Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A i tak jak myślałam małżon zapomniał o naszej rocznicy 😞 po tylu latach to już chyba rutyna 😞
ale ja jak na dobrą małżonkę przystało prezent wręczę... spóźniony 😜 znaczy się mam nadzieję, zaraz będę licytować... trzymać kciuki 😉

a co licytujesz pokaz 🙂
a co do rosolu to chyba masz racje;p pewno ze smakiem by zjadl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska, a foch jest??? 🙂 bo ja bym miała 🙂
a musze sie pochwalic osiagnieciami mojej małej. otóż od kilku dni potrafi wyjac smoczka i wlozyc go spowrotem do buzi 🙂 najpierw myslalm ze to przez przypadek jej sie udalo, ale zrobila to juz z 20 razy 🙂
no i wymyslila sobie zabawe, kladzie sobie pieluche na buzi, ja mowie akuku i wtedy ja zdejmuje ze smiechem i tak w kolko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny my w piatek pojechalismy do mojej mamy na nauki przedmałżeńskie jeszcze nam 2 spotkania zostały 🙂 a w sobote bylismy na wsi u mojej rodziny cały dzien po czym zadzwoniła koleżanka o 18 ze kolezanki przychodzą i czy tez jestem chetna to tatus zostal z mala i dziadkami a mama heja do nich pilam wczoraj Redsa żurawinowego JEST PYSZNY! oczywiście powoli piłam bo po tak dlugim czasie nie picia alkoholu miałabym bombe 😁 siedziałam z nimi do 02;00 w nocy ale się naśmiałam 🙂 a rano mała wstała o 8 zjadła i spałyśmy do 11 kochane dziecko wiedziało że mamusia zmęczona i chce dalej iść spać 🙂
teraz mała śpi a ja idę się położyc bo dostałam okres a ostatnio miałam 2 miesiace temu..
od 3 dni nie karmie juz bo nie mam pokarmu 😞 ale chociaż miałam ten zaszczyt przez 4 miesiące 🙂 🙂
miłego wieczorku! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
czesc dziewczyny my w piatek pojechalismy do mojej mamy na nauki przedmałżeńskie jeszcze nam 2 spotkania zostały 🙂 a w sobote bylismy na wsi u mojej rodziny cały dzien po czym zadzwoniła koleżanka o 18 ze kolezanki przychodzą i czy tez jestem chetna to tatus zostal z mala i dziadkami a mama heja do nich pilam wczoraj Redsa żurawinowego JEST PYSZNY! oczywiście powoli piłam bo po tak dlugim czasie nie picia alkoholu miałabym bombe 😁 siedziałam z nimi do 02;00 w nocy ale się naśmiałam 🙂 a rano mała wstała o 8 zjadła i spałyśmy do 11 kochane dziecko wiedziało że mamusia zmęczona i chce dalej iść spać 🙂
teraz mała śpi a ja idę się położyc bo dostałam okres a ostatnio miałam 2 miesiace temu..
od 3 dni nie karmie juz bo nie mam pokarmu 😞 ale chociaż miałam ten zaszczyt przez 4 miesiące 🙂 🙂
miłego wieczorku! 😎

szkoda Pamm z tym pokarmem, ale masz racje, dobre i te 4 pierwsze miesiace 🙂
a ja mam szanse, ze w piatek doktorka pozwoli mi karmic 🙂 ciagle mam pokarm, co prawda nie tyle i le 2 m-ce temu, jak ja musialam odstawic (prawy daje rade, ale w lewym po nocy ściagam 50-60ml, wiec malutko). i tak sie zastanawiam, czy kalina bedzie chciala wziac po takiej pzrerwie, obawiam sie ze nie i na nic bylo trzymanie tej laktacji. a druga sprawa, to czy warto na nowo zaczynac? bo nie wiem jeszcze co z ta moja praca, czy bede wracala w tym czerwcu, a poza tym jakby nie bylo to butle moze jej podac każdy, a cycek wiadomo. wiec mam dylemat co zrobic, no chyba ze Kalina nie bedzie chciala ssac, to wtedy problem dam sie rozwiaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa no Kalinka umie sobie zajęcie znaleźć 🙂

Agami ufff wylicytowałam "dwuzłotówkę" 😜 za 120 zł 😮
i zaraz walnę takiego focha, że w całym bloku będą słyszeć 😉 niech no tatuś skończy karmić 😠 właściwie to się jeszcze łudziłam, ale przyszedł z pracy i nic 😠 o żesz ty w mordę kopany 😁

Pam no mleczka szkoda, ale za to nowego redsika skosztowałaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe- foty super 🙂
Pammat - mysle ze najlepsze juz dałas 😘
Meliska - moj tez nie ma pamieci do dat 😮

Obiecuje fotke Guginki wkleic na forum 🙂

ps. a ten tyłek wypięty na FB to na dziadków 😜

Guga od 05:45 na nogach...zmeczona 🤢 baaaaardzo....
Guginka odmawia smoczkow, butelek itp itd wiec o dokarmianiu na noc moge zapomniec.... 🤔 🤔 🤔 wiec pobódek co 3-4 godz ciąg dalszy 😮

Guga iść spać...

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Się poszedł golić... a ja i tak sobie tu z Wami posiedzę... w końcu nie ma czego świętować 😠 a jutro i tak na rano ma do pracy to i tak już musi iść nynać 😉

A moja gwiazda na kolacyjkę dziś 180 ml wypiła 😮 zawsze 150 ml i dziś postanowiłam jej zrobić więcej, bo ostatnia noc... co godzinę pobudka i ja jej smoka i na chwilę działało, o 3 dalam odciągnięte mleczko i do 5 dotrwała, a później już przy cycu do 9 spała. I nie wiem czy faktycznie głodna była czy może zęby 🤔 bo rano oprócz cyca to jeszcze palce do buziola ładowała i się za ucho ciągnie... nie wiem... nie umiem ustalić... a te palce to tak głęboko pcha jakby co najmniej ósemki miały iść 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
My dzis po raz drugi na basenie 🙂 Fajnie bylo. Jedyny minus Florek bardzo nie lubi plywac na pleckach, za to brzuch i skoki do wody wychodza mu rewelacyjnie 😁
Florek dzis jadl marchewke z ziemniaczkiem i mu smakowala. Sama mu ugotowalam 🙂 Sloiczek jadl tylko raz.
Co do jabluszka i kupki to Florek jak dostal surowe starkowane to kupki robic 3 dziennie 🙂 Gotowaneo jablka jeszcze nigdy nie jadl 😉
Guga duzo zdrowka dla Emmy 😘

Klade spac bo jutro do pracy... DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska u mnie byly trzy rocznice, kazda jedna zapomniana. 🤢
Twoja Julka tak na raz zjadla to 180 ml? Moja wieczorem zjada 220 ml, ale ma do tego dwa lub trzy podejscia wprzeciagu jakis dwoch godzin.

Pammat to sie zabawilas mamusiu 🙃
U mnie z karmirnirm podobnie. W lewej piersi prawie nic, prawa jeszcze pracuje, ale wpadlam w jakas pulapke po tym jak jakis czas temu Yasmine w nocy nie chciala brac piersi, wpadala w placz, a jak dalam butelke to jadla - az mi przykro bylo. I od tamtej pory widze, ze juz butelka to podstawa. Staram sie jej jeszcze odciagac z piersi, czasmi 120 ml zejdzie szybko a innym razem napompuje sie na 60 ml. I juz sama nie wiem czy walczyc jeszcze czy nie. 🥴 Mi nawet przez glowe nie przeszlo, ze moge miec problemy z pokarmem i minimum rok chcialam ja piersia karmic. Ciesze sie z tych 3 miesiecy wylacznie piersia, ale chcialabym wiecej.
Aniqa jak wroicsz do pracy zawsze bedziesz mogla odciagac Kalince pokarm. Jesli piersi nie bedzie chciala to moze chociaz z butelki warto jej dac troche twojego mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do jedzenia to ja dałam dzisiaj Maćkowi ziemniaki z dynią... ale mu nie podeszły, pluł, robił rewelacyjne miny i w ogóle 😉 jutro zrobię drugie podejście i jak nie zje, to znaczy że po prostu tego nie lubi 🙂 bo po próbie podania ziemniaków z dynią dałam mu jabłko z bananem i to wcinał ze smakiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
220 ml? 180 ml? Ja jak mojej ściągnę na noc w butelke to wypija 70 ml 😮 Wczoraj domieszałam do swojego mleka troche koziego ( 20ml koziego/30ml mojego) i po 3h rzygańsko na całego - reakcja taka jak po modyfikowanym. Ja juz nie wiem co robić..... 😞
Guga dużo zdrowia dla Guginki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Hej,
220 ml? 180 ml? Ja jak mojej ściągnę na noc w butelke to wypija 70 ml 😮 Wczoraj domieszałam do swojego mleka troche koziego ( 20ml koziego/30ml mojego) i po 3h rzygańsko na całego - reakcja taka jak po modyfikowanym. Ja juz nie wiem co robić..... 😞
Guga dużo zdrowia dla Guginki 🙂

moja wypija co 3 godz. 180ml. wychodzi 5 razy na dobe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Meliska u mnie byly trzy rocznice, kazda jedna zapomniana. 🤢
Twoja Julka tak na raz zjadla to 180 ml? Moja wieczorem zjada 220 ml, ale ma do tego dwa lub trzy podejscia wprzeciagu jakis dwoch godzin.


no naraz... i co chcesz powiedzieć... żarłok ☺️ właściwie to nawet więcej... 180 ml to woda + do tego modyfikowane... gdzieś ponad 200 ml pewnie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Meliska u mnie byly trzy rocznice, kazda jedna zapomniana. 🤢
Twoja Julka tak na raz zjadla to 180 ml? Moja wieczorem zjada 220 ml, ale ma do tego dwa lub trzy podejscia wprzeciagu jakis dwoch godzin.


no naraz... i co chcesz powiedzieć... żarłok ☺️ właściwie to nawet więcej... 180 ml to woda + do tego modyfikowane... gdzieś ponad 200 ml pewnie będzie


a ja nawet nie wiem ile Julek zjada na noc... ale jak go zostawiam w sobote z tatusiem i ide do pracy, to na dwa podejscia 120ml wciaga...w porownaniu z waszymi zarloczkami to ja nie wiem z czego on te 7500 wazy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
co do jedzenia to ja dałam dzisiaj Maćkowi ziemniaki z dynią... ale mu nie podeszły, pluł, robił rewelacyjne miny i w ogóle 😉 jutro zrobię drugie podejście i jak nie zje, to znaczy że po prostu tego nie lubi 🙂 bo po próbie podania ziemniaków z dynią dałam mu jabłko z bananem i to wcinał ze smakiem 🙂

ja czytałam, żeby nawet 8 razy podawać coś co nie podchodzi... nie zrażaj się po 2 próbach... a słodkie to wiadomo, że nasze dzieciaki szybko załapią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Hej,
220 ml? 180 ml? Ja jak mojej ściągnę na noc w butelke to wypija 70 ml 😮 Wczoraj domieszałam do swojego mleka troche koziego ( 20ml koziego/30ml mojego) i po 3h rzygańsko na całego - reakcja taka jak po modyfikowanym. Ja juz nie wiem co robić..... 😞
Guga dużo zdrowia dla Guginki 🙂

moja wypija co 3 godz. 180ml. wychodzi 5 razy na dobe


Wg wskazan mleka ktore daje wlasnie tak ma byc 5x 180ml. U mnie mniej ale czesciej.

Meliska zaden tam zarlok. apetycik ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...