Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
guga napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
my juz po 🙂
w kolejce 7 osob ale wszyscy Nas przepuscili i nikt nie marudzil 🙂 Maly ma uszy zdrowe dosc duzo woskowiny mu sie zbiera wiec musze kupic adi spray i tym czyszcic.
To by bylo na tyle dobrych wiadomosci... Laryngolog sprawdzila go i sie okazalo ze musi miec podciete wiazadelko od jezyka 😞 wiec odrazu to zrobilismy. Maly plakal tylko wtedy kiedy go trzymalysm. Nie trwalo to dlugo. Minusem jest to ze mamy jak namniej uzywac smoczka dzis i jutro zeby mu sie znowu to nie zroslo. Bedzie to straszne. maly bez smoczka juz zyc nie umie. Laryngolog powiedziala ze maly nie bedzie mial problemow z wymowa dzieki temu, bedzie wyciagal jezyk tak jak powinien i latwiej bedzie mu jesc.
Mam nadzieje ze dobrze ze to zrobilam, bo troche mi zle z tym. Podjelam sama decyzje bez konsultacji z mezem i nie wiem czy to byla dobra decyzja 😞


Basienka.... pewnie poszłaś do lekarza a nie kowala, wiec decyzja dobra , mniej nerwow bo bez czekania, myslenia, googlania, wszystko bedzie dobrze 🙂

nie wszystko trzeba konsultowac z połowicą. bez potrzeby lekarz zapewne mu tego ne zrobil, wiec bedzie oki. A co do nocy bez smoczka...hmmm, lepiej juz teraz sie zdrzemnij 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny jak z karmieniem? tzn. ja krmie co 2-2,5 godz, nie czekam az zacznie plakac, tylko sama co taki czas jej daje i sie zastanawiam, czy powinnam czekac na placz


U nas wypada tez co jakies 2- 3 godziny, czasami czesciej. Jak spi to nie budze. Daje jej jesc jak placze, albo jak zaczyna byc marudna, lub jak zbliza sie czas - jakos nie przywiazuje do tego wagi, nawet nie wiem ile razy karmie, ale sporo raczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
u mnie 20 - 3.30 - 7
Pamat coq ma rację -Konstancja ma diabliki w oczach (dobrze że nie kurwiki 😉 ). Śliczna dziewczyna 🙂
guga a Ty kiedy wstawisz jakieś foto?

po jej spojrzeniu wnioskuję że w moim życiu będzie sie duuuuuuzo działo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
Hej basia. Powiedz mi co jest przyczyna
Ze to wedzidelko uroslo twojemu
Florkowi. Bez smoczka dzis
Bedzie to biedok maly. Tyle dobrze ze tylko
2 dni


holi, a ty mialas znieczulenie jak ci rwali zęba? a karmisz dzisiaj Elligiusza piersia? bo mi denystka jak dawala znieczulenie, to niemoglam w tym dniu karmic cyckiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
holi32 napisał(a):
Hej basia. Powiedz mi co jest przyczyna
Ze to wedzidelko uroslo twojemu
Florkowi. Bez smoczka dzis
Bedzie to biedok maly. Tyle dobrze ze tylko
2 dni


holi, a ty mialas znieczulenie jak ci rwali zęba? a karmisz dzisiaj Elligiusza piersia? bo mi denystka jak dawala znieczulenie, to niemoglam w tym dniu karmic cyckiem

no nie wolno karmic.. ja robilam bez znieczulenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Basia napewno dobra decyzja.. jak by mial poziej seplenic albo miec problemy z mowieniem... a tak wygooglowalam ze takie dzieci maja problem z jedzeniem z piersi... wy mieliscie?

nie mamy jadl normalnie a przynajmniej tak mi sie wydawalo. On jest karmiony przez kapturek wiec moze dlatego nie mial problemow
holi nie mam pojecia dlaczego tak sie stalo. mam nadzieje ze to nie przez uzywanie smoczka.

Poki co bez smoczka dajemy rade. troche sie drze ale jakims cudem da sie go jakos uspokoic. W ostatecznosci dam mu smoczka na krotko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
my juz po 🙂
w kolejce 7 osob ale wszyscy Nas przepuscili i nikt nie marudzil 🙂 Maly ma uszy zdrowe dosc duzo woskowiny mu sie zbiera wiec musze kupic adi spray i tym czyszcic.
To by bylo na tyle dobrych wiadomosci... Laryngolog sprawdzila go i sie okazalo ze musi miec podciete wiazadelko od jezyka 😞 wiec odrazu to zrobilismy. Maly plakal tylko wtedy kiedy go trzymalysm. Nie trwalo to dlugo. Minusem jest to ze mamy jak namniej uzywac smoczka dzis i jutro zeby mu sie znowu to nie zroslo. Bedzie to straszne. maly bez smoczka juz zyc nie umie. Laryngolog powiedziala ze maly nie bedzie mial problemow z wymowa dzieki temu, bedzie wyciagal jezyk tak jak powinien i latwiej bedzie mu jesc.
Mam nadzieje ze dobrze ze to zrobilam, bo troche mi zle z tym. Podjelam sama decyzje bez konsultacji z mezem i nie wiem czy to byla dobra decyzja 😞


Basieńka na pewno wszystko będzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej pytalam lekarza czy moge karmic i powiedzial ze tak wiec karmilam. Takie znieczulenia
Sa miejscowe wiec nie dostaja sie do mleka.
Maly moj dzis spal od 16 do 19.20 i zaraz
Jak sie obudzil to od razu kapiel potem zjadl
I balam sie ze nie bedzie chcial spac ale
Zasnal oby normalnie sie obudzil jak
Zawsze. To dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...