Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Nadia mój na początku się darł w kąpieli jakby go ze skóry obdzierali i pierwsze co to zmieniłam porę karmienia i karmię go godzinę lub pół nawet przed kąpaniem, a drugie to też zaczęłam wlewać cieplejszą wodę taką koło 45stopni i teraz jak go zamaczam to aż mu się oczka śmieją 🙂 ...a i mój bardzo lubi jak go trzymam pod paszkami jak "leży" na brzuszku w wanience i śmieję się, że mi tyłek do mycia wystawia bo na nóżkach staje 😜

aaagaaa no kominek też mi się marzył 🙂 ...no i jak kasy trochę dozbieram to też sobie zafunduję 🙂 Na razie korzystam z tego u rodziców choć niedokończony ale jak sie w nim napali to sie nie zwraca uwagi na brak obudowy 😉

Chloe no proszę 🙃 To tak jakbyśmy telepatycznie w tamtym okresie zakupy robiły 😎
A co do pościeli to ta Twoja też jest taka sztywna z deczka czy to ja mam tylko takie wrażenie 🤨 ???

Coq czyżbyś miała problem z odkładaniem Yasmine 😎 ???
Ja czasami nawet 5 podejść robię zanim uda mi się młodego gdziekolwiek położyć byle mi na rękach nie spał 😮 Tak więc trzymam kciuki żeby Ci się za pierwszym razem udało 🙂

Odlozylam i poszlam wziac prysznic i udaje ze mnie nie ma 😎 Daszek zarzucialam w lozeczku, zeby jej swiatlo kompa i telewizora nie przeszkadzalo i wszystko wyciszone. Cmoka tam jeszcze i za gleboko to nie spi. Wiec pozostaje mi sie modlic "corko daj odpoczac".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hehehe Coq mój odłożony też 🙂 Słyszę tylko jak smoka dusi co chwilę ale wolę nie zaglądać do niego bo on często "obecność sprawdza" i jak mu się na oczy nawinę wtedy to już dupa ze spania będzie 🤔
...więc pomódlmy się razem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Hehehe Coq mój odłożony też 🙂 Słyszę tylko jak smoka dusi co chwilę ale wolę nie zaglądać do niego bo on często "obecność sprawdza" i jak mu się na oczy nawinę wtedy to już dupa ze spania będzie 🤔
...więc pomódlmy się razem 😎


ha ha ha 😁 doslownie chowac sie trzeba przed dziecmi 🤢
Zycze nam magicznej nocy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku 😞 Pammat...dzielna jesteś kochana ..przesyłam uściski !!! Trzymaj sie słonko !!! :*

NovaM pączuś jak sie patrzy...słodziak na maxa 🙂

Guga dzisiaj zajechana jak szkapa po westernie wiec pożyczy Wam słitaśnych snow 🙂

ps. Nova M jak przyjedziesz to napalimy u mnie w kominku - po ''butli'' to i tak nam bedzie wszystko jedno czy jest cieplo czy gorąco 😁 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
NovaM napisał(a):
Hehehe Coq mój odłożony też 🙂 Słyszę tylko jak smoka dusi co chwilę ale wolę nie zaglądać do niego bo on często "obecność sprawdza" i jak mu się na oczy nawinę wtedy to już dupa ze spania będzie 🤔
...więc pomódlmy się razem 😎


ha ha ha 😁 doslownie chowac sie trzeba przed dziecmi 🤢
Zycze nam magicznej nocy 🙃


No i goopia Nova zajrzała 🤨
...i ma za swoje bo od razu mnie przylookał i po spaniu 🤢
Echhh magia działa ale na moją niekorzyść 🤔
...ale jest jeden plus - Ola już śpi na bank 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
okazało sie ze ten kawalek skory sie wchlonol ale zle mnie zeszyli tak jakby do nogi i mnie nacinali i mam 6 szwów 😮 do tego łyżeczkowali mnie czyścili mi szyjke robili nadzerke i wycieli skrawek do badania mialam glupiego jasia pozniej jak wstalam to zemdlałam 2 razy zjadlam zupe i ja wyrzygalam po chwili 🤢 wiec cipsko znowu krwawi a tak mnie boli jakby mnie z 10 murzynów wyrucha*o 😮 masakrator 🤢 aha a jak sikam tak mnie szczypie ze ja pierd*le 🤨

Trzymam kciuki zeby szybko sie zagoilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane. My juz po kapieli. Maly spi od 21.
Dzis bylismy na spacerze ale wialo lecz przewietrzyc
Trzeba bylo. Maly juz spi i ja juz tez spiaca.basia gratki dla
Ciebie za wytrwalosc wobec twojego synka.
Pamm wracaj szybko do zdrowia. Ogolnie jestes bardzo dzielna
Dobrej nocki wszystkim mamusiom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
skończyłam prasowanie 😁 😁 😁

novaM jeśli chodzi o pościel, to ja mam co prawda z innym nadrukiem, ale mam dwa komplety i obydwa takie dość sztywne 😉 okropnie się to to prasuje 🤢


Ajjj kij tam z prasowaniem ale jak Kajtek na gołe nogi śpi to mam wrażenie, że to takie nieprzyjemne uczucie w takiej sztywnej pościeli leżeć 🥴
A dla porównania mam komplet firmy Ferreti i tamten jest milusi, że aż się dotykać chce 🙂
No ale cenę porównać to duuuuża różnica jednak 🤨

Kajtek już śpi...z pieluszką na twarzy 🙃 Ja też już muszę się ogarnąć 🙂
W razie jakbym odpłynęła i już się nie odezwała to życzę Wam jak najdłuższych przerw między karmieniami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bardzo wam dziękuje dziewczyny 😘
przemywałam rumiankiem jutro jak wstanę przemyję korą dębu a jak się wykąpałam przed chwilą popsikałam octaniseptem MYŚLAŁAM ŻE ZROBIĘ KUPE NA DYWANIK TAK MNIE SZCZYPAŁO 🤢
Muszę być dzielna mam nadzieje że jutro jak wstanę będzie lepiej bo sikanie jest katorgą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
skończyłam prasowanie 😁 😁 😁

novaM jeśli chodzi o pościel, to ja mam co prawda z innym nadrukiem, ale mam dwa komplety i obydwa takie dość sztywne 😉 okropnie się to to prasuje 🤢


Ajjj kij tam z prasowaniem ale jak Kajtek na gołe nogi śpi to mam wrażenie, że to takie nieprzyjemne uczucie w takiej sztywnej pościeli leżeć 🥴


to ta moja nie jest sztywna w kontakcie z ciałem 🙂 tylko do prasowania jest ciężka...

a to Kajtek śpi z gołymi nóżkami? mój Maciek w pajacyku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
bardzo wam dziękuje dziewczyny 😘
przemywałam rumiankiem jutro jak wstanę przemyję korą dębu a jak się wykąpałam przed chwilą popsikałam octaniseptem MYŚLAŁAM ŻE ZROBIĘ KUPE NA DYWANIK TAK MNIE SZCZYPAŁO 🤢
Muszę być dzielna mam nadzieje że jutro jak wstanę będzie lepiej bo sikanie jest katorgą 😞

wspolczuje bidulko!!!
moze sprobuj tantum rosa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
NovaM napisał(a):
Nadia mój na początku się darł w kąpieli jakby go ze skóry obdzierali i pierwsze co to zmieniłam porę karmienia i karmię go godzinę lub pół nawet przed kąpaniem, a drugie to też zaczęłam wlewać cieplejszą wodę taką koło 45stopni i teraz jak go zamaczam to aż mu się oczka śmieją 🙂 ...a i mój bardzo lubi jak go trzymam pod paszkami jak "leży" na brzuszku w wanience i śmieję się, że mi tyłek do mycia wystawia bo na nóżkach staje 😜

aaagaaa no kominek też mi się marzył 🙂 ...no i jak kasy trochę dozbieram to też sobie zafunduję 🙂 Na razie korzystam z tego u rodziców choć niedokończony ale jak sie w nim napali to sie nie zwraca uwagi na brak obudowy 😉

Chloe no proszę 🙃 To tak jakbyśmy telepatycznie w tamtym okresie zakupy robiły 😎
A co do pościeli to ta Twoja też jest taka sztywna z deczka czy to ja mam tylko takie wrażenie 🤨 ???

Coq czyżbyś miała problem z odkładaniem Yasmine 😎 ???
Ja czasami nawet 5 podejść robię zanim uda mi się młodego gdziekolwiek położyć byle mi na rękach nie spał 😮 Tak więc trzymam kciuki żeby Ci się za pierwszym razem udało 🙂

Odlozylam i poszlam wziac prysznic i udaje ze mnie nie ma 😎 Daszek zarzucialam w lozeczku, zeby jej swiatlo kompa i telewizora nie przeszkadzalo i wszystko wyciszone. Cmoka tam jeszcze i za gleboko to nie spi. Wiec pozostaje mi sie modlic "corko daj odpoczac".

tak tez jest szywna, nawet po prasowaniu nie jest taka milutka. mam tez druga, flanelowa, jest o niebo milsza 🙂
hihi, co do poscieli to widocznie psiary z nas i tyle 😜
fajnego macie tego misia (czy myszke) do przytulania 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Kurde!!!! Napisałam długaśny post i mi go wcięło!!! 😠
Pam współczuję, to jak po drugim porodzie 🤢
Dziewczyny poradźcie, Tosia nie lubi kąpieli, dzisiaj darła się tak, jakby ją ze skóry obdzierali. Tak mi jej szkoda i mam stresa przed każdą kąpielą 😞
Już było ok, a teraz znowu wrzask. Może z głodu, bo godz odczekałam po karmieniu, ale aż się zanosiła 😞 macie jakieś sposoby, bo już nie wyrabiam psychicznie...

Nadia moja tez plakala podczas kapieli wiec zawsze byl expres! Ale odkad zaczelam jej lac cieplejsza wode - niz zezwala na to termometr i zaczelam ja klasc w wanience - oczywicie trzymajac reke pod karkiem to kapiel uwielbia i dlugo sie pluskamy 🙂


tak tak, u nas to samo, woda 37 byla zdecydowanie za zimna dla Julka., lalismy mu wiec 40-41 i pokochal kapiel 🙂)
teraz czy jest 37 czy 40 to mu sie podoba, tak sie przyzwyczail! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane chciałam powiedzieć że ta nocka należy do najlepszych!! mały zasnął ok 21 i wstał o 4 rano super się wyspałam a potem poszedł spać o 5 i wstał po 7 także ekstra!!! Tylko i tak za dnia je co godzinę albo i częściej i nie da się go przekupić chce i koniec myślę że może mam teraz ten kryzys laktacyjny nie wiem już sama!!! Noszę go i przytulam ciągle z nim mówimy i on nawet jak na chwilkę go położymy to on raczej nie chce leżeć teraz leży na leżaczku także super!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry bardzo i nawet słonecznie 😎

Pam no przesrane jednym słowem 🤢 Po porodzie jak dzik skakałaś,a teraz Ci tak doprawili 😮 😮 😮

Guga a coś Ty znowu wymyśliła heeee 😮 ???

Aaagaa Kajtek śpi w samym bodziaku bo jak mu co innego zakładałam to do nocnego karmienia jak go brałam to jakbym go z wody wyciągała taki spocony był 😮

Holi gratuluję przespanej nocy 🙂

Chloe ano psiara ze mnie też 🙃 A ta przytulanka to Maleństwo z Puchatka co w rączkach trzyma taki mini kocyk welurkowy 🙂

My właśnie po porannej toalecie ... mojej 😎 Kajtek towarzyszył mi w łazience przez godzinę w foteliku samochodowym 🙃 Dzielny był i cierpliwy,a teraz usypia mi na rękach 🙂
Echh jakieś śniadanie trzeba ogarnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...