Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Dla tych co w temacie Novej są na bieżąco:
-firany nie ruszone 🤢
-Kajtek daje nadal czadu 😮

Wasze dzieci też mają dzisiaj "zły" dzień 🤢 ???
Ja wysiadam 🤢


Maciek też ma zły dzień, chwilę pospał ale co trochę budził się z płaczem, potem zjadł, no i w sumie 40 minut pogadał, pośmiał się, fajnie było a teraz znowu zaczął płakać. ale już go bujam w leżaczku i jest cichutko ale nie śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Guga widzę, że Twoje dni wytrzymałości są już policzone 🤨
...ale już za chwilę, za momencik...impreza podłogowa z Novą zacznie się kręcić 😘

Agami mój nie ulewa tylko go próbuję tymi wałkami zmusić do leżenia na drugiej stronie niż jego ulubiona...a Twój pamiętam, że od początku z jego ulewaniem się męczyłaś 🥴 ...a właśnie Aga nadal Kuba ulewa i nadal stand by masz w nocy na budzik 🤨???

Firany nadal na fotelu ... młody nie daje mi nawet tych "starych" ściągnąć 😠

tak ja budzik co godzine i sprawdzam czy jest ok wszystko i jeszcse doszedl ten bezdech niemowlecy wiec tym bardziej go pilnuje... w nocy w walkach spi... juz nie ulewa raczej w nocy ale w dzien dalej tak chlusta...
wlasnie byla niania...2 godziny siedziala i chyba to bedzie wlasnie ta bo sie okazala super kobietka i w zblizonym wieku ale z doswiadczeniem bo jest nauczycielem juz 8 lat 🙂
u nas tez masakra wieje... z balkonu sciagnelam juz wszystko bo zylop sobie wlasnym zyciem... fruwalo... my dzis na noc do moich rodzicow jedziemy... bo ja mam obrone w srode i chce sie pouczyc to mama sie malym zajmie...
novaM doszla przesylka na maila?;D zadowolona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
guga napisał(a):
Emma ma koszmarny dzien 🥴 🥴 🥴 🥴

bidulka... masz i noc z glowy i dzien z glowy... oj trzymam kciuki by i twojej ksiezniczce sie poukladalo i dzien byl dniem a noc noca i by humorek jej wrocil... moze to przez ten wiatr.. dzis strasznie wieje wiec cisnienie sie zmienia.. moj misiek teraz spi ale tez mi sie rozplakal podczas jedzenia a nigdy tak nie robil....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaski mamuski 😘
Wieje jakby sie kto powiesił 😮
Mały troszke marudny ,ale da sie wytrzymać 🙂
Guga super odbite rączki i stópki ,fajna pamiątka pozostanie 🙂
Basieńka[b/] nie masz się co martwić tym podciętym wiązadełkiem 🙂mojemu małemu w szpitalu w dniu wyjscia pielegniarka zauwazyła ,ja bez wahania żeby mu to zaraz podcięli bo poźniej szukaj lekarza który podetnie....na pewno nie zaszkodzi 🙂
główka małego okrąglutka ,ale główki dzieciaczków są przecież różne "rozrasta się jest ruchoma" a przyjrzyjcie sie swoim głowom i partnerów wiadomo ,ze utrudnione bo włosy

Dziewczyny jak główka nie jest wydłuzona mocno do góry czy czoło wyciśniete mocno do przodu to nie ma obaw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi moja mala tez miala krostki i dosc dlugo, jakies trzy tygodnie. I tez sie glowilam co to, bo tradzik to raczej nie byl poniewaz byly zaczerwnenione. Odstawilam tez mleko na jakis tydzien..niby sie cos polepszalo, ale w koncu zaczelam pic mleko i jesc mleczne proukty, a krostki i tak zeszly.

Nova wlasnie to co najbardziej mnie meczy to jak chce cos zrobic, cos prostego, nie wiem zetrzec kurze i sie nie da 😮 Ciezko mi sie przyzwyczaic do tej sytuacji.

A moja Bambola dzis pogodna. Wstala tradycyjnie po 11. Juz nawet sie zdrzemnela. Ale siedzialysmy oczywiscie do 1 i mialam juz tak dosc, bo cholernie bylam zmeczona.
Teraz czekamy az jej sie zbierze na drzemke i wychodzimy. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

U Nasnoc nie taka zla jak myslalam. Po placzu zasnal o 21:30 i obudzil sie dopiero 3:30, wiec dziesiejszej nocy przespal 6 godzin w ciagu 🙂
Niestety poem nie spal do 5:20. Chodzilam z nim po pokoju zeby w koncu usnal, ale smoczka nie dalam bylam twarda 🙂 Jak juz usnal to ponownie sie obudzil o 7:20 zasnal ponownie godzine pozniej. Troche plakal dzis, ale zrzucam to na brak smoczka 🙂
Teraz ladnie spi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrocilismy ze spacer. Bryyyy, wychodzilismy to kurtki rozpinaismy, a potem jak sobie na lawce siedzielismy na skwerku to sie nagle tak zimno zrobilo 😮
Male zakupy, w efekcie pizza mrozona na szybko bo glodna jestem ☺️
Mezu polecial do kumpla - sa gorsi niz baby! 🤔
Mala dosypia w wozku - beda juz jakies dwie godziny.

Nova Kajtek jest uroczy. Cudne ma spjrzenie i ten blekit 😘
A na forum pustki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq dziękuję w imieniu mojego "pączka" 😘
... i korzystaj, że Bambina śpi 😉 ...zrób coś tylko dla siebie 😉

A ja dzisiaj tak jak Ty na szybko i też mrożone...ale u mnie to zupa-krem warzywna z kurczakiem z pojemniczka z zamrażarki

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam ja nadrabiałam zaległości ....ufff troche tego jest 🙂

my aktualnie u babci ale czekam az maly sie obudzi i sapdamy do domu bo nie chce go budzic bo juz po tej drzemce nie dam mu spac do kapieli 🙂

nova i pam dzieciaczki cud miód 🙂 😘 😘 😘 😘

guga i aga biedulki WY 😘 😘 😘

aaale sie ciesze ze my juz po chrzcinach 🙂 pam powodzenia 🙂 no i zazdroszam ze Konsti taka juz ułożona dziewczyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulubiona zabawa z moja mama wieczorem:
spie
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/338/dscn0701ta.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5818/dscn0701ta.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]] 😎[/url]
juz nie spie
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/dscn0708x.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/497/dscn0708x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]] 😁[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Bry bardzo choć wietrznie na maxa 🤢

Laski szalejecie ze stronami od mojej ostatniej wizyty coś koło 30-tu 😮 😮 😮
Wczoraj wieczorem miałam zamiar nadrobić ale niestety wichura zrobiła swoje i net mi na pole spier*olił 😠 😠 😠
Dzisiaj mam plana nadrobić ale nie teraz...młody właśnie odpłynął, a ja w końcu za zmianę firan się biorę bo przygotowane czyste już chyba tydzień leżą, a ja czasu nigdy nie mam 🤢
Z fioletu+bieli zmieniam na kolor kiwi+róż hehe wiosny mi się chyba mega chce 🙃

Dziewczyny mam pytanie do Was - czy Wasze dzieciaczki mają kształtne główki 🤨 ????????
Ja jestem załamana bo Kajtek tak sobie jedną stronę upodobał, że jak na jego główkę patrzę z tyłu to widzę, że ma "krzywą" czaszkę, taką niekształtną 🥴 W dzień macha główką na wszystkie strony ale na spaniu nawet wałki nie pomagają 🤢 Zawsze znajdzie sposób żeby główkę przekręcić na swoją ulubioną stronę 🤢
Załamka normalnie 🤢 Boję się, że będzie musiał długie kłaczory mieć w przyszłości żeby to zakryć 🤢

Yyyy...no to se mogę zapomnieć o zmianie firan 🤢 Spał 17 minut 😮 😮 😮

Do później konczity 😘 😘 😘
...oby net nie spieprzył 🤢

No moj ma ogolnie okragla glowke, moze nie do konca idealna z dwoch stron, ale jest ok, tylko troche wystaja mu kosci po bokach czola...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hej kochane mój mały ma głowę z tyłu jakby był kosmitą taką podłużną jak jajo też jestem ciekawa kiedy mu się to wyrówna!!! On na plecach rzadko leży bo pewnie go głowa boli hehe!!
Jego ulubioną stroną spania jest lewy bok !!!
mam pytanie czy wasze dzieciaki mają idealną skórę na ciele bo mój ma od paru dni na buzi taką kaszkę i na nóżkach a na pleckach i brzuszku i pod brudką takie czerwone kropeczki nie wiem co to ale zachowuje się mały normalnie i ja jem to samo co zawsze

Moj maly to cery tez nie ma idealnej, bo ma jakies krosteczki na skroniach, ale mysle ze to moga byc potowki i u ciebie tez tak moze byc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
FIRANKI POWIESZONEEEEEEEEEEE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
KAJTEK NADAL ŚPIIIIIIII 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

...i nawet fotki udało mi się zrzucić z aparatu 🙂
Oto jedna z nich 🙂
Pączek - prezes 😎

Slodki chlopczyk, no i widac juz te 7 ponad kilo, duzy jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry... 🙂
My dzisiaj gnijemy w domu. Dzień lenia, wstałyśmy po 10.. Nocka nawet ok, oczywiście pobudka na karmienia ale ogólnie ładnie spała. Za to mama wczoraj poszalała i do 1.20 filmy z tatą oglądała... "Pogrzebany" - cała akcja w trumnie się rozgrywała..
Nawet trochę ogarnęłam chatę.. Ale okna wołają do mnie.. takie brudne, że szok... poczekam na lepszą pogodę, bo teraz zimno, wietrznie i zaczęło padać.,
Coq, Nova, Pam śliczne Wasze dzieciaczki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...