Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Przepraszam Aga bo to twoja rodzina...ale uwielbiam takich rodziców, którzy nie reagują a dziecko robi co chce 🤢 Oczywiście w szkole z takim nauczyciele potem też się użerają....
Ja już tak sobie myślałam, gdzie znaleźć złoty środek, bo szczerze mówiąc nie chciałabym, aby Jaśmina zaginęła w tych wszystkich wynalazkach,a wydaje mi się, że tutaj jest jeszcze gorzej, no ale z drugiej strony też nie można zabronić wszystkiego i doprowadzić do tego, że dziecko będzie się czuło wyobcowane, bo dzieciaki gadają o czymś o czym ona pojęcia nie ma przez widzimisie rodziców...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Przepraszam Aga bo to twoja rodzina...ale uwielbiam takich rodziców, którzy nie reagują a dziecko robi co chce 🤢 Oczywiście w szkole z takim nauczyciele potem też się użerają....
Ja już tak sobie myślałam, gdzie znaleźć złoty środek, bo szczerze mówiąc nie chciałabym, aby Jaśmina zaginęła w tych wszystkich wynalazkach,a wydaje mi się, że tutaj jest jeszcze gorzej, no ale z drugiej strony też nie można zabronić wszystkiego i doprowadzić do tego, że dziecko będzie się czuło wyobcowane, bo dzieciaki gadają o czymś o czym ona pojęcia nie ma przez widzimisie rodziców...


Ależ nie masz za co przepraszać... bo dla mnie to jak oni go wychowują to jedna wielka porażka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiem o czym mówisz Coq niestety ale dziś są takie czasy że trzeba dzieci oswoić z techniką mojej siostry córki też nigdy nie grały na komputerach bo bawiły się normalnie 🙂 komputer używany nie wiele... ale jak Ala poszła do szkoły to już w 1 klasie jest informatyka i dzieci które nawet nie dotykały komputera na starcie są w dużo gorszej sytuacji...potem młoda mówiła że taki chłopczyk nie wiedział jak się włącza kompa to się wszyscy śmiali..... 😞 Niestety każdy musi znaleść złoty środek by później dziecko nie ucierpiało....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Wiem o czym mówisz Coq niestety ale dziś są takie czasy że trzeba dzieci oswoić z techniką mojej siostry córki też nigdy nie grały na komputerach bo bawiły się normalnie 🙂 komputer używany nie wiele... ale jak Ala poszła do szkoły to już w 1 klasie jest informatyka i dzieci które nawet nie dotykały komputera na starcie są w dużo gorszej sytuacji...potem młoda mówiła że taki chłopczyk nie wiedział jak się włącza kompa to się wszyscy śmiali..... 😞 Niestety każdy musi znaleść złoty środek by później dziecko nie ucierpiało....


Komputer używany z umiarem, no i właśnie w celach edukacyjnych nie wzbudza we mnie sprzeciwu. Ale już te wszystkie gry komputerowe, uprawianie sportu przed tv, tablety w szkołach...nie przemawia to do mnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
ale teamat poruszyłyście 🤨 moja siostra wbrew swoim przekonaniom musiała kupić komórkę swojej pierwszoklasistce bo każdy ją wytykał że jako jedyna w klasie nie miała 😠


No właśnie przekonania przekonaniami..... 🤢ale nikt nie chce by przez to ich dziecko czuło się gorsze....i było wytykane dla takiej pierwszoklasistki to tragedia!! 😉

My sanki zaliczylismy ale krótko jakieś 30 min....za późno poszliśmy.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no my jednak samochodem pojechaliśmy bo jak mieliśmy wychodzić z domu to już 8 stopni na minusie było. a że nie wiedzieliśmy ile nam zejdzie to nie braliśmy sanek.

wylicytowaliśmy z mężem książkę za 110zł 🤪 😁 co prawda, średnio teraz stoimy z kasą, ale to na dzieci, więc... nasz Maciuniek też miał badany w szpitalu słuch dzięki WOŚP 🙂
oprócz tego kupiliśmy dla Maciusia pierniczka 🙂

o 18 było światełko do nieba, Maćkowi fajerwerki bardzo się podobały 🙂

no a teraz już śpi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aga a jaką książkę wylicytowaliście?
Zimno u Was... 🤢


no teraz jest 12 stopni na minusie...

a książka to album "Poczet sołtysów, wójtów, burmistrzów i prezydentów miasta Krakowa" (1228-2010), został dany na aukcję przez lokalnego polityka. jest z podpisem prezydenta Krakowa. a ten który dał ją na aukcję teraz wylicytował ją na balu dobroczynnym, który jest u nas co rok dla vipów 😁 za 1600zł... więc cena trochę spadła... ale nikt nie chciał nas podbijać, a chcieliśmy iść do max 150zł. w sumie nie liczy się to co wylictowaliśmy, bo pewnie nigdy w życiu nam się ta książka nie przyda, ale kasa dla dzieci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Piękną książkę córka wójta wygrała 😜 😉

No u nas jak wyszliśmy było -4 ale bezwietrznie i gdybym nie widziała że tyle jest nie zgadlabym bo jakoś cieplej się wydawało ....u nas Misio też już śpi a ja zerkne ile teraz jest.....

No i kanapki do pracy dla nas zrobić.....ale wrócę... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Aga książka faktycznie na półkę do postawienia 😉 No ale pieniążki daliście. 🙂

A ja już chcę, żeby ten dzień się skończył, wszyscy chyba wstali dziś w złym humorze, a mąż cały dzień przed kompem, więc jego dynamizm mnie dziś powalił 🤢 Jaśmina też dała pokaz możliwości, więc marzy mi się już spoczynek 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chyba już się z Wami pożegnam na dzisiaj, bo mąż capuccino serwuje 😁 i przy kominku sobie posiedzimy, a potem do spania, bo jutro trzeba wcześnie być na nogach...

no i ciężki dzień się jutro zapowiada, bo będziemy musieli jutro Maćka na rękach nosić cały dzień... żeby ani nie stawał na nogach, ani nie kopał gipsem (czyli wózek odpada)... zanim tak naprawdę wyschnie... oj, ciężko będzie... ale może tym razem uda się żeby gips na łuskę się nadał...

więc dobranoc laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Laski,
kilka dni mnie nie bylo, ale nadrobilam. Kalina tez sanki zaliczyla disiaj, tylko ze z ojcem swoim, bo matka w pracy 🤢
u nas jakos leci, zadnych newsów nie ma 😉
dla powtwierdzenia sankowego dnia, kilka zdjęć:
aha, dodam tylko, że M. tak z kalina szalal na sankach, ze wjechal na korzen i sanki sie przewrocily i Kalina zaryla buzia w śnieg 🤢
[IMG]http://imageshack.us/a/img9/8399/20120113.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img163/4757/imgp8440i.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img62/8035/imgp8439o.jpg[/IMG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kalinka superowo i to widzę sanki w jakiś dziewiczych terenach 😉 Kalinka ma czadowy kombinezon dziś widzialam taki w smyku aż przykuł moją uwagę ....może córcię też bedę kiedys mieć 😉 😜

idę spac kochane bo siedziałam z siostrą na skype....i już padam...a jeszcze kąpiel.... 😎

dobrej nocy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...