Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):


Dziewczyny zdjecia nowych fryzur dawac !! 😆

skróciłam jakieś 15 cm, walnęłam sobie grzywę... niekoniecznie zadowolona jestem... szczególnie jak rano wstałam i w lustrze się zobaczyłam 😮 musiałam kilka kosmyków poprawić, więc nożyczki w ruch... no a talentu fryzjerskiego nie mam 🙃 dlatego mąż dziś na spacer poszedł 😜



Meliska pięknie wyglądasz 🙂 i fajnie Ci z grzywką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):


Dziewczyny zdjecia nowych fryzur dawac !! 😆

skróciłam jakieś 15 cm, walnęłam sobie grzywę... niekoniecznie zadowolona jestem... szczególnie jak rano wstałam i w lustrze się zobaczyłam 😮 musiałam kilka kosmyków poprawić, więc nożyczki w ruch... no a talentu fryzjerskiego nie mam 🙃 dlatego mąż dziś na spacer poszedł 😜


Meliska super wyglądasz a lalunia sama słodycz,ja sobie też walnęłam grzywke 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
guga napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzieńdoberek 🙂
Moja niunia poszła właśnie na spacerek... z tatusiem 😜 Jak ona się drze przy ubieraniu czapeczki i kombinezoniku 🤢... jakby ją ze skóry obdzierali 🤢 Wasze dzieciaczki też tak mają?


a co nie slyszysz Emmy codziennie tak okolo 1140 ? 😜 😜

u nas jest to samo przy czapce... kombionezopn juz nie bo wie ze to chyba juz na dwor ale czapka to histeria... ale ja od razu biorąc czapke do reki aplikuje monia do buzi :P wiec ten placz taki stlumiony... hehe

u nas smoczek nie funkcjonuje, a już na pewno nie przy ataku histerii jak to nazwałaś... a spacerki niekoniecznie są fajne... czasem się drze w niebogłosy 😮

Rafałek jak słyszy papa to rączkami na wszystkie strony ,a jak go kłade na przewijak i zaczynam ubierac to az piszczy 🙂ale najlepsze w wyjsciu na spacer jest to otwieram drzwi mały łyk powietrza i pada jakby mu ktos dopływ prądu odpiął 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam, mam nawet mala chwilke z rana 😁
I mam pytanko: moj maly od kilku dni ma spocone dlonie i stopy... Nie jest mu wtedy zimno ani za goraco i sie zastanawiam co moze byc tego przyczyna... Czy wasze maluszki tez tak maja?
Wyczytalam, ze to ponoc niedobor wit. D3, ale czy to jedyny powod?

moj Kuba ma ciagle zimne rece i nozki ale karczek ciepły..... ale nie sa one spocone,.... a ty dajesz witaminy? bo ja daje... jeszcze mam K+D a pozniej jedna sie odstawia i chyba sama D zostaje

No wlasnie juz nie daje, ale chyba znowu zaczne...


Ja podaje w kapsułkach K+D i do roku bede podawac, latem mozna zmiejszyc dawke ze względu na słońce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamusie wiem że napisze jak bym z choinki spadła ☺️ i odrazu przepraszam więc.... ale wiem że jedna z Mamuś na waszym wątku jest weterynarzem i chciała bym ją prosić by mi doradziła w sprawie psiaka,jeśli była by tak miła poproszę o wiadomość na priva tam wytłumaczę co dokładnie się stało 🤨
Pozdrowienia dla was wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anika_77 napisał(a):
dorianna napisał(a):
agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam, mam nawet mala chwilke z rana 😁
I mam pytanko: moj maly od kilku dni ma spocone dlonie i stopy... Nie jest mu wtedy zimno ani za goraco i sie zastanawiam co moze byc tego przyczyna... Czy wasze maluszki tez tak maja?
Wyczytalam, ze to ponoc niedobor wit. D3, ale czy to jedyny powod?

moj Kuba ma ciagle zimne rece i nozki ale karczek ciepły..... ale nie sa one spocone,.... a ty dajesz witaminy? bo ja daje... jeszcze mam K+D a pozniej jedna sie odstawia i chyba sama D zostaje

No wlasnie juz nie daje, ale chyba znowu zaczne...


Ja podaje w kapsułkach K+D i do roku bede podawac, latem mozna zmiejszyc dawke ze względu na słońce.

ale k+d bedzie podawac rok? bo miu kazali k odstawic i na sama d przejsc jak skonczymy 3 miesiace czyli do konca lutego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basieńka[b/] trzymamy mocno kciuki za Florka oby bez antybiotyków się obeszło i nic poważnego nie wynikło z tej wizyty
Mały mi od 12 zasnął odsypia nocke i wczorajszy dzien no ja niestety zero drzemki 🤢bo obiad trzeba szykowac dla chłopaków jak powracają

ale wiecie co Wam powiem ,że jak starszy syn był niemowlakiem to miałam 22 lata to normalnie mogłam byc bez spania 48godz nawet i nie czułam zmeczenia ,jednak czym człowiek starszy tym zmeczenie bardziej sie wyczuwa,ale nie ma co narzekać (zero kolek,marudzenia,dwie pobudki w nocy) to nic tylko zyc a nie umierac 😆 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska nie slodze - ale dla mnie wygladasz superancko 🤪 Bardzo fajnie Ci w grzywcz. Ja tez sobie sama przycinam i mam to gdzies jak wychodzi 😜

U mnie przy czapeczce i kombinezonie tez placz, wiec szybko trzeba do gondoli i bujac a do tego smok i jest cisza 🙃

Dostalam paczke od siostry z ciuchami znowu dla Malej. 😆 Tylko ja nie wiem gdzie te rzeczy juz upychac 😮 Troszke jest na terazale generalnie na 6-9 m i na rok. A do tego widze, ze swojego synka - prawie rocznego - ogolaca z zabawek 🤔

Ja dzis na obiad zupe z soczewicy i bagieciora 😜

A my zlozylismy kilka dni temu wnisek o dowod dla Malej no i zaczynaja sie schody. Musi byc wpisana w moj paszport. Wiec zadzwonilismy do Lyonu do konsulatu polskiego i sie okazalo, ze oni nie praktykuja wpisywania w paszport...ale za to wystawiaja paszport dziecku 😆 Jestem zadowolona bardzo, bo w dodatku wszystko droga pocztowa sie odbywa. Wiec Mala bedzie miala polski paszport a latem wyrobie jej pesel. 🙂
Basia ja kiedys pytalam Cie o te obywatelstwa. Mezu mi oswiadczyl, z eona dopiero w wieku 13 lat bedzie mogla sie o francuskie ubiegac, bo my nie Francuzy. Ale nie wiem czy polskiego bedzie musiala sie zrzec, bo teraz takie jej nadajemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam kochane ja już po wyrwanej 8 naprawdę jestem w szoku że tak poszło szybko super to mój dentysta zrobił!!! Cieszę się. teraz już znieczulenie zeszło i nie jest tak źle!!! Co do fryzurki meliska to rewelacja BARDZO ładny odcień blond!!! Tak to u nas nocka spoko.
Basia oby Floriankowi szybko przeszło!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzieńdoberek 🙂
Moja niunia poszła właśnie na spacerek... z tatusiem 😜 Jak ona się drze przy ubieraniu czapeczki i kombinezoniku 🤢... jakby ją ze skóry obdzierali 🤢 Wasze dzieciaczki też tak mają?


U nas przy ubieraniu nie jest źle 🙂 ale jak tylko kombinezonik ma założony i do wózka bądź fotelika włożony to moment i śpi 😁


ahaha, u nas to samo, Julek generalnie lubi sie ubierac, kiedys nie lubil a teraz lubi.
dorianna - u nas tez dlonie i stopki spocone czesto, od jakiegos czasu
agami - jak ma zimne stopeczki to moze skarpetki mu zakladaj? nam tak powiedziala polozna. ze dlonie moga byc zimne ale na stopki papucie albo skarpetki 🙂

dzis idziemy na usg glowki zalecone przez neurologa 😮 prosimy o kciuki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Anika_77 napisał(a):
dorianna napisał(a):
agami napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam, mam nawet mala chwilke z rana 😁
I mam pytanko: moj maly od kilku dni ma spocone dlonie i stopy... Nie jest mu wtedy zimno ani za goraco i sie zastanawiam co moze byc tego przyczyna... Czy wasze maluszki tez tak maja?
Wyczytalam, ze to ponoc niedobor wit. D3, ale czy to jedyny powod?

moj Kuba ma ciagle zimne rece i nozki ale karczek ciepły..... ale nie sa one spocone,.... a ty dajesz witaminy? bo ja daje... jeszcze mam K+D a pozniej jedna sie odstawia i chyba sama D zostaje

No wlasnie juz nie daje, ale chyba znowu zaczne...


Ja podaje w kapsułkach K+D i do roku bede podawac, latem mozna zmiejszyc dawke ze względu na słońce.

ale k+d bedzie podawac rok? bo miu kazali k odstawic i na sama d przejsc jak skonczymy 3 miesiace czyli do konca lutego...

hmm no połozna do roku 🤔musze to obczaic 🙂
zadzwoniłam teraz do lekarki i powiedziałą mi ,że podaje sie do 3 mc ale jesli karmie go tylko piersią a w opakowaniu jeszcze mam to mam opakowanie skończyc i przejść na samo D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzieńdoberek 🙂
Moja niunia poszła właśnie na spacerek... z tatusiem 😜 Jak ona się drze przy ubieraniu czapeczki i kombinezoniku 🤢... jakby ją ze skóry obdzierali 🤢 Wasze dzieciaczki też tak mają?


U nas przy ubieraniu nie jest źle 🙂 ale jak tylko kombinezonik ma założony i do wózka bądź fotelika włożony to moment i śpi 😁


ahaha, u nas to samo, Julek generalnie lubi sie ubierac, kiedys nie lubil a teraz lubi.
dorianna - u nas tez dlonie i stopki spocone czesto, od jakiegos czasu
agami - jak ma zimne stopeczki to moze skarpetki mu zakladaj? nam tak powiedziala polozna. ze dlonie moga byc zimne ale na stopki papucie albo skarpetki 🙂

dzis idziemy na usg glowki zalecone przez neurologa 😮 prosimy o kciuki!!

Trzymamy mocno 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska super laska 🙂
ja mam takie odrosty jak ty długą grzywke 😮 i nie ma szans na fryzjera przez najblizszy miesiac 🤔 dlatego po wiosce z wózkiem chodze z czapka na łbie żeby za wiele widac nie bylo 😁


Chloe - powodzenia u neurologa !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...