Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Aniqa a Ty dużo schudłaś...

no tez sie zdziwilam, az tak bardzo tego nie czuje..co prawda musialam wszystkie spodnie stare odłozyc i kupic nowe


też bym chciała schudnąć...

heh, ja tez, mam jeszcze 8kg + 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja niuńka właśnie usnęła... żadnych poszczepiennych objawów i mam nadzieję, że dośpi do rana... trochę przed snem popłakała, ale już cicho, bo zawsze usypia bez płaczu w jakieś 5 minut... a w gabinecie był taki wrzask już chyba przeczuwała, bo już rotarixa ledwo przełykała, a po kłuciu było jeszcze gorzej 🤢 cyc uspokoił na chwilę i znowu był płacz i w rezultacie niosłam Julę na rękach a małżon pchał wózek 🤢

śliczne nowe awatarki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja po 30minutowej jeździe na rowerku oraz 30-minutowej rozmowie z mężem przy okazji 🙂 teraz uciekam się myć, a potem prasowanie... jakaś energia mnie dzisiaj rozpiera 😁

Aga, co z ciebie za baba 😉 ja to przez ostatnie pol godz zjadłam: pol eklera, pol rurki z kremem, 4 kostki czekolady i wypilam sok ananasowy ☺️ zazdroszze Ci tej energii

też bym chciała tyle energii mieć i nawet mobilizuję się każdego wieczoru po poście Agi, a rano powera brak 😜 ja właśnie wciągnęłam paczkę czekoladowych chrupek... sama ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Aniqa a Ty dużo schudłaś...

no tez sie zdziwilam, az tak bardzo tego nie czuje..co prawda musialam wszystkie spodnie stare odłozyc i kupic nowe


też bym chciała schudnąć...

heh, ja tez, mam jeszcze 8kg + 🤨

u mnie jeszcze 2 kg+ i zupełnie mi one nie przeszkadzają... za to przeszkadzają mi boczki 😜 co to ja brzuch na biodrach nosiłam 🤢 właściwie to z tych 19 ciążowych i tak niewiele zostało, a jak jeszcze łaziłam jak ten wieloryb to myślałam, że nigdy nie wrócę do swojej wagi, a kompletnie nic nie robię i wcinam ino ciuciu... i nawet pielęgniarki mnie zaczepiały w przychodni, że nie widać, że rodziłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Aniqa ale ładne zdjęcie 🙂

😘 dziekujemy 🙂 wlasnie ogladalam zdjecia Kaliny, jak sie urodzila. jaka ona maluska byla, żadnych fałdek na nozkach, wogole inna buźka. dobrze ze robimy duzo zdjec i filmow, bo ona sie tak szybko zmienia!

z tymi zdjęciami to teraz jest bajeczka... nasze dziewczę ma już ponad 700... ja w jej wieku to może z 7 miałam 😜

ja już wykąpana i do spania... pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
u nas kolejna nocka nieudana - mała budzi sie ostatnio co 2h 😲 😮 A przecież spała już po 8h bez przerwy. Zadzwoniłam do położnej zapytac co może byc przyczyną i mnie oświeciła że może jej się nie chce jeść a pic. I faktycznie, na zewnątrz coraz cieplej a nadal ostro grzeją więc w mieszkaniu ciepło i sucho. Jadę dziś na tydzień do rodzicow, u nich lepsze powietrze więc zobaczę co się będzie działo.
Beata26 mała ma nadal temperatuę? A co z Twoim zdrowiem? Byłas u jakiegoś lekarza, jest juz diagnoza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
Hej dziewczyny piszę po dłuższej nieobecności 🤢 Wróciłam wczoraj wieczorem ze szpitala i dalej cały czas na antybiotyku...jak nie nerki to krtań a z zapalenia krtani przeszło na płuca 🤢 🤢 Mam nadzieję, że u Was wszystko ok 🙂 Niestety nie dam rady nadrobić zaległości 😞

Tak właśnie myślałyśmy że coś jest nie tak. Dobrze ze już w domu. Jak Awad zniósł rozłąkę?
A czy u reszty ok, hmmm, raczej tak różnie. Coq zaliczyła z Yasmine szpital - rotawirus. Dorianna z Doriankiem w szpitalu, dzis maja operację na te nerki. Maciej aaagiii chory, podobnie Sarah beaty26. Aniqa musiała odstawić małą od cyca ze względu na leki które bierze, guga ma depresję, novaM sie nie odzywa, podobnie pammat której mąż jest w szpitalu. Aga z Kubusiem sie rehabilituja i mały strasznie tego nie lubi. Czy o czyms zapomniałam????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,hej! witaj kasiunia.kurcze to się pochorowałaś 😮 dobrze ze juz w domu.to przesilenie wiosenne wszystkim się daje we znaki niestety.u naszych grudniówek same choróbska a u nas na wsi gdzie nie słysze to ktoś chory 🤢 a to zapalenie pęcherza,a to angina i ciagle coś. byłam w sobote( zapomniałam napisać) u koleżanki w szpitalu.miała cesarkę bo Kacperek się nie przekręcił.2900 i 51 cm!! jaki okruszek maleńki!! no ja zapomniałam małej Milenki ☺️ zdjecia to świętość dla mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja wezwalam wizyte domowa... bo po ostatniej wizycie w przychodni maly oprocz kataru z ktorym tam poszlismy zaczal kaszlec 😞( no i dzis wezwalam pana doktora do domu.... zobaczymy co powie... mlody jak oddycha to mu charczy w plecach a nasdza pediatra stwierdzila ze to normalne ui dzieci ;/ wiec wole sie skonsultowac z kims innym... wasze dzieci tez tak maja? mimo oczyszczenia nosa im charczy jak by go zapchanego mialy a jak spi to zdarza mu sie chrapac;/ wiec mi sie wydaje ze to nie ejst ok;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry, a na pewno słoneczny 🤪

Agami, Aniqa HILFEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapomniałam proporcji do tego jabłecznika, ile cukru, mąki, manny???

Kasiunia witaj 😘, ale już dobrze jest?
Ja to już się boję na forum wchodzić... jakich rewelacji się dowiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Dzień dobry, a na pewno słoneczny 🤪

Agami, Aniqa HILFEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapomniałam proporcji do tego jabłecznika, ile cukru, mąki, manny???

Kasiunia witaj 😘, ale już dobrze jest?
Ja to już się boję na forum wchodzić... jakich rewelacji się dowiem 🤢


20 dag mąki
30 dag kaszy manny
20 dag cukru
2 łyżeczki proszku do pieczenia
1 cukier waniliowy
1 i 1/2 kg jabłek typowo szarlotkowych, kwaśnych
1 cytryna
1 łyżeczka cynamonu
15 dag masła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
a ja wezwalam wizyte domowa... bo po ostatniej wizycie w przychodni maly oprocz kataru z ktorym tam poszlismy zaczal kaszlec 😞( no i dzis wezwalam pana doktora do domu.... zobaczymy co powie... mlody jak oddycha to mu charczy w plecach a nasdza pediatra stwierdzila ze to normalne ui dzieci ;/ wiec wole sie skonsultowac z kims innym... wasze dzieci tez tak maja? mimo oczyszczenia nosa im charczy jak by go zapchanego mialy a jak spi to zdarza mu sie chrapac;/ wiec mi sie wydaje ze to nie ejst ok;/

mam nadzieję, że Kubusiowi charczy, bo tak ma być i trzymajmy się tej wersji 🙂 skonsultować jak najbardziej... trzymam kciuki,żeby wszystko było ok 😘 mojej nie charczy, ale czasem nosem tak odcharknie jak stary chłop 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzień dobry, a na pewno słoneczny 🤪

Agami, Aniqa HILFEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapomniałam proporcji do tego jabłecznika, ile cukru, mąki, manny???

Kasiunia witaj 😘, ale już dobrze jest?
Ja to już się boję na forum wchodzić... jakich rewelacji się dowiem 🤢


20 dag mąki
30 dag kaszy manny
20 dag cukru
2 łyżeczki proszku do pieczenia
1 cukier waniliowy
1 i 1/2 kg jabłek typowo szarlotkowych, kwaśnych
1 cytryna
1 łyżeczka cynamonu
15 dag masła

dziękować, dziękować 😘 uratowałaś mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...