka laduje w wozku a rowerek pod wozkiem 😁


Trzymam kciuki, zebys kiedys do tej decyzji dojrzala w pelni 🙂 Ja nigdy nikogo nie namawiam, ale jesli ktos sie zastanawia, sklania do porzucenia miesa to trzymam kciuki.

Myslę ze prędzej czy później.....ech, temat diety coraz bardziej mnie ostatnio zaprząta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Marika ja sie nie znęcam 😜 a wiesz na wakacje przyjedź do nas to zrobię specjalnie 4U!! albo nie.wcześniej przyjedź bo jako wielorybowi to cieżko Ci będzie w lato 😜 😁
widze że ksiązki przerabiacie.my mamy ich całe mnóstwo,bo i po Julce i jakiś czas temu dostaliśmy po wyrośniętej córce mamy koleżanki z pracy wiec mamy ich dużo. różnych różniastych.
wczoraj mąż wrócił do domu i mi mówi że szykuje sie praca w Niemczech 😮 fajnie fajnie tylko że zostawi mnie na miesiac albo dłuzej samą z dzieciakami... w sumie decyzja juz podjęta ale jakoś mi nie swojo...Ł. ma imieniny 22 kwietnia a Jula urodziny 27 kwietnia a jechali by właśnie w kwietniu...na cały kwiecień... nie wiem kiedy to będzie pewne ale zeby on chociaż zarobił 2 razy tyle a to nie tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
hej 🙂
Marika ja sie nie znęcam 😜 a wiesz na wakacje przyjedź do nas to zrobię specjalnie 4U!! albo nie.wcześniej przyjedź bo jako wielorybowi to cieżko Ci będzie w lato 😜 😁
widze że ksiązki przerabiacie.my mamy ich całe mnóstwo,bo i po Julce i jakiś czas temu dostaliśmy po wyrośniętej córce mamy koleżanki z pracy wiec mamy ich dużo. różnych różniastych.
wczoraj mąż wrócił do domu i mi mówi że szykuje sie praca w Niemczech 😮 fajnie fajnie tylko że zostawi mnie na miesiac albo dłuzej samą z dzieciakami... w sumie decyzja juz podjęta ale jakoś mi nie swojo...Ł. ma imieniny 22 kwietnia a Jula urodziny 27 kwietnia a jechali by właśnie w kwietniu...na cały kwiecień... nie wiem kiedy to będzie pewne ale zeby on chociaż zarobił 2 razy tyle a to nie tak...


dawaj przepis lepiej.....w ramach przeprosin za wieloryba 😜 😜 😜!!! sama se wcześniej ugotuje..... 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chcialam sie pochwalic,ze udalo mi sie dzis przecztac cala ksiazke Jasminie, jedna przygode o kocie Filemonie 😉 O ile w ogole sluchala 😜
...bo dzis do n'as paczka z Polski przyszla i wlasnie ksiazka o Filemonie. I inna chyba warta polecenia, o misiu listonoszu "Mis listonosz na wsi", ciekawia i ciekawie opracowana, bo na kazdej stronie sa przyklejone mâle koperty z zawartoscia...
A, polecamy "Pan Pierdziolka spadl ze stolka", wyliczanki i super ilustracje...Jasmina nawet tego slucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...