Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
fajnie że niektóre dzieci już raczkują a niektóre już stoją 😉 my na razie stoimy na kolanach z pupą do góry i się bujamy do przodu do tyły myslę że zaraz też wystartuję 🙂 musi ćwiczyć 😉 dzisiaj dostałam papiery w związku ze żłobkiem wsadzili w niego 2 mln 😮 i jedzenie i środki higieny będą darmowe także dostało się tam 25 dzieci a mi się tak jakoś przykro zrobiło .. że to już 1 października zostawie ją tam i ona będzie tam beze mnie.. 😞 tak na prawde nie chce jej zostawiać no ale jak jest żłobek darmowy jedzenie pampersy i wszystko to takiej okazji drugiej mieć nie będe.. a serce mi pęka 😞 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane ja dziś już po pracy!!!! w pracy ok szybko się przyzwyczaiłam ale jest dużo nowości i nie mogę się odnaleźć z odnajdywaniem leków ale spoko powiem wam!!!! Mały był dziś z moją mamą więc się nie martwiłam tak bardzo!!!! Grzeczny był i mama dała radę tylko bardziej boję się poniedziałku bo teściowa ma z nim być szoooook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
COQ wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!!


Pamcia dziękuję....ale to już tak na styczeń napisałaś? 😁 😉
...imieniny dziś mam 😜

Dzięki za wskazówki w sprawie syropu i innych w czasie przeziębienia. 🙂
A tooddanie do żłobka...współczuję, ale przeżyjesz i będzie dobrze...zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
aaagaaa rowerek fajny ale nasze dzieci sa jeszcze za mele.. mojej siostry mala ma poltora roku i jeszcze nie dosiega do pedalow 😉


ale ja nie chcę, żeby dosięgał pedałów 🙂 tam jest miejsce na nogi. no u znajomych go wsadziłam w ten rowerek i fajnie, stabilnie siedzi. i można go wozić... zawsze odmiana niż w wózku, raz na jakiś czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!! My dziś zaliczony spacerek popołudniowy!!!
Mały grzeczny!!!!
Ulka kurde wiem co musisz czuć też bym pewnie naczytała się w internecie i w ogóle była bym zmartwiona ale musi być dobrze Karolinka to zdrowa dziewczynka!!!! Jak ładnie się rymuje i nie może być inaczej!!!!To masz w pracy też zajazd !!!!
U mnie dziewczyny głupie cimcie tylko pracą żyją!!! Szokkkkk
Wanilka super że Weronika szaleje!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
U mnie dziewczyny głupie cimcie tylko pracą żyją!!! Szokkkkk

Haha, się uśmiałam - skąd Ty bierzesz te teksty? 🤪 Masz ode mnie oklaska za cimcie 😉
Idę spać, jutro czeka mnie długi dzień w pracy 🥴 Generalnie powiem Wam że nieciekawie się u mnie robi w robocie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):


bylam dzis u rodzinnej i dostalam skierowanie do hematologa 😞 mam juz małej wyniki krwi i wszystko ma obnizone poza limfocytami, ktore ma 2x ponad norme, czytałam juz sporo ze u dzieci tak jest, ale wyczytalam tez ze białaczka itd..a na wizyte tak długo sie czeka 😞 mam znajomosci wiec sie zapisze szybciej, ale to i tak poczekam jeszzce troche bo urlopy itd i sie martwie
a moja tak przezyla pobieranie krwi ze pobila rekord spania, 3 godziny ciurkiem!! jak wrocilysmy, czyli od 10.30 do 13.30 mialam wolne , a potem znowu o 15 padła


my tez mamy skierowanie na morfologie, standardowo dzieciom po pol roku u nas robia ale ja sie pytam PO CO? badania robi sie jak cos jest nie tak, a nie zeby wyszukiwac choroby!! mamy teraz na praktykach w przychodni dziewczyne ktora studiuje analityke medyczna i jak opowiada co oni wyrabiaja w tych laboratoriach to sie wlosy na glowie jeza, a potem sie czlowiek zamartwia ze wyniki wyszly nie takie, a dziecko okaz zdrowia!!!
Dlatego nie martw sie, bo wyniki to tylko wydruk glupiej maszynki, ktora czesto myli jedne krwinki z drugimi albo ktos dczynniki pomyli, albo rozcienczy dla oszczednosci...
A ja na morfologie chyba nie pojde o tyle, to moje zdanie, nikogo nie namawiam, ale sluzba zdrowia w naszym kraju zdecydowanie nie sluzy zdrowiu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uffffff!!! Maciek dopiero usnął... po zjedzeniu drugiej butelki mleka, bo poprzednią zjadł o 19.30 i już zdążył ją spalić wierceniem się, staniem etc...

Wanilia no i znowu piękna Weronisia w avatarku 🙂 a co tam z pracą u Ciebie?
Ulka na pewno wszystko będzie dobrze. nie może być inaczej 🙂 a Karolinka pięknie się śmieje na avatarowym zdjęciu 🙂
Holi a jak tam Elek z babcią się sprawował jak w pracy byłaś?
Chloe u mnie w przychodni żadnej morfologii nie robią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe pieluchy macie czaderskie ale widzę, że takie z górnuch półek.
Ja niestety na takie nie mogę sobie pozwolić...mam te moje 4 z lennylamb i chcę dokupić wkłady bambusowe, a jak nakoniec wakacji jescze jaieś pieniążki mi zostaną to z kilka sztuk pieluch ale jakiś tańszych.
Ulka bardzo trzymam za Was kciuki!!! Oby Karolince nic nie było!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
a tesciowa ma raka złosliwego i tez miala wezły powiekszone, i zeby nie ta tesciowa to moze bym i sie nia martwila tak, ale nawet jej nie mowimy narazie bo w szpitalu lezy po operacji wiec juz jej nie chce dobijac bo ona pierwsze co to pomysli ze rak

jasne ze przy raku zlosliwym wezly sa powiekszone bo to pierwsza linia obrony, ale przy kazdej innej bakterynej chorobie to rowniez pierwsza linia obrony,, wystarczy nawet skaleczenie i wezly sie powiekszaja. najgorzej jak jest powiekszone kilka wezlow, to wtedy czesto jest chloniak. ale przy jednym guza podejrzewalabym na ostatnim miejscu. chyba ze w okolicy jest jeszcze jakas zmiana pierwotna, np narosl, zgrubienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
no własnie w tą ręke miala i tak niby wyszstko na to wskazuje ale i dr i te wszytskie mądre głowy twierdzą ze po wzw nie ma takiego odczynu ze tylko gruzlica daje powiekszone wezly chlonne i mowią ze to nie to i niemozliwe
niemozliwe a moja chodzi z gulą pod pachą i jakoś sie zrobiło

tak to jest z tymi szczepionkami wlasnie... 🤢 rzeczywiscie wzw to wirus i nie powinno rzutowac na wezly, ale moze jakas pielegniarka zabrudzila igle i wiadomo teraz sie nie przyzna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
dziewczyny zanim sie dowiem czy jej cos jest czy nie jest to jeszcze troche czasu bo jak pisałam, terminy są wielomiesieczne i bede sie gdzies wciskac na krzywca hahah
wiec narazie nie rozpaczam

bedzie dobrze na pewno, bo jak dziecko chore to widac po nim, ale niezazdroszcze Ci tego czekania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...