Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
eh malo czasu na cokolwiek,... dzis po pracy mama zostala z malym a ja pojechala do kolezanki ktora urodzila w czwartek bo prosila o pomoc....bo ani wykapac ani nic nie wie bo na szkole rodzenia nie chodzila na mamy nie maja co liczyc no i wczoraj wypuszczeni ze szpitala i prosila bym przyjechala wiec bylam... misiulka wazy 2200 i ma 48 cm ja juz zapomnialam jak to trzymac kruszka 4 kg na rekach a co do piero takie malenstwo... no ale 1.5 godziny im opowiadalam co i jak..pokazalam jak my kapiemy no i pojechalam... mam nadzieje ze troszke podpowiedzialam... no a teraz wrocilam i moja pieszczolka czekala na mnie.... mama mu dala kielbase sucha sprobowac i patrzymy a tam na kielbasie udziabane ale nie od dolu a od gory... my do buzi a tam sie przebija kiełek ;/ stad to marudzenie dzis....
co do syropu to ulka miala jakis patent na kaszel jak dobrze pamietam jakis inny syrop czy do nacierania nie pamietam
holi to co ty na jeden dzien wtracasz ze jutro do rpacy a pozniej 4 dni wolne hihihih
coq przed opadkami nie uchornimy ze mnie sie wszyscy smieja ze ja za mlodym z poduszkami biegam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aga spoko, każdy ma swoją opinie na wiele spraw. Ja akurat za takimi wynalazkami nie przepadam 😜
Agami aż niemożliwe, że niedawno same się trząsłyśmy co i jak, a teraz jesteśmy w stanie komuś doradzać 😆
Co do metody Ulki, to jakoś nie przypominam sobie nic.
Chyba czeka mnie noc niełatwa 😞 A nogi od niewyspania tak mnie ju z bolą, że chyba jutro chodzić nie będę mogła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ponadrabiałam Was troche ale po łebkach bo dużo...wyczytałam że Dada w supercenie więc się wybiorę do biedry 😁 zdjecia superaśne i duuużooo 🙂 szczerze to nie chce mi się bawić w image sch. bo to dużo czasu zajmuje...no ale coś tam wrzucę z morza ale to później bo Misia wstała i zaraz cycka bede musiała wystawić 🙃 moje dziecko co się napróbowało nad tym morezm żarcia to łooo matko! aż czasami myślę że przesadziłam...wczoraj jadła placki ziemniaczane,rozgryzione moimi zębami.wiem że to mało higieniczne ale w nosie to mam. mówi BABA a usłyszała moja teściowa pierwsza więc szczęśliwa.piszczy i drze się ostatnio w niebogłosy 😮 akrobacje w łóżeczku wokół własnej osi i obroty też w każdą stronę bo były tylko z plecków na brzuch 🙃 jak się ją posadzi to już sztywniejsza jest ale sama nie siada więc mało siedzi 🙂 cwaniura się robi,bo na płacz próbuje wymusić a i nie boi sie tak już obcych.nie wiem czy to morze i chmara obcych ją tak przyzwyczaiło czy jak 😮 no ale dobrze 🙂 bo tak to ryfka i płacz zaraz jak ktoś obcy się do Niej odezwał. 😮 rozkoszna jest na maxa!! śmieje się do wszystkich i rechocze w głos 😁 cudowna po prostu! a jak się zesra (tak jak przed chwilą) to najpierw jęczy żeby ją z łóżeczka zabrać a potem tak się tuli,śmieje i próbuje mnie ugryźć że już wiem że to kupa przez Nią przemawia 😁 😁 u nas z raczkowaniem i wstawaniem to jesteśmy hen hen z tyłu.jak już mówiłam - nie przeszkadza mi to bo wiem czym to pachnie:P cokolwiek jem to Mila zaraz gapi się tak i rączki wyciąga że daje jej do spróbowania już wszystkiego. wózek super ten co kupiłam 🙂 zadowolona jestem bardzo 😁 wiadomo że na piachu to każdy kiepski ale lekki to go nosiłam 🙃 no z Milenką w środku ważył troche więcej ale dałam radę 🙂 Mila kąpała się w małym baseniku na plaży 🙂 zadowolona jak siemasz!! Jula wykokosiła sie nieziemsko a jak ją zobaczyłam to mi się płakać chciało ☺️ ogólnie było fajnie ale z teściową musze sobie zrobić przerwe bo co za dużo to nie zdrowo... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny, a co myślicie o takim rowerku - rowerek ???

ostatnio byłam z Maćkiem u znajomych i go wsadziłam do podobnego i tak fajnie sztywno siedział, no i przede wszystkim nie chciał wyjść 😉 więc sobie pomyślałam, że może mu taki kupię 🙂

za rok na pewno kupimy mu rowerek biegowy, bo one są super i bardzo mi się podoba jak dzieciaczki na nich śmigają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia ty sieę po te Dady spiesz! W mojej małej mieścinie też rzucili i wczoraj chciałam wziąć, ale jak zobaczyłam karton i mój mały kosz pod wózkiem to stwierdziłam, że nie mam jak ich ze sobą zabrać.
Ale w domu sprawę przemyślałam. Dziś poszłam, a tam ze sterty prawie już nic nie zostało...na szczęście 4 znalazłam, kupiłam, karton rozdarłam i te dwz worki jakos upchałam do kosza.
U nas dzis już lepiej, Yasminka znacznie mniej kaszle, tylko katar nadal, ale chyba również słaszy.
Za to chyba zęby ją trochę męczą, bo ślina ciurkiem jej leci i dziąsełka trochę jakby zakrwawione, niby się już przebiły, ale widocznie nie wszystko.

Aga rowerek fajny, szkoda tylko, że takie te koła kolorowe 😜 ale tu już się czepiam.
Moja najstarsza siostra dostała kiedyś od koleżanki taki rowerek Pokemon 😎 to dopiero szał 🙃 ale cóż dzieciaki go lubiły i dal lubią, nasza 3 letnia Maja zawsze go wystawia choć już nawet na nim jakaś rdza jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):


Aga rowerek fajny, szkoda tylko, że takie te koła kolorowe 😜 ale tu już się czepiam.
Moja najstarsza siostra dostała kiedyś od koleżanki taki rowerek Pokemon 😎 to dopiero szał 🙃 ale cóż dzieciaki go lubiły i dal lubią, nasza 3 letnia Maja zawsze go wystawia choć już nawet na nim jakaś rdza jest 😁


no czepiasz się 😜 dzieci kolorowe rzeczy lubią to i kółka na pewno przypasują Maćkowi 😉 no się zastanawiam kupić czy nie kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
a właśnie jestem na etapie oglądania sprzętów kuchennych czyli: płyta, piekarnik, zmywarka do zabudowy, lodówka, okap...
już prawie sie zdecydowałam na konkretne sprzęty 🙂


O to super. 🙂 🙂 Mnie też takie zakupy czekają...ale raczej miarowo, bo na wszystko kasy od razu pewnie nie będzie, a mieszkanie jest od a do z do umeblowania i pirwsze co trzeba to łóżko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
O to super. 🙂 🙂 Mnie też takie zakupy czekają...ale raczej miarowo, bo na wszystko kasy od razu pewnie nie będzie, a mieszkanie jest od a do z do umeblowania i pirwsze co trzeba to łóżko.

Coq a Wy kupiliscie to mieszkanie?


Co ty Wanilia, taka sytucja prawdopodobnie nigdy nie nastąpi 😜 O kredyt prawdopodobnie nie moglibyśmy się nawet ubiegać, poza tym już kiedys pisałam,my z mężem nalezymy do tych ludzi, którzy nie wyobrażają sobie brać kredyt.
A mieszkanie wynajmujemy, ale ...no nie wiem jak to nazwać, nie jest to właściciel prywatny więc nawet na remonty możemy sobie pozwolić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq my używamy syropu DROSETUX jak jest przeziębiona 6 dni 3 razy dziennie po 2ml i smaruje ją PULMEXEM miętowym rozgrzewającym na lepsze oddychanie 🙂 do tego podaje również NUROFEN przez 2 nie 6 dawek po 2,5ml przeciw zapalne zeby dalej nie szło tak nam pediatra każe jak ona jest przeziębiona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...