Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Florek, Awad i Maciejka przystojniaki ;DDDD
widze ze gryzak sie podoba;D my z nim wszedzie jezdzimy... do rodzicow do lekarza na rehabilitacje... gryzak musi byc...
no mu wczoraj na spacer poszlimy bo goraczki nie bylo... nocka juz tez spokojna... moze tez jakies foto zaraz wrzuce 🙂
nova hophop
Doriana ciukasy trzymam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja dziołchy!! a ja do Was nadaje z mojego nowego sony vaio 🤪 🤪 klawisze spod palcy mi uciekają 😮a jak on cicho pracuje...i do myszki mialam sie przyzwyczajać ale kupiliśmy zwykłą bo mąż przyzwyczajać do laptopowej się nie chce.najgorzej forum nadrabiać mi było i zamontowałam zwykłą ☺️a ile było zabawy z tym ruterem! okazało się że usługodawcę zmienialiśmy i hasło i login trzeba nowe a ten mój takiego nerwa już miał....ale doczytał,podzwonił (w niedzielę) i od wieczora mamy internet 😁 ach...
zdjęcia fajowe dziewczyny 🙂 Awad prześliczny a ta czupryna!! ten irokez!! mojej Mili włoski zaczynają jaśnieć i chyba będzie blondyna jak Julka 🙂 a wiecie co,mówią że Julka cały tatuś a wczoraj się dopatrzyłam u niej na buziaczku piegów!!!! to moje dziedzictwo 🤪 mąż ani jednego nie ma a u niej takie małe śliczne kropeczki!! podobno dziewczyna bez piegów jest jak niebo bez gwiazd....piękne 😁 nasz weekend to wyjazd w sob do Auchan po ruter a w ndz byliśmy na mszy za ciocię Ł.w pierwszą rocznicę jej śmierci.później na herbatke do jej rodziny i skończyło się na tym ze o 15 byliśmy dopiero w domu a msza była na 10;30.obiad zaliczony 🙂 ale jeszcze tych swoich na spacer wyciagnęłam do lasu bo ja teraz bez lasu to wariuje!! no jak nawet na brzeg nie wejde to jak nie spacer....znikam bo się rozpisałam a koleżanka dzwoniła że idzie do mnie ze swoją małą Lilką 🙂 buziaki i do póxniej.teraz będę częściej zaglądać 🙂 udanego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry brrryyyyy!

U mnie deszczowo, pochmurnie, zimno i smutno - idealna pogoda na spanie.
Mala wlasnie udala sie na drzemke. A na mnie czeka prasowanie.

Piekne zdjecia dziewczyny 🙂 Kasia a Ty to prawdziwa galerie zdjec wstawilas 🙂

Asia wiec na ten pierwszy post z nowego laptopo hip hip hura hura hura!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heeeej laseczki 🙂

a my jesteśmy BEZ GIPSU 😁 Pan doktor powiedział, że wszystko jest ładnie i nie potrzeba Maciusia męczyć gipsem 😁 i tydzień przerwy 🤪 🤪 🤪 a potem założą na tydzień i zabieg... Pan doktor cały czas się jednak zastanawia czy zabieg będzie. Ja tam uważam, że powinien być, wtedy już będzie koniec z gipsami. a tak to jeszcze na przykład 2 miesiące Maciek będzie jeździł na zmiany a i tak może okazać się że zabieg potrzebny. więc po prostu zrobią mniejsze nacięcie, ale potem już będzie super 🙂 po zabiegu tylko 3 tygodnie gips a potem luz blues 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga to swietnie, ze Maciek sobie odpocznie 😆 Pewnnie fika teraz nozka! 🙃

A moja Bamina nie dala mi skonczyc prasowac. Jak tylko zaczelam to sie obudzila, wiec do wozka, ale i tak nie dalam rady skonczyc, no ale ma to gdzies bo to nie jej ciuchy 😎

Wogole ona nie daje sie nosic przodem do mnie, musi byc do swiata buzia i koniec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
dzień dobry!
Mimka wlsnie śpi, nadrabiam forum, ale podłoga sie upomina o mopa 🥴

kasiuniano Awad to normalnie bije na głowe!!jaki przystojniacha!! Chyba kaline za kilkanaście lat do Bydgoszczy wyśle, co by Awada poznała 😉



Oups konkurencja rosnie 😎 😁

heheh spokojnie 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Agami super zdjecia 🤪 w takim kolorowym swiecie maly Kuba! Tylko, ze krowa wygrywa w tych zapasach 🤔

A wogole; bo mi temat umknal, co jest takiego w tym gryzaku, ze tyle mamus go ma?

ze wszystkich zabawek to byl jedyny gryzak ktory mlody sam chwytał 🙂 i pcha go namietnie do buzi a on masuje dziaselka ;D polecilam go dziewczynom i ich dzieci tez go pokochaly hihihih;p
no krowa jest codziennie molestowana;p jak lezy na plecach to z krowa na brzuchu przewraca sie na boki ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Agami super zdjecia 🤪 w takim kolorowym swiecie maly Kuba! Tylko, ze krowa wygrywa w tych zapasach 🤔

A wogole; bo mi temat umknal, co jest takiego w tym gryzaku, ze tyle mamus go ma?

ze wszystkich zabawek to byl jedyny gryzak ktory mlody sam chwytał 🙂 i pcha go namietnie do buzi a on masuje dziaselka ;D polecilam go dziewczynom i ich dzieci tez go pokochaly hihihih;p
no krowa jest codziennie molestowana;p jak lezy na plecach to z krowa na brzuchu przewraca sie na boki ;p


To moze tez kupie jak do Polski przyade, to akurat czas zabkow bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
agami napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Agami super zdjecia 🤪 w takim kolorowym swiecie maly Kuba! Tylko, ze krowa wygrywa w tych zapasach 🤔

A wogole; bo mi temat umknal, co jest takiego w tym gryzaku, ze tyle mamus go ma?

ze wszystkich zabawek to byl jedyny gryzak ktory mlody sam chwytał 🙂 i pcha go namietnie do buzi a on masuje dziaselka ;D polecilam go dziewczynom i ich dzieci tez go pokochaly hihihih;p
no krowa jest codziennie molestowana;p jak lezy na plecach to z krowa na brzuchu przewraca sie na boki ;p


To moze tez kupie jak do Polski przyade, to akurat czas zabkow bedzie.

no jak bedziesz niedlugo to pewno a jak nie to jak chcesz to jak znajdę (bo ja go dostalam ale pewno w sklepach dzieciecych jest) to ci go kupie i wysle poczta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane dziś u nas gorsza pogoda ale byłam już z małym na spacerku!!
Kochane zdjęcia dzieciaków waszych Kasiunia twój mały jest naprawdę śliczniuchny to chyba po tobie taki piękny co??? MAciejka też fajowy !!!
Kubuś od Agami ładnie sobie fika nóżkami!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
my wczoraj gości mieliśmy cały dzień a dzisiaj znowu same 🙂
rety ale te nasze grudniowe dzieciaczki prześliczne 🤪
Aga super że maluszek odpocznie od gipsu, no i Dorianek do domciu pojedzie jupiii
super się tydzień zaczął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pamm to super ze już wyjdzie i będziecie go miały tylko dla siebie 😁 rodzinka w komplecie 🙂 a my po spacerze i mało mi głowy nie urwało!! koleżanka była a jej mała to tak piszczy fajnie i gada a moja jak zaczarowana i prawie nic nie gadała 😮 teraz śpi jeszcze a ja jajka gotuje na paste jajeczną 🙂 w kuchni laptopo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...