Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 agami fajny ten torcik 😉 ja kiedyś też robiłam na panieński ale zdjęcia brak.u nas cały tort był w kształcie-sami wiemy czego 🙂 smakował swietnie bo był z bitej śmietany z truskawkami 🙂 dzięki za tą stronkę z wiórkami.27 kwietnia Julcia ma 5 urodziny i na pewno zmajstruje jej mega wypasiony tort 🤪 no z takimi super dodatkami 😉 niech bratowej meża oczy wyjdą na wierzch a co!! oni zawsze tort kupują i się zachwycają a ja sama robię tylko właśnie tych dodatków zawsze mi brakowało.masz oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
dzień dobry 🙂 agami fajny ten torcik 😉 ja kiedyś też robiłam na panieński ale zdjęcia brak.u nas cały tort był w kształcie-sami wiemy czego 🙂 smakował swietnie bo był z bitej śmietany z truskawkami 🙂 dzięki za tą stronkę z wiórkami.27 kwietnia Julcia ma 5 urodziny i na pewno zmajstruje jej mega wypasiony tort 🤪 no z takimi super dodatkami 😉 niech bratowej meża oczy wyjdą na wierzch a co!! oni zawsze tort kupują i się zachwycają a ja sama robię tylko właśnie tych dodatków zawsze mi brakowało.masz oklask 🙂

dziekuje 🙂 oklask tez na zachete 4u 🙂)) kup sobie oplatek na ten tort na gore... mozna zamowic ze zdjeciem malej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi udanych chrzcin 🙂 grzecznego aniołka 😁
Coq śliczne zdjęcia 😁 nie tylko moje mleko wykończyła choroba 😞 u nas debet zaczął się od grypy żołądkowej u Was rota wirus 😞 eh...zauważyłam że Mila dużo więcej je ostatnio i to chyba jakiś skok rozwojowy jest...wczoraj 3 butle na cały dzień 🤢 no skończy mi sie to mleko niebawem a ja stanik do karmienia zamówilam na allegro 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!

Wlasnie liczylam, ze wlacze sobie film na dvd, ale sie przeliczylam! to moje stworzenie wyspalo sie po 10 minutach, a takie dzis marudne jest jakies 🤢

Asia u mnie tez karmienie piersia noca, a w dzien nie dalabym rady - szkoda. Ale od wczoraj pracuje z laktatorem, zobaczymy.

Dziekuje dziewczyny za mile slowa odnosnie zdjec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde, Maćkowi chyba zaczynają wychodzić zęby... bo strasznie dzisiaj marudzi i płacze tak strasznie, a przestaje tylko wtedy kiedy czymś mu się jeździ po dziąsełkach...
poza tym on tak się podnosi jak jest na leżaczku, że w pozycji siędzącej się znajduje. jak leżał dzisiaj na łóżku też sie tak podniósł prawie do siedzącej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadrobiłam 🙂
Coq piękne zdjęcia 🙂 🙂 Bambina wygląda tak ..... kumato 😁
Holi mam nadzieję że chrzciny udane
Agami masz widze talent cukierniczy - umnie niestety umiejętności tego rodzaju na minimalnym poziomie ☺️
Meliska Weronice tez oczko ropialo i przeszło po świetliku, tyle że u nas nie było tragedii a z tego co piszesz u Was nie wyglada to najlepiej...Ale całe szczęście zapalenie spojówki chyba dość łatwo przegnać. buziaki dla Julki
aaagaaa ta moja tak się podnosi jak ją przodem do świata poloże na sobie jak siedzę - wygina się do takiej pozycji C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Nadrobiłam 🙂
Coq piękne zdjęcia 🙂 🙂 Bambina wygląda tak ..... kumato 😁
Holi mam nadzieję że chrzciny udane
Agami masz widze talent cukierniczy - umnie niestety umiejętności tego rodzaju na minimalnym poziomie ☺️
Meliska Weronice tez oczko ropialo i przeszło po świetliku, tyle że u nas nie było tragedii a z tego co piszesz u Was nie wyglada to najlepiej...Ale całe szczęście zapalenie spojówki chyba dość łatwo przegnać. buziaki dla Julki

oj tam oj tam ty pewno nie wiesz co w tobie drzemie;D biszkopt mega prosty, masa jeszcze łatwiejsza a reszta to juz fantazja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Wrocilismy cali i zdrowi 🙂
Florek juz wykapany i spi spokojnie w swoim lozeczku 😁
Bylo suuuuuuuper. Na dole do 25 stopni a na gorze snieg 🙂

Jutro opisze wiecej 🙂
Niestety nie zdolam Was nadrobic czy ktoras moze mi strescic co sie dzialo przez tydzien? Mam nadzieje ze wszystkie Mamusie i ich dzieciaczki sa zdrowe 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Hej

Wrocilismy cali i zdrowi 🙂
Florek juz wykapany i spi spokojnie w swoim lozeczku 😁
Bylo suuuuuuuper. Na dole do 25 stopni a na gorze snieg 🙂

Jutro opisze wiecej 🙂
Niestety nie zdolam Was nadrobic czy ktoras moze mi strescic co sie dzialo przez tydzien? Mam nadzieje ze wszystkie Mamusie i ich dzieciaczki sa zdrowe 😘 😘 😘 😘


No wiesz, nawet sie nie pozegnalas 😉
Super, ze Wam sie wyprawa udala. 😆 Mieliscie szczescie z ta pogoda, bo niebawem ma sie calkowicie zmienic, juz dzisiaj bylo chlodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja właśnie pakuję nas do szpitala... a stres coraz większy.... masakra... 😞


Aga przejdziecie to dzielnie, zobaczysz. Maciek jest odwazny, a po wszystkim nic nie bedzie pamietal. 😘


ja wiem. ale ja tak nie cierpię szpitali. a on taki malutki. będą go kłuć, będą go usypiać. jakieś kroplówki. boję się, że nie dam rady na to wszystko patrzeć...
ale wiem, że wszystko musi być dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Hej

Wrocilismy cali i zdrowi 🙂
Florek juz wykapany i spi spokojnie w swoim lozeczku 😁
Bylo suuuuuuuper. Na dole do 25 stopni a na gorze snieg 🙂

Jutro opisze wiecej 🙂
Niestety nie zdolam Was nadrobic czy ktoras moze mi strescic co sie dzialo przez tydzien? Mam nadzieje ze wszystkie Mamusie i ich dzieciaczki sa zdrowe 😘 😘 😘 😘


No wiesz, nawet sie nie pozegnalas 😉
Super, ze Wam sie wyprawa udala. 😆 Mieliscie szczescie z ta pogoda, bo niebawem ma sie calkowicie zmienic, juz dzisiaj bylo chlodniej.


Przed wyjazdem sie pozegnalam 😉 a teraz sie witam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja właśnie pakuję nas do szpitala... a stres coraz większy.... masakra... 😞


Aga przejdziecie to dzielnie, zobaczysz. Maciek jest odwazny, a po wszystkim nic nie bedzie pamietal. 😘


ja wiem. ale ja tak nie cierpię szpitali. a on taki malutki. będą go kłuć, będą go usypiać. jakieś kroplówki. boję się, że nie dam rady na to wszystko patrzeć...
ale wiem, że wszystko musi być dobrze


On bedzie w rekach specjalistow Aga. Musisz ufac, ze oni wiedza jak wszystko robic, zeby bylo jak najmniej bolesne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja właśnie pakuję nas do szpitala... a stres coraz większy.... masakra... 😞


Aga przejdziecie to dzielnie, zobaczysz. Maciek jest odwazny, a po wszystkim nic nie bedzie pamietal. 😘


ja wiem. ale ja tak nie cierpię szpitali. a on taki malutki. będą go kłuć, będą go usypiać. jakieś kroplówki. boję się, że nie dam rady na to wszystko patrzeć...
ale wiem, że wszystko musi być dobrze

Nie do konca jestem na bierzaco. Jedziecie jutro na zabieg zwiazany z nozka Macka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja właśnie pakuję nas do szpitala... a stres coraz większy.... masakra... 😞


Aga przejdziecie to dzielnie, zobaczysz. Maciek jest odwazny, a po wszystkim nic nie bedzie pamietal. 😘


ja wiem. ale ja tak nie cierpię szpitali. a on taki malutki. będą go kłuć, będą go usypiać. jakieś kroplówki. boję się, że nie dam rady na to wszystko patrzeć...
ale wiem, że wszystko musi być dobrze

Nie do konca jestem na bierzaco. Jedziecie jutro na zabieg zwiazany z nozka Macka?


jutro idziemy do szpitala, we wtorek Maciek ma operacje, w środę wychodzimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Hej

Wrocilismy cali i zdrowi 🙂
Florek juz wykapany i spi spokojnie w swoim lozeczku 😁
Bylo suuuuuuuper. Na dole do 25 stopni a na gorze snieg 🙂

Jutro opisze wiecej 🙂
Niestety nie zdolam Was nadrobic czy ktoras moze mi strescic co sie dzialo przez tydzien? Mam nadzieje ze wszystkie Mamusie i ich dzieciaczki sa zdrowe 😘 😘 😘 😘


No wiesz, nawet sie nie pozegnalas 😉
Super, ze Wam sie wyprawa udala. 😆 Mieliscie szczescie z ta pogoda, bo niebawem ma sie calkowicie zmienic, juz dzisiaj bylo chlodniej.


Przed wyjazdem sie pozegnalam 😉 a teraz sie witam 🙂


Serio? Ja czytalam tylko jakis post o pakowaniu sie. Widocznie cos mi umknelo.
Bo nawet zaczlam sie zastanawiac dlaczego sie nie odzywasz, i pomyslalam potem, ze musialas juz wyjechac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...