Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej dziołchy.
a ja taka zagoniona...moze od wtorku,albo nie...we środę moze się pojawię... akurat teraz mam dużo pracy i dzieci dwoje,z doskoku mała sąsiadka a teraz chora to już w ogóle...musze Julce i sobie buty kupić bo chodzę w podartych a dzisiaj na zakupach to już w ogóle je zdarłam żę hej.wózkiem zahaczyłam,kółkiem w sumie i to co mi już wystawało z buta i dziura sie zrobiła żę aż mi wstyd gdzieś wyjść... 🤢 strasznie chaotyczne te moje zdania ale nie mam siły na nic...gotuje mieso na krokiety bo jednej Pani tak smakowały pierogi z mięsem że już pytała co na obiad robię w sob bo ona chętnie coś kupi ode mnie...więc gotuje...łapie się teraz wszystkiego czym można zarobić a żeby nie babcia to nic bym nie miała... zdecydowałam ze jej tel kupię bo ma taki stary na recepturki zielone związany 🤢 o mały włos bym w biedrze kupiła ale nie kupiłam i plułam sobie w brodę całą droge powrotną.aczkolwiek wybieram się na giełdę w ndz to może wtedy coś wybiorę. dobra to spadam sie myć. kolorowych snów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska toc to wyglada na paprykiwa dywersje 😜 ktos Wam je podrzuca najwyrazniej 😉
Basiu udanego wyjazdu ale wiesz....ostroznie tam i bez szalenstw 😉
Aniqa Ty na to szkolenie jedziesz? Zdj moze przyszly tydz jak juz w domu bede.
Asiu a Tobie zycze duzo sil bo sie widze nie oszczedasz kobieto 😘
Coq wiadomosc przekazalas, dziekujemy ale czemu sama milczysz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia ofkors, że ktoś nam te zgnitki podrzuca 😜
Oby ta odwilż trwała i trwała 😘
A zdzwonić to się już chyba zdzwonimy w przyszłym tygodniu 😉
Coq jedno szczęście, że Ci ten sąsiad miotłą nie przylał... tą samą co w sufit stuka 😁
Za odp w sprawie imageshack stokrotne dzięki 🙂... więc przez najbliższy miesiąc będę Was fotami zasypywać, bo płacić nie zamierzam 😜
Marika kawa w pracy 😲... ostatnio herbatkę sobie zrobiłam... z pokrzywy 😜 i jak po 6 godz na socjal wlazłam szczęśliwa, że choć zimnej sobie drinknę okazuje się, że ktoś mi pół kubka wychlał 😮... następnym razem nie pokrzywę ino coś na przeczyszczenie sobie zrobię 🤢
Holi lekarz Cię uspokoił... Ty nas 😉
Agami płaczu w żłobku współczuję 🤨... Jula w sumie chętnie chodzi, ale im bliżej weekendu tym większy dramat... tak właśnie dziś było 🤢... za to w poniedziałek na skrzydłach poleci 😉
A z Kubuniem do laryngologa dlaczego?
1,2 cm to już pokaźna fasola 🙂... wg zaleceń lekarza oszczędzaj się... i czemu piszesz małe... toż to wiadomo, że będzie MAŁA 😁
Agaa mam nadzieję, że gorączka jednorazowa była...
A komoda i mnie by się przydała, a najlepiej 2... już nie mam gdzie trzymać Julkowych szmatek 😉
Basieńka odpoczywaj i uważaj na siebie 😘
Asia babcia niech żyje sto lat... ofkors jeszcze sto lat 😘... super, że taką pomocnicę masz 😉
Aniqa przeżyjesz...
... nie przeżyjesz...
... przeżyjesz 😁
Ja za 2 tygodnie też z noclegiem jadę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane dobrze że u was jakoś się toczy!!! Ja dziś w pracy!!!
O 16 do teściów posiedzimy tam i potem do domku!!!
Mały się dostał do przedszkola także od września do boju!!1
Spoko !!!
Meliska przekochana Julka na zdj avatarowym ekstra!!
Meliska fajnie że mały się uspokoił!!!
Marika jak się tam czujesz???
Agami a ty!!!
A i Basia ty już możesz jechać na taką wyprawę do Austri???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa, odnosnie przedszkola...nasza gmina ma 7 tys mieszkancow ponad...zgadnijcie ile miejsc w przedszkolu gminnym dla rocznika trzylatkow...no....ehehe.....uwaga.....ze wzgledu na brak funduszy w gminie zostanie przyjetych cale 5 sztuk dzieci z rocznika 2011.... przyznam,ze nawet nie chce mi sie tego komentowac

Pakuje sie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj o 15 miał 40,4 i zadzwoniłam do lekarki i pojechaliśmy. No i osluchowo czysty, gardło czyste, uszy czyste, węzły czystw, brzuch mu wymacała. A on żywy, gorączki po nim nie widać, kaszlu nie ma, kataru tez nie, normalnie je, normalnie sika i robi kupę.
No i to chyba trzydniowka. Lekarka aż była zdziwiona jaki Maciek wesoły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agaa a jesteś pewna, że to trzydniówka... pojawiła się wysypka?
Ja właśnie natknęłam się na taki wpis... świeżutki, bo z wczoraj...
Wizyta u pani dr nowości nie przyniosła…podobno taki wirus, co to dzieciaki gorączkują po kilka dni a nawet tydzień
Innych objawów brak - tylko wysoka temp
Takie oto cuda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Meliska bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam. ..

Bo przecież trzydniówka to wirusem jest spowodowana

i zakończona wysypką... co daje potwierdzenie, że to właśnie trzydniówka była 😉
...wirusem, ale są wirusy i wirusy...

Julka zaczęła gorączkować mi coś, do tego katar, kaszel... jutro doktor 🥴

A ja jutro sama na zmianie i przyjeżdża boss... całe stado bossów... jak się do wieczora nie odezwę znaczy się, że nie przeżyłam 🤢

Aniqa powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Meliska bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam. ..

Bo przecież trzydniówka to wirusem jest spowodowana

i zakończona wysypką... co daje potwierdzenie, że to właśnie trzydniówka była 😉
...wirusem, ale są wirusy i wirusy...

Julka zaczęła gorączkować mi coś, do tego katar, kaszel... jutro doktor 🥴

A ja jutro sama na zmianie i przyjeżdża boss... całe stado bossów... jak się do wieczora nie odezwę znaczy się, że nie przeżyłam 🤢

Aniqa powodzenia 😘


z tego co czytałam to trzydniówka może nawet 5 dni trwać 😉

wczoraj przed 23 na termometrze 40,5... dzisiaj rano ok, a ok 10 - 40,2... i to tak nagle bo o 9.10 miał 37,2 a nagle o 10 miał 40,2 stopnie...
no a teraz ma 37...
jestem ciekawa nocy... ogólnie cały czas bez zmian, żadnych innych objawów nie ma...
dzisiaj już 2 telefony do pani doktor były, sytuacja monitorowana...

trzydniówka też nie jest powodowana przez jeden rodzaj wirusa, w necie czytalam, że przed dwa, a lekarka mi powiedziała, że nawet więcej...

no ogólnie raczej na pewno to wirus jest. więc antybiotyk w ogóle nie potrzebny, chociaż w razie czego mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
goraczka, goraczka....no i u nas też goraczka 🤢 ja pier***, akurat jak mnie nie ma. Malzon z Kalina odwieźli mnie dzisiaj na pociag, a potem do mamy pojechali mojej, Kala u niej zasnęła (co jej sie pol roku nie zdarzylo), a jak wstala to goraczka już byla. Kuźwa, jak na szpilkach siedze, do malzona dzwonilam, cieżko im, Mala sie co chwile budzi, płacze, mnie wola....ryczec mi sie normalnie chce
w dodatku myslalam, ze bede miala sama pokoj, a mam go z jakas obca dziewczyną...niby nic, ale troche prywatnosci by sie przydalo
Do tego dostalam okres i napierdziela mnie brzuch

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA zwariuje zaraz, wszystko naraz 😠 🤢

marze tylko o tym, by Kalinke przytulic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem.dzień dobry.już męża do pracy na 7 odwiozłam i ledwo siedzę.Julka nie poszła do szkoły a mąż gume w skuterze złapał i muszę do wulkanizatora zawieźć.i do opieki jechać za sprawą a Julka mi do tego kaszle 🤢 sąsiadka nasza mała chora i ta moja złapała też.byłam na zakupach ale deszcz lał i mało ludzi było.kupiłam buty dla Julki i kilka innych rzeczy ale po buty dla siebie pojechałam z meżem do deichmana całkiem w innym kierunku.kupiłam też babci telefon 🙂 taki za 100zł z WIELKIMI cyferkami.dla tak zwanego Seniora 🙂 Babcia sie ucieszyła jak nie wiem i nas ucałowała a mi sie aż miękko zrobiło w sercu ☺️ jednym słowem sie spłukałam z kasy którą zarobiłam ale w sumie po coś sie pracuje...mężowi kupiłam w sob e-papierosa 🙂 on się przekonał do tego bo do tych Niemiec jedzie ale pali też przede wszystkim w łazience więc jestem MEGA zadowolona z tego 🙂 nie chodze struta i dzieci sie nie trują też 🙂 buty mężowi też kupiłam...tak ostatnio rwie buty żę średnio raz na 3 mies musi kupić nowe 😮 przygotowujemy sie do wyjazdu a bardziej to chyba ja...zapasy higieniczne zrobione.fajek kupiony.buty też. co najważniejsze to jest.zostały 2 tyg...tak sobie pomyślałam że zanim mąż wyjedzie to z racji tego że w święta go nie będzie to mu zrobię barszczyk chrzanowy z białą kiełbaską i jakieś jajeczka faszerowane...nie wiem czy oni tam obchodzą jakkolwiek święta i jakie więc tak zeby mu przykro nie było to zrobię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Kalunka chora 😞 dalej ma goraczke, do tego katar i kaszel doszedl. Dzwonilam do niej, a ona do mnie mowic "mamusiu chodz do mnie tuli tuli robic i buzki dac" , wiec sie poryczalam jak to uslys,alaam...Boze, a gdzie tu czwartek...chyba umre z tesknoty za moja corunka

Aniqa fakt do czwartku daleko...rzeczywiście trudna sytuacja dla mamy, bo że Kalinka z tatą sobie poradzą jestem pewna. Uściski dla Ciebie a dla Kalinki zdrówka 😘

Meliska....żyjesz...? Bo się nie odzywasz 🤔 😉
Asia cieszę się ze jesteś zadowolona z zakupów : masz rację że pieniądze są po to żeby je wydać a Ty robisz rozsądne zakupy więc bez wyrzutów 😘

A ja dziś usunełam tą ósemkę i gęba mnie boli. Krzyknęłam i chwyciłam dentystę za ręce ☺️ A wieczorem byłam u gina założyć wkladke bo akurat okres dostałam a to najlepszy moment. Czyli boli mnie i twarz i d...a bo szyjka podrażniona od zakładania. Ale ze mnie debil, trzeba było porozkładac atrakcje 🤢 I jeszcze jak sobie pomyśle ile za to wszystko zapłaciłam... 😮
ps. Byłam też dziś z Werka u ortopedy ale zrelacjonuję wizytę potem, znaczy jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Żyję...
... ciśnienie miałam takie, że myślałam, że mózg mi rozwali 🤢
Najważniejsze... nadal pracuję 😜
Aniqa Kalince zdrówka 😘... a dla Ciebie siły 😘... serce pęka...
Wanilia to sobie dzionek zafundowałaś... masz to już przynajmniej za sobą 😉 Ortopeda... dlaczego? Avatarek... słittt focia 😉

Julka zapalenie oskrzeli 😞
I jutro obydwoje z M mamy na rano... babcie przyjechała do nas na noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...