Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Witam, jak wszystkie spac ida to ja dopiero koncze nadrabiac hehe,
szkoda tylko, ze nikt mi nie odpisal na moje pytanie: i tu cytuje
"A jak tam u was z wizytami poloznej i pielegniarki srodowiskowej???
Bo ja rozmawialam z moja piel. i mowila mi ze wpadnie do nas po trzecim miesiacu, bo do trzeciego to polozna ma... Ciekawe po co, pewnie na przeszpiegi 🙂"

Dorianna u mnie położna juz chyba z miesiąc temu na ostatniej wizycie była. Wiec ma ją z głowy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My tez juz od dobrej godziny na nogach. Yasmine obudzila sie o8 na jedzenie. Potem zatrzymalam ja juz w lozku, zeby miec pewnosc, ze jeszcze pospi, bo sama nieprzytomna bylam. Chciala spac, ale zapchany nosekwywalil nas z lozka. Zmiana pieluchy i sie rozbudzila.
A wczoraj tylko na rekach chciala spac... rezultat o 1 poszlismy spac.
Teraz czekam, az zbierze sie jej na drzemke i tez ide jeszcze spac.

Agami mam nadzieje, ze noc ne byla straszna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Slyszalyscie o tej akcji? Kocham!Nie daje klapsow
http://stopklapsom.pl/artykuly/zdejmijmy-instrukcje-bicia-z-polek-ksiegarni

instrukcje bicia to jest oczywiście jakas paranoja, ale nie uważam, że danie klapsa (w wyjatkowych sytuacjach, jak zrobi coś naprawde złego, a nie na co dzień, tak dla reguły) nie jest niczym złym....sama dostawałam klapsy (dosyc czesto) i wcale nie czuje sie skrzywdzona przez rodziców. Nie mam zamiaru wychowywac kaliny bezstresowo, bo obecnie sa skutki wychowania bezstresowego dzieci w szkołach, kompletnie nie szanuja nauczycieli, wlasnych rodziców


Podpisuje sie czterema racicami!!!


ja też się podpisuję. dokładnie tak samo myślę

I ja tez sie podpisuje 🙂

I ja 🙂
Ja trochę nerwus jestem i boję się, że klapsa mogę dać jak mnie wyprowadzi z równowagi ☺️ ale mam nadzieję, że karcenie ustne wystarczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😁
Noc zaliczam do udanych. Karmienie o 23.40, potem 4.30 (szok!!!! 🙂) a później 7.20.. po godz się obudziła, poszła z tatusiem posiedzieć przed laptopem 😮 o 9 karmienie i śpi... heheheh
biorę się za sprzątanie, bo takiego bałaganu jeszcze nigdy w życiu nie miałam... jednak dziecko wiele w życiu zmienia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Witam, jak wszystkie spac ida to ja dopiero koncze nadrabiac hehe,
szkoda tylko, ze nikt mi nie odpisal na moje pytanie: i tu cytuje
"A jak tam u was z wizytami poloznej i pielegniarki srodowiskowej???
Bo ja rozmawialam z moja piel. i mowila mi ze wpadnie do nas po trzecim miesiacu, bo do trzeciego to polozna ma... Ciekawe po co, pewnie na przeszpiegi 🙂"

hej,

u mnie byla raz na samym poczatku i umowilrzebowc na telefon, czyli jak bede ja potrzebowac to mam dzwonic. byla jeszcze raz bo mamemu sie wbijal paznokiec z duzego palca w cialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry dziewczyny
Noc ........ zajefajna ,drzemki 10 min ,najwyższa tem o 21,00(38,3) 21,30 już 36,8-37,5 reszta nocy obeszło sie bez czopka ,także dziś mama z synusiem popołudniu idą razem spac oczywiście jak mały zaśnie 🙂 powtórka z rozrywki (ostatnie szczepienie hexą w kwietniu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry... dzieki coq i nova ;D bylo w nocy ok.u nas tez obeszlo sie bez czopka.. najwyzsza temp. 38.2 raz pokazal elektroniczny 38.8 ale jak dalam jeszcze raz w to samo miejsce to 38.2 i w buziaku termometr pokazywal max 37.7 wiec bylo ok... ok 22 jak sie rozgadal to smial sie w glos... z moja mama ponawijal do 23 i o 23 zabralam do siebie do pokoju do lozeczka bo mama na 7 do pracy i usnal szybko... i spal do 5 grzecznie... czasem sie budzil sprawdzal czy ktos jest ale poglaskalam po raczce i zasypial...a teraz spi w wozku mama noga kolysze i czyta forum
co do poloznej to u nas byla 6 razy co tydzien w srode zawsze.. po szpitalu przyszla i pozniej co tydzien.. ale to ja ja sobie sama wybralam, dzwonilam przed porodem ze jutro cesarka a pozniej zadzwonilam ze juz w domu jestem to byla sobota a w poniedzialek od razu przyszla 🙂 super kobieta.. zdarz mi sie do tej pory do niej zadzwonic...
a co do dentysty to ja bylam we wtorek 🙂 mam 4 zeby do leczenia.. jeden zrobilam kolejna wizyta za tydzien we wtorek hehehe;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Witam, jak wszystkie spac ida to ja dopiero koncze nadrabiac hehe,
szkoda tylko, ze nikt mi nie odpisal na moje pytanie: i tu cytuje
"A jak tam u was z wizytami poloznej i pielegniarki srodowiskowej???
Bo ja rozmawialam z moja piel. i mowila mi ze wpadnie do nas po trzecim miesiacu, bo do trzeciego to polozna ma... Ciekawe po co, pewnie na przeszpiegi 🙂"


u nas była raz położna. i tyle. a nie wiem czy pielęgniarka środowiskowa się wybiera. nic mi nie wiadomo na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadia gratuluje udanej nocy 🙂 Anika Tobie wspolczuje 😞

A moja Bmbola zdrzemnela sie 40 minut na przewijaku w spiworku. Ja wskoczylam do lozka, ale juz nie usnelam, choc ozcy mnie szczypia z niewyspania.
A teraz sluchamy Laleczki z saskiej porcelany - naszej ulubionej 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=96JA8Wo-abg&feature=player_embedded#!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry mamki...

Nocka w miare 🙂

Pammat Kopytka mnie nie zapchały 😁 !!!! DZIEKI !!! 😉

Położna widziałam raz jak przyszla sama i drugi jak przyjechala z rodzinna !!!!
Powiedziała : widze ze Pani sobie swietnie radzi w razie czego prosze dzwinic 😮

ciesze sie ze dzieciaczki ok po szczepieniach...widać tylko Emma jakaś inna inaczej 🤢
ale to i moze ma w genach bo tatuś ma termostat zepsuty i jemu jak idzie temperatura to do 42 !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq wlansie mi przypomnialas... powiedz mi jak sie sprawuja pieluszki wielorazow w przypadku wieeeelkiej kupy 🙂) spiera ci sie to z wkladow czy zolte zostaja? bo ja juz sie przymierzam po wyplacie kupic sobie to cudo;p hehe tzm 2-3 tylko i chociaz w dzien nakladac bo teraz na tetrze jade do srodka w pampersie (1/4 pieluszki przecieta) przez to jego uczulenie wiec tak czy siak piore i mi z tetry kiepsko kupa schodzi,... musze gotowac pieluchy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, mam nawet mala chwilke z rana 😁
I mam pytanko: moj maly od kilku dni ma spocone dlonie i stopy... Nie jest mu wtedy zimno ani za goraco i sie zastanawiam co moze byc tego przyczyna... Czy wasze maluszki tez tak maja?
Wyczytalam, ze to ponoc niedobor wit. D3, ale czy to jedyny powod?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Witam, mam nawet mala chwilke z rana 😁
I mam pytanko: moj maly od kilku dni ma spocone dlonie i stopy... Nie jest mu wtedy zimno ani za goraco i sie zastanawiam co moze byc tego przyczyna... Czy wasze maluszki tez tak maja?
Wyczytalam, ze to ponoc niedobor wit. D3, ale czy to jedyny powod?

moj Kuba ma ciagle zimne rece i nozki ale karczek ciepły..... ale nie sa one spocone,.... a ty dajesz witaminy? bo ja daje... jeszcze mam K+D a pozniej jedna sie odstawia i chyba sama D zostaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas nocka do d... budzil sie przed polnoca i dostal jesc potem nie spal do 2:00 przystawilam go do cycka ale usnal odrazu wiec odlozylam do lozeczka. nastepna pobudka ok 4 i karmienie a potem o 7 pobudka.
Poszlam do lekarza bo maly dostal tez katarku. Powiedzialam ze jest bardzo niespokojny i ze ma katarek. Osluchal go i dostalismy skierowanie do laryngologa 😮 cos mu sie uszy nie podobaja. na 12:30 idziemy. Jak wrocimy dam znac co i jak. Oby obylo sie bez antybiotyku.
Trzymajcie kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
u nas nocka do d... budzil sie przed polnoca i dostal jesc potem nie spal do 2:00 przystawilam go do cycka ale usnal odrazu wiec odlozylam do lozeczka. nastepna pobudka ok 4 i karmienie a potem o 7 pobudka.
Poszlam do lekarza bo maly dostal tez katarku. Powiedzialam ze jest bardzo niespokojny i ze ma katarek. Osluchal go i dostalismy skierowanie do laryngologa 😮 cos mu sie uszy nie podobaja. na 12:30 idziemy. Jak wrocimy dam znac co i jak. Oby obylo sie bez antybiotyku.
Trzymajcie kciuki

trzymam mocno kciuki... moze sie uda bez antybiotyku.... bardzo mocno trzymamy i daj znac jak tylko wrocicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam, mam nawet mala chwilke z rana 😁
I mam pytanko: moj maly od kilku dni ma spocone dlonie i stopy... Nie jest mu wtedy zimno ani za goraco i sie zastanawiam co moze byc tego przyczyna... Czy wasze maluszki tez tak maja?
Wyczytalam, ze to ponoc niedobor wit. D3, ale czy to jedyny powod?

moj Kuba ma ciagle zimne rece i nozki ale karczek ciepły..... ale nie sa one spocone,.... a ty dajesz witaminy? bo ja daje... jeszcze mam K+D a pozniej jedna sie odstawia i chyba sama D zostaje

No wlasnie juz nie daje, ale chyba znowu zaczne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Witam, jak wszystkie spac ida to ja dopiero koncze nadrabiac hehe,
szkoda tylko, ze nikt mi nie odpisal na moje pytanie: i tu cytuje
"A jak tam u was z wizytami poloznej i pielegniarki srodowiskowej???
Bo ja rozmawialam z moja piel. i mowila mi ze wpadnie do nas po trzecim miesiacu, bo do trzeciego to polozna ma... Ciekawe po co, pewnie na przeszpiegi 🙂"


u mnie położna też była juz z miesiąc temu tylko raz i nie zapowiadała sie na kolejne wizyty...... a o wizycie pielęgniarki nic mi nie wiadomo .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...