Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
z tego co wiem tro chyba vat vzm trzeba zaczac rozliczac w tym roku by pozniej moc to robic dalej... wiec lepiej zlozyc...
u nas meksyk zabkowy 😞(( placz noc w noc... wczoraj zadzwonilam do pediatry... kazal 5ml paracetamolu 3 domy a p[ozniej zobaczymy.... bo nie ma goraczki ani kup wiecej wiec albo zeby albo brzuszek i zrobimy usg
ja na pneumokoki dopiero 1 dawke bede robic malemu ale jak chcialam na szczepieniu teraz razem to powiedzieli ze sie nie szczepi pneumo z tym 3 co tyeraz byly wiec aga spokojnie
ospy nie szczepie bo jak chloe uwazam ze lepiej za dziecka niz zaszczepic na 15 lat a pozniej w wieku 18 ma przechodzic 😉
poza tym klimatyzuje sie w nowej pracy.... a jest sporo roboty.... maz wrocil wiec czasu jakos na forum brak...tzn czytam w nocy ae z kom nie lubie pisac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agami napisał(a):
z tego co wiem tro chyba vat vzm trzeba zaczac rozliczac w tym roku by pozniej moc to robic dalej... wiec lepiej zlozyc...

No to ładnie...A mozna tegoroczną fakturę rozliczyć? Tzn cos kupowanego juz w 2013 roku?
Chloe a co np z projektem? Jego zakup sie liczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂

Chloe szczerze Ci powiem, że nie wiem. z racji że wszystkie faktury są na mnie, a w zeszłym roku nie musiałam rozliczać, to nie składaliśmy. muszę się teraz jakoś z tym ogarnąć. ale w sumie i tak większość rzeczy mamy bez faktur, bo taniej kupione

Wanilia co do odkurzacza to w jakich granicach cenowych poszukujesz?

Holi Eligiuszek jaka minka 😜

Meliska no przepraszam, że tak wyszło z tym spotkaniem ☺️

Basieńka no to ja już sama nie wiem jak z tymi pneumokokami zrobić... a jutro mamy szczepienie. byłam tam dzisiaj ale lekarki nie było...

Maciek właśnie wstał, zupa ogórkowa się gotuje 🙂 bo wcześniej na kawce i pączku byliśmy u znajomej. i przed wyjazdem wszystko M. odśnieżył, jak wróciliśmy po ok 3 godzinach to było z 10cm śniegu 🤢 i cały czas sypie. rano parking M. odśnieżył, teraz znowu mnóstwo śniegu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
agami napisał(a):
z tego co wiem tro chyba vat vzm trzeba zaczac rozliczac w tym roku by pozniej moc to robic dalej... wiec lepiej zlozyc...

No to ładnie...A mozna tegoroczną fakturę rozliczyć? Tzn cos kupowanego juz w 2013 roku?
Chloe a co np z projektem? Jego zakup sie liczy?


musisz zaczac w tym roku zeby moc kontynuowac w kolejntch

projekt ma 5% wiec nie ma z czego, tylko materialy na 23% i to nie wszystkie. dlatego pytalam was ktore mozna myslalam ze z doswiadczenia mi powiecie 🙂 bo lista jest, ale dosc zawila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka wam!!!Dzięki wam za komplementy Za Eligiuszka hehe!!!
Co do obiadków to nasz mały je przeważnie zupkę a my mamy rzadko 2 danie a jak jest to mały je albo jakieś makarony albo ziemniaki on nie przepada za ciepłym jedzeniem typu obiad i zupę żeby zjadł trzeba zagadywać!!!!
On chętnie bez zagadywania je mleko kaszki grysiki także wiecie!!!
Co do jojcenia cóz jakoś może kiedyś przejdzie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
wanilia napisał(a):
agami napisał(a):
z tego co wiem tro chyba vat vzm trzeba zaczac rozliczac w tym roku by pozniej moc to robic dalej... wiec lepiej zlozyc...

No to ładnie...A mozna tegoroczną fakturę rozliczyć? Tzn cos kupowanego juz w 2013 roku?
Chloe a co np z projektem? Jego zakup sie liczy?


musisz zaczac w tym roku zeby moc kontynuowac w kolejntch

projekt ma 5% wiec nie ma z czego, tylko materialy na 23% i to nie wszystkie. dlatego pytalam was ktore mozna myslalam ze z doswiadczenia mi powiecie 🙂 bo lista jest, ale dosc zawila.

Wróciłysmy ze spaceru i tez zaczęłam szukac z tym zwrotem bo sie przestraszyłam że nam kolo nosa przejdzie 😉 W tym roku kupujemy materiał na ściany, dach, okna...Więc myślę że warto się ym zainteresowac jednak 😜
Aaagaaa myslę że więcej niż 300zł nie wyskrobię - zresztą do odkurzania mam tylko jeden pokój, kafle i panele wolę miotełką lecieć więc na droższy nie ma się co rzucać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita coś Ty Mai zrobiła..... 😉 🙃 😁 🤪

Eluś też niezły 🙂 chyba faktycznie na nocniku 🙃

Ja tu pisze o WIOŚNIE a tu takaaaaaaaaa ZIMA że szok.....!!! 😮

Tłusty Czwartek.....no comment...4 pączki zjadlam ☺️chyba tylko gorący wieczór z M mnie ratuje.... 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka ja w pracy jak na mnie to jestem zdziwiona ze tak malo pączków zjadłam!!!
Tylko 2,5 heheh
Marika tak Eluś na nocniku siedzi!!!
On nie woła ale jak tylko czuję albo widzę że ciśnie to go sadzam i robi kupkę!!!
Rita Majka kochana świetnie jej w tej perueczce !!!! heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majcia dziękuje za komplementy 🙂 to jest właśnie ten rowerek-skoczek który jej ostatnio kupiliśmy,na razie tylko podskakuje a odpychac sie nie potrafi ale to tak na teraz zeby miała frajde bo na dwórek to raczej za badziewny troche , po wielkanocy przywieziemy jej z PL rowerek na spacerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Beata mnie też ząb pobolewa...może nie boli, ale często go "czuję", szczególnie w nocy. Wizytę odkładam, bo czekam na pełne ubezpieczenie, nie chcę płacić skoro mogę iść do gabinetu i zrobić porządek z zębami za darmo.

A Mała jeszcze nie śpi 😉


A ja nie ide bo........ sie boje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Beata mnie też ząb pobolewa...może nie boli, ale często go "czuję", szczególnie w nocy. Wizytę odkładam, bo czekam na pełne ubezpieczenie, nie chcę płacić skoro mogę iść do gabinetu i zrobić porządek z zębami za darmo.

A Mała jeszcze nie śpi 😉


A ja nie ide bo........ sie boje ☺️


Też się boję, ale jeden ząb w połowie jeszcze stoi i cztery inne do zrobienia 😮 Czyli stan uzębienia masakryczny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
co do leczenia zebow, to ja zaczelam 30 grudnia 2011 i do dzisiaj chodze przynajmniej raz w miesiacu, tyle dalo niechodzenie prze 7 lat 🤢 🤢 🤢 a kasy zostawilam ze hoho, każda wizyta conajmniej 150zł, wiec z dwa koła juz peklo jak nic, do tego teraz 800 za wybielanie. majatek na zebach mozna stracucic 🤢 😮
a co do ksiazeczek, to kalina tez uwielbia, ma ich chyba z 10 roznych, przewaznie o zwierzetach, ale na świeta dostała taka http://allegro.pl/dzien-malucha-obrazki-dla-maluchow-nowa-i2934667038.html i to jest dopiero szal....siedzi i ja oglada przynajmniej kilkanascie razy dziennie, obecnie jest juz w trzech czesciach, taka zdezelowana, ale kalina co chwila z tymi czesciami przychodzi, zeby opiwiadac co jest na obrazkach. juz ja tak dobrze zna, ze jak powiem: "Kalinka pokaż gdzie leżą laczki, albo gdzie stoi lampa", to od razu odnajduje odpowiedni rysunek i pokazuje 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...