Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dobry wieczor tak wogole 🙂
My dzis spedzilismy pol dnia na dworze 🙂 Poszlismy na lody. Pogoda super byla. Florek dalej spi na spacerkach tylko zmienia miny w zaleznosci czy slonce swieci mu na twarz czy nie 😉 Dzis z tego wszystkiego zalozylam mu swoje okulary sloneczne 🤪
Kasiunia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUUUUUUZO ZDROWIA, SZCZESCIA I POMYSLNOSCI. SPELNIENIA MARZEN 😘
Agami z konkretnym i pomocnym lekarzem zawsze sie dobrze rozmawia. Dobrze ze na takiego trafilas 🙂
aaagaaa najwazniejsze ze pluca i oskrzela sa czyste 🙂 do Poniedzialku powinno mu przejsc
beata lekarze w Holandii widze ze sa na poziomie 😞 Sara jest silna wiec powinna szybko z tego wyjsc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
no a my byliśmy u lekarza i antybiotyk mamy brać do poniedziałku włącznie. poza tym na razie nie wychodzić na dwór 😞 na oskrzelach ani płucach nic nie ma, ten kaszel jest już mokry, stara się odkaszlnąć flegmę. jest wszystko ok oprócz tego kaszlu. to gdzieś mu na krtani wszystko się zatrzymało. tak jak u mnie


Ehhh szkoda, ze na antybiotyku sie skonczylo 😞 Mam nadzieje, ze przejdzie mu po nim. 😘

A ja dumna jestem z mojej corki. Wlasnie skonczyla 150ml mleka, trwalo to bagatela okolo 2 godz. ale zjedzone 🙂


coq antybiotyk bierzemy już od niedzieli... i miał tylko do jutra włącznie, ale przedłużyła o 2 dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Życzę wszystkim mamusiom, aby dzieciaczki wróciły już do zdrowia, a i chorym mamusiom tego samego 🙂 🙂 🙂

Coq zmordowała Yasminka tą butlę... oby tak dalej 🙂 moja wciąga taką porcję w 10 min 😉

Aga e tam od razu kleptomanka, po prostu dziewczyna wie, że w domu się nie przelewa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też już się zastanawiam w co jutro dziecko ubrać... ma być prawie 20'C 🤪

Były dziś u mnie koleżanki, jedna z dziećmi... chłopak 3 latka ani na chwilę nie przysiadł, znaczy się raz i usiadł prawie w cieście, prawie telewizor przewrócił 😮 Jej jak sobie pomyślę, że nasze dzieci też będą takie żywe to aż mnie ciary przechodzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja cały czas myślę o małym Dorianku i jego mamie... to taka dzielna baba jest 🙂 nie wiem jak ja bym to zniosła 😞 Dori żeby już było po wszystkim i żebyście szybko o tym zapomnieli 😘

Aaaa Coq córcia z tą grzechotką to Ci psikusa zrobiła... pewnie jak mamusia śpi to ona stale się nimi bawi 😉 a tak poważnie nasze dzieci codziennie inne, codziennie jakieś nowe umiejętności.. to cudowne tak obserwować jak rosną i się rozwijają 🙂

Moja przedwczoraj dwa razy obróciła się z brzuszka na plecy 🤪 i to za pierwszym razem nie widziałam ☺️ położyłam małą na podłodze na brzuszku... wracam a ona na plecach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
kurde,a kalina dalej sie nie przewraca na plecki, a najstarsza jest prawie...nawet nie probuje, jak poloze ja na boku,zeby sprobowala, to itak nic z tego...


Maciek też się nie przewraca... jak leży na brzuchu to widać że chce bo macha głową w jedną stronę i próbuje. ale jemu to przeszkadza gips... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
kurde,a kalina dalej sie nie przewraca na plecki, a najstarsza jest prawie...nawet nie probuje, jak poloze ja na boku,zeby sprobowala, to itak nic z tego...

Kalina w wieku Kubunia a on tak samo leniwy jak twoja 😜 wiec widac nasze leniuszki maja jeszcze czas;D moj tylko w nocy potrafi sobie pozycje zmienic.. bo klade go na boku blokujac waleczkami a jak sie budze kolo 3 to on juz spi prawie na pelcach.. ale to wierci sie wierci az sie zsunie...
holi lepiej naprawde zapytaj lekarza... ka dzis zapytalam swojego skad takie rozbieznosci.. powiedzial ze co lekarz to inna praktyka i ze to mozna chlopcom szybciej zrobic ale nie trzeba... wiec lepiej poradz sie pediatry... bo ona widzi dziecko i wie co jest grane 🙂
coq brawo za sukces.... tyle mleka moj nigdy nie wypil hihihi tzn z bnutli bo z cycki to nie wiem ile ciagnie..
ja dzis pierwszy raz podawalam mu ten zapisany przed pediatre zageszczacz.. tzn nutrition cos tam 😜 rozrobilam w 30 ml i zrobila sie taka papka kelik.. i kazal strzykawka ale ja dalam lyzeczka..i myslalam ze sie posikam jak mlody to jadl calym soba.. on ogolnie lubi dostawac leki wlasnie z lyzeczki ale dzis ten kleik swietnie jadl.. byl w keleiku on, ja, moje cycki, jego koszulka rece i cala buzia bo ja karmilam lyzeczka,.,...on wkladal reke do buzi w takcie wyciagal smarowal po twarzy z jadal z raczki co zostalo 😉 ale nie bronilam mu sie bawic... nie trzymalam raczek bo tak to chociaz troszke zjadl.. a lekarz kazal dawac przed i w trakcie karmienia po troszke wiec komicznie jedlismy 20 minutek 😉.. ehh juz sie jabluszka doczekac nie moge no a swoja droga niby bede karmic cycem ale teraz przed kazdym karmieniem i w trakcie ta papka ma isc.. mialam wybor albo tak albo sciagac albo na melko modyfikowane AR no wiec narazie probujemy tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
kurde,a kalina dalej sie nie przewraca na plecki, a najstarsza jest prawie...nawet nie probuje, jak poloze ja na boku,zeby sprobowala, to itak nic z tego...

Kalina w wieku Kubunia a on tak samo leniwy jak twoja 😜 wiec widac nasze leniuszki maja jeszcze czas;D moj tylko w nocy potrafi sobie pozycje zmienic.. bo klade go na boku blokujac waleczkami a jak sie budze kolo 3 to on juz spi prawie na pelcach.. ale to wierci sie wierci az sie zsunie...
holi lepiej naprawde zapytaj lekarza... ka dzis zapytalam swojego skad takie rozbieznosci.. powiedzial ze co lekarz to inna praktyka i ze to mozna chlopcom szybciej zrobic ale nie trzeba... wiec lepiej poradz sie pediatry... bo ona widzi dziecko i wie co jest grane 🙂
coq brawo za sukces.... tyle mleka moj nigdy nie wypil hihihi tzn z bnutli bo z cycki to nie wiem ile ciagnie..
ja dzis pierwszy raz podawalam mu ten zapisany przed pediatre zageszczacz.. tzn nutrition cos tam 😜 rozrobilam w 30 ml i zrobila sie taka papka kelik.. i kazal strzykawka ale ja dalam lyzeczka..i myslalam ze sie posikam jak mlody to jadl calym soba.. on ogolnie lubi dostawac leki wlasnie z lyzeczki ale dzis ten kleik swietnie jadl.. byl w keleiku on, ja, moje cycki, jego koszulka rece i cala buzia bo ja karmilam lyzeczka,.,...on wkladal reke do buzi w takcie wyciagal smarowal po twarzy z jadal z raczki co zostalo 😉 ale nie bronilam mu sie bawic... nie trzymalam raczek bo tak to chociaz troszke zjadl.. a lekarz kazal dawac przed i w trakcie karmienia po troszke wiec komicznie jedlismy 20 minutek 😉.. ehh juz sie jabluszka doczekac nie moge no a swoja droga niby bede karmic cycem ale teraz przed kazdym karmieniem i w trakcie ta papka ma isc.. mialam wybor albo tak albo sciagac albo na melko modyfikowane AR no wiec narazie probujemy tak...

czytalam dzisiaj watek na mamusiach o karmieniu sloiczkowm i sie zastanawiam wlasnie,czy dawac sloiki czy nie. co sie wogole najpierw daje?jablko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie martwić mi się tutaj 🙂 mojej to też raczej przypadkiem się przytrafiło... czasem ją kładę i pomagam rączka, nóżka, głowa i nic... nic na siłę... ostatnio u ortopedy pytałam, bo moja to już z pleców tak wysoko głowę podnosi i ja jej ciągle zabraniałam i lekarz powiedział, że skoro sama to może tylko jej nie podciągać, nie sadzać... nawet jakby chciała wstawać i chodzić to może jeśli tylko jest w stanie sama to zrobić, więc nie panikujmy... jak będą te nasze dzieciaczki gotowe to będą nam takie salta serwować, a mamusie będą biły brawo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
juz godzine siedze i cycki odciagam...narazie 300ml,a jeszcze leci. chociaz auwazylam ze ten elektryczny medeli nie odciaga nigdy do konca. jak robilam recznym to mialam bardziej oproznione cycki

ja na początku miałam ręczny, ale padł szybko... za szybko, więc nie mam porównania...ale ja nie narzekam na ten, chociaż na początku miałam źle dobrany lejek i fakt nie ściągał dobrze, aż mi się zastój zrobił, bo przez 2 dni tylko ściągałam, bo miałam tak poranione sutki
ja też właśnie "produkuję" mleczko... 140 ml z jednego 🤪 jeszcze nigdy tyle nie było, ale z tego drugiego max 40 ml będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia, Meliska specjalnie dla Was -> . 🙂

Agami, Asia, Basia - dzięki za "inny" rodzaj kontaktu 😘

Echhh dziewczyny widzę, że powoli się sprawy klarują z naszymi forumowymi choruskami 🙂
U mnie jak w kole fortuny normalnie, ze skrajności w skrajność...niestety przeważa głęboka i czarna dupa emocjonalna no ale wszystkie wiemy skąd to się bierze... Nova samotna jest do granic możliwości no i doszły problemy typu "inne" & "różne"... 🥴
Na szczęście Kajtuś zdrowy i jakby na niego spojrzeć to nic mu nie brakuje 😎
Olę tylko pylenie już trafiło i smarka się i kaszle jak nakręcona... 🥴

Trzymajcie się mamuśki i przespanej nocki Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry,
Ktos wspominal o dupie czasowej? Jestem chyba w epicentrum tej dupu :/ Spalam od 00:30 bo o 24 ostatnie karmionko do 3:30, bo obudzila sie moja dziolcha i chce sie sie bawic a mi nogi i rece odmawiaja posluszenstwa. Nosz kurde ile mozna nie spac,rekordy zaczynam bic :/
Dzis malzon sie zajmuje corka a ja odespie(mam nadzieje)
Marzenka super,ze sie odezwalas 🙂
Zasyanawiam sie na jak dlugi starczy Sarze sil,bo buntuje sie w lizeczku niesmowicie







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam kochane u nas nocka dziś spokojnie po szczepieniu jestem dumna z mojego syna że tak fajnie znosi te szczepienia!! dziewczyny ja jednak co kąpiel delikatnie masuje i odciągam napletek zobaczymy !!! dziś idziemy na obiadek do babci i na nóżkach spacerkiem bo piękna pogoda!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...