Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Heja dziewczyny 😎

Doriana kobieto tyle już wytrzymałaś i wiem, że dasz radę ogarnąć do końca tą sytuację 😘 😘 😘 Silna grudniówka jesteś w końcu 😘 😘 😘

Aaagaaa, a Twój Maciuś to superman mały 🙂 Tyle cierpienia i niewygody wytrzymać 🤔 No i Tobie też medal się należy za wytrzymałość 🙂

Dzięki za kciuki dziewczyny 😘 Widocznie mocno trzymałyście bo młody zaraz po szczepieniach zasnął i nawet bez cyca się obeszło 😎
Na wszelki wypadek czopki paracetamolu zakupione i altacet na okłady też 🙂
Aaa i wybrałam refundowane tylko ...

Głodomor mój się budzi 🙂

Do później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AGAMI, ANIQA I NOVAM dzieki za wsparci, bardzo pomaga, nie wiem co bym bez was zrobila:-) Naprawdę ciężko jak codziennie malemu przeklowaja wenflon, bo ma tak cinkie zylki ze mu pekaja, szczepienie do tevo to pikus jak maly sie tak strasznie drze jak by go ze skory obdzierali. Nie moge na to patrzec, ale chce byc przy nim, bo mam nadzieje ze choc troche go to uspokaja. Sorry ze wam to pisze ale lzej mi sie zrobilo... Zadnej matce regk nie zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
AGAMI, ANIQA I NOVAM dzieki za wsparci, bardzo pomaga, nie wiem co bym bez was zrobila:-) Naprawdę ciężko jak codziennie malemu przeklowaja wenflon, bo ma tak cinkie zylki ze mu pekaja, szczepienie do tevo to pikus jak maly sie tak strasznie drze jak by go ze skory obdzierali. Nie moge na to patrzec, ale chce byc przy nim, bo mam nadzieje ze choc troche go to uspokaja. Sorry ze wam to pisze ale lzej mi sie zrobilo... Zadnej matce regk nie zycze.


kurcze Doriana, az ciary przechodza, jak sie czyta co Maly przechodzi...trzymaj sie i ucałuj małego od ciotek z forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorianna całkowicie rozumiem twoje odczucia. Moja mała ma bardzo często pobieraną krewa i robione różne badania przez serduszko i nerkę. Ona płacze a mnie serce pęka że nie mam jej jak pomóc. Ostatnio już lekarka mi wytłumaczyła że jak ja mam cierpienie na twarzy wypisane to jak dziecko ma się nie bać i stresować. Ninka ma za 2 tyg holtera. Nie wiem jak dam rade karmić, przewijac i nosić bo maszyna jest wielkości dziecka, a musi być podłączona przez 24h. Co u was z serduszkiem?

Novam czy jest już termin spotkania ustalony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wy dlpiero teraz zaczynacie nosic pasy wyszczuplajace:-0? Ja nosze od porodu, a mam taki zwyczajny, kupilam na allegro za chyba ok 30 zl.

Co do glowki to moj maly ciemieniuchy nie ma, ale ma taka sucha skorke, ktora zawsze po kąpieli natluszczam oliwka.

No i Dorianek przestal jesc co godzine i potrafi wytrzymać nawet 2-3 w ciągu dnia i 5 godz. w nocy:-))) dodam, ze tylko dwa razy dokarmilam go na wieczor butla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Wy dlpiero teraz zaczynacie nosic pasy wyszczuplajace:-0? Ja nosze od porodu, a mam taki zwyczajny, kupilam na allegro za chyba ok 30 zl.

Co do glowki to moj maly ciemieniuchy nie ma, ale ma taka sucha skorke, ktora zawsze po kąpieli natluszczam oliwka.

No i Dorianek przestal jesc co godzine i potrafi wytrzymać nawet 2-3 w ciągu dnia i 5 godz. w nocy:-))) dodam, ze tylko dwa razy dokarmilam go na wieczor butla.


a widzisz siedze na allegro i sie zastanawalam co chcialam zamowic 😮 😮 chodzilo o pas wyszczuplajacy - skleroza niestety nie boli. dzieki za przypomnienie 🙂
Kalina na wieczor dostaje butle, ale mojego mleka odciagnietego rano (bo po nocy mam zawsze pelne cyce, bo kalina w nocy spi a nie je 🙂), wiec nie wiem jak to liczyc, jako dokarmianie czy nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorianna Dasz rade to wytrzymac. twoja obecnosci duzo daje malemu, na pewno mniej sie boi. Juz niedlugo wezmiesz malego calego i zdrowego do domku 🙂 Glowa do gory 🙂
Katja Na jak dlugo bedziesz mala miala Holder? im szybciej to zalaloza tym szybciej sciagna i beda wiedziec co i jak z serduszkiem Twojej malej 🙂 Na pewno wszystko bedzie dobrze.

Co do spotkania to chyba mialo byc 8 Lutego Pizza hut kolo Altusa godzina przed poludniowa kolo 11:00. Czy reszta dziewczyn moze to potwierdzic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
basienka dzieki za fragment ksiazki... dokladnie tak robimy... nic to nie daje.. dzis ide po krem musteli na ciemieniuche bo nie chce by byl;o jeszcze gorzej a juz jest zle;/ a najgorsze ze gdzies przeczytalam ze to wina zlej pielegnacji 😞(((( i teraz sobie wlewam ze kiepska mamusia ze mnie ;/ jak nawet umyc go dobrze nie umiem.. najpierw walka z pupa 3 tygodnie i antybiotyk a teraz ta nieszczesna ciemieniucha ;/
ale bym sie chciala tez z wami spotkac nawet sobie nie wyobrazacie;/
coq to ja bujalam w wozku tak ze prawie amprtyzatory poszly ;p ale maly chociaz spal troszke... no ale od tygodnia powiedzialam ze dosc tego 😜 dziecko musi zrozumiec kto ma tu rzadzic i dostal eksmisje do lozeczka.. no i... SPI 😉)) hehe wczoraj wojowal do 23 bo mleka w cyckach nie mialam juz a on jesc i jesc... ale zjadlam kolacje o 21 wypilam herbatke alktacyjna i kolo 22:30 udalo sie nakarmic gloda i o 23 poszedl spac:P i spal do 5 ;D poznioej o 7 karmionko i poszedl do mamy do wyrka spac i spalismy do 10;30 i modle sie by mu tak zostalo 😉)))
co do pasow to po cesarce mi gin nie pozwolil nosic przez 6 tygodniu.. by sie rana dobrze zrosla wiec dopiero teraz moge kupic... i ogladalam na allegro ale boje sie ze kupie za maly lub za duzy i ze porpstu nie trafie w rozmiar... wiec dzis jade do sklepu z bielizna i kupie w sklepie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
basienka dzieki za fragment ksiazki... dokladnie tak robimy... nic to nie daje.. dzis ide po krem musteli na ciemieniuche bo nie chce by byl;o jeszcze gorzej a juz jest zle;/ a najgorsze ze gdzies przeczytalam ze to wina zlej pielegnacji 😞(((( i teraz sobie wlewam ze kiepska mamusia ze mnie ;/ jak nawet umyc go dobrze nie umiem.. najpierw walka z pupa 3 tygodnie i antybiotyk a teraz ta nieszczesna ciemieniucha ;/

Nie martw sie bedzie dobrze 🙂 wyleczysz to na pewno 🙂 lec po krem i odrazu naloz mu na glowke. Sprobuj moze nawilzyc mu glowke na noc i zostawic tak. Moja kuzynka tez miala problemy z ciemieniucha i powiedziala zeby zawsze po kapieli smarowala glowe malego oliwka i tak zostawiala. Fakt odrazu wyglada ze ma tluste wlosy, albo na zelu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
agami napisał(a):
a w ogole my za tydzien mamy chrzciny a tu mrozy do -20 maja nadciagnac;/ masakra jakas;/ minus 10 na bank w dzien ma byc... zamarznie mi ten moj diabelek;/

Jak Diabelek to nie zamarznie 🙂 predzej roztopi ten caly mrozik 🙂 My chrzciny planujemy w Marcu dopiero 🙂


Basienka w marcu to ciezko by bylo bo to Wielki post 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
agami napisał(a):

sloneczka czy wasze dzieci maja ciemieniuche? bo my walczymy od tygodnia juz 😞( a jest tego g** coraz wiecej 😞((

Florek ma czysta glowke 🙂 wiem tylko ze sa kremu na to i po kapieli nalezy naoliwkowac glowke odczekac i potem wyczesac... Pewnie nic nowego Ci nie napisalam 😞

przed kąpielą się oliwkuje,potem wyczesuje i kąpie żeby resztę zmyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmmm...chrzciny...
Ola ma w tym roku komunię więc o chrzcinach na razie nie myślę...może w sierpniu dopiero albo we wrześniu 🤨
Ola 7 miesięcy miała i też było dobrze 😉 Przynajmniej super kieckę jej ubrać mogłam z fajowym kapeluszem hihih 😁
A dla małego już planuję czaderskie jakieś ubranko więc im później tym lepiej 😉

A tak z innej beczki -
Chloe a Tobie pasuje 8 luty na spotkanko 🙂 ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
agami napisał(a):
a w ogole my za tydzien mamy chrzciny a tu mrozy do -20 maja nadciagnac;/ masakra jakas;/ minus 10 na bank w dzien ma byc... zamarznie mi ten moj diabelek;/

Jak Diabelek to nie zamarznie 🙂 predzej roztopi ten caly mrozik 🙂 My chrzciny planujemy w Marcu dopiero 🙂


Basienka w marcu to ciezko by bylo bo to Wielki post 😉)

U Nas w Parafii sa chrzty w kazda druga niedziele Miesiaca, bez wzgledu na to czy to jest Wielki Post czy Adwent. Niestety w Lutym nie mozemy zrobic chrztu, bo moja siostra jest w ciazy i ma termin na Luty, wiec mama wybiera sie do niej do Francji na dwa tygodnie zeby pomoc jej na poczatku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!! Ja już po spacerku fajnie było mały był ubrany cieplutko i jak go wyciągnęłam z wózka to cieplutki chłopczyk!!! Mały po spacerku wrócił zjadł cycuszki i śpi!!!
Doriana i Katija również trzymam kciuki za wasze dzieciaczki żeby jak najszybciej wróciły do zdrówka!!!
Co do ciemieniuchy to mój maluch na szczęście nie ma ale ma suchą skórę na głowie jakby łupież i ja po kąpieli natłuszczam głowę i wyczesuje ale dziś zrobię to przed kąpielą i po kąpieli!!
Spotkanie jak najbardziej ale teraz się zastanawiam jak to będzie wyglądało bo jak ja małego zostawię w domu to mój mąż albo ktoś z rodziny będzie musiał mu dać butlę bo ja się w 2 godziny nie wyrobię a mały by z głodu zjadł swoje łapiszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doriana podziwiam Cię bardzo i życzę wytrwałości.jak ostatnio pisałyście z agą jak Wasze dzieciaki cierpią to stwierdziłam ze Milenie nic się nie stanie jak ją zaszczepię szczepionkami w standardzie.co to są 3 ukłucia wobec tego co przeżywa Twój synek w szpitalu?? nie ma porównania.uściskaj i ucałuj swojego twardziela ode mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...