Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć mamuśki 🙂

U mnie noc do dupy 🤢
już sypialiśmy średnio od 21.30 do 6.00 i później o 9.00 wypad z wyra a tu od 2 dni pobudka 3.00, 5.00 i dziś już 7.30 na nogach 🤢 wiem, że to jeszcze nienajgorzej, ale już się do tych luksusów przyzwyczaiłam 😜
i dzień też 🤢
wściekło się dziewczę i w wózku leżeć nie chce... dziś 3 podejścia do spacerku
1) 13.00 małżona do pracy odprowadziłyśmy ( urlopu koniec 😞 ) i z myślą, że babcię odwiedzimy pełno manatek dodatkowych taszczymy i może z tego spacerku z 700 m zrobione z czego 695 na rękach 😠 no nie dałabym rady tych 3 kilometrów z nią na rękach maszerować, więc powrót do domu i jeszcze piękna myśl, że nosidełka użyję, ale też się nie powiodło... właściwie to tak ją rozwścieczyłam, że cycek na uspokojenie musiał być 🤢
2) 15.00 poduszeczkę podniosłam do góry i położyłam w pozycji półleżącej i 50 m się udało przejechać, więc znów na rączki i na plac zabaw zaszłam na huśtawkę się władowałam i koleżanka przyszła i my tak gadu, gadu, buju, buju i patrzymy śpi, więc hop do wózka i znów udało się pokonać 50 m, więc wózek odstawiłam do klatki i 15 min pospacerowałyśmy 🤢 🤢
3) 18.00 małżon wrócił i stwierdził, że on ją na spacerek weźmie... 15 min płaczu w wózku, później leżała i zaglądała i po godzinie z łzami w oczach wróciła 🤢 🤢 🤢

Nie wiem czy może po szczepieniu taka marudna czy co, bo nocki też gorsze, ale tu zauważyłam, że im dłużej na powietrzu tym lepiej śpi, więc dlatego walczymy o te spacerki... a może to moja wina, bo jak wracaliśmy ze szczepienia to tak płakała i mamusia na rączki wzięła i może dziewczę zatrybiło, że tak też można spacerować 🤢

ufffff ale się rozpisałam

I jak dzieciaczki Wasze dziś poubierane były?, bo my body długi rękaw, spodenki, bluza polarkowa i czapeczka cienka i na pierwszym spacerku jeszcze bluzeczkę miała, ale ściągnęłam, bo taka była gorąca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maly spi, ja juz umyta i niedlugo spac ide:-)

Co dl mierzenia temp. to ja mam elektroniczny do ucha, podobny jak w szpitalach, tylko mniejszy i jest wmiare dokladny jak narazie.

Zazdroszcze wam tych spacerkow, bo ja to jedynie spaceruje po szpitalnym korytarzu:-)

A teraz jeszcze jakies pacany dra sie za oknem, bo obok jest lasek i pewnie jakas popijawe sobie zrobili i spac mi nie dadza, a warunki do spania mam takie, ze zlaczam dwa fotele i spie kolo lozeczka, bo tym razem separatki sa zajete, a hotel pietro nizej, a malego przeciez nie zostawie... Powoli sie przyzwyczajam, ale rano wstaje obolala, bo nie ma jak sie rozlozyc, jeszcze dwie nocki i w domciu sie rozprostuje:-D

Na pisanie mnie wzielo hehe, a tu takie pustki, jak to w weekend;-)

To nie ma co siedziec, sprobuje zasnac...
Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Maly spi, ja juz umyta i niedlugo spac ide:-)

Co dl mierzenia temp. to ja mam elektroniczny do ucha, podobny jak w szpitalach, tylko mniejszy i jest wmiare dokladny jak narazie.

Zazdroszcze wam tych spacerkow, bo ja to jedynie spaceruje po szpitalnym korytarzu:-)

A teraz jeszcze jakies pacany dra sie za oknem, bo obok jest lasek i pewnie jakas popijawe sobie zrobili i spac mi nie dadza, a warunki do spania mam takie, ze zlaczam dwa fotele i spie kolo lozeczka, bo tym razem separatki sa zajete, a hotel pietro nizej, a malego przeciez nie zostawie... Powoli sie przyzwyczajam, ale rano wstaje obolala, bo nie ma jak sie rozlozyc, jeszcze dwie nocki i w domciu sie rozprostuje:-D

Na pisanie mnie wzielo hehe, a tu takie pustki, jak to w weekend;-)

To nie ma co siedziec, sprobuje zasnac...
Dobrej nocki

dla Ciebie i syncia 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
i mam nadzieję, że to nie mi tych spacerków zazdraszczasz 😉

a termometr mam taki bezdotykowy do czoła i w uchu też mierzyć można... i zadowolona jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
kurde, nie umiem tego wgrac przez imageshack, generuje mi linka, a jak go wklejam, to pokazuje, ze nie odnaleziono pliku 😠 i badz tu madry 😮

Nova to kiedyś na You Tube wstawiała... może spróbuj

nie mam konta na yt

Aniqa no to zakładaj szybciutko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a mojemu Maćkowi od kilku dni się coś poprzestawiało i jak idzie spać o 19 to budzi się o 23 na jedzenie... a już spał ciągiem do 4. wydaje mi się, że to dlatego, że wcześniej więcej jadł na noc, a teraz ledwie 60ml w siebie wciśnie, czasami nawet nie wypije wszystkiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
a mojemu Maćkowi od kilku dni się coś poprzestawiało i jak idzie spać o 19 to budzi się o 23 na jedzenie... a już spał ciągiem do 4. wydaje mi się, że to dlatego, że wcześniej więcej jadł na noc, a teraz ledwie 60ml w siebie wciśnie, czasami nawet nie wypije wszystkiego...

on je jak jakis wróbelek 🙂 u nas 180 za kazdym razem to norma i smakuje jeszcze za wiecej, ale nie daje, co by dziecka nie utuczyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
kurde, nie umiem tego wgrac przez imageshack, generuje mi linka, a jak go wklejam, to pokazuje, ze nie odnaleziono pliku 😠 i badz tu madry 😮

Nova to kiedyś na You Tube wstawiała... może spróbuj

nie mam konta na yt

kochana spróbuj wrzucić filmik przez tę stronkę 🙂 http://tinypic.com/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry! 🙂

Srednio wyspana dzis jestem, bo Mala sie budzila czesto na jedzenie, ale mnie to akurat cieszy. O 8 postanowila juz wstac.
Dorianna ja mialam rozkladany fotel do spania i wychodzila z tego calkiem wygadna kanapa. Ale tez wstawalam obolala, bo dwie noce z Yasmine przespalam, a wdzien fotel musial byc zlozony, nie moglam sobie nadrabiac snu.

Kasia ogromnie Ci wspolczuje antybiotykow 😞 Oj, zeby w koncu cos zadzialalo.

A u mnie dzis niedziela fajna sie nie zapowiada to znaczy nie z malzonem, bo sie nie odzywam do niego. A za oknem tez pochmurno, moze nawet wyjde wczesnie dzis na spacer, zeby przed deszczem sie uwinac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dzień dobry 😘 😘 u nas niestety choroba nas nie opuszcza 🤢 zostało mi 2 dni antybiotyku i szczerze wątpię w jakąś rewelacyjną poprawę w ciągu tych 2 dni... jestem ciekawa tylko co dalej antybiotyk nr 3? masakra 🤢 🤢
miłej niedzieli 😘 😘

kurcze, to co ci tam siedzi za licho,ze nie chce wylezc???!!!! u mnie zostaly 4 dni bez karmienia jeszcze napewno, potem musze zrobic badanie krwi i jak wynik sie poprawi, to mi zmniejszy dawke lekow i wtedy pozwoli karmic..glebboko wierze,ze tak bedzie...a w miedzyczasie ide do lekarza od watroby i mam nadzieje ze on nie znajdzie we mnie zadnego cholerstwa tez...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam was kochane w tą niedzielę !!! Dorianka cieszę się że już niedługo do domciu i wyśpisz się w końcu!!!
Kasiaaa trzymam kciuki żeby była szybka poprawa!!
Meliska ładnie ładnie z tą twoją małą czyli co wózka nie lubi!!!
My dziś idziemy do mojej mamy na obiadek potem jedziemy do Krakowa zobaczymy jak będzie wyglądała droga myślę że ok!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
ja tylko na chwilke się przywitać i zmykam sprzatać bo gości się spodziewamy, przyjedzie koleżanka która jest w 7 miesiącu ciąży hi
..co do wczorajszej listy zakupowej to kwiaty były 😜 chociaz nie do końca takie jak chciałam-nie było cientych to kupił kwiata w doniczce, no nic-szczęście że nie sadzonki hehehe
buziaki mamusie no i słonecznej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂

kasiunia życzę dużo zdrówka 🙂

Rita ważne, że kwiatek był, nieważne jaki 😁

Aniqa no mi się wydawało wcześniej, że Maciek to dużo je, ale widzę że w sumie niewiele. Chociaż resztę karmię piersią. tylko go dokarmiam 2 razy dziennie.

piękny dzień się zapowiada 🙂 a my musimy siedzieć w domu, chociaż Maciek już mało kaszle. i chyba sprzeciwię się lekarzowi i go wystawię na południowy taras chociaż, żeby pooddychał takim świeżym, ciepłym powietrzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w ta piekna Niedziele
U Nas nocka troche dziwna bo obudzila sie na jedzenie o 2:35 a potem o 4 znowu chcial jesc. Ta 4 to chyba dlatego ze chcialo mu sie pic bo nawet mi sie chcialo, troche za sucho w domku pomimo ze wlaczylam nawilzacz.
Dzis mnie plecy bola po wczorajszym ogrodku. Maly sobie smacznie spal, a ja z rodzicami grabilismy trawe i kopalismy ziemie.
Dzis bedzie odpoczynek w ogrodku 🙂
Kasiunia trzeba wierzyc ze wszystko bedzie dobrze. Mam nadzieje ze te 2 dni jednak duzo dadza i nie bedziesz musiala miec wiecej antybiotykow
Aniqa watroba na pewno bedzie dobra. Jeszcze tylko 4 dni i bedziesz musiala uwazac na swoje piersi, bo jak sie mala przyssie to nie oderwiesz jej potem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...