Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):

Meliska a ty Julkę samą w wannie możesz zostawić?
Ja tu wnienki nie mam, kąpie w duuużej misce ale Yasmine nie siedzi nawet na podłodze sama więc nie ma mowy żebym ją puściła.
No i gdzie ty pracujesz, że takie zmiany?

No tak, ale się w tym czasie z łazienki oczywiście nie ruszam. I z tą wanną to przesadziłam, bo to taki głęboki brodzik 😜 A gdzie pracuję... no w obozie pracy... jestem zastępcą kierownika sklepu i mam czasami ochotę tą moją budę w kosmos wystrzelić 🤢 A i się dziś zrehabilitowałam i meczyk obejrzałam... ale pojechali 🤪
A i już miałam się dawno położyć, ale net mnie wciągnął 😜 a rano będę kwiczeć 🤢
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry wieczór... 🙂
żeby nie było, że się czasami nie odzywam 😜
Staram się zaglądać do Was, ale na pisanie jakoś ostatnio weny brak. Napiszę w skrócie co u nas. A więc Tosia ma dwa zęby, ale ślini się i marudna, więc może kolejne w drodze. Nie raczkuje, generalnie nie lubi pozycji "na brzuchu" i zaraz ryczy, żeby ją posadzić. Nie chce leżeć, nawet przewijanie to jest ostatnio kombinowanie, bo nie chce współpracować i siada i krzyczy. Śmiga po domu w chodziku ☺️ i tu mnie nakrzyczycie.. ale cóż, wyrodna matka jestem i pozwalam, ale nie długo i uwielbia to. Przebiliśmy jej uszka (piątka Meliska 🙂)
Tośka postanowiła mnie wykończyć i w nocy co 2 h budzi się nadal na cycka. Od 7,5 miesiąca nie przespałam całej nocy.
tyle u nas.

Ulka trzymam kciuki, będzie na pewno dobrze.
Meliska współczuję tej zmiany w pracy.
Coq 😘 za pamięć
gratuluje też wszystkim mamuśkom i dzieciaczkom obrotów, pełzania i raczkowania.
i zapomniałam, co jeszcze miałam napisać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde, a miało mnie już nie być 😜
Nadia współczuje tych nocek 🤢 u nas już były pięknie w całości przespane, ale to już w zapomnienie odeszło 🤢 2 pobudki to standard, a czasem 3 🤢 I gdzie Ty się dziewucho podziewasz??? A Ty do pracy już wróciłaś? A uszka się Tosi ładnie wygoiły, bo u nas bez problemu i już nawet codziennie nie przemywam tylko kręcę.
Aga taaa szycha... zje*** jak koń po westernie jestem 🤢 🤢 🤢
Gaszę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
jakos czasu i weny brak ostatnio...
bylam u pediatry z Kalina w poniedzialkek z oczkami (pisałam wam ze wydaja mi sie jakby mniej biale białka i takie błonki w oczkach sie jej porobily, zachodxzące na teczowke. miala to ok 2 tyg, raz na jednym oczku taka blonka a potem na drugim.) now iec pediatra odesłałą mnie do okulisty, ale powiedzila ze jej to na alergie wyglada. nO wiec wczoraj wyladowalismy u okulisty i od razu diagnoza - infekcja oczek na tle alergicznym 🤢 🤢 nosz kurna, babka sie mnie pyta czy mamy zwierzeta w domu, no to mowie ze my nie, ale opeikunka ma 3 koty...dzsisiaj małzon odebrał Kaline od niej i Mala znowu, mega zaczerwienione oczka, błonki znowu zaczynaja sie pojawiac. mam maść sterydowa na to, ale nie chce jej tego dawac.
no i jestem w kropce. Jutro bede gadac z niania, ze albo bedzie przychodzila w takim razie do mnie do domu, albo musze szukac kogos innego. nie pasuje mi to, bo generalnie jestem z niej zadowolona, a p odrugie nie zman nikogo innego, a obcej babie jej nie zostawie...
poza tym w robocie też stresu dużo, z malzonem dalej byle jak i ogólnie mam łeb jak sklep 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej z rana. widzę że jakieś czarne chmury nad nami wiszą 🤔 Holi może nie taki diabeł zły i jeszcze będziesz zadowolona z teściowej.skoro się zgodziła być opieką dla Elka to raczej wie co to znaczy.daj jej szansę a rezultat będziesz widziała po synku.
Aniqa ale miałaś nosa do tych oczek Kalinkowych 🤢 dobrze że poszłyście do lekarza.tylko że tak jak mówi Ulka raczej zmiana opiekunki byłaby lepsza.ona i tak Wam tą sierść będzie przynosić...na poczatek można spróbować i zobaczycie jakie rezultaty będą.mam nadzieję ze alergia jest słaba i wystarczy jakby przychodziła do Was. mogłaby też zmieniać ubranie po wejściu do Waszego domu...zawsze by to było mniej tych kotów na niej...
Nadia jak miło że zajrzałaś 🙂 no ale Tośka niemożliwa z tym wstawaniem! moja jak są takie upały tez często wstaje w nocy.tak jak dzisiaj np.nie pamiętam ile razy wstała...
u mnie się rosołek gotuje już i leczo bedzie.miał byc też pasztet ale się do jutra nie wyrobię ze wszystkim bo jeszcze szarlotkę mam w planach 🙃 więc znikam kochane 🙂 robić,robić,robić!!!! zaproszenie na basen do kuzynki mamy więc czasu mi chyba zbraknie na wszystko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):


u mnie pediatra powiedziała ze sie nie zna na tych wynikach niech hematolog mi cos powie pozatym pocieszyla mnie kolezanka ze hematolog nie akceptuje takich wynikow i sam sobie skieruje w szpitalu takze jeszcze raz bedą jej pobierali krew 😞 a ona tak płacze i sie patrzy na mnie czemu jej nie ratuje 😞

wlasnie mialam Ci pisac ze rozmaz musi byc do takiej oceny, a nie wymiki z maszynki
Dacie rade!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadia fajnie, że zajrzałaś do nas 🙂
Aniqa oj to niefajnie z tą Kalinkową alergią... i tak jak dziewczyny mówią chyba najlepsza będzie zmiana opiekunki... a co do męża to może idźcie na randkę? 🙂
Marika baw się dobrze i wypoczywaj 🙂
Agami no to nieciekawie jak tyle kup... a pił chociaż? żeby się nie odwodnił... daj znać jak będziesz coś wiedzieć od lekarza
Holi ja też tak czasem mam, że niby nic do kogoś nie mam, nic mi ten ktoś tak naprawdę nie zrobił, ale mnie wkurza i zdzierżyć tej osoby nie mogę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
hej. ja dzis pierwsza... juz w pracy.. spalam w nocy godzine ale to nie najgorsze... kuba zrobil od 17 wczoraj 12 kup do tego jest w nich sluz z krwia 😞((( nie moge sie dodzwonic do lekarza..... jak do 10 nie odbierze to jade do przychodni bez rejestracji;/

i jak tam, dodzwonilas sie? mysle ze w takim przypadku przyjma Cie od razu, jak bylam na szczepieniu to przyszla dziewczyna ze dziecko jej wymiotuje i lekarka wyszla ze strony zdrowej i poszla do niej na koniec.
Aniqa - wspolczuje alergii, oby tylko na koty! one sa najbardziej uczulajace 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja jak zawsze w pracy. Florek dzis po raz ostatni u mojej kuzynki. Od Poniedzialku jedze do zlobka. Mam nadzieje ze sie uda 😁 trzymajcie kciuki. Ogolnie z Florka to rozrabiaka i terrorysta ale moze Panie w zlobku sobie poradza.
Chloe gratulacje dla Julka
Aniqa moze wyrosnie z tej alergii. Ja tez jestem uczulona na siersc Kota, ale teraz jak jestem w poblizu Kota to nic mi nie jest.
Agami mam nadzieje ze sie juz dostalas do lekarza. Daj znac co tam z malym.
Nadia super ze sie odezwalas 🙂 Twoja Tosia wiedze ze Cie wykancza. Moze teskni za Toba i chce miec wiecej kontaktu 😉 Florem przesypia juz cale noce, bez ani jednej pobudki. Mam nadzieje ze tak juz zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):

Tośka postanowiła mnie wykończyć i w nocy co 2 h budzi się nadal na cycka. Od 7,5 miesiąca nie przespałam całej nocy.
tyle u nas.

gratuluje też wszystkim mamuśkom i dzieciaczkom obrotów, pełzania i raczkowania.


nadia to witaj w klubie, bo Julek tez budzi sie kilka razy w nocy... 🤢 zaczyna od 4-5 do 9 to co godzine cycek, a jak byl malenki to przesypial cale noce, ja tego nie rozumiem... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
wanilia skad znasz menorke? 🙂

Skąd? z kątowni..... 😉
A tak serio to pisałam niedawno o kolezance która zaszła w ciążę naturalnie mimo ze już na to nie liczyli i na inseminacje jeździła 🙂 Od Menorki dostałam w zeszłym roku na samym poczatku mojej ciązy słoik ogórków kiszonych 😁 To jedyna osoba ze studiów z którą utrzymuje regularny kontakt 🙂
A jutro przyjeżdża do nas moja psiapsióła, jejku jak ja się cieszę 🙃
Czemu wszyscy tak daleko mieszkają???
Agami czekamy na wieści
Aniqa ja znam chłopca ktory w obecności kotów ma mega katar ale juz w pomieszczeniu w którym koty były i zostawiły mnóstwo kłaków jest ok 🤔 Więc może z sierścia na ubraniach opiekunki nie będzie problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale jestem mocna 😉 zrobiłam leczo,ugotowałam rosół,obrałam i udusiłam jabłka na szarlotkę i zagniotłam ciasto.teraz idę jabłka doprawić i kończe ciasto.ach!!leczo miodzio 🙂 kabaczek na leczo z własnej uprawy 😁 oczywiście.cała reszta ze sklepu no ale cóż...wszystkiego mieć nie można ☺️ moje dziecko dzisiaj pierwszy raz spało na brzuszku.co ja ją na plecy to ta z powrotem.a jak już była na brzuchu to marudziła bo chciało jej się spać.w końcu usnęła 🙂 ze smoniem i na brzusiu 😁 Chloe gratulejszyn dla Julka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...