Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Meliska wróciłam tak na 3,4 h dziennie do pracy. Najpierw moja mama pilnowała mi małą, ale teraz ma remont i przez sierpień chyba przyjeżdżać nie będzie, bo mieszka 35 km ode mnie. Więc póki wakacje to czasami siostrzenice moje małą pilnują, albo z mężem się wymieniamy, więc jakoś leci.
Ja nie wiem, czy Tosia budzi się z gorąca, czy tylko z potrzeby kontaktu. Generalnie szuka mnie ręką lub nogą, jak nie znajdzie, to pokrzykuje. 🙂 bo śpimy razem. A w dzień to mąż ją nauczył, że w łóżku usypia, trzeba się koło niej położyć, przytulić i za chwilę odlot. Wózek do usypiania poszedł w odstawkę.
Dziewczyny, czy ktoś jeszcze nie zmienił fotelika sam? Ja mam jeszcze ten pierwszy i trochę z wygody, bo jak zaśnie to ją tacham w nim 🙂 ale muszę już rozejrzeć za innym. Mam na oku Maxi Cosi Priori (nie wiem, czy dobrze napisałam), któraś go z Was ma? Chyba Meliska? Jak wrażenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no o 11:30 nas przyjela lekarka... nie nasza pediatra ale jKAAS inna nawet fajna... dzis kupy tylko 3 mega woda ale juz mniej... mamy podawac kleik marchewkowy z hipp taki z apteki i dicoflor i duuuuzo poic... tylko ze on mi ta kupna z aptekimarchwianka pluje... ona niby nawadniajaco dziala no ale co jak on tego nie chce,,, jutro sama ugotuje marchwianke..
w sumie brak diagnozy.. obserwowac... podejrzewa ze cos niowego zjadl co mu nie sluzy i bylo rozwolnienie a ze tyle kuyp to sie podraznilo wszystko i stad ta krew bo pokazywalam jej pampersa...mam nadzieje ze dzis w nocy bedzie lepiej.. padam na pysk bo spalam 1-2 god tej nocy 😞((
dzis wraca z tygodniowej delegacji moj maz... juz sie doczekac nie moge...
nadia my jeszcze w malym foteliku bo deifcyt kasy;/
reszty nie nadrobilam... przepraszam.... jutro napisze obiecuje;* dziekujemy za troske...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):

Dziewczyny, czy ktoś jeszcze nie zmienił fotelika sam? Ja mam jeszcze ten pierwszy i trochę z wygody, bo jak zaśnie to ją tacham w nim 🙂 ale muszę już rozejrzeć za innym. Mam na oku Maxi Cosi Priori (nie wiem, czy dobrze napisałam), któraś go z Was ma? Chyba Meliska? Jak wrażenia?

my mamy nadal fotelik ten pierwszy maxi cosi citi i bardzo nam w nim dobrze 🙃 do 13kg jeszcze nam brakuje 4 a i glowa jest sporo ponizej oparcia wiec spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helloł 🙂
A ja oglądam właśnie Listy do M 🤪 ostatnio z Julą w brzuchu widziałam 😉 Przyjechała do mnie z RAJCHU bratanica, więc postanowiłam jej polski filmik zapodać 😉
I muszę zaraz budzić moją niunię, bo kąpiel się zbliża... wymęczyłyśmy ją dziś z tą moją Tośką... pizzeria zaliczona ( nawet Julka zajadała suche ciasto z pizzy ), długi spacer i ulewa nas złapała i padła jak kawka
Agami dobrze, że z Kubuniem lepiej 😘
Nadia z fotelika jesteśmy zadowolone 🙂 i tapicerka się fajnie ściąga do prania... już sprawdzone 😉
I na dziś już dobranoc, bom padniętam, a rano trzeba wstać... rano to jest tak o 4 🤢 lalala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam kochane ja byłam dziś u teściowej i nie było tak źle nawet uszło!!! zajmowała się małym więc już trochę lepiej mi na duszy jak będę go musiała zostawić w poniedziałek!!!
Dziś mały grzeczny i przyszedł mi wózek bo na ta parasolkę Wanilia Enzo Coletto się wkurzyłam dlatego że mały Eluś ma w niej mało miejsa i kupiłam używany ale praktycznie nówkę BABY DESIGN SPRINT i jestem mega zadowolona !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
nadia85 napisał(a):

Dziewczyny, czy ktoś jeszcze nie zmienił fotelika sam? Ja mam jeszcze ten pierwszy i trochę z wygody, bo jak zaśnie to ją tacham w nim 🙂 ale muszę już rozejrzeć za innym. Mam na oku Maxi Cosi Priori (nie wiem, czy dobrze napisałam), któraś go z Was ma? Chyba Meliska? Jak wrażenia?

my mamy nadal fotelik ten pierwszy maxi cosi citi i bardzo nam w nim dobrze 🙃 do 13kg jeszcze nam brakuje 4 a i glowa jest sporo ponizej oparcia wiec spoko 🙂

My też nadal w zestawie startowym jeździmy 😉 Myślę że na przełomie jesieni i zimy kupimy fotelik - póki co maxi cosi 0+ daje radę. Mam na oku maxi-cosi Tobi i maxi cosi priori (zwykly, nie XP). Myślę ze ze względu na cenę wybiorę priori (ponad 300zł tańszy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi zmieniasz wózki jak skarpetki 😁 Dobrze że teściowa się troche poprawiła 😉
Agami masz pomysł co mogło zaszkodzić Kubusiowi???? 🤔 Weronika dziś zrobiła kupkę w kolorze brokuła - ale właśnie to jest głównym składnikiem zupki którą je drugi dzien więc się nie martwię 😉
Asiadudzika z Ciebie to normalnie kuchenny terminator 🙃
Meliska ja listy do M oglądałam w kinie 2 dni przed porodem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 🙂 melduje ze ciasto też zrobiłam 😁 ależ miałam kwaśne jabłka!!! normalnie kilo cukru musiałam dać 😮 🤢 kilo to może z deka przesadzam ale dużo tego cukru wsypałam... ciasto OK ale jabłka są słodko-kwaśne.babcia moja wymysliła że antonówki mogą na ciasto już być wiec OOOO.w razie potrzeby na słodkie zrobię bitą śmietanę na wierzch 😁 takie ciasto 🤪 na niedzielę będzie 🙂 mój mąż ostatnio strasznie długo pracuje i wczoraj wrócił o 21.ostatnio co 2 dzien tak wraca...nawet nie ma kiedy pogadać...w soboty zazwyczaj pracują do 13-14 a dzisiaj powiedział że też będą tak długo robić bo muszą jakiś remont kończyć 😠 ech...zostaje nam niedziela,którą do połowy prześpi bo w tygodniu śpi pi 5-6 godzin. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
kochane a mój mały robi zielone kupy cały czas czarno zielone!!! Nic mu nie ma ale nie wiem zaczynam się martwić wydaje mi się że od kiedy jemy mleko gerber to on takie kupy robi !!! co myślicie zmienić mu to mleko

mysle ze jesli to nie moja przez kilka dni to zmien.
Juel zaczal mi 3 dni temu robic kupy duzo rzadsze niz zwykle i bardziej smierdzace, a to od momentu jak kupilam mu kaszke z dodatkiem Bifidus l. casei (zwykla nestle z rossmana tylko dpczytalam sie pozniej na opakowaniu). ale dzis juz kupka zwarta wiec pewnie musial sie przyzwyczaic do nowej flory 😉

asiadudzika - widzisz ja mam tak codziennie z tym mezem... wychodzi o 10 wraca o 20... w soboty ja chodze do pracvy ale dzis sie poumawiali jego pacjenci i on musial isc... wiec wroci po 14. zycie

a my nadal w tym samym foteliku i tym samym wozku, i tej samej chuscie, normalnie nuuuuudyy... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej. przed chwilą też kupiłam parasolkę: http://allegro.pl/mamaspapas-swirl-pink-super-spacerowka-okazja-i2534875214.html
Asia Ty masz taką? zadowolona? musiałam kupić, bo do samochodu x-landera pakować to jest masakra, kółka muszę zdejmować. i wypieramy się też w październiku na wyspy kanaryjskie, więc do samolotu się przyda. ale mam stresa przed tą wycieczką i wciąż się waham...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia to faktycznie okazja a firma bardzo dobra!!! spoko !!!
Chloe no nie wiem sama po czym myślę po prostu ze to mleko!!! Kupy są ładne twarde kształtne sorki za temat kupciany!!!
Asiaaa ja to cie podziwiam medal powinnaś dostać 2 dzieciaków i tyle naraz robisz!!! Oklask
My dziś fajny dzionek najpierw spacerek z siostrą potem siesta w domku a potem grilek u znajomych a teraz mały niedawno zasnął!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanila nie man pomysłu po czym to w sumie jadł borowki piziomki chlebek ją jadłam pierwszy raz ogorkowa nie wiem co... Dałam mu 2 lyzeczki serka homogenizowanego bo szarpał mi za kubek więc może to w każdym razie pediatra powiedziała że jak dawałam to lub danonki to pewno to to bo on za mały ale ja danonków nie dałam a wątpię by po 2 lyzeczkachw serka go tak oczyściło no ok znikam spać jutro może będzie czas na kompa to napisze więcej bo z komórki z tym głupim słownikiem się ciężkopisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Wanila nie man pomysłu po czym to w sumie jadł borowki piziomki chlebek ją jadłam pierwszy raz ogorkowa nie wiem co... Dałam mu 2 lyzeczki serka homogenizowanego bo szarpał mi za kubek więc może to w każdym razie pediatra powiedziała że jak dawałam to lub danonki to pewno to to bo on za mały ale ja danonków nie dałam a wątpię by po 2 lyzeczkachw serka go tak oczyściło no ok znikam spać jutro może będzie czas na kompa to napisze więcej bo z komórki z tym głupim słownikiem się ciężkopisze

hmm, Julek wsuwa maslanki, jogurty, mleko pelne i wszystko ok, poziomki i borowki i chleb rowniez... moze to jednak jakas bakteria, moze cos bylo nieswieze...chcociaz watpie, pewnie 3 x sprawdzasz zanim mu podasz.
moze jakis wirus....? 🤢 a moze ktos mu cos podsunal jak nie widzialas?
no nic, duzo zdrowka i ladnych kupek zyczymy i zeby wiecej sie nie powtorzylo!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
agami napisał(a):
Wanila nie man pomysłu po czym to w sumie jadł borowki piziomki chlebek ją jadłam pierwszy raz ogorkowa nie wiem co... Dałam mu 2 lyzeczki serka homogenizowanego bo szarpał mi za kubek więc może to w każdym razie pediatra powiedziała że jak dawałam to lub danonki to pewno to to bo on za mały ale ja danonków nie dałam a wątpię by po 2 lyzeczkachw serka go tak oczyściło no ok znikam spać jutro może będzie czas na kompa to napisze więcej bo z komórki z tym głupim słownikiem się ciężkopisze

hmm, Julek wsuwa maslanki, jogurty, mleko pelne i wszystko ok, poziomki i borowki i chleb rowniez... moze to jednak jakas bakteria, moze cos bylo nieswieze...chcociaz watpie, pewnie 3 x sprawdzasz zanim mu podasz.
moze jakis wirus....? 🤢 a moze ktos mu cos podsunal jak nie widzialas?
no nic, duzo zdrowka i ladnych kupek zyczymy i zeby wiecej sie nie powtorzylo!! 🙂

Agami a te poziomki i borówki to po raz pierwszy jadł? Bo jak moja wymiotowała tak strasznie ostatnio to jestem na 99% pewna, że to po poziomkach właśnie 😞 Bo 2 razy już dostała wmiksowane do deserku i 2 razy tak mi hafciła 😞 A właśnie jednym z objawów alergii mogą być biegunki, wymioty... A może coś innego jeszcze zjadł? Ale już uspokoiły się te biegunki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I dzień dobry 🙂
Co Wy tak szybko w niedzielny poranek??? 😜 dzieci spać nie dały??? 😜 bo mi nie 🤢 w końcu o 4 wzięłam ją do siebie, bo już ledwo na nogach stałam i się zaczęłam jakaś nerwowa robić ☺️
A i moja opanowała technikę siadania ze stania... delikatnie się osuwa aż przyklęknie na kolanku i wtedy się już puszcza... chyba te pady na pupkę się jej nie podobały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...