Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
WROCILAM !!! Cala i zdrowa. Choc troche mnie ramie boli. Wywalilam sie raz na nartkach i to przez to 😉
Wyjechalam mialam lekki katar, tam mi przeszlo i teraz znowu katar dostalam. MASAKRA !
Pogoda byla piekna (oprocz Niedzieli kiedy byla mgla i 15 stopni), codziennie sloneczko, temperatura po 20 - 23 stopnie. Az nie chcialo sie wracac.
Na nartkach jezdzilo sie super. Nawet na lodowcu sobie jezdzilam. Moja mama sie ze mnie smiala ze mlody nawet przed urodzeniem jezdzi na nartkach 🙂

Z tego co pamietam to wiekszosc chorych wiec duuuuzo zdrowka zycze 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marika - gratulacje synka, wiesz wszystko sie jeszcze moze zmienic 😉 w tym tygodniu co jestes lekarz ma 50% szans ze trafi. Narzady rozrodcze sa bardzo do siebie podobne na tym etapie. Jeszcze masz szanse ze bedzie dziewczynka. Co do przeziernosci to masz tak jak ja 😉 W normie, ale w gornej granicy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami
hej 🙂
jak tam mąż?
my z Kuba w domku
dzius okrutnie leje
nawet do sklepu nie ma jak wyjsc
kuba w środe do kontroli
jutro idziemy tylko na godzine do zlobka bo pokaz baniek mydlanych jest
poza tym kaszlem to calkiem z nim ok
mi zostal kaszel lekki i mega katar w nocy
ale za to w dzien juz lepiej
wiesz co do przedszkola u was
to z tego co piszesz to wy z jasminka nierozłączne
u nas byla niania i tyak jest meksyk ze zlobkiem a to juz drugi miesiac mija
i gdyby nie praca to pewno by siedzial ze mna w domu
no ale nie ma jak
a jak sie pojawi drugie to bedzie ciezko
nom a co do forum to fajnie ze basienka juz wrocila.... jak sie czuje poza tym upadkiem? mdlosci brak?
wszystkie dzieciaczki chore;/ taki nieszczęsny okres
no a co do wypowiedzi meliski hehehe to ja tez dluuuuugo nie wiedzialam o takiej zakladce jak poczta nie jest sama 🙂))
Aniqa u nas taka akcja jest zazwyczaj po tym jak jest z zlobku z 2-3 dni to wtedy mama nie moze zniknac z pola widzenia i chodzi za mna i pyta "nie zostawisz mnie"
Aga a jak maciejka buziak?
MaRIKA gratulacje chlopaczka 🙂))
wq ktorym tyg ci powiedzili?
ogolnie na kiedy ty termin masz?
bo ja suwaczków nie widze na forum bo sie zalogowac nie moge to nawet nie wiem
Wanilka a co u was?
fajnie ze przedstawienie udane
my tez bylismy z kuba w grudniu i godzine czasu z otwarta buzia ogladal
teraz w zlobku maja miec teatrzyk pinokio
Wybierz naklejkę lub emotikona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Basia obalasz wszelkie stereotypy kobiety ciezarnej, ktora z wszelkiej aktywnosci rezygnuje, idzie na l4 i spelnia tylko swoje kulinarne zachcianki 😉
Ja tam w miejscu nie usiedze 🙂 A narty sa moja pasja 🙂
Dla mnie ciaza nie jest choroba, wiec na L4 nie musze isc. Wiadomo jesli masz jakies dolegliwosci to wtedy tak, ale jak sie dobrze czujesz to nie widze potrzeby. Zreszta czy jestes w ciazy czy nie jak cos Ci dolega to tez idziesz na L4. Czy tak jak ja mialam amniopunkcje to czy chce czy nie chce zalecenie jest lezec, wiec i L4 dostalam 😉
Mam jeszcze mnostwo urlopu 🙂 wiec jak bede zmeczona to poprostu pojde sobie na urlop. Z zeszlego roku zostalo mi 26 dni i w tym kolejne 26 dni mi doszlo. Do tej pory wykorzystalam 5 z tego co pamietam, wiec mam jeszcze 47 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Co tam leci !!!
Coq współczuje tak nagłej operacji męża ważne że już w domu i że już ok!!!
Basia cieszę się że dobrze się czujesz i masz energię!!
Marika pięknie 2 syn fajnie razem się będą się bawić!!!
Wanilia mówisz że fajny lekarz się trafił właśnie ja cały czas pilnowałam małego żeby nie koślawił nóg podczas siedzenia ale olałam to i ty mnie utwierdziłaś w tym że nie należy się martwić !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry jakoś nie mogę się ogarnąć i ciągle zapominam co mam odpisać..... 😜

Wanilia co do ortopedy dobrze że jesteś zadowolona 🙂 ja jednak zostaję przy siedzeniu bez koślawienia bo młody bez problemu się tego oduczył a skoro chociaż część lekarzy twierdzi że źle to wpływa na kolanka 🤔bo nie wiem co na to nasz ortopeda bo wizyta dopiero 12 maj ...... 🤢to skoro nic mnie to nie kosztuje to wolę z tym walczyć

Agami w 13 tyg na tym USG prenatalnym mi lekarz powiedział o płci czego naprawdę się jeszcze nie spodziewałam 😁 i jego pytanie czy chcę znać płeć baaardzo mnie zaskoczyło 😎 a termin na 23 września 😉 😎




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Bry jakoś nie mogę się ogarnąć i ciągle zapominam co mam odpisać..... 😜

Wanilia co do ortopedy dobrze że jesteś zadowolona 🙂 ja jednak zostaję przy siedzeniu bez koślawienia bo młody bez problemu się tego oduczył a skoro chociaż część lekarzy twierdzi że źle to wpływa na kolanka 🤔bo nie wiem co na to nasz ortopeda bo wizyta dopiero 12 maj ...... 🤢to skoro nic mnie to nie kosztuje to wolę z tym walczyć

nie napisAłam chyba ze jestem zadowolona z tego co pamietam, raczej ze lekarz wydawał się konkretny i że mam wątpliwości czy mu zawierzyć czy nie. Póki co na siedzenie nadal zwracam uwage, moze mniej uporczywie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
"Miałam jeszcze napisać o ortopedzie. A więc stwierdził że Werka płaskostopia nie ma bo łuki ładnie wykształcone a koślawienie to u dwulatków fizjologia i nic z tym nie robić. To samo powiedział o sposobie siadania który zaczęłam tępić : że siada tak połowa dzieci a koślawość kolan do 7-8 rż to też fizjologia. Brzmiał sensownie, dziecko mi obejrzał i sama nie wiem....Wierzyć, nie wierzyć?"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
"Miałam jeszcze napisać o ortopedzie. A więc stwierdził że Werka płaskostopia nie ma bo łuki ładnie wykształcone a koślawienie to u dwulatków fizjologia i nic z tym nie robić. To samo powiedział o sposobie siadania który zaczęłam tępić : że siada tak połowa dzieci a koślawość kolan do 7-8 rż to też fizjologia. Brzmiał sensownie, dziecko mi obejrzał i sama nie wiem....Wierzyć, nie wierzyć?"


kochana musisz mi wybaczyć ....bo się zasugerowałam wypowiedzią Holi niestety muszę zwalić wszystko na hormony i że jestem na etapie ciąży w którym pamięć krótkoterminowa kobiety ulega pogorszeniu 😉 😜 😜 😜

😘

moja rodzinna twierdzi że płaskostopie też na tym etapie jest fizjologiczne....ale siedzenia pilnuję butki ortopedyczne zakupiłam, choć zawsze wydawało mi się że buty w porządku kupuję elefanty lub z lasockiego....ale cóż co sama mogę zaradzić tak staram się podratować sytuację....a co powie lekarz...okaże się .....słyszałam tez już opinie że buty ortopedyczne wcale nie leczą....i jak jest to naprawdę nie wiem ....że podobno jak to fizjologia to nóżki same się poprawią ale nie wiem co o tym myśleć....w każdym razie na pewno nie zaszkodzą......i tego się trzymam 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Jakoś mało aktywna jestem, weny do pisania mi brakuje.

ANIQA no to gratulacje dla Kalinki 🙂

COQ ta burza loków Jaśminy - piękna 😉 nawiązuje do zdjęć na fb

WANILIA jak tak samopoczucie, zarówno Twoje jak i dzieciaków, a w szczególności Hubercik?

MARIKA mówisz, że problemy z pamięcią krótkotrwałą 😉

U nas oprócz tego wielkiego tunelu nic nowego u nas 😉 buzia Maćka już w porządku 🙂 z nogą chyba pojedziemy w piątek ba kontrolę. Bo chodzi już dobrze ale często trzyma w górze dużego palca u stopy i wtedy chodzi od pięty i bokiem stopy i dziwnie mu to wychodzi. Myślałam że może trzeba jakieś masaże
No i mamy znajonego bardzo dobrego rehabilitanta który ptacuje w tym szpitalu do którego jeździmy. Zadzwoniłam do niego w poniedziałek i pojechał do nas zobaczyć nogę Maćka. No i mówił że wszysyko jest super a z tym chodzeniem to mu przejdzie, ewentualnie coś tam można mu do buta podkleic ale mówił, żebyśmy się lekarza zapytalu.

No i tyle u nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!Wczoraj spotkanie z przedszkola prywatnego było fajnie powiem wam!!
Za niedługo trzeba będzie wyprawkę zrobić!!!
Czekam też na wywieszenie listy z przedszkola miejskiego bo jak się Eluś dostanie to tam go posyłam !!
Marika no tak myślenie i w ogóle wszystko masz wybaczone!!!
Ja dziś w pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😞
Ech ryczec mi sie chce! Ja wiem , ze ludzie maja powazne problemy, ale moja zlosc jest teraz moja zloscia.
Przedwczoraj w nocy komputer nam padl. M go wylaczyl, bo wolno chodzil, po jakims czasie wlaczyl i uslyszelismy tylko ogluszajacy pisk! Najlepsze, ze bylo juz po 23 a nie wiedzielismy jak to powstrzymac, wiec komputer pod koldre, poduszki i ja jeszcze na to. Teraz facet zadzwonil z serwisu,ze padl dysk, naprawa nie warta ceny...M pojechal teraz kupic nowy, bo upatrzyl jakis z promocja do dzis....Ja mam inny problem ZDJECIA 😞 Padl dysk a facet mowi, ze sciagnie jak najwiecej danych, bajki opowiada czy sie da? Ale jestem na siebie zla, wiedzialam, de ten komp w kazdej chwili moze pasc i juz tyle sobie obiecalam, ze na jakies nowe konto picasy wszystkie zdjecia skopiuje....Mam tylko te, ktore kopiowalam dla rodziny, od pobytu w Polsce w aparacie, i troche na komputerze w Polsce.
No smutno mi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga zycze, aby kontrola byla tylko formalnoscia, a lekarz rozwial jakiekolwiek obawy. Ciesze sie, ze Maciek zdrowieje 🙂
Aniqa coz, ja umylam dwa okna miesiac temu, reszta miala byc umyta dnia kolejnego ...do tej pory swieca brudem 😎 Dla Kalinki gratki! 🙂
Holi pewnie ucieszylabys sie gdyby Élus byl na liscie panstwowej ...wiec oby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Czesc 😞
Ech ryczec mi sie chce! Ja wiem , ze ludzie maja powazne problemy, ale moja zlosc jest teraz moja zloscia.
Przedwczoraj w nocy komputer nam padl. M go wylaczyl, bo wolno chodzil, po jakims czasie wlaczyl i uslyszelismy tylko ogluszajacy pisk! Najlepsze, ze bylo juz po 23 a nie wiedzielismy jak to powstrzymac, wiec komputer pod koldre, poduszki i ja jeszcze na to. Teraz facet zadzwonil z serwisu,ze padl dysk, naprawa nie warta ceny...M pojechal teraz kupic nowy, bo upatrzyl jakis z promocja do dzis....Ja mam inny problem ZDJECIA 😞 Padl dysk a facet mowi, ze sciagnie jak najwiecej danych, bajki opowiada czy sie da? Ale jestem na siebie zla, wiedzialam, de ten komp w kazdej chwili moze pasc i juz tyle sobie obiecalam, ze na jakies nowe konto picasy wszystkie zdjecia skopiuje....Mam tylko te, ktore kopiowalam dla rodziny, od pobytu w Polsce w aparacie, i troche na komputerze w Polsce.
No smutno mi!

Glowa do gory. Mialam tak samo kilka miesiecu temu 😉
Zdjecia pewnie wiekszosc da sie odzyskac nie ma problemu 🙂 z album szybko zapelnisz. My teraz mamy kopie na 3 kompach, dysku zewnetrznym oraz wywolane. Zabezpieczen nigdy dosyc 🙂
Bedzie dobrze nie smuc sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Juz po operacji, nie wszystko sie udalo i czeka nas kolejna w niedlugim czasie. Hubert spi, to byl koszmarny dzien a noc tez pewnie nie bedzie latwa. Pobyt tu to jak ladowanie na innej planecie, rzeczywistosc alternatywna. Nie ma chwili zeby jakies dziecko nie plakalo, w nocy przywoezli mi na sale poparzona dwulatke i wierzcie mi ze ryczalam z nia. A dzis z Hubertem...teraz spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...